Ukrajina – lož a faloš ako pracovná metóda.

20.10.2015 12:21
Nasredin |

Samozrejme nehovorím nič nové ale toto fakt stojí za zachytenie. Čoho sme sa to v Európe dožili …
Po tom, čo pred pár týždňami Ukrajina demonštratívne zavrela vzdušný priestor pre ruské lety, Moskva krok opätovala. Včera Ukrajina už prosila, aby Moskva povolila určité lety v zimnej sezóne.
http://cz.sputniknews.com/svet/20151019/1443835/ukrajina-letecke-spolecnosti-povoleni.html
A dnes správa od korešpondenta Anatolija Sarija:
…. V ukrajinských médiách sa vytvára obraz že Rossaviacia prišla na kolenach a so slzami v očiach aby Ukrajina povolila aspoň nejaké lety …
http://rusvesna.su/recent_opinions/1445315914
Nemám slov. Úroveň posledného diktátora zo Sierra Leone. Keď k tomu navyše prirátame koľkokrát Ukrajina prosila svojho úhlavného nepriateľa o úľavu na plyne, ako nedávno žiadala odpis dlhu … to ten diktátor má aspoň nejakú svoju hrdosť …


Americký marazmus:

Američané chtějí, aby ruští piloti, kteří létají nad Sýrií v souladu s mezinárodním právem a na pozvání legální vlády používali místo mateřského jazyka angličtinu, že prý se tím zabrání možným nežádoucím střetům s americkými letadly a letadly NATO, které v syrském výsostném vzdušném prostoru působí bez jakéhokoliv právního rámce a tedy naprosto ilegálně.
https://news.mail.ru/politics/23686488/

 

Diskusní téma: Ukrajina – lož a faloš ako pracovná metóda.

Chucpe

to je jedno | 20.10.2015

K těm US Navy letounům zásobujícím IS. To je fakt povedené chucpe, že USA chtějí, aby se Ruští piloti s nimi domlouvali v Angličtině.

Re: Chucpe

Tomáš Marný | 20.10.2015

Zde si člověk může udělat obrázek,jak to s tou inteligencí američanů vypadá.Beze srandy jajich vysokoškoláci jsou na úrovni našich deváťáků...Jim stačí,že je američan a (myslí si) má vystaráno....púrostě národ(sebranka) blbů!

Re: Chucpe

Vesna | 20.10.2015

Niekto by mal tomu Top Gun-u oznámiť, že je najvyšší čas, aby sa začali učiť rusky -o)).

Přidat nový příspěvek