Uctění památky oděských obětí v Bruselu

02.05.2016 20:14
Lin
 

Dnešní výročí oděského zločinu uctili dokonce v Bruselu před parlamentem EU. Lidí, původem z Ruska a Ukrajiny, se tam sešlo jen na dvacet, ale i to znamená úspěch a obrat v nahlížení na celou událost. I samotní poslanci EU již neposuzují pouze dle ukrajinské “verze”. – např. poslankyně z Finska, která je jednou z vlivných političek, zásadně změnila svůj názor:
https://russian.rt.com/article/300854-pamyat-zhertv-tragedii-v-odesse-pochtili-u

Oděsu připomněl telefonicky Kerrymu i Lavrov – s tím, že vyšetřování stále visí ve vzduchoprázdnu a je čas, aby se s ním pohnulo:
https://russian.rt.com/article/300858-sergei-lavrov-napomnil-dzhonu-kerri-o-neobhodimosti

 

Diskusní téma: Uctění památky oděských obětí v Bruselu

Odesa

svantovit | 03.05.2016

je lakmusovym papierikom moralky zapadu a manipulacie faktov.Sme otroci rezimu,obete obludnosti zapredanych "elit",ktore davno mali byt zomlete a vyhodene na skladku odpadu.Europu cakaju pohnute casy,nepokoje a chaos,obeti bude podstatne viac kedze "elity" sa zabetonovali vo funkciach a tuzia vytvorit koncentrak.Kiezby to bolo inak,no aj slepy vidi,kam sa to vsetko ruti a ocakavat ukludnenie situacie by bolo bezbreho naivne..

Nelze mít žádný pozitivní vztah k lidem. kteří si říkají Evropané

Michal | 03.05.2016

my jsme uctili památku v Praze těchto obětí fašistických zrůd před fašistickou ukrajinskou ambasádou a ostatní Evropě je to úplně jedno. Co je to za zvěř tento tzv. evropský lid žijící od nás na západ?
Mám jen jeden výraz k ocenění těch od Aše na západ, FUJ

Snad je spravedlnost dožene

Michal | 03.05.2016

Fašističtí zločinci z Ukrajiny pod ochranou USA, obojích popohnat ke spravedlnosti, Porošenko i Obama si zaslouží provaz

Přidat nový příspěvek