Táhněte se svoji olympiádou pryč!

22.09.2016 19:31

TauRus

 

Primátor Římu prohlásil, že odvolává kandidaturu Římu na provedení olympiády v roce 2024. „Olympiáda není prioritou hlavního města, ve kterém nejsou vyřešeny zastaralé bytové a infrastrukturní problémy….My odvoláváme kandidaturu Římu na provedení letních Olympijských a Paralympijských her v roce 2024. Bylo by nezodpovědné souhlasit s kandidaturou“.
http://tass.ru/sport/3641419

Bodejť. Vkládat vlastní prostředky na to, aby si Američané s pomoci WADA zajistili vítězné show pro svoje brojlery a tím sami sebe utvrdili v pocitu vlastní výjimečnosti, znamená sebe si nevážit. Lepší je vložit peníze do vlastní infrastruktury a hřišť pro děti.

 

Diskusní téma: Táhněte se svoji olympiádou pryč!

dokedy este?

akcell | 23.09.2016

budu trvat tieto nezmyselne hluposti? ved toto robi pomerne len hrstka ludi, ostatni chcu zit normalne v mieri.

olympijská myšlenka

Slovan | 22.09.2016

Američané opět pošlapali olympijskou myšlenku, nehorázné lži a rozeštvávání národů balí do krásných slov,ale vše je vymyšleno pro jejich prospěch.Vyžeňte odevšad jejich "neziskovky", vyvoďte odpovědnost za milionny mrtvých a vraťte do mezilidských vztahů olympijské myšlenky.Celý svět ví, kdo za tím stojí a kdo kolaboruje proti vlastním národům,pohrdá historii a podporuje války v zastoupení.

Přidat nový příspěvek