Švédsko zvažuje nasadit armádu pro ukončení řádění migrantských gangů

19.01.2018 14:35

 

Zprávu přinesl Reuters: reuters.com/article/us-sweden-violence/swedish-pm-does-not-rule-out-use-of-army-to-end-gang-violence-idUSKBN1F629L

 

Závěr článku:
"Lidé jsou stříleni v pizzeriích, lidé jsou zabíjeni ručními granáty, které nachází na ulici", - řekl Jimmie Akesson, lídr demokratů, ve Švédském parlamentu tuto středu. "Toto je to nové Švédsko, nový, vzrušující, dynamický, multikulturní ráj, který tolik lidí z vás zde v parlamentu prosazovalo a vytvářelo několik posledních let" – řekl sarkasticky.
 

Diskusní téma: Švédsko zvažuje nasadit armádu pro ukončení řádění migranstkých gangů

Migranti

Mat | 19.01.2018

Prihlaste sa do lukostreleckeho kruzku.Teda,ani vlastne nemusite,ak sa sami naucite pouzivat luk.Lahsie to uz ide s kusou.Ale najlepsie su tie profesionalne.Radovo sa pohibuju v niekolkych stova eur.Ale su fakt kvalitne.Neni potrebny zbrojny preukaz.Asi nie.Urcite pridu zle casy.Vlastne zle su uz teraz.Bude horsie.

trocha do mlejna

Vaska | 19.01.2018

zrovna jsem padnul na toto – https://aeronet.cz/news/investigativni-bomba-letiste-ruzyne-a-sprava-uprchlickych-zarizeni-se-potaji-chystaji-na-1-migracni-vlnu-v-cr-ceske-kontraktorske-firmy-zahajily-rekonstrukce-budov-a-staveb-suz-za-ucelem-rozsireni/
můj osobní názor : fašizoidní havlojdi se volby presidenta pokusej zfalšovat

To máte pravdu

PepanX | 19.01.2018

ale zapomněl říci, že jim nejdříve budou muset zdejší občané ten domov připravit z kapes daňového poplatníka, teprve potom je bude posílat domů. Ale nic proti tomu pokud se voliči pro toto sami volbou plagiátora rozhodnou, každý sám je osudu svého strůjcem.

Pan Drahoš pošle nepřizpůsobive a ekonomické migranty domů

Jeronym Bosch | 19.01.2018

Pokud vyhraje volby pan Drahoš, tak jasně řekl, že všechny nepřizpůsobivé a ekonomické migranty pošle domů.

To poslanec Kobza (SPD) je velkorysý, teb se vyjádřil v ČTV: "pakliže každý kdo přijde a slušně požádá o azyl a projde a zylovým řízením, tak může zůstat.

Re: Pan Drahoš pošle nepřizpůsobive a ekonomické migranty domů

Hox | 19.01.2018

Jestli chce Drahoš někoho posílat domů, tak to znamená, že je tady chce napřed vpustit. Nelze poslat domů někoho, kdo tady není.

Re: Re: Pan Drahoš pošle nepřizpůsobive a ekonomické migranty domů

to je fuk | 19.01.2018

Vtip je v tomto:
Někdo přijde NELEGÁLNĚ. Co se bude dít: Vzniknou náklady s azylovým řízením (úředníci, bydlení, jídlo, lékaři...) (potud jakž takž OK), pak příchozí nedostane azyl... a teď vznikne problém - dotyčný patrně dobrovolně neodejde! Takže jej někdo zase na náklady nás daňových poplatníků musí vyeskortovat ven... Leč dotyčný zahodil doklady (na rady neziskovkářů) a nikdo jej nikde nechce!!! Takže pokud se státním orgánům dotyčného povede vyhostit, bude to s obrovskými náklady a patrně zázrak, ale pravděpodobnější bude (jak je běžné v Německu atd.), že dotyčný zůstane! Nebo to bude zkoušet v dalších a dalších zemích EU... Pokud je Drahoš vědec, musí toto znát a chápat...

Re: Re: Re: Pan Drahoš pošle nepřizpůsobive a ekonomické migranty domů

Pavel | 19.01.2018

Jediné řešení je chléb a voda.

V německu jsou kobylky jen kvůli štědrým dávkám. Pokud u nás dotace nejen nedostanou, ale budou nuceni třeba k práci v lomu, tak dobrovolně odejdou.

Přidat nový příspěvek