Souhrnná zpráva o stavu České Republiky očima jejích občanů

10.12.2013 23:41

Souhrnná zpráva o stavu České Republiky očima jejích občanů (youtube)

Published on Dec 4, 2013

Podle Kalouska se máme, jak prasata v žitě, podle Němcové lidé vidí vše zbytečně pesimisticky. Holky a kluci z parlamentu to všechno vidí zase přes optiku svého skleníkového života, života, naprosto odtrženého od každodenní reality. Jak vidí stav zemí českých ale "obyčejní" občané?

 

Ještě bych dodal toto. Od ledna r. 2014 bude platit nový Občanský zákoník. Zajímavá pasáž je o urážce mezi občany. Po čase úplně zmizí urážení a osobní jmenovité napadání. Bude to tady jako před rokem 1950, kdy začal platit komunistický OZ. Budete tady psát ve stylu, tak jako řečnil M.L. King. Aby nemohl být zatčen a žalován. Pro neznalé, představitel černošského lidu v USA. Určitě to tady také najdete. U nás to platilo už za RU, někdy od r. 1850 do r. 1950. Je to právě knížecí vklad. 

 

Ano, je třeba přestat se bát. Dnes už víme. Víme že Karel Schwarzenberg je agentem Světové finanční oligarchie. Od r. 1978 je členem skupiny BILDERBERG, je členem Římského klubu a Trilaterální komise. Spolu s ním tam Jsou páni Pehe,Dlouhý, Švejnar a Telička. Údajně 5.května 2012 s nima podepsal vázací akt v Paříži i Kalousek. Cílem této špionážní centrály pana Rockefellera je najít, získat a vyškolit pro vytypovaný stát lidi, kteří budou povýšeni nad zákon té země a budou dělat vše pro to, aby bylo hůř. Přesně tak jak se o tom ve zprávě hovoří. Takže jsou tu přímí viníci. Na to nesmíme zapomenout.