SETKÁNÍ PUTINA S TRUMPEM

09.05.2017 19:54

 

Přední ruský politický a ekonomický analytik Michail Chazin odpovídá na dotaz Vladimíra Ponomarjova

 

Michaile Leonidoviči, pokud i po setkání Putina s Trumpem nedojde k žádným změnám ve vnitropolitickém životě a liberálové budou pokračovat ve svém špinavém díle, změníte svůj vztah k prezidentovi a své názory ve vztahu k probíhajícím událostem?

 

Jakýkoliv pokus předpovídat budoucnost má vždy pravděpodobnostní charakter; cokoliv garantovat je nemožné. Ano, samozřejmě, u některých událostí je pravděpodobnost značná, u některých nepatrná. Ale tím spíš tvrdit, že je možné víceméně přesně sestavit prognózu budoucnosti, člověk zabývající se analytikou prakticky nemůže. Teď nemluvím o věštcích, kteří jsou „vědoucími.“ Ale jak ukazuje zkušenost, oni také neznají vše, pouze část.

 

Znamená to, že věštec může říci, že dojde k nějaké události (spadne letadlo, vybuchne sopka, dojde k revoluci), ale pokud po něm budeme chtít znát nějaké související okolnosti, zejména, co je příčinou události a jaký bude důsledek, nic konkrétního nám neřekne. Pro analytika je tohle nemožné předpovědět, ačkoli analytika, na rozdíl od věštce, může popsat řetězec událostí, které vedly ke sledovanému výsledku a víceméně popsat možné důsledky. Opět platí, že s přihlédnutím k míře pravděpodobnosti.

 

Pokud mluvíme o důsledcích, například Trumpova zvolení, situace je právě taková. Než k tomu došlo, nemluvil jsem o tom, že právě on bude zvolen prezidentem, ale o velké pravděpodobnosti, že síly, které za ním stojí, budou schopné prosadit na prezidentskou pozici svého člověka.

 

Takže když mluvíme o současném Rusku, musíme chápat, že je několik sil, které vedou vážný boj o to, aby Rusko vepsaly do svých představ budoucnosti. Je mnoho lidí, kteří tyto síly popisují. Velmi zajímavě je například popisuje Andrej Děvjatov – velmi často se „trefí.“

 

Velmi dobře si pamatuji, jak mi několik měsíců před XVIII. sjezdem čínské komunistické strany podrobně vykreslil rozložení sil a jejich dopad na výsledek sjezdu. Přitom v tom okamžiku nebylo jasné, ani kdy přesně začne. (Pozn. překl.: V roce 2012 tento sjezd zvolil do čela strany Si Ťin Pchinga, který se stal poté i čínským prezidentem. Podle dostupných zdrojů získali největší vliv s jeho vítězstvím „konfuciáni,“ pro něž jsou hlavní čínské národní zájmy a kteří vědomě navazují na čínskou civilizační a státní tradici a to jednak na úkor proamerických „liberálních komunistů,“ kteří vládli do té doby a také na úkor původních ortodoxních marxistů, kteří mají své zástupce v mocenské struktuře Číny od dob Maovy revoluce dodnes).

 

Právě proto, že jsem tyto jeho úvahy slyšel, jej považuji za velmi schopného specialistu na Čínu. Ale mnozí lidé, kteří se považují za taky takové specialisty, nejsou schopni podat věrohodný rozbor u velmi jednoduchých otázek.

 

Pokud se analogicky podíváme například na diskuzi o osudu vlády, vidíme, že mnozí lidé haní jedince: špatný Šuvalov, špatný Dvorkovič, špatný Medveděv a tak dále. Já mám vlastní mínění, protože hodně z nich znám osobně; mohu říci, že je nesmyslné hovořit o tom tak, že jsou dobří a špatní (spíše jeden se zamlouvá a druhý nezamlouvá).

 

Problém je v tom, že oni se všichni jako jakýsi celý tým nacházejí v současnosti v beznadějné situaci, v níž žádná jednání, která uskuteční v rámci toho modelu, který se pokoušejí realizovat, nemohou přinést úspěch.

 

To znamená, že je zbytečné kritizovat každého z nich konkrétně. Pokud dosadíte na jejich pozice nejgeniálnější ekonomy, manažery a tak dále, ale zavážete je úkolem aby neopouštěli ten liberální model, ve kterém se nacházejí, efektu nedosáhnete. Možná, že v některých směrech to bude lepší, ale celkově vzato, řešení to nebude.

 

Z tohoto důvodu, když hovoříme o tom, že výsledkem setkání Trumpa a Putina má být změna modelu, tak já mluvím jen o události pravděpodobné. To znamená, že si myslím, že když jak Trump, tak Putin a tak i Si Ťin Pching potřebují změnu modelu, tak se dříve či později setkají a domluví se, protože pracovat společně je pro ně snazší, než odděleně.

 

Kromě toho, každý z nich má svá omezení. Například Trump má vážné problémy. Už pochopil, že dosáhnout průlomu se mu nepodaří. V daném případě není otázkou, zda byl průlom možný, nebo ne, prostě mu ho nedovolí. Demokraté už začali velmi aktivně pracovat na přípravě k volbám v roce 2018 (senátním, pozn. překl.) a výsledkem této přípravy může být Trumpův impeachement.

 

Čili jinými slovy, Trump je limitován časem, protože musí radikálně změnit situaci do voleb v roce 2018 – přičemž se nemůže vyhnout změnám v položkách těch projektů, se kterými šel do voleb. To znamená, že je nemůže realizovat v platném modelu, v jehož rámci se účastnil voleb, nedovolí mu to. Takže musí tento model radikálně změnit.

 

Analogická je situace u Putina. Vidíme, že v zemi narůstá vlna nespokojenosti. Tato vlna není nijak svázána s Putinovými nepřáteli. To není Navalný, nejsou to komunisté, ani „ruka Američanů,“ je to zcela objektivní situace: v rámci pokračování liberálního modelu čeká zemi katastrofa a pravděpodobně k ní dojde před volbami v roce 2018.

 

Co se týče Si Ťin Pchinga, je v podobné situaci, protože zcela závisí na vnějších ekonomických faktorech. Začátek nové velké ekonomické krize pro něj bude velmi tvrdým úderem, přičemž tato krize není daleko a může vypuknout už letos na jaře, na podzim, či příští jaro (opět, nevíme přesně kdy), přičemž v jeho zemi existuje velmi silná opozice.

 

A z těchto důvodů nemohu v žádném případě tvrdit, že právě tady a teď, nebo zítra či pozítří, 15. května nebo 3. července na zasedání G20 (nebo kdykoliv jindy), se setkají Putin a Trump (nemluvě o Si Ťin Pchingovi) a v daném momentu se přesně domluví.

 

Ale jako analytik musím říci, že všichni tři mají neuvěřitelně důležité úkoly a zároveň jsou v časové tísni, která jim neumožňuje věčně vyčkávat. Z tohoto důvodu si myslím, že pravděpodobnost toho, že se Trump a Putin domluví na bázi neliberální linie, je velmi vysoká.

 

Krom toho, například Andrej Děvjatov si například myslí, že už se domluvili. Dohodu uzavřeli na svém setkání Trump a Si Ťin Pching, pak přiletěl do Moskvy Tillerson a jejich dohodu přinesl Putinovi a Putin souhlasil. (Pozn. překl.: Setkání Trumpa s čínským prezidentem proběhlo nedávno, v den, kdy USA za podivných okolností zaútočily tomahawky na leteckou základnu v Sýrii.)

 

Jestli to tak je nebo není, uvidíme už 9. května. Jak víme, k liberální politické linii náleží to, že k tomuto svátku je zakrýváno konstrukcí z lešení Leninovo mauzoleum, čili symbol vítězství, protože právě z tribuny mauzolea sledoval Stalin přehlídku vítězství v roce 1945. A zakrývání mauzolea během přehlídek vítězství byla vyjádřením liberálního odmítnutí Ruska a uznáním toho, že 2. světovou válku vyhrály Spojené státy americké.

 

Ale jestli se nyní podíváte na upoutávku na tuto přehlídku, která je vysílána v televizi, uvidíte, že mauzoleum není zakryto (text vyšel v originále 25.4 2017 , pozn. překl.) . To je jeden ze symbolů… Číňanům není třeba objasňovat význam symbolů, pro nás, může být, takový význam nemají, ale tím spíš…

 

Ať už 9. května, nebo 15. května na příslušné konferenci v Pekingu (na summitu Hedvábné stezky na nejvyšší úrovni, pozn. překl.), či 3. července na setkání G20, ale tak či onak, pokud bude dohody dosaženo, nějak se to projeví a my to poznáme.

 

Překlad: Croix

Zdroj: http://worldcrisis.ru/crisis/2675177

 

Diskusní téma: SETKÁNÍ PUTINA S TRUMPEM

Tiskova konference s Lavrovem po setkani s Trumpem

Mariet | 10.05.2017

zde:

https://www.youtube.com/watch?v=uTEs6wN1Ekw

Usmevne, jak rychle se tam objevil prispevek od Snowdena ( pokud je to skutecne on). Dost to tam zvojtil, asi sam nerozumi, co napsal. Reakce dostal podle toho, co napsal, aniz by chtel.

Libilo se mi, jak se novinarum vysmal, s tou jejich dementni demokracii, ikdyz si myslim, ze to stejne nepochopili. Co ma co pan Lavrov co delat s tim, ze v USA jsou zdegenrovani tak, ze jsou schopni nejen ve svych hlavach pripustit, ze Rusko ovlada USA, ale dokonce se i na takovou kravinu primo zeptat a cekat odpoved. Lavrov se drzel na urovni, ikdyz jsem citila z reci tela, ze by je nejradsi nakopl..
No ale podstatne je, ze vime od nej, ze se chytrakum v Oralni pracovne konkretne mluvit ani resit veci nechce ( coz se dalo cekat od Trumpety).
Na ruskych novinach jsem cetla, ze Moskva nehodla uz jednat s Trumpovou administrativou, ale pouze a jenom s nim. Takze Tillerson uz nebude jezdit do Moskvy s nejakymi diktaty a dupat u toho smesne nozickami...

.

Cico Ciciak | 10.05.2017

Vďaka za preklad zaujímavého článku.

Lavrov se ma sejit s Trumpetou ve Washingtonu

Mariet | 10.05.2017

a ja se mu divim, ze je ochoten...

V USA jsou" experti "na infarkty, jak uz predvedli nekolikrat, a dokonce i nedavno u ruskeho diplomata.. byla by ho opravdu skoda..

Trump dela cistky, coz se cekalo

Mariet | 10.05.2017

ale nevedelo se, jakou metodu zvoli...

Vcera vyhodil sefa FBI, okamzite a NA DOPORUCENI... takze je uz jasne, ze o jeho rozhodnuti nepujde v nicem...

Je zajimave, ze tentyz clovek sel po Snowdenovi, a ten se ho zastava a Assagne mu dokonce nabizi misto ve WIkileaks! Hahaha.. poradna saskarna.

Veskere divadlo ma cil: aby si lide nevsimali sve postupne likvidace a ta tedy jede a nabira na obratkach.. vsechny vymysly slouzi k tomu, aby se lide rozestvali hlavne proti sobe a usnadnili vrchnosti svou vlastni likvidaci.

Donald Trump - analýza plná překvapení od psychotronika

Franta | 10.05.2017

Vítězstvím Donalda Trumpa nad Hillary Clinton, člověk, res. humanoid (chcete-li, tak přesněji řečeno mamaloid) opět porazil reptiloida. Pokud se k někomu ještě tato informace nedostala, tak Hillary Clinton opravdu není člověk. Je to reptiloid. Vlastně se se na to můžeme dívat také jako na takové vítězství Jířího nad drakem - i když ve značně obskurních kulisách. To, že oba dva aktéři jsou do jisté míry (dost vysoké) jen loutkami nechám stranou, protože i loutka na této pozici prostě musí mít určité schopnosti, aby to vše ustála a svou roli dobře sehrála. Přiznám se, že ačkoli mi byl ten chlapík od začátku sympatický, nečekal jsem co vše uvnitř najdu a že mne nakonec tak příjemně překvapí.

Česká manželka - známka vkusu
Už to, že jednou z jeho manželek (se kterou má tři dítka) byla Češka a že jeho současnou manželkou je Slovinka, svědčí pro jeho smysl pro krásno a dobrý vkus. Pod povrchem jsou tam samozřejmě vazby na minulé inkarnace. Bytost Donald Trump byla mnohokráte během posledních životů inkarnována ve slovanských tělech a jeho sympatie pro Slovany se logicky přenesly i do současné inkarnace. V aktuálně hrozícím konfliktu s Ruskem, který chtěla, res. stále chce, rozpoutat protistrana, která si vybrala reptiloida H.C., je to pro celý svět opravdu skvělá zpráva. Donald Trump vyhrál i díky podpoře "zezhora". Volby samozřejmě manipulovány byly. Sorošův tým dodal H.C. podle odhadů dostupných na webu nějakých 5 - 7%. Ale podpora pro Trumpa byla tak velká, že měli zkrátka smůlu. Více o volebním boji a globálních elitách by bylo již mimo rámec této analýzy.

Čakry - jedno velké překvapení
U všech špičkových manažerů a spol, je blokovaná sedmá čakra normou. Když jste spojeni s bohem (absolutnem, zdrojem), tak zkrátka už některých věcí nejste schopni, neb jste dosáhli určitého duchovního poznání a přijali tak i určité vyšší morální principy. Takže 24% nás zde nepřekvapí. Pootevřená čakra třetího oka, 71% je nutným předpokladem všech vrcholových manažerů a businessmanů, kteří se na svých pozicích drží celý život. Vysoce aktivovaná pátá čakra, která má na starosti komunikaci v nejširším slova smyslu,...ta byla ve volební kampani rozhodně klíčová. Mít informace je jedna věc, ale umět je dobře prodat je věc druhá...

Anáhata - téměř neuvěřitelné. U všech vrcholných politiků a podnikatelů je na srdeční čakře blok, nebo je na maximálně na 50ti procentech - to už je ovšem něco. Pro zajímavost, průměr otevřenosti srdeční čakry všech členů parlamentu ČR je kolem 30ti procent. Co za tím stojí? Toť byla má první otázka. Netrvalo to dlouho a přišla odpověď. Takto silně aktivována byla Donaldu Trumpovi srdeční čakra "vyššími silami" během jeho života. Toto nebylo jeho rozhodnutí, které učinil v bardu (meziinkarnačním období), nýbrž rozhodnutí vyšších bytostí, které jsou zjednoduššeně řečeno, na naší straně - tj. na straně humanoidů, potažmo lidstva, díváme-li se na probíhající konflikt z planety Země. Co se aktivity samotné srdeční čakry týče, tak ta již překvapením není. Aktivita samotné čakry se pohybuje kolem 30ti procent (aktivity ostatních čaker jsem nezkoumal, neb to není podstatné), což není žádná sláva, nicméně celkově je Trumpova srdeční čakra "dobrým znamením".
Co bylo rozhodnutím Donalda Trumpa je zcela otevřená a vysoce aktivní třetí čakra. Bez té by se "nahoru" rozhodně nedostal. Pro zajímavost zmíním, že Andrej Babiš (budoucí Český premiér) ji má na ca 80ti procentech. Zbývající dvě čakry nejsou v kontextu této bytosti nijak vyjímečné.

Na velmi dobrém zdravotním stavu, životní energii, stavu aury a přes všechen tlak, přesto dobrém psychickém stavu, mají významný podíl lidé s tzv. mimořádnými či paranormálními schopnostmi, kteří Trumpa podporují a významně mu kryjí záda. To, že je na Donalda Trumpa takto působeno on sám ví, což je také velmi zajímavé. Kvocienty, které jsou všechny velice nadprůměrné také odpovídají záměru bytosti. Co zde překvapuje je emoční kvocient, tento souvisí se srdeční čakrou, o čemž již byla řeč. Průměry jsem zde nechal z ČR, neb mi připadá zbytečné a ostatně se mi ani nechce, zkoumat jak jsou tam občané USA....
Frekvence vibrací je opět na "aktuální poměry" velmi nadprůměrná. Toto částečně souvisí jak s vyššími záměry, tak s podporou okultních sil. Rozdíl frekvence vibrací zato není vůbec překvapením a není ani nijak nadprůměrný. Čím nižší frekvence tím více je naše jemnohmotné tělo ukotveno v těle fysickém a tím více jsme ve vnitřní harmonii a souladu.

Inkarnace - jde se do finále
Bytost Donald Trump se nachází na konci inkarnačního cyklu. Z tohoto pohledu je tedy nepravděpodobné, že by ve své funkci "selhal". Alespoň přibližně si uvědomuje (bavíme se o fyzické úrovni, nikoli o nevědomé) jaké zájmy hájí a na čí je z vyšší úrovně poznání, straně. Ze všech analýz, které jsem dosud zhotovil vyplývá, že počet inkarnačního cyklu bytostí, které jsou inkarnovány a hrají hru zde na Zemi je maximálně 700 000. Je také třeba zdůraznit, že se jedná skutečně o všechny inkarnace, tedy ne jen lidská či reptiloidní těla, ale také rostliny, zvířata, minerály.... Inkarnační cyklus vnímám tak, že se vyvíjí. Nejdříve jdeme do jednoduchých organismů a pak stále výše. V žádném případě ale nevnímám, že bychom se v příští inkarnaci stali mouchou nebo opicí jak hlásají některá, zejména asijská náboženství či sekty. Vývoj jde směrem (z našeho pohledu) kupředu, nikoli zpět. Co se reptiloidního těla týče, tak to jsme měli téměř každý :).

Čakry (údaje v %) otevřenost
7.SAHASRÁRA 24
6.ÁDŽŇA 71
5.VIŠUDDHI 91
4.ANAHATA 76
3.MANIPURA 100
2.SVADHISTANA 41
1.MULADHARA 64

životní energie: 40 000 vit (průměr USA - 20 000 vit)
stav aury: 100%
zdravotní stav: 94%
psychický stav: 85%

A teď již tvrdá data...
IKQ – intelektuální kvocient: 158/ průměr v ČR 111
LGQ – logický kvocient: 168/ průměr v ČR 112
IUQ – intuiční kvocient: 146/ průměr v ČR 115
IQ - inteligenční kvocient: 135/ průměr v ČR 107
EQ - emoční kvocient: 155 / průměr v ČR 109

frekvence vibrací jemnohmotného těla: ca 59 YHz (Yotta Herz - 1024 * ) (průměr ČR - ca 16 Yhz)
zvyšuje se frekvence vibrací jemnohmotného těla: ne
rozdíl frekvence vibrací duše a ega - těla: 26%

počet inkarnací celkem: ca 570 000
počet inkarnací na Zemi: ca 320 000
startovní inkarnace na Zemi: reptiloid
aktuální inkarnace: humanoid (mamaloid)
aktuálně předpokládaný počet budoucích inkarnací (do konce inkarnačního cyklu zbývá): ca 5 inkarnací
smysl pro humor: 75/100 (bodů)

počet ochranných bytostí (strážných andělů): 7
z toho 5 ve sféře astrální a 2 ve sféře fysické reality

znalost vlastních emocí
81% (na kolik procent znám své emoce)

ovládání vlastních emocí
98% (na kolik procent dokážu ovládat své emoce)

schopnost sebemotivace
100% (na kolik procent dokážu sám sebe efektivně motivovat)

schopnost přizpůsobit své jednání na základě emocí jiných lidí
93% (na kolik procent dokážu přizpůsobit své jednání emocím druhých lidí)

Zdroj: http://homosignum.blogspot.co.uk/2016/11/donald-trump-analyza-plna-prekvapeni.html

schopnost empatie -vcítění se do emocí jiných lidí
77% (na kolik procent se dokážu vcítit do emocí druhých lidí)

schopnost a dovednost optimálně sociálně komunikovat, smysl pro spolupráci a nekonfliktní vztahy
(Sociální inteligence)
98%

ovládání konfliktních situací
81% (na kolik procent dokážu ovládat konfliktní situace)

Vhled do budoucnosti...
Přežije volební období: Ano.
Z kolika procent se mu podaří prosadit to, co během své volební kampaně slíbil: 59%
Budem během jeho vlády vyvolána ze strany USA třetí světová válka, nebo jiný velký konflikt podbný Vietnamu, Afgánistánu, Iráku nebo Sýrii? Ne.
Dojde ke zlepšení vztahů s Ruskem? Ano.
O kolik procent se zlepší vztahy mezi Ruskem a USA během vlády Donalda Trumpa? 64%
Budou během vlády Donalda Trumpa stažena vojska USA z území Evropy? Ne.
Dojde alespoň k částečnému stažení vojsk USA z Evropy? Ano.
Kolik procent vojsk USA se stáhne z Evropy během vlády Donalda Trumpa? 20%
Získá Německo během vlády Donalda Trumpa nezávislost? Ne.
Bude Německu dovolena alespoň částečná autonomie v otázkách domací politiky? Ne.
Bude Německu dovolena alespoň částečná autonomie v otázkách zahraniční politiky? Ne.
Bude Německu vládou USA nařízeno alespoň částečné omezení politiky otevřených dvěří? Ano.

Další zjištění:
Zrozenec je pod ochranou okultních sil.

Re: Donald Trump - analýza plná překvapení od psychotronika

Franta | 10.05.2017

Přehled a vysvětlení kvocientů

IKQ – intelektuální kvocient
je dán na jedné straně množstvím a kvalitou informací získaných během života a mírou schopnosti si je zapamatovat, či spíše ve vhodný okamžik vybavit. Na straně druhé pak je dán stupněm schopnosti logického myšlení ve smyslu aplikace vybavené informace na konkrétní případ.
Jedná se tedy o znalost, zkušenost a její aplikaci.

LGQ – logický kvocient
je schopnost logického myšlení.

IUQ – intuiční kvocient
je úroveň intuice.

IQ – inteligenční kvocient
je dán stupněm schopnosti logického myšlení (LGQ – logický kvocient) a úrovní intuice (IUQ – intuiční kvocient).

EQ - emoční kvocient
vyjadřue schopnost soucítění s druhými bytostmi, stejně tak jako schopnost vsoucítění se do pocitů a stavů druhých bytostí. EQ také zahrnuje celkové zvládání a práci s emocemi.

Zdroj: http://homosignum.blogspot.co.uk/2016/11/donald-trump-analyza-plna-prekvapeni.html

Re: Donald Trump - analýza plná překvapení od psycho

udo | 10.05.2017

WTF?? :D:D
to je trocha moc aj na mňa
..a to som videl už kadečo :D
Jain, auch Spass muss sein!!

Re: Re: Donald Trump - analýza plná překvapení od psycho

Sugar | 10.05.2017

ale copak se vam reptoDonaldoid nezamlouva? Za rok vyjde jako postava pro Star Wars... :-)

Re: Re: Re: Donald Trump - analýza plná překvapení od psycho

Franta | 10.05.2017

Jakej reptoDonaldoid? D.Trump je v té analýze popisován jako mamaloid (savec) kdežto H. Clintonová jako reptiloid (ještěr). Nebo spíš hybrid savce a reptiloida. Chce to umět číst a chápat čtený text.

Re: Re: Re: Re: Donald Trump - analýza plná překvapení od psycho

Mariet | 10.05.2017

Franto, a Vy toho psychotronika berete vazne?

A reptoDonaldoid je vyrazem, kterymz si autor prispevku dela z clanku legraci a ne ze by neumel cist ci chapat cteny text! Vzdyt je to kravina, a hlavnne ta ceska manzelka ( jako dukaz vkusu a smyslu pro krasno, haha) a jeste nicim nepodlozene tvrzeni o slovanske reinkarnaci! Blaboly jsou to, zadna reinkarnace neni.
Staci si precist, odkud pochazi jeho rodice a budete doma...

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek