Ruské letectvo zlikvidovalo v Sýrii za 5 dní přes tisíc cisteren s ropou

23.11.2015 12:33
TauRus
 

Ruské letectvo zlikvidovalo v Sýrii za 5 dní přes tisíc cisteren s ropou, patřících teroristům "ISIL". VIDEO

Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20151123/1738964/ruske-letectvo-syrie-is-ropa.html#ixzz3sJFYRma1

Tisíc cisteren! Uvědomujete si rozsah toho obchodování ropou (řečnická)? A to určitě není konec. Putin mluvil o kilometrech cisteren jejíž konec nebyl vidět ani z vesmírné družice.
V novinách se po celou dobu spekulovalo, že to Saúdská Arábie vyhlásila “někomu” válku buď Rusku nebo USA. A ve skutečnosti levná ropa proudila z drancování syrských přírodních zdrojů teroristy. Státními teroristy! A peníze opět šly na podporu terorismu, migrantů do Evropy atd. Miliardy dolarů, které z prodeje získali, opět šly na teror. Z těch peněz se platila propaganda terorismu, strachu -”hollywood” ve službách ISIL atd.
Saúdská Arábie byla jen přidruženou výrobnou, na kterou se mohl měsíce- roky svádět ten fenomén poklesu cen ropy.
Kdo vlastní ISIL, ten z toho těží. USA, Izrael, Turecko, ale i Británie s některými zeměmi EU. Vždyť je museli podplatit, aby drželi basu… Celkem 40 zemí jedou v tom svinstvu. Těch 40 zemí je – protiruská koalice. Koalice, která bude dělat vše pro to, aby Rusko v Sýrii prohrálo. Protože, jinak, jím hrozí tribunál. Jedinou cestou pro Rusko je nejít hlavou proti zdí, ale dohodnout se se zeměmi, které byly k tomu donuceny. Slíbit jím beztrestnost. Beztrestnost, jestli přistoupí na dohodu s Ruskem a trest – pokud to neudělají. Proto Putin vytáhl 51.článek ústavy OSN.
Putin na to jde dobře. Jedná se SA, ekonomika které se hroutí kvůli nízkým cenám ropy, Tureckem, příslibem výhod z energetického uzlu, Kuvajtem atd.
Ještě by mě zajímalo, jestli tu ropu také nenakupovala Čína. Četl jsem, že zásobníky má přeplněné…

Diskusní téma: Ruské letectvo zlikvidovalo v Sýrii za 5 dní přes tisíc cisteren s ropou

Ok

Josef Švejk | 23.11.2015

Teď už je to Ok. Snad jen poznámka, že ony kolony jsou k dnešnímu dni kratší už o více jak 1000 kousků. Brzy budou vidět i z letadla jak konce, tak začátky. :)

Cena

Josef Švejk | 23.11.2015

Jakou cenu má článek, je-li v něm uvedeno "Putin mluvil o kilometrech cisteren jejíž konec nebyl vidět ani z vesmírné družice." Což je nesmysl, který Putin nikdy neřekl!!!!

Re: Cena

ТаuRus | 23.11.2015

Reagují na váš podnět a opravují
- ten konec kolony nebyl vidět z výšky 4 -5 tis. metrů t.j. letadla (ne družice, jak jsem uvedl). Zde Putin mluví o tom na kameru, přičemž nemluví o kilometrech, ale desítkách kilometrů cisteren, což vypadalo, jako ropovod:
https://www.youtube.com/watch?v=uBE0YGecOVk

Máte ještě něco k příspěvku? Nebo teď už jste s jeho obsahem spokojen?

Přidat nový příspěvek