Reportáž 1.kanálu ruské TV o nedávném doporučení německé vlády, aby obyvatelstvo si udělalo zásoby potravin

31.08.2016 09:49
TauRus
 

Reportáž 1.kanálu ruské TV o nedávném doporučení německé vlády, aby obyvatelstvo si udělalo zásoby potravin aspoň na 10 dní pro případ mimořádné situace. rj.
http://www.1tv.ru/news/2016/08/30/308996-v_germanii_iz_magazinov_nachali_ischezat_tovary_kotorye_ranshe_spokoyno_lezhali_na_polkah

V kostce: V některých regionech vznikla nákupní horečka, přestože se jedná o delší dobu připravovaný vládou nový koncept civilní obrany. Ministr vnitra se snaží uklidnit obyvatelstvo, že nejde o nějakou konkrétní hrozbu, ale o celkové hrozby pro obyvatelstvo, takové, jako povodně, přírodní katastrofy nebo o výpadky elektřiny.
Vládní strana (křesťanských demokratů) čelí ostře kritice opozice, že vyvolávají paniku a snaží se v předvolebním období nasbírat body pro prosazení svého programu: ochrana obyvatelstva, posílení policie a video sledování.

P.S. Já, osobně, je ještě podezírám z toho, že vyvolali nákupní horečku také protože chtějí rozhýbat obchody a výběr dani.
Příkladná ukázka bezstrukturního řízení: když máš přebytek cukru, rozšíří zprávu, že v nejbližší době cukr podraží. :)

 

Diskusní téma: Reportáž 1.kanálu ruské TV o nedávném doporučení německé vlády, aby obyvatelstvo si udělalo zásoby potravin

Vše k převratu připraveno

petr | 31.08.2016

http://www.novarepublika.cz/2016/08/vezni-sbu-minsky-proces-vse-je-k.html

Přidat nový příspěvek