Rafinovaný ruský trolling

26.09.2016 07:05
TauRus

 

Poslední předvolební kampaň v USA se vyznačuje jednou zvláštnosti. Obchází jí „strašák“ Putina. Stačilo Trumpovi jednou sdělit, že se bude snažit s Putinem dohodnout a Putinovi oznámit, že mu více imponuje ten kandidát v prezidenty USA, který se bude snažit s Ruskem vyjít, jak se toho chytla druhá strana (Clintonová) a už nepustila. Z její strany padala těžká obvinění na adresu Trumpa, až nakonec ona sama nebo někdo z její komandy obvinili Trumpa v tom, že je agentem Putina…
Dnes, v nedělním pořadu Vesti, Kiseljov (vedoucí) si vzal na paškál Clintonovou.
Ukázal, co všechno na ní vytáhla opozice: od posílání mailů se státním tajemstvím ze své osobní adresy, přes zdravotní stav a zapomínání státních dokumentů v moskevském hotelu při jedné z její návštěv Moskvy, když byla ještě ve funkcí státního tajemníka. Nakonec jeho závěr, který zazněl, by se dal interpretovat takto : A proč my, Rusové fandíme Trumpovi? Vždyť pro Rusko je mnohem výhodnější, když se prezidentem USA stane nezodpovědná ke státnímu tajemství, zapomnětlivá a nemocná žena. Z Clintonové bude výborný prezident.. Samotná příroda bude na naší straně. Teď už víme komu držet palce. Jsme pro Clintonovou!
Po celou dobu v pozadí za ním svítil nápis : Jsme pro Hillary!
https://www.youtube.com/watch?v=-6e3_T7btqQ

Teď jsem zvědav,jaká reakce bude v USA následovat. :)

V Moskvě se konal sjezd představitelů neuznaných republik z celého světa
https://cont.ws/post/382552

Do Moskvy přijeli desítky bojovníků za samostatnost Katalánska, Severního Irska, Texasu, Californie, Severní Itálie, DLR, LLR a jiných dosud neuznaných zemí. Tito lidé přijeli na akcí, která má dlouhý název: «Mezinárodní právní konference „Dialog národů. Právo národů na sebeurčení a budování multipolárního světa».
https://cont.ws/uploads/pic/2016/9/%D0%A1%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80_1-3.jpg

Média už nazvala tento sjezd „sjezdem separatistů“. Nikdy předtím, za celou historii lidstva na jednom místě se nescházelo tolik představitelů národně osvoboditelných hnutí a stran z různých zemí.
Američtí představitelé sjezdu referovali, že už jsou připravení k rozpadu USA
https://cont.ws/uploads/pic/2016/9/%D0%A1%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80_2-2.jpg
a jeden z představitelů Irské republiky prozradil, že financování pro svoje hnutí dostával dokonce od Kaddafího.
Hlava hnutí «Yes California!» prohlásil, že jeho organizace se inspirovala příkladem Krymu a bude se dožadovat vystoupení z USA cestou referenda.
https://cont.ws/uploads/pic/2016/9/%D0%A1%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80_2-3.jpg

Otázka, která zajímala většinu představitelů tisku – kdo zaplatil tuto akcí, nezůstala bez odpovědí. Ukázalo se, že náklady šly z grantu Poslanecké sněmovny RF. Zřejmě v Rusku se inspirovali příkladem „západních partnerů“, kteří také s oblibou pořádají různé mezinárodní konference, podporující separatismus v Rusku. A protože západní tisk o tomto sjezdu neinformuje, vypadá, že „západní partneři“ mají velké pochopení k podobným akcím i v Rusku. :)

 

Diskusní téma: Rafinovaný ruský trolling

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek