Puškov označil za viníka teroristických útoků Spojené státy

15.11.2015 08:36

Za politiku Spojených států na Blízkém východě platí Evropa, prohlásil předseda zahraničního výboru Státní Dumy Alexej Puškov.

"USA prohlásily, že jim nehrozí žádné nebezpečí. Ano, za jejich politiku na Blízkém východě platí Evropa. Přišel čas aby našla společný jazyk s Ruskem."

Podle jeho slov "NATO by se nemělo oddávat rusofobii a v reakci na napadení člena by podle 5. bodu stanov NATO mělo vyhlásit válku ISIL."

"Mobilizuje Západ NATO na válku s ISIL? Nebo se aliance začne zabývat nesmyslem "ruského nebezpečí", zatímco ISIL bude vyhazovat Evropu do povětří?"

"Obama přiznal, že vznikl ISIL je důsledkem okupace Iráku Spojenými státy. Nyní ISIL vyhazuje do povětří Paříž, a nám tvrdí, že USA se to netýká!"

"Obama několik hodin před útoky prohlásil, že "Cílem USA bylo zastavit ISIL a my jsme ho zastavili.". Nech teď napíše o svých "úspěších" Francouzům", píše Puškov.

"Stoltenber se na konferencích stále rve kontrolovat Rusko. Nechť si obleče neprůstřelnou vestu a jede do Iráku a Sýrie bojovat se skutečným nebezpečím."

zdroj

 

Diskusní téma: Puškov označil za viníka teroristických útoků Spojené státy

Puskov

Ikema Monika | 17.11.2015

Ma pravdu! K utoku došlo dva dny po tom co Francie úspěšně letecky udeřila na ropné vrty v Sýrii ktere byli pod kontrolou IS. Francie stim nejvice poškodila USA a Turecko kteří nakupuji od IS 10 USD za barel!!!Francie jsi dovolila tento obchod zmarit a toto bylo třeba na míste potrestat !! USA musi držet Evropu ve strachu A co na to Rusko?? Stalinuv průliv mezi Kanadou a Mexikem???

realita

kyd | 16.11.2015

Puškov vyjádřil nahlas smutnou realitu Evropy.

Bez servítek.

Jana | 15.11.2015

Dle slov Puškova lze soudit, že se RF v čele s Putinem musí cítit silná v kramflecích. Že by nějaké eso v rukávu? Nebo už je nebaví ta věčná přetvářka? Masky padají, jen slepý nevidí.

obava

jana123 | 15.11.2015

obavam sa ze eu nema ziadnu elitu a ziadnych lidrov, iba nastrcencov,
co sa chovaju ako kati a potom ti bez spravnej rasovej cistoty - budu zomleti a vykopnuti - a ti so spravnou rasovou cistotou budu poslani
na spinavu pracu do dalsich krajin.
vid nasi politici na ukrajine a nasi poradci v grecku

Uff

JaroX | 15.11.2015

Uff, Puškov strieľa veľkými kalibermi :) Pekne!

pravda

hub | 15.11.2015

spravny pohled na vec

Přidat nový příspěvek