Prohlášení Juliana Assange, Březinski a globální politika GP

27.05.2017 15:05

Hox

 

19.5.2017 měl Assange vystoupení na balkóně Ekvádorské ambasády v Londýně: http://www.telegraph.co.uk/news/2017/05/19/sweden-drops-julian-assange-rape-investigation/

23.5.2017 vyšel nový díl Otázek a odpovědí (ještě není otitulkován), kde Valerij Pjakin označil londýnskou řeč Assangeho za vyhlášení války státní elitě USA, neoconům a jejich přisluhovačům. Podstatu sdělení Assangeho shrnul jako signál od GP: "VÁLKA TEPRVE ZAČALA".

Globální prediktor se v důsledku neúspěchu svého kandidáta ve francouzských volbách a vítězství Macrona - loutky neokonů - dostal do svízelné situace, kterou může nejlépe vyřešit zlomením odporu neocons & deep state v USA, jakmile se mu to podaří, bude problém Macrona řešen automaticky, bude z něj poslušný psík globálního zákulisí, na jehož ovládání nebudou mít neocons už vliv.

18.5.2017, se odehrál teroristický útok v New Yorku na Times Square, nájezd autem do lidí, 1 člověk zemřel, 22 lidí bylo zraněno.

 

22.5.2017 v 10 hodin večer (ve 22 hodin) na stadionu v Manchesteru, kde bylo 22 tisíc lidí, byl proveden teroristický útok, při němž zemřelo 22 lidí, útočník měl 22 let. Symbolika vzkazu, s ohledem na výše uvedené, je jasná.

A 26.5.2017 z ničeho nic umírá Zbigniew Březinski, ideolog Pax Americana a státní elity USA - válka začala.

Válka GP proti státní elitě USA, proti neokonům & deep state, začala. Probíhá už delší dobu, aktivně od prezidentských voleb USA 2016, ale oproti tomu co příjde to zatím nebylo nic. Kdo má oči, uši a mozek, slyš a vyvozuj závěry (týká se především lidí takzvaně na pozicích - pozice zavazuje (chápat globální procesy a nejen to), pokud nezavazuje, tak může i zabít).

 

Diskusní téma: Prohlášení Juliana Assange, Březinski a globální politika GP

magická 22

Honzík | 29.05.2017

Sila symbolu 22 je v prípade útoku zrejmá, no nechápem, ako je možné zabezpečiť aby v dôsledku bombového útoku zahynulo PRÁVE 22 ľudí, nie menej ani viac? Na to je slabý aj okultizmus...

Re: magická 22

Nikdo | 29.05.2017

Nejde o to kolik jich skutečně zahyne, ale jaký počet se uvede v mediích. Když si někdo zvolí za označení nějaké číslo, tak to neznamená, že každý výskyt toho čísla je spojen se subjektem, který si zvolil toto číslo jako označení. Může být i více subjektů, které zvolí stejné označující číslo. Jsou potřeba další informace (kontext situace). V našem případě u událostí světového významu je toto číslo ve zprávách informace pro zasvěcené, že v tom má prsty GP, aby se zasvěcené subjekty podle toho zařídili (zasvěcení dokáží rozlišit, kdy je to nějaký výskyt čísla 22 a kdy je to zpráva od GP). A my ostatní nezasvěcení to pomalu odhalujeme a snažíme se ďáblu/GP překazit jeho plány a převzít kontrolu nad svými životy a celou společností, což ovšem vyžaduje dosažení vysoké morálky a etiky, která umožní získání potřebných znalostí a dovedností.

Je to zjednodušení za účelem naznačení, jak to asi funguje podle mého pochopení.

Re: Re: magická 22

petržlen | 30.05.2017

Keby tieto naivné predstavy („…snažíme se ďáblu/GP překazit jeho plány…“) nemali také ničivé následky, boli by celkom úsmevné. Nikto by nemal zabúdať na túto závažnú informáciu o „ďáblu“: „Keď hovorí lož, hovorí zo svojho vlastného, lebo je lhár a jej otec.“ (Ján 8:44)
Ako chce človiečik, ktorý sa narodil do prostredia klamov a falošných predstáv, vyrástol v nich a prakticky nič iné nepozná, zápasiť s nepravdami, keď ani nevie, čo je to pravda? Ako ju nájde? :-O

Re: Re: Re: magická 22

David | 30.05.2017

Nejúčinněji přes bolest, ztrátu, trauma. Teda u mně to fungovalo. Doufám, že jsem to nenapsal blbě.

4x Re: magická 22

petržlen | 31.05.2017

„Přes bolest, ztrátu, trauma“ je „nejúčinněji“? Nie je bolesť, strata, trauma jedným z posledných upozornení, že rovnakým smerom ďalej je smrť?
Ak po istom čase zistím, že daným smerom pravdy niet, znamená to automaticky, že som už pravdu našiel?

Človek (pozemský) je tvor, ktorý sa začína správať rozumne, až keď vyčerpá všetky ostatné možnosti. Je otrokom toho, čomu alebo komu uveril.

Re: magická 22

Perun | 29.05.2017

Ano, to je zaujímavé. Myslím, že hned môžme vylúčiť faktor náhody (resp. na 99%.)

Takže zostávajú podla mna 2 varianty:
1/ide nie o reálny počet obetí, ale o zverejnený počet.
2/ide o reálny počet. A niečo také môže presne zariadiť len "božia sila (vôľa, karma)" v takej či onakej podobe. Teda ani gp v tom užšom zmysle slova nie (ostatne je otázne, či niečo také v užšom zmysle slova existuje, beriem to s rezervou.)
Že existuje božia vôla, a za druhé reč čísiel a symbolov, o tom nepochybujem.


Re: magická 22

Cico Ciciak | 29.05.2017

Môže ísť aj o "prácu" určitých egregorov alebo HNVR.
Potom nemôže vylúčiť ani "magické" matrično-egregoriálne schopnosti GP do určitej miery programovať budúcnosť.

Re: Re: magická 22

A môže ísť | 30.05.2017

aj o ohlupovanie verejnosti či už z jednej, druhej, alebo dokonca tretej či koľkej strany.
Proste zverejniť toľko verzií, že človek rezignuje na získanie pravdivej informácie. A vo tom to je ?!

Prohlášení Juliana Assange

Jan Navrátil | 28.05.2017

Pjakin perfektní.
USA,stát bez historie,jediný obraz si dokázali vytvořit a to dobyvační.
Byly doby,kdy jim k tomu stačil slib,nebo několik dolarů v současnosti,si musí náklonnost,věrnost,vynucovat zbraní,to je poslední fáze před pádem.

Vase svedomi a jine

Radka | 28.05.2017

Koukám, že trol Mariet se usadila i u Ireny na youtube..

Re: Vase svedomi a jine

Mariet | 28.05.2017

https://paste.ee/p/BDpR6

Hoxi, no ne? Tobe nedavam spat, kdyz mne mazes i o pulnoci

Mariet | 27.05.2017

https://paste.ee/p/stJB1

Re: Hoxi, no ne? Tobe nedavam spat, kdyz mne mazes i o pulnoci

Ran | 28.05.2017

Máš nějaký psychický problém? Na uspokojování svých mindráků si můžeš založit vlastní web a prezentovat se tam a nechodit trollit sem.Tento web je o KSB a to tě evidentně nezajímá.

Re: Re: Hoxi, no ne? Tobe nedavam spat, kdyz mne mazes i o pulnoci

Mariet | 28.05.2017

https://paste.ee/p/LBalB

Re: Re: Re: Hoxi, no ne? Tobe nedavam spat, kdyz mne mazes i o pulnoci

Ran | 28.05.2017

Když nemáš ráda nevyžádané rady, tak jimi neobtěžuj ostatní.

Re: Re: Re: Re: Hoxi, no ne? Tobe nedavam spat, kdyz mne mazes i o pulnoci

Ran | 28.05.2017

Hoxi, možná bys mohl odstranit celé toto vlakno ať to to nezavazí.

Re: Re: Re: Re: Re: Hoxi, no ne? Tobe nedavam spat, kdyz mne mazes i o pulnoci

Hox | 28.05.2017

Nelze. Jednak se pak dotyčný cítí jako "bojovník za pravdu" (je přece "umlčován" tak musí mít pravdu, to dá rozum), a druhak pak začne manipulovat v budoucnu na téma, co bylo z diskuse smazáno.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hoxi, no ne? Tobe nedavam spat, kdyz mne mazes i o pulnoci

Mariet | 28.05.2017

https://paste.ee/p/nOCrF

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hoxi, no ne? Tobe nedavam spat, kdyz mne mazes i o pulnoci

Hox | 28.05.2017

To smazané vlákno byla chyba z mojí strany.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hoxi, no ne? Tobe nedavam spat, kdyz mne mazes i o pulnoci

Mariet | 29.05.2017

https://paste.ee/p/qeLIf

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hoxi, no ne? Tobe nedavam spat, kdyz mne mazes i o pulnoci

Hox | 29.05.2017

Pjakin mluví o kompletně jiné situaci.
Pochybuji že někdo chápe smysl a logiku tvojí reakce (co "nejde" a kde jsem "to" "řekl", a co vlastně), v každém případě, podobným způsobem útočí jen někdo, kdo to nemá v hlavě v pořádku.

Re: Re: Re: Re: Hoxi, no ne? Tobe nedavam spat, kdyz mne mazes i o pulnoci

Mariet | 28.05.2017

A jakoupakto radu jsem ti davala?

Re: Re: Hoxi, no ne? Tobe nedavam spat, kdyz mne mazes i o pulnoci

Mariet | 28.05.2017

https://paste.ee/p/lmXm0

Prejav V.V.Putina

t | 27.05.2017

v Pekingu 15.5.2017 "veľmi voľný preklad"
Vážené dámy a páni,súdruhovia,priatelia moji!
Formát tohto fóra mi umožňuje vyhnúť sa napuchreným ceremóniám a nevyhnutnosti pužívať kulantné,príjemné,ale prázdne diplomatické termíny.Dovoľuje povedať,že naozaj premýšľam o problémoch globalizácie,globálnej kríze priemyselnej spoločnosti a o spôsoboch,ako sa z tejto krízy dostať.
A tak: industriálny svet sa nachádza na „medzi rastu“ fosílnych palív,znečistenia prostredia,dlhu z úveru a kapacity svetového trhu.V skutočnosti hovoríme o kríze Človeka na planéte Zem.
Avšak,problém je vtom,že súčasná kríza nie je iba krízou „medze rastu“ industriálnej spoločnosti.
Za storočia otvoreného i kamuflovaného kolonializmu človek vycucal z planéty všetko čo mohol!
A dnes treba nazvať veci pravými menami – dnešná kríza,to je v prvom rade kríza modelu prežitia,ako uspokojovania materiálnych potrieb človeka na úkor prírody.
My,Rusko,sme sa stali prvou obeťou.Potom,ako bol „Sen ľudstva“ znížený na „plné uspokojenie materiálnych potrieb“,keď sa sny vymieňali za spotrebný tovar,nadšenie ľudí ochablo.Komunistická strana Sovietskeho zväzu začala strácať svoje opodstatnenie v masách.A „prestavba“ podľa idei liberalizmu viedla k rozkladu krajiny.
Bola to najväčšia geopolitická katastrofa storočia.No Západ zúčastnený na krachu ZSSR v ňom neuvidel varovanie pre celé ľudstvo.Videli iba korisť,videli ešte 20rokov oslavy života „zlatej miliardy“.
Problém rakoviny je ten,že ničí telo,na ktorom parazituje.Stávka imperializmu na komfort sýteho tela najprv zabila protestantskú etiku ,ktorá od človeka žiadala mnoho,čestne a umne pracovať.A keď z motívov správania ľudí zmizol tento duch kapitalizmu a triumfovali najzákladnejšie inštinkty,začala kríza celého systému spotrebnej spoločnosti.Vybledol ideál „amerického sna“,ako symbolu slobody podnikania,predkladajúceho každému možnosť dosiahnuť to,čo si zaslúži.Namiesto čestnej a vytrvalej práce ako cnosti,prišiel motív nečinných radovánok,rozmaznaného luxusu,egoizmu a všetkých dostupných potešení a zvráteností.
Hedonizmus na účet dlhu papierových peňazí,odtrhnutý od prirodzených zákonov,svojimi metastázami zachvátil celý svet priemyselnej spoločnosti.A „fabrika na sny“ amerického filmu predstavuje iba horkú pravdu prekrytia zmyslov ilúziami.
Rusko za ochutnanie „jablka poznania“ Západu zaplatilo veľkú cenu: rozpad rodiny národov,občiansku vojnu medzi bratmi,desiatky miliónov predčasne zomrelých,stratiacich zmysel života.No prví sme porozumeli,že takto sa žiť nedá!
Planétu máme iba jednu, a skúšať získať energie a suroviny mimo našej planéty je objektívne, v stave rozdelenia krajín a degradácie cieľov ,mimo sily ľudstva.
Je to horká pravda,ale to ešte nie je všetko.Ľudstvo tak dlho zabezpečovalo svoje potreby za cenu vykrádania surovinových zásob Zeme,že sme jednoducho prestali venovať pozornosť environmentálnemu menežmentu.A planéta kričí bolesťou!Počet prírodných katastrof rastie.Nechápeme počasie vo svojich krajinách.Tektonické procesy globálnej transformácie potrebujú nejaký model ich prekonania a východu z krízy.
Západ ostáva verný myšlienkam technokracie a pokračuje v pokorovaní prírody digitálnymi technológiami transhumanizmu.Avšak model digitálneho transhumanizmu je ďaleko od plnosti,celistvosti a súľadu so všetkými prejavmi Zákona Stvorenia.
Existuje aj iná cesta.Cesta takých technológií riadenia evolúcie,ktoré sú podobné prírodným.Cesta čistej energie,všeobecnej harmónie.
Ako sa mozog človeka skladá z dvoch polovíc,umožňujúcich v súčinnosti plné vnímanie a logické prijatie oklitého sveta,tak aj úplný obraz rozvoja civilizácie vyžaduje spojenie digitálnych a vlnových (analógových) technológií.
Liečeniu disproporcií vo vzťahu človeka a prírody sa obrazne hovorí harmónia.Harmónia v ľudskom organizme – to je zosúľadená činnosť rôznych orgánov so spoločným cieľom – zdravím a radosťou zo života.
Vzhliadnite na súčasný svet.Podobá sa ľudstvo ne jeden zdravý organizmus?! Vedomie – obraz sveta – pokrivené halucináciami.Tep – svetový trh – vykazuje prejavy srdcovej nedostatočnosti.Pečeň – ekológia – sa nevie vzrovnať s toxínmy a obličky už zlyhali .. Ako liečba sa navrhuje chirurgický zásah.Sú počuťelné výzvy k veľkej vojne,ktorá ako chirurgický skalpel urobí rez navyše..
Ale sedliacky rozum nám hovorí,že v prírode nie je nič zbytočné.Krása prírody je v harmónii rôzneho!A na to,aby sme sa dostali zo súčasnej patovej situácie je potrebná predovšetkým zmena princípu ľudskej činnosti.Menovite prejsť z nastavenia na zabezpečovanie ľudských potrieb na prioritu realizácie duchovných spôsobilostí človeka vytvoriť nové,nebývalé.A od jednostranného ,človekom rozšíreného získavania fosílnych zdrojov prejsť k obnovteľným zdrojom života v harmónii s prírodou.
Keď bol v Starej Číne vladár schopný osobného príkladu cnosti ,hrozného trestu odpadlíkom a vzdelanosťou zabezpečovať trojjedinú harmóniu vlády,spoločnosti a prírody-vtedy mu národ pripisoval „Mandát Neba“.V Rusku sa ztelesnenie harmónie duchovnej,svetskej a vojenskej vlády nazýva „Cár Pravdy“.V obrazoch „Mandát Neba“ a „Cár Pravdy“ sa prekrýva genetická pamäť eurázijskej rodiny národov nezápadnej civilizácie.A prebudenie tejto genetickej pamäte môže vzbudiť naše národy k titanským činom:riešeniu základnej krízy súčasnosti – krízy budúcnosti ľudsva.
Horká pravda je,že národ by chcel ďalej zvyšovať pôžitky plynúce zo „spotrebnej spoločnosti“.
Národ vníma krízu ako meškanie výplaty a verí tomu,že kríza prejde sama od seba, ako zima,a znovu príde sviatok komfortu.Ale túto zotrvačnosť verejnej mienky rozbíja sama príroda narastajúcim prúdom prírodných katastrof a pohrôm.
V surových podmienkach globálnej transformácie,výsledok ktorej vizionári nazvali „nové nebo a nová zem,na ktorej prebýva pravda“,sa zodpovedný lídri významných krajín musia pozdvihnúť o stupienok vyššie zo svojich národných záujmov a spoločne pristúpiť k tvorbe infraštruktúry globalizácie Veľkého zjednotenia človeka s prírodou.Hoci teraz je to rozhnevaná príroda pod bičujúcou oblohou.
Preto musíme začať s problémom transformácie klímy planéty.Podľa vedeckých predpovedí sa v krátkom čase stovky miliónov ľudí môžu ocitnúť odrezaní od zdrojov pitnej vody,potravín,lekárskej starostlivosti,poriadku a bezpečnosti.Problém nepozná hranice.Môže vstúpiť do hociktorého domu.A potom spoločná sila našich štátov na výzvu srdca musí byť pripravená prísť na pomoc tým,ktorí ju potrebujú.Čo aj zabezpečí rešpekt národov k tu oznámeným ideálom nového svetového poriadku Veľkého Zjednotenia v „Cárstve Pravdy“.
Praktické kroky budú vyžadovať vybudovanie siete „základní prvej pomoci“ pozdĺž Pásu a Cesty, zo zásobami vody,potravín , techniky a zariadení umožňujúcich v ktoromkoľvek čase nasadenie záchranárskych a lekárskych tímov v prípade katastrof.Tak sa popri Páse a Cesty objavia prvé ušľachtilé kontúry,začiatok vzájomnosti a neskôr aj spojenia ľudí a hospodárstva prírodepodobnými technológiami krásy ,zdravia a dlhovekosti.
Je načase začať výstavbu spravodlivého a harmonického sveta na spokojný a radostný život nie pre vybraných,ale pre všetkých!
Vďaka za pozornosť.

Re: Prejav V.V.Putina

Mariet | 27.05.2017

https://paste.ee/p/cQpR0

Re: Prejav V.V.Putina

Jura | 28.05.2017

Tohle je na samostatný článek (tj. s odkazem)

Re: Re: Prejav V.V.Putina

t | 28.05.2017

Ospravedlňujem sa a prosím o zmazanie príspevku,našiel som to na http://worldcrisis.ru/crisis/2704166 a tak ma to zaujalo,že som sa chcel podeliť.Ale zásadná chyba - text nie je prejav V.V.Putina,ale výtvor nejakého Andreja Devjatova.

Re: Re: Re: Prejav V.V.Putina

Hox | 28.05.2017

I tak zajímavé, Gvaskov-Děvjatov je "něbo politik", představitel ruských znacharsko-védických klanů (těch co kdysi zradili a předali moc na Rusi byzantskému znacharstvu křesťanství, aby měli lepší "prebendy", pak se část z nich integrovala do nové "elity" popů a hierarchů "ruské" církve), těmhle klanům jde v prvé řadě o zachování davo-"elitarizmu" a všechno ostatní je až poté.

Re: Re: Re: Re: Prejav V.V.Putina

t | 28.05.2017

Ešte raz sa všetkým ospravedlňujem,nemal som zlý úmysel.. text ma zaujal natoľko,že som nadpis a autora celkom preskočil.Prepáčte..

Re: Re: Re: Re: Re: Prejav V.V.Putina

Hox | 30.05.2017

V pohodě, není za co.

Re: Re: Re: Prejav V.V.Putina

Jura | 28.05.2017

aha fikce... "jaká mohla být pekingská řeč Putina"

Podle všeho originál řeči je zde .... co tam vlastně řekl?
http://worldcrisis.ru/crisis/2698715

Re: Prejav V.V.Putina

Dušan | 28.05.2017

Máš odkaz na video? Pretože to bol dosť odvážny prejav na pôde budúceho centra riadenia GP.

„základní prvej pomoci“ - to by mohlo byť dobré riešenie

Re: Prejav V.V.Putina

Hox | 28.05.2017

Poprosil bych o zdroj, ať to můžu dát jako článek, díky.

likvidácia neokonov

svantovít | 27.05.2017

nie je len nutnosťou,ale nevyhnutnosťou.Pax Americana je mŕtva a neživotaschopná hypotéza,ktorá sa nikdy neopierala o reálne možnosti,šlo len o naplnenie snov pár vyvoleným,ktorí by si radi pohladkali ego nad mocou a neobmedzenými ziskami.Ovládať svet z jedného centra je nerealistická úvaha,teda celá hypotéza Zbbigniewa Brzezinského bola zrelá do koša.V momente,ako Vladimír Putin zastavil prepad Ruska a vrátil mu sebavedomie bolo nad slnko jasnejšie,že USA svoje ambície môže jedine nahováraťpár zaplateným judášikom na školeniach,ale neopierajú sa o reálnu moc.Teda neokoni a ich túžby po "celosvetovej hegemónii" sú tým pádom nadbytočná príťaž,ktorej sa treba zbaviť,už iba prekážajú a zavadzajú novým vetrom,ktorých sa musia najmocnejší chytiť,inak im ujdú príležitosti k novým.

Re: likvidácia neokonov

Mariet | 27.05.2017

https://paste.ee/p/Zrza7

Assange je clovek globalistu

Mariet | 27.05.2017

https://pastebin.com/MC4a8pH8

Přidat nový příspěvek