Proč taková hysterie kolem ruských vzdušných útoků?

30.09.2015 23:11

Lin |

 

Proč taková hysterie kolem ruských vzdušných útoků a najednou tolik obav o mezinárodní právo?
Protože Rusům se podařilo dnešním útokem zničit 8 objektů – skladů zbraní, munice, pohonných hmot, vojenské techniky, komunikační centrum a transportní prostředky. Ke všemu ještě generální štáb, který řídil operace IS v Sýrii. Málo na jeden den? Není divu, že USáci zuří. Jejich milované dítko – džihádisti IS – dostali za jediný den pěkně přes papulu.

http://russian.rt.com/article/120316

 

Diskusní téma: Proč taková hysterie kolem ruských vzdušných útoků?

žena na důchodě

Věra Michálková | 08.10.2015

Vážení, můj názor je ten, že fandím Rusům a ještě bych je poprosila, ať neustávají v tom boji, abychom dokázali z Evropy poslat všechny ty mladé chlapy zpět do svých zemí a tam ať si dělají binec. Neboť si nedovedu ani¨představit, co se bude dál dít, když je ru necháme. Jsou to kluci a sexem chtiví a v tom případě jim jde myšlení mimo. A ještě můj názor a v tom se určitě nebudu mýlit, že největším parazitem pro naší společnost je ten senilní dědek Swarzenberg. Když dělal minstra zahraničí, kontroloval ho vůbec někdo, kam jezdí a kde kuje pikle, nikdo se nenašel. A přitom by měli občané znát, že jeho rodina byla vystěhována z našeho Československa, za kolaboraci ze 2.světové války a není pravdou, že televize a nebo rozhlas informují naše občany, že se v r.1958 odstěhovali a to je omyl.. Byli vystěhováni. A tohoto dědka vidím v té stéjné roli co byl jeho otčím a ten by měl být vyhnán zároveň s organizovaným přívalem muslímů. Je třeba chránit naše životy a hlavně životy naším potomkům, ti mají před sebou ještě dlouhou životní cestu a ta by měla být schůdná.

Bl.bý, bl.ší, nej!!! Made in Jůů, es éééj.

Buřič, který odmítá, plnit s.v.i.n.í.m koryta | 06.10.2015

Až vyženeme od koryt naše průlezem jejich ři.tí upatlané Exkrementisty a Putin udělá pořádek, bude nám i celému světu hej.
Proto nemeškej a se všemi blízkými na manifestace do Prahy v říjnu přispěchej

Propaganda je součástí války

Phillemon Czangeray | 01.10.2015

Americká a NATOvská propaganda šíří pomluvy, že při ruském zásahu zahynulo prý 30 "civilistů". Ale vždyť tam žádná armáda není, jsou tam jen "civilisté"! "Civilisté" vyslaní z USA jako "opozice" vůči Asadově legitimní vládě a "civilisté" fanaticky prosazující vznik islámského státu! Ano, Rusové likvidují tyto "civilisty" oprávněně! Na území svrchovanéh státu (Sýrie) pod vedením demokraticky zvolené vlády se zdržují a bojují ozbrojené skupiny "civilistů" a útočí na státní a vládní zařízení i na ruská letadla pozvaná legitimní vládou. A mimo jiné podřezávají lidem krky! Proč by je měla legitimně pozvaná ruská armáda chránit? Tolerovat? Či vynechat? To, že ve svých základnách a úkrytech tito bojující "civilisté" mají někde možná i někjaké ženy a děti, je jen jejich nezodpovědnost a ne nezodpovědnost ruských sil. To Rusové nemohou předpokládat a pokud to není jen propagandistická bublina, je docela možné, že to jsou zajatkyně a živé štíty těchto bojujících "civilistů".

Rusko musí vyhrát

Lenka | 01.10.2015

Do Ukrajiny amíci vrazili 5 miliard dolarů, aby posléze vyvolali chystaný převrat a končí to pro ně naprostým debaklem. Krym, to hlavní o co šlo, proč to dělali, ten nedostali.
A se Sýrii je to navlas stejné. Putin jednal bez řečí, bleskově.
A opět miliardové ztráty do vycvičování bojovníků, do jejich zbraní, proviantu, ligistické podpoře, což také trvalo několik let.
Sýrii nedostanou. Putin se už taky poučil a když nemohl zachránit celou Ukrajinu, zachrání alespoň Sýrii.
Počítám, že teď nastanou ještě horší boje, ne v Sýrii a ne fyzické.
Americe jde v podstatě o všechno. Německé noviny píšou, že Amerika ztratila na Blízkém východě svůj vliv, že Putinovi teď jde taky o všechno a že v amerických novinách oslavují návrat Ruska na světovou scénu jako světovou velmoc.
Připustí to Amerika?

Potrefené husy začaly poděšeně kejhat.

Pavel Molík | 01.10.2015

Propagandistická mašinérie USA a jejich evropských satelitů spustila povyk, aby překřičela pravdu o Rusku a ruských náletech.

Strach Západu z Ruských aktivit.

Pavel Molík | 01.10.2015

Umně skrytá faleš některých představitelů Západu by mohla být ruskými aktivitami v Sýrii a potažmo i jinde poodhalena či úplně odhalena, zejména ta skutečnost, že Islámský stát je enfant terrible nezvedených zahraničně-politických aktivit strýčka Sama. Taktéž vojenské odstranění Kaddáfího bylo faux pas zahraniční politiky USA, Francie a UK. Libyjský scénář chce francouzský prezident Holland opakovat v Sýrii likvidací B. Asada, aby bylo i v Sýrii stejně jako v Libyi vytvořeno mocenské vakuum na základě totálního rozvratu, kde by v rámci anarchie se ujali vlády teroristé. Sabotážní aktivity Západu v severní Africe a na Blízkém východě odstartovaly uprchlické běsnění. Eurohujeři a jejich kumpáni v čele Německa, Francie, UK atd. úspěšně pracují na postupné evropské sebevraždě. Ve světle takovýchto faktů se úspěšné a mírotvorné aktivity Ruska jeví jako mimořádně nebezpečné pro zhoubné plány představitelů Západu.

Rusové by neměli tak spěchat.

Jiří | 01.10.2015

Měli Američanům nejdříve dát souřadnice bombardování, amici by to během měsíce schválili, a tolik by nekritizovali :-) Je blbé, když Rusové při jednom náletu rozeberou vše co tam amíci rok stěhovali a budovali. Ještě není jisté, jestli stihli zmizet všichni instruktoři a poradci z CIA. Pak se nedivte kritice USA a jejich vazalů.

Re: Rusové by neměli tak spěchat.

pavla | 02.10.2015

keci keci!
už to trvá dost dlouho tahle občanská válka proč to prodlužovat!!§?nevidíte tu rebelii znasilnovaní vraždení a vypalovaní budov v italii v celé evropě nekoukaš na internet jaký sou to hovada ,jak se tady chovají jako prasata aa amerika to tam vytvořila ta by to neschválila obama a ti zrůdy stínové vlády.už to měli udelat davno!!!

Re: Re: Rusové by neměli tak spěchat.

uiop | 02.10.2015

klidek, vzdy to byla ironie...

Re: Re: Rusové by neměli tak spěchat.

uiop | 02.10.2015

klidek, vzdyt to byla ironie...

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek