Proč si myslím, že Merkelová hledala u Putina podporu

11.02.2015 13:07

ТаuRus |

Proč si myslím, že Merkelová nejela k Putinovi s ultimatem, ale naopak, hledala podporu.
Nejdříve fakta.
Na Ukrajině znovu vypukla ostrá fáze války. Porošenko posílá vojska, která trpí neúspěch a dostávají se do kotle v Debalcovo. Když už se stalo jasné, že kotel je uzavřen, armáda Ukrajiny není schopná svými silami rozřešit situaci, a na Donbasku je vyhlášená mobilizace, která má sebrat 100 tis.mužů ve zbraní, začíná zběsilá diplomatická aktivita.
Den, před začátkem Mnichovské konference, na které se měl sejít celý "výkvět" zemí NATO, na které se měl řešit další kurz na stupňování napětí mezi NATO a Ruskem (složení americké delegace - McCain, Kerry, Nulandová a Biden - váleční jestřebi - neocons), Merkelová s Hollandem ponechávají přípravy na konferenci a letí do Moskvy. Před tím mají zastávku v Kyjevě, kde je na návštěvě též Kerry, se kterým se nesetkávají.
V Moskvě se nejdříve schází pracovní skupina z Ministerstev zahraničí Německa a RF v čele s Lavrovym. A potom následuje pětihodinové jednání tři prezidentů - Putina, Merkelové a Hollande.
Před timto jednáním současně ve dvou novinách - Agora Vox (Francie) a Global reseache (autor Němec) vychází články o tom, že na základě nějakého vyšetřování se zjistilo, že Západ je viníkem státního převratu a války na Ukrajině a Rusko a celý svět oběti rozsáhlé dezinformace.
http://leva-net.webnode.cz/news/dva-clanky-v-zapadnim-tisku-o-konfliktu-na-ukrajine/
Skoro současně se "přeřekává" Obama o "pomoci" USA v procesu předání moci od legitimní vlády juntě.
Potom, 4.2. se objevuje zpráva, že Steinmeier vyhrožuje sankcemi Porošenkovi, pokud nebude chtít přistoupit na urovnání krize a federalizace Ukrajiny.
http://leva-net.webnode.cz/news/prituhuje-evropa-dostava-rozum-/
Spiegel také otáčí:
Spiegel: Preco Kiev nemoze vyhrat vojnu
http://leva-net.webnode.cz/news/spiegel-preco-kiev-nemoze-vyhrat-vojnu/
Spiegel: Obamovy válečné hry ohrožují jednotu Evropy
http://leva-net.webnode.cz/news/spiegel-obamovy-valecne-hry-ohrozuji-jednotu-evropy/
A Rusko vytahuje Azarova z naftalínu:
http://leva-net.webnode.cz/news/proc-azarova-vytahli-z-naftalinu-/
To vše se odehrálo před setkáním Merkelové a Hollande s Putinym. Trochu moc náhod, nemyslíte?

Potom - Mnichovská konference, řeč Lavrova, prohlášení Merkelové o bezpečnosti Evropy s Ruskem, nikoli proti Rusku a o společné Evropě od Lissabonu do Vladivostoku. Hysterie a sprosté nadávky neoconů.
Důvodem této hysterie by mohla být zpráva od Panarina - německá rozvědka po návštěvě Merkelové Putina zatkla spolupracovníka Nulandové a současně Vanguard Corporation, který při výslech udal jak samotnou společnost, tak i jeji akcionáře - Nulandovou, McCaina, Brennana a Kerryho.
Přitom samotného spolupracovníka nejdříve odchytili s miliardem falešných dolarů na Donbasku a teprve potom předali německé rozvědce.
Takže, je jasné, že v Evropě před tím, než jeji představitelé se sešli s Putinym se odehrálo něco, co ji donutilo otočit politiku směrem k Rusku. Nepochybně, Merkelová o všem věděla před tím, než se s Putinym setkala - viz. zprávy z evropských novin o vině Západu a reakce Steinmeiera.
Merkelová pochopila, že hra zašla příliš daleko, že další na řadě bude Evropa, proto u Putina začala hledat podporu. Putin jí také vybavil potřebnými "argumenty" (důkazy a materiály ruské rozvědky) na jednání s Obamou . A sám odjel do Soči lyžovat s Lukašenkem. Mimochodem, "svítil" tam, jako měsíček.

P.S.Vanguard Corporation - nadnárodní společnost s májetkem 2,5 bilionů dolarů. Akcionéří - kromě neokonů, o kterých jsem se už zmiňoval, také Rotchildové a Rockefellerové. Kromě této společnosti je na Ukrajině velmi aktivní Monsato a další, včetně Billa Gatese, taktéž významné světové banky. Souhrnný májetek těchto společnosti převyšuje rozpočty výspělých států. Mají vlastní soukromé armády, které bojují na Ukrajině, ale i jiných částech světa. Toto je také "elita", která okupuje USA a zneužívá jejích vojenskou moc k udržení světové nadvlády. Toto je ta americká "elita", která si začala hrát na "bohy".
Jejich cílem bylo vyprovokovat Rusko k válce na Ukrajině, přenést tuto válku do Evropy a v Rusku způsobit převrat. Naštěstí Putin vidí situací o několi táhů napřed, než oni a naštěstí není osamocen ve svém boji.