Při pádu jeřábu v centru New Yorku zahynul Čech

07.02.2016 12:13

TauRus |


Nejdříve zpráva z tisku:
Při pádu jeřábu v centru New Yorku v pátek zahynul 38letý David Wichs, přistěhovalec z Prahy, který byl jedinou obětí neštěstí.

Mrtvým je David Wichs (†38) původem z Prahy. Jeho švagrová vypověděla, že do USA přišel jako dospívající a vystudoval zde na Harvardu matematiku. Řekla také, že v pracoval pro jistou newyorskou finanční společnost.
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/372098/v-new-yorku-se-zritil-obri-jerab-rozdrtil-davida-z-prahy-38.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

Ještě foto (není to slovanský typ):
http://img.blesk.cz/img/1/full/2585140_new-york-cech-umrti-nestesti-pad-jerab.jpg

Na téma jazyka životních okolností, v němž mluví Hierarchicky nejvyšší řízení s každým, ať už jednotlivci nebo celými subjekty, strukturami, společnostmi nebo lidstvem obecně:

Zahynul David, jako koleno Davidovo (Merovingové), které do sebe zahrnuje všechny královské rody, převorství Sionu (základna GP) a další okultní organizace, jako Illumináti, zednáři atd.,
ve věku 38 let – 3+8=11 (což je zástupným symbolem pro GP nebo jeho křídlo),
datum smrti 5.2.2016 (5+2 = 7, a také 5+2+2+0+1+6 = 16 = 1+6 = 7, sedmička – posvátné číslo bible, biblické koncepce zotročení světa ve jménu Boha).
Nebožtík byl finančníkem, absolventem Harvardu – základny “výroby” obsluhujícího personálu pro současný pokřivený finanční systém.

Příjmení nebožtíka je Wichs – podobné s angl. witch, čaroděj(ové). To jest jasný vzkaz i okultním strukturám a možná také "čarodějům" filmové a jiné "magie", podílejícím se na bezstrukturním řízení.

Opravdu, lepší osobu pro vzkaz shůry nebylo možné vybrat. V jedné osobě se spojilo tolik symbolů…
Ten jeřáb, jako smrtící nástroj by bylo možné ještě nějak dovysvětlit, ale zatím postačí, že padal shora, a celá událost byla živelná, nenaplánovatelná katastrofa = "náhoda".

"Náhoda je pseudonymem Prozřetelnosti, když se nechce podepsat" - Anatol France

"Prozreteľnosť nie je algebra. Um človeka, ľudovo povedané, nie je prorok, ale hádač, on vidí celkový chod vecí a môže z neho vyvodiť hlboké predpoklady, často časom stvrdené, no nie je schopný predvídať náhodu – mocný okamžitý nástroj Prozreteľnosti." - Puškin

 

Špatná předpověď pro GP a jeho struktury...

 

Symbolem, číselnou mírou bible a biblické koncepce je i v určité míře číslo 17. O den později:

Alpská lavina zasypala sedmnáct lyžařů z Česka, pět lidí zahynulo

 

Diskusní téma: Při pádu jeřábu v centru New Yorku zahynul Čech

.

Cico Ciciak | 10.02.2016

Zaujímavé ty koko...! Takže už nielen gp ide po svojích judaistických "dietkoch", ale dokonca i "Boh" sám! "chúdence"! To sou mi vjeci!

Lavina

Finist | 09.02.2016

Co mi říká vhled o Češích zasypaných l a v i n o u, kterou s a m i n e s t r h l i raději psát nebudu, ať toto obrazové pole neosývám minami..

Re: Lavina

Finist | 09.02.2016

oprava, neosívám..

slovanský typ

Petr | 08.02.2016

Že to není slovanský typ mě zas tak nepřekvapuje, když v Blesku psali, že se s ním rozloučili v synagoze. A Když se podívváte na spolužáci.cz, tak tam najdete člověka se stejným jménem a i jeho věk odpovídá.

To bol zaujímavý deň

MaRcel | 07.02.2016

Nikde som čítal, že búracia guľa toho žeriavu poničila nejaké WTC či čo a v ten deň aj češi vymenili tých svojich za nejakého libanonca a Šapitó v Praze ostro protestoval...

A proč

Vlabi | 07.02.2016

A proč zrovna Čech?

Re: A proč

udo | 07.02.2016

Čech? :)

Netreba zabúdať, že asi najviac materiálov z biblii alternatívnej, objemnejšej koncepcie samoriadenia spoločnosti, bolo preložených práve do češtiny (a niečo aj do SK:)
Defenestrácie sa tiež udiali v Českom kráľovstve,
takže pozor na "povstanie" a 30 ročnú vojnu vo forme informačnej
30. 7.1419 a
23.5.1618

Inak "meno" David znamená v starosemitských predhebrejských jazykoch termín, výraz doslovne pre
"náčelník", "vojak", "dôstojník", "vojenský správca",
(Viď tabuľky z Ugaritu a archív z mezopotámskeho Mari, ak sa dobre pamätám..)

Přidat nový příspěvek