Perzekuce "Nočních vlků" ze strany EU i ČR. Takto vypadají "demokratické hodnoty EU"?

01.05.2015 22:03

ТаuRus |

Na Berlínském letišti Schoenefeld včera bez zajistili 3 členy ze skupiny "Noční vlci".
2 hodiny je drželi bez jídla pití a vysvětlení důvodů. Až po telefonátu z ruského velvyslanectví, přišla skupina policistů s tlumočníkem a oznámila jim, že do Německa nebudou vpuštění, protože představují hrozbu národní bezpečnosti Německa.
Na dotaz:"Jakou hrozbu:", přišla mlhavá odpověď, že vezou s sebou něco, co nemají. O co jde, nechtěli specifikovat - drogy a zbraně to nebyly. Když jim "vlci" nabídli, že vše, co Německu vadí, nechají na letišti, tak opět byl úhybný manévr ze strany příslušníku. Jeden ze zadržených už se naštval, a zeptal se :"V čem je naše hrozba? Snad nekoušeme?" Po nějaké době jim tiše sdělili, že to byl příkaz shora. Celkem "vlci" zadrželi na 6 hodin.
Potom je donutili koupit si lístky a odletět do Moskvy nejbližší linkou. Jinak hrozilo zatčení z důvodu hrozby národní bezpečnosti Německa.
MZ RF v této souvislosti podalo protestní nótu vládě NSR.
http://nightwolves-ru.livejournal.com/17572.html

V Ostravě kolonu "Nočních vlků" zadrželi a "šacují", jsou i pokusy nátlaku. V současné době na hranicích EU je posílili opatření s cílem nedovolit "Nočním vlkům" návštěvu memoriálů a hřbitovů z 2. světové války.
http://nightwolves-ru.livejournal.com/17726.html

Z vystoupení Chirurga na tiskovce:
"Vy se doskáčete se svoji rusofobii. To už přechází veškeré myslitelné hranice. Nutíte nás před výročím vítězství schovávat se a tajně se dostávat na hroby naších předku!"
http://nightwolves-ru.livejournal.com/17185.html

 

Hox: dá se systémová perzekuce lidí, jedoucích uctít památku vojáků, padlých v boji s nacizmem, hodnotit jako nepřímé schvalování ideologií a hnutí směřujících k potlačení práv a svobod? Fašizmus nyní oficiální ideologií vládnoucích "elit" a mediokracie ČR?

 

Diskusní téma: Perzekuce "Nočních vlků" ze strany EU i ČR. Takto vypadají "demokratické hodnoty EU"?

Cest a mir!!!

Zofia | 02.05.2015

Cest a pamatka padlym osvoboditelum,,,
Cest ruskym motorkarum...
Chci klid a mir!!!
Slovane! spojte se!

národy bez pamäte

erika | 02.05.2015

Národy bez historickej pamäte končia obyčajne tak, že po nich neostane ani pamiatka.
Mňa osobne poburuje, čo sa deje okolo prejauzdu Nočných vlkov cez územia štátov, kltoré oslobodili ich predkovia. Brániť vnukom obetí 2.sv.vojny položiť kvety pri pamätníkoch ich otcov, či dedov- obetí fašizmu, pokladám za niečo také odporné, ako je aj podpora ukrajinského fašistického prevrartu. Nemôžem uveriť, že sme tak hlboko klesli a ak sme chceli dať týmto hysterickým zákazom facku Rusku, podarilo sa nám dať facku sebe samým. Slina, ktorá mierila na Ruov padla na naše vlastné hlavy.
Nemyslím, že takáto potupa stojí za pochvalu nejakého trpáka, čo momentálne sedí na mieste amerického veľvyslanca.
V duchu objímam ruských motorkárov, ktorí merali dlhú cestu, aby narazili na európskych tupcov a ignorantov.
Mali by vedieť, že my, občania EÚ,sa hanbíme za to, čo predvádza EÚ, bľabotajúca neustále čosi o "civilizačných" hodnotách.
Tie sa dávno premenili na prach, v lúpežných amerických vojnách...

Přidat nový příspěvek