Otevřený dopis N. Starikova britskému velvyslanci v Moskvě (+částečný překlad)

23.01.2013 19:50

Ostrovtipný článek + dopis Starikova:

http://nstarikov.ru/blog/22973#more-22973

 

Částečný překlad (od Tauruse):

Vážený pane velvyslanče.

Představujeme Ruskou občanskou společnost a rozhodli jsme se na vás obrátit s velkou prosbou. V současném ruském parlamentu jsou tři poslanci - Ilja Ponomarev, Dmitrij Gudkov a Valerij Zubov. Nepochybně znáte jejich jména, protože tito lidé už se projevili jako důslední bojovníci za zájmy USA a Velké Británie. Veškeré své síly tito lidé věnují důslednému a nekompromisnímu boji proti ruské státnosti. Díky tomuto boji, poslanci těžce poškodili své morální zdraví. Dnes trpí těžkou formou morální invalidity - nemilují svou Vlast. Protože v Rusku vyléčit podobnou nemoc není možné, prosíme vás pane velvyslanče, pomoci řešit tuto otázku civilizovaným a humanním způsobem.

Prosíme vás, abyste pomohl občanům Velké Britanie nebo představitelům ruské diaspory, žijící ve vaší zemi, adoptovat morálně postižené poslance. Jsme si jistí, že Ponomarev, Gudkov a Zubov, když získají novou vlast, zamilují si jí z celého srdce, a to znamená, že jejich těžká nemoc, projevující se neláskou k Vlasti, pomine.

Obzvlášť, když se adoptivními otci duchovních sirotků stanou prověření v lásce k Albionu a královně pracovníci britských vyzvědných služeb Boris Berezovský či Zakajev.

Předem odpovíme na váší otázku, proč se s neobrátíme s touto prosbou přímo k velvyslanci USA McFaulu, což by bylo logičtěší.
Zákon Dimy Jakovleva totiž zakázal občanům USA adopce z Ruska a tím pádem obracet se na amerického velvyslance s podobnou žádostí není možné. Proto jsme se rozhodli obrátit na vás pane velvyslanče a apelovat na vaší humanitu.

Nenechte tyto tři morálně postižené poslanecké duše zhynout!

S úctou, Ústřední rada odborů Ruských občanů.

Těšíme se na vaší odpověď

Nikolaj Starikov

 

Fiktivní odpověď z pera Daniely :) :

FIKCIA - Odpoveď na otvorený list

Daniela I. | 21.01.2013

Vážený pán Nikolaj Starikov,

obdržali sme Váš otvorený list vo veci adopcie troch poslancov trpiacich ťažkou formou morálnej invalidity.
Vyjadrujeme vážnu obavu, že Vášmu návrhu na adopciu nemôže GB vyhovieť, nakoľko v našej krajine máme dosť svojich problémov prerastajúcich cez hlavu, že by sme nemohli adoptovaným osobám poskytnúť adekvátnu starostlivosť.
Je nám nesmierne ľúto, ale ani v našej multikulti spoločnosti sme zatiaľ nezaznamenali žiadne nové medicínske postupy na vyliečenie ťažkej morálnej choroby nazývanej NELÁSKA K RODNEJ ZEMI/VLASTI.
Tiež vyjadrujeme vážne pochybnosti, že by Vami navrhovaná adopcia pomohla vyliečiť morálne defekty spomínaných poslancov. Naša krajina nemá totiž toľko voľných finančných prostriedkov v dôsledku celosvetovej krízy, aby sme si GB mohla dovoliť pravidelne mesačne kupovať LÁSKU K NOVEJ VLASTI adoptovaných defektných poslancov.
V záujme zachovania dobrých vzťahov, doporučujeme Vám riešenie v rámci vlastnej krajiny. Morálne defektných poslancov zdvorilo vyprevaďte ( t.j. zbavte poslaneckého mandátu - rozumej vykopnite) zo zákonodárneho zboru, prideľte im malé políčko a motyčku. Pri tvrdej práci na vlastnej pôde, obavami o úrodu a zabezpečenie výživy pre rodinu, morálne invalidní popslanci prídu na iné myšlienky. Predpokladáme, že tvrdá práca na rodnej zemi a v prospech rodnej zeme naštartuje blahodárny liečebný proces na odstránení tej pliagy nazývanej NELÁSKA K VLASTI.
Prajeme Vám veľa úspechov pri liečení nezdarených poslancov.
S úctou
XYZ


 

Diskusní téma: Otevřený dopis N. Starikova britskému velvyslanci v Moskvě (+částečný překlad)

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek