Oslobodenie Aleppa odhalilo a potvrdilo ďalšie špinavé tajomstvo CIA

20.12.2016 12:23

Iris

 

Oslobodenie Aleppa odhalilo a potvrdilo ďalšie špinavé tajomstvo CIA. Okrem známej pomoci inštruktorov USA a štátov NATO sýrskym teroristom z umiernenej či neumiernenej opozície sa potvrdilo, že agenti CIA za peniaze monarchií Perzského zálivu financovali vyzbrojovanie teroristických skupín Informácie priniesol server politexpert.
V oslobodenom Aleppe príslušníci sýrskej armády objavili obrovský sklad zbraní a munície, ktorý obsahoval zásoby na približne ďalšie dva roky vedenia vojny. Zbrane za 1,2 miliardy euro pochádzali z Bulharska a krajín Východnej Európy. Ukazuje sa, že Obamova administratíva nemienila ukončiť vojnu v Sýrii a všetky “humanitárne pauzy” slúžili len na to, aby sa na fronte umožnilo teroristom znova nabrať dych.
Podľa informácií bývalého veľvyslanca USA v Sýrii Roberta Forda (2011 – 2014) obchod so zbraňami riadili agenti americkej CIA, ktorí úzko spolupracovali s agentami tureckej MIT a z tajnými službami Jordánska a Saudskej Arábie. Uvedené zbrane podľa sýrskych a ruských odborníkov pochádzajú z Bosny, Bulharska, Chorvátska, Čiech, Čiernej Hory, Slovenska, Srbska, Rumunska a Ukrajiny.
http://www.hlavnespravy.sk/oslobodenie-aleppa-odhalilo-a-potvrdilo-dalsie-spinave-tajomstvo-cia/874909

 

Diskusní téma: Oslobodenie Aleppa odhalilo a potvrdilo ďalšie špinavé tajomstvo CIA

Osvobozeni Aleppa

Monika Ikema | 21.12.2016

Mezi 130 vojenskými zajatymi instruktory je Česky a Slovenský podplukovník : čtete i Ruské weby --

zbraně a munice z České republiky

nigdo | 20.12.2016

Česká vláda zcela otevřeně posílala munici jako USA pro boj s teroristy a "čeští" obchodníci ze zbraněmi s vědomín státních orgánů prodávali spoustu zbraní a munice všem, kteří bojují v Sýrii, především však teroristům. A jak je vidět dělali to všichni, jejichž zbraně se tam nyní našly.

Nakupovala CIA

openeyes | 20.12.2016

Podstatné je predsa iné: kto to platil - a to bolo Turecko / CIA. Ďalšia podstatná vec je, kto platil žoldnierov a kto posielal veliacich špecialistov - lebo to už ide na vrub konkrétneho štátu - a to boli práve západné špionáže z USA, Francúzska, Británie, Nemecka, Izraela, Turecka, Saudskej Arábie, Maroka, Kataru. Takže veľmi úbohý pokus - slovanské národy sú mierumilné.

Přesně tak

přemek | 20.12.2016

To, že i v našich zemích máme obchodníky se smrtí je sice smutné, ale smutnější je, kolik je smrt kupujících. Bez poptávky není nabídky a proto se nabídce nedivme při současném stavu mravnosti v našich končinách...

Že by opět

Pepan | 20.12.2016

USSA za nic nemohli o ničem nevěděli ? Vždyť tam byli zbraně a munice jen z východního bloku, takže celá východní evropa podporovala teroristy, západ je sobliga a všichni na něj jsou tak zlí.

Re: Že by opět

Mirek | 20.12.2016

Pepane, je vidět, žes naletěl. Nějaká Iris skopírovala článek z falešného "svobodného webu", HlevneSpravy.sk, kde se to jen hemží přebranými články od TASR, AP, a jiných něco protkáno jakoby konspirace, jakoby alternatívní články, ale nic podepsanýho! Spustu lidí na to naletělo.Dívej se pořádně! Nevidíš, že ty státy východního bloku jsou tam podány, jako iniciátory vyzbrojování Daesh? Přičemž háček je v tom, že po převratech už muničáky spravovalo NATO!!!! A proto jen s jeho svolením se to prodalo tam, kde to pošlo! Už ti došlo?

: Re: Že by opět

Mirek | 20.12.2016

A Pepane, ještě se podívej na ten podivnej web dolu na tiráž pod čárou, a budeš to mít jasný! Že Kdo to celé financuje...

Přidat nový příspěvek