O čem se z mainstreamu nedozvíte - BBC ospravedlňuje syrského kanibala

13.07.2013 23:11

 

Novináří z anglického teleprogramu natočili kladnou reportáž o Abu Sakarovi, který se stal slavným tím, že vlastnoručně popravil zajatce z řád vojáků syrské armády a civilního obyvatelstva. Do médií se dostalo video, kde bandita vyřiznul srdce popraveného a snědl ho.

Je známé, že žoldáci, kterým velí Abu Sakar, v hojném počtu zabíjeli a znásilňovali křesťanské obyvatelstvo.
Nicméně to nezabránilo tomu, aby redaktoří BBC natočili o tomto "člověku" naprosto kladnou reportáž, ve které ho nazývali "povstálcem, který bojuje s krutou vládou". Také mu dali možnost se obhájit.
"Vyřeznul jsem srdce vojáka ne proto, že jsem sadista, ale proto, abych zastrašil naše nepřátelé...Jestli nám nepomůžou a nepošlou více zbraní, budeme muset být ještě krutější, to jste ještě neviděli". - prohlásil lýdr největší bandy, která operuje na území Syríe.
P.S.Toto je demokraticky kanibalismus, dobrý a správný. "Sněz srdce svého nepřítelé!" - je nové heslo pro liberálné síly celého světa.
http://oko-planet.su/politik/newsday/199430-reportery-bbc-opravdyvayut-siriyskogo-kannibala.html

Velkobritánie odmítla vydat Rusku svého občana, který v nepřítomností byl odsouzen k 9 letům za daňové podvody ve výší 500mln. USD, sdelila Generální prokuratura RF. William Brouder byl ředitelem fondu Hermitage Capital a jeho advokátem byl mediálně proslulý Magnitskij, který vlastně vymyslel schéma daňového úníku a zemřel v ruské vazbě (na jeho počest kongres USA přijal zákon Magnitského, který rozpoutal jeden z největších skandálu mezí USA a RF).
http://oko-planet.su/politik/newsday/199485-velikobritaniya-otkazala-rossii-v-vydache-uilyama-braudera.html


» Махмуд Ахмадинежад в Изборском клубе
Mahmud Ahmadinežád v Izborském klubu (Dugin, Prochanov a další)
"Naprosto souhlasím s vašími ideí. Nezbývá nám nic jiného, než být spolu. Z historického a zeměpisného hlediska jsme spojencí. Jakékolí nesrovnalostí mezí námi jdou na ruku naším nepřátelům.Musíme využit jakékoli faktory k našému sbližování."
"Kdyby člověk neměl nadějí na lepší budoucnost, nebyl by ani smysl pro další existecí.Tato lepší budoucnost příjde v případě, že se v celém světě rozšíří čistota a spravedlnost.
http://oko-planet.su/politik/politiklist/199456-mahmud-ahmadinezhad-v-izborskom-klube.html
P.S. Je tam ještě hodně zajímavého, ale není možné to přeložit do jednoho příspěvku. Doporučují

 

Sepsal Taurus