Nová americká zbraň

29.06.2015 17:20

ТаuRus |

Nevím, jestli v českých zprávách proběhlo, že americký ústavní soud zrušil platnost soudů některých státu, které zakázaly manželské svazky homosexuálů. Načež Obama zajásal a řekl, že konečně v Americe zvítězilo právo a tolerance. A teď Amerika bude prosazovat toto právo na celé planetě. Tj. bude prosazovat práva homosexuálů ve všech zemích. A ty země, ve kterých toto právo nebude platit, Amerika bude považovat za nedemokratické.

Obama řekl, Obama začal jednat.
Hned poté (tuto neděli), turecká LGBT společnost se rozhodla projít ulicemi Istambulu. A tomu rozhodnutí nebránil ani ten fakt, že muslimové mají svatý měsíc Ramadán. Podpořit tento "teplý" a "barevný" svátek přišli velvyslanci Ameriky a Velké Británie - Leigh Turner a Charles Hunter.
Turecká policie přesto "netolerantně" rozehnala teplý průvod slzným plynem a vodomety.
Umím si představit, jaký kvůli tomu, začne v "tolerantních" zemích humbuk...
http://politikus.ru/events/53235-genkonsuly-ssha-i-velikobritanii-vyshli-na-zaschitu-gey-parada-v-turcii.html
 

P.S. Vidím, že do bojů se zeměmi, které se přiklánějí k Rusku, začali nasazovat nejtěžší kalibr - bojové gaye.

 

Diskusní téma: Nová americká zbraň

Hlupáci

asm | 30.06.2015

Hlúpučkí soudruzi z Izraele zase nekde udelali chybu. Podporovať buzerantov a zároveň sem ťahať moslimov, ktorí buzerantov a židov neznášajú, to môžu len debili.

Nezávidím prihriatym, navyše ak sú prihriati a ešte k tomu aj židia, ako sú známi homoaktivisti na Slovensku.

Re: Hlupáci

GeEs | 30.06.2015

Možnost je i taková, že zmiňovaní soudruzi mají plány natolik vypečené, že rozkol morálky a tradic je jedna z agend ku splnění.

K tomu dodávám, že stále platí rozděl a panuj, a téma války mezi muslimy a křesťany bude, je, aktuální.

přijetí homo a multi je dobrovolná sebevražda bílých národů (Evropy)

Petr2 | 29.06.2015

dávat na roveň rodiny homosvazky znamená degradovat výlučnost rodiny na něco méněcenného a chorého. Je to jako třeba dávat na stejnou roveň chirurga a vraha z důvodů, že oba pracují s noži. Časem se začne chirurg za své povolání stydět a myslet si, že je stejně úchylný jako vrah.
Pouze rodina, kde je muž a žena, vytvářejí plozením národ. Rozbitím tradiční rodiny se zničí i tradiční (evropské) národy. Další krok k zničení národa: naředit jej importovanými Afroaraby (totálně nekompatabilními vetřelci-kolonisty) množících se 25x rychleji, než původní domorodé etnikum.

sociolog Hartl z agentury STEM o ČR: "Jsme nepřirozeně etnicky homogenní"
prof. páter Halík: "Potřebujeme se uprchlíkům otevřít, byť to znamená přijmout ekonomická i bezpečnostní rizika"
prof. Švejnar, býv. kandidát na prezidenta: "Přijetí uprchlíků může omladit stárnoucí populaci"

Nadnárodní společnosti, zastupované politiky-loutkami a divadlem pod názvem "demokracie", spatřují v národních státech hlavní překážku, které omezuje jejich zvrhlou a nezřízenou touhu po dalším zisku a nových trzích. Kdyby nebyly v Evropě ty pitomé národy, co se pořád iracionálně brání imigraci,už by zde mohla být dávno nastěhována půlka Afriky, čímž by se velkokapitalistům zvětšil evropský trh pro odbyt zboží hned 2x.
To, že zrůdný plán na zánik původních evropských národů není uhozená konspirace dokazuje i německá historička v TV diskuzi se slovenským europoslancem Sulíkem:
Musíme pochopit, že v průběhu 20 let už nebudeme hovořit více o Slovácích, Italech, Řecích...ale jen o občanech jediné země - eurozóny.
Že je to opravdu velmi vážné, neboť zde jde již o holé přežití národa (za Hitlera byla ohrožena jen 1/2, zbytek by přežil,jen by německy hovořil) lze soudit z velmi nevybíravého slovníku Zemana 28.6.15 pro parlamentnílisty. Pro obyčejný lid překládám do jazyka, kterému jedině rozumí:

1. USA mají inteligenci brontosaura a jsou proto určeny k zániku
2. USA jsou stejným agresorem jako Hitler (ten taky napadl všechny kolem a jako první)
3. současní čeští politici kolaborují stejně jako za nacistické okupace
4. přijímáním imigrantů umožňujeme bojovníkům IS se usazovat v Evropě
5. díky politice zbabělého ustupování (usmiřování,appeasementu) se Evropa nachází v roce 1937 čili situaci podobné té, jako rok před anšlusem Rakouska
6. už v lednu varoval Zeman o hrozbě superholocaustu původních evropských národů
7. chystá v září šokující projev na Valném shromáždění OSN

Toto jsou názory nikoli politika, nýbrž odborníka na prognostiku,jehož úkolem je předvídat budoucnost. Proto Zemanem vyslovená vize by měla být brána vážně, a ne se ji vysmívat jako tlachání starce churavějícího alkoholem. Pjakin by se měl dovědět aspoň bod 1 a 2. Ať to vyřve do celého Ruska. Získáme tím srdce dalšího spojence v boji - a do budoucna snad i nějakou tu diskrétní skidku coby bonus. Prezident drsnými slovy buší do dvěří a vrat doslova každého domu, aby se občané už ráčili konečně probudit z rajského evropského snu. Procitli a podívali se konečně úděsné realitě do očí - jak mocní tohoto světa - za jejich zády - zcela nezakrytě realizují obludnou ideu likvidace evropské civilizace pod pláštíkem multikultury. Import této rasové zvrhlosti řízený přímo z centrály v Bruselu je nám dávkován postupně a nenápadně tak, aby si toho domácí ani nepovšimli.

Brontosaurus: vyhynulý dinosaurus, žijící v Severní Americe (Wyoming, Utah, Montana). I přes své obrovské rozměry (váha 30t, délka 20m) měl jen malou hlavu s malým 400g mozkem (člověk má mozek 1,3 kg)

Přidat nový příspěvek