Noosféra v ČR k datu 30.8.2016

31.08.2016 10:49

 

Trochu materiálu na zamyšlení pro studenty KSB.

 

Na Pelhřimovsku se srazily vlaky, sedm zraněných
Policistům byla nehoda oznámena v 07:36. Vlaky se srazily na úzkokolejné železniční trati mezi Jindřichovým Hradcem a Obrataní poblíž Chvalkova na Pelhřimovsku.
https://www.novinky.cz/krimi/413236-na-pelhrimovsku-se-srazily-vlaky-sedm-zranenych.html


Jeřáb se u Prahy převrátil na rodinný dům
Nehoda se stala kolem deváté hodiny ráno na stavbě v areálu čističky odpadních vod. Jeřábník podle informací z místa vyskočil asi z pětimetrové výšky těsně před převrácením.
https://www.novinky.cz/krimi/413229-jerab-se-u-prahy-prevratil-na-rodinny-dum.html

Pro připomenutí:

leva-net.webnode.cz/products/symbolika-jerabu-a-globalni-koncepce/


Trolejbus v Otrokovicích narazil do sloupu, deset lidí je zraněných
http://zlin.idnes.cz/nehoda-trolejbusu-v-otrokovicich-dlz-/zlin-zpravy.aspx?c=A160830_115849_zlin-zpravy_ras

 

A dopolední – polední informační toky nám zakončuje zpráva od Financial Times:

Trapná V4 těží z EU a současně usiluje o její zničení, píší Financial Times
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/413247-trapna-v4-tezi-z-eu-a-soucasne-usiluje-o-jeji-zniceni-pisi-financial-times.html

 

Berlín/Praha – Letadlo ČSA na lince z Prahy do Düsseldorfu muselo nouzově přistát ve Frankfurtu nad Mohanem.
Letoun ATR-72 přistál ve frankfurtském letišti kolem 08:30 SELČ.
Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/167075-letadlo-csa-muselo-nouzove-pristat-ve-frankfurtu/

 

Taurus:

Obrázek trolejbusu, který havaroval v Otrokovicích:
https://media.novinky.cz/736/567368-top_foto1-fzspy.jpg?1472556607

Trolejbus je v barvách ukrajinské vlajky. Po nárazu, se zvláštním způsobem rozpůlil . Zadní část sice sjela z cesty, ale zůstala “nohama” na zemí. Část přední, s kabinou řidiče vylítla vzhůru, jakoby do nebes.

Pokud budeme vnímat řeč životních okolnosti, kterými k nám promlouvá HNR, všichni, kdo v trolejbusu jeli, měli tu smůlu, že nasedli do trolejbusu v ukrajinských národních barvách. Zřejmě Ukrajinu čekají nelehké časy. Vedení Ukrajiny kvůli špatnému řízení země (kabina řidiče) narazilo (na sloup trakčního vedení, tj. elektrické energie). Což znamená, že Ukrajina zůstane bez energie (třeba peněz atd.), přičemž naraz. Na sloup můžeme pohlížet, jako na někoho, kdo zastaví pohyb Ukrajiny v dosavadním směru. To způsobí, že polovina Ukrajiny, včetně vedení, ztratí půdu pod nohama (nový Majdan, s výměnou vlády, chaos atd.). Nic příjemného pro obyvatele (zraněné lidé v trolejbusu)
Ještě doplním, věk řidiče je 65 (11) let, nehoda se stala v 11:15 a dnešní datum: 30.8. (11).

 

Tikal:

Osobně jsem se pozastavil nad tím padlým jeřábem. Jeřáb okolo 9. hodiny spadl a jeřábník z něj vyskočil z výšky 5ti metrů. Jeřáb spadl na dům – dům jako symbol nějakého tradičního zřízení. Dům jako symbol zažitých stereotypů. Nedávno jsi sem dával odkazy na ty tančící domy….9/5 osobně beru jako takovou mou verzi matrici Ruského vítězství (9. Maja)…ať to beru z jedné, druhé, či třetí strany, pořád mi tak nějak vychází (když nad tím v čase přes den přemýšlím), že ruský Jeřáb zboří střechu toho domu, jakožto tisíciletého stereotypu lidstva.

 

Diskusní téma: Noosféra v ČR k datu 30.8.2016

Otrokovice

LV | 05.09.2016

V Otrokoviciach v ulici Jabůrkové 1404 býva istý Jiří Jabůrek, ktorý zatiaľ akoby "šeptom" zdeľuje, že je inkarnovaný Buddha a Ježiš. Inak sa zaoberá mentálnou a astrálnou mágiou, podvodom sa zmocnil 156
obrazov s duchovnou symbolikou od Almy Excelsior. Dva roky
bol školený v Moskve. Vyžarujú z neho satanské energie a kradne energiu i na diaľku. V reštaurácii Družba v Uherskom Brode konal
magický obrad a následne tam došlo k známej 7 násobnej vražde.
Domnievam sa, že vrah bol pod vplyvom okultných síl "Mistra"
Jabůrka. Pretože sa čierna mágia likviduje ohňom, myslím,že v Otrokoviciach dojde k nejakému veĺkému požiaru. Jabůrek ovláda
mentálnou mágiou skupinu asi 25 ľudí, z toho niektorí sú z Kanady
a zo Slovenska. Jabůrek nie je si vedomý posadnutím silnou negatívnou entitou, - je to dosledok nezvládnutých vysokých magických operácií a obradov. Jedna z jeho žiačok sa napríklad
vydáva za inkarnovanú sv.Máriu. Jeho skupina sa označujú za
svaté "Děti Boží" a všetci tomu plne veria.

datum 5/9

Milan | 02.09.2016

zmienovane cislo 95 alebo 59 vnimam vdaka mojmu dietatu teraz takto: https://www.youtube.com/watch?v=jt0MBgDpyw4

Noosféra v ČR

Jaroslav | 01.09.2016

Dobré bude události zahustit,zkrátit časově.To znamená všímat si hlavně těch významných událostí.Ty významné přece mění dějiny a od nich se odvíjí další a pak další. Jestliže si všímáme i těch drobných a banálních,vyvolaných i jinými přičínami,kterých je hodně,tak čas zbytečně ,,natahujeme", ..á odkláníme se od Podstaty,může nás to mást,odvádí to od skutečných problémů a plánů osnovatelů. Jen větší události mění stav věcí, ty významné vyvolávají další,drobnosti jen odvádí pozornost ( taky např. televize aj.je velmi šikovně využívá..)

Re: Noosféra v ČR

olda | 03.09.2016

Skvěle Jardo zdejší noosfeření sklouzlo k numerologii a magii a hlavně hledají kde nic není.

Trolejbus

Olda | 31.08.2016

K článku jen to že ti kape na karbit zjisti si nejdřív potřebné údaje a pak začni noosfeřit. zraněných bylo 13 z toho 5 těžce a jedna paní 82 byla odvezena vrtulníkem. K těm barvám ve Zlíně a Otrkovicích jsem často a nennapadlo mně spojovat barvy trolejbusů s uk vlajkou a navíc jsou většinou natřeny stejnou kombinací a to vrch oranžový a spodek tmavomodrý stejně jak tento trolejbus. Tady sis pohrál s barvami aby se ti to hodilo do krámu. Takže můžeš noosfeřit ve Zlíně a Otrokovicí jezbí spousta ukr. trolejbusů no přeci Otrokovice ukrajina už tě přeci něco napadá....

Re: Trolejbus

ТаuRus | 01.09.2016

OTROKovice v barvách Ukrajiny, nic ti to neříká?
Tož žij blaze ve svém nevědění...

Re: Re: Trolejbus

Olda | 03.09.2016

A co takhle taurUS trolejbUS opakuji, že téměř všechny busy ve Zlíně a Otrokovicích jsou nahoře oranžové a dole tmavě modré uk vlajka je žlutá a světle modrá u vlajky je nutno dbát i na odstín takže všichni lidi se tím, že jedou v busu zapletou do uk událostí? Naopak všimli jste si módy loni v zimě, spousta bund mi připomínala uk vlajku. Jinak hledejte význam kde je a všímejte si buď opravdu malých detailů nebo opravdu mediálně velkých událostí a nezaplétejte lidi ze zlína do událostí na ukr. Tím, že vypustím InFormaci přes média byť nekvalitní vytvářím infopole, které může bezstrukturně i nechtěně řídit a ovlivňovat život lidí ve Zlíně a Otrokovicích. Dvakrát měř a jednou řež.

Re: Trolejbus

Hox | 01.09.2016

Uklidni se, v článku jsou údaje které byly v tisku v okamžiku, kdy byl psán. 13 zraněných namísto 10 jen lépe zapadá do celkové "zprávy", třináctka je číslo symbolizující objektivní realitu (trojjedinost matérie-informace-míra), symbolizující že neštěstí Ukrajiny je dáno ignorováním reality.

mno

Pet.A | 31.08.2016

není ten celej slet událostí, algoritmem tý daný matrice?

já to chápu tak, že by se V4 měla distancovat od západní společnosti( potažmo i biblickýho projektu), doporučení ČR přestat být zavislým na Německu a s tim jeřábem..to je jako spolupráce s Ruskem? symbolika Ukrajiny/ trolejbus je jasný signál pro evropské elity ( + podle mého do toho i patří otevření prvního zastupitelství DLR v Evropě v ČR - Ostravě)

Putin zatčen v supermarketu v USA

Petr | 31.08.2016

A co je řečeno řečí Života v události ? http://www.ta3.com/clanok/1090026/putin-putal-pozornost-v-supermarkete-v-usa-menovca-ruskeho-prezidenta-zatkli.html Je zajímvavé to obvinění : "...Úrad šerifa v okrese Palm Beach Putina obvinil zo slovného útoku a nenásilného kladenia odporu pri zatýkaní" Přichází někomu nějaká inspirace?

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek