Mám takový dojem, že v USA chystají občanskou válku

27.05.2020 09:09
TauRus

 

Dnes, „ruský“ liberální novinář, vedoucí TV pořadu Pozner prohlásil, že USA se nachází na hranicí občanské války. Řekl, že země je rozdělená na 2 nesmiřitelné tábory a uvedl paralelu z války Severu a Jihu.
https://evo-rus.com/avto/exluzive/pozner-zayavil-chto-ssha-nahodyatsya-na-grani-grazhdanskoj-vojny.html

A další zpráva, kterou zveřejnily na liberálním plátku aktualne.cz:

Spojenými státy hýbe případ úmrtí černošského muže ve městě Minneapolis, který zemřel poté, co mu bělošský policista několik minut klečel na krku. Na videu, které z incidentu natočil náhodný kolemjdoucí, zatýkaný několikrát říká, že nemůže dýchat a prosí policistu, aby ho nezabíjel. Případem se zabývá Federální úřad pro vyšetřování (FBI) a činitelé státu Minnesota, informovala agentura AP…
Velká porota se následně vyslovila proti stíhání zasahujících policistů, což vzbudilo vlnu protestů po celých Spojených státech.
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/pouzil-falesne-doklady-policista-mu-sedm-minut-klecel-na-krk/r~cafae27e9f6b11eaaabd0cc47ab5f122/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

Což je obzvlášť divné, protože tento plátek obvykle informuje o „brutalitě“ ruských policistů a snaží se nevidět zločiny amerických.

Co se tyče tohoto konkrétního případu, tak americká soudní mafie udělala vše pro to, aby ta vlna protestů se konala.