Kolaps věží 9/11 - proces nastartován

14.09.2016 14:31

Hox

 

 

15 let po kolapsu věží 9/11 se v uznávaném fyzikálním časopise "Europhysics News", který vydává Evropská fyzikální společnost, objevilo to, co tvrdili 15 let nejrůznější vědci z celého světa a za co byli mainstreamem vysmíváni: kolaps věží byla kontrolovaná demolice. Zvlášť výmluvnou větou ze zprávy fyziků je:

 

„Naprostá většina důkazů ukazuje na řízenou demolici. Vzhledem k dalekosáhlým dopadům je morálně nezbytné, aby se tato hypotéza stala předmětem skutečného vědeckého a nestranného vyšetřování odpovědných úřadů“

 

„Byla to řízená demolice,“ tvrdí vědci o teroristických útocích z 11. září

 

„Naprostá většina důkazů ukazuje na řízenou demolici. Vzhledem k dalekosáhlým dopadům je morálně nezbytné, aby se tato hypotéza stala předmětem skutečného vědeckého a nestranného vyšetřování odpovědných úřadů,“

Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/417010/byla-to-rizena-demolice-tvrdi-vedci-o-teroristickych-utocich-z-11-zari.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

Jak by řekl Gorbačov, "proces pošjol" (proces se rozběhl), transformace USA do zcela jiné role, než hrají ve světové politice a ve světových procesech dnes, je blízko. Americká vláda (regionální "elity") s tím sice nemá moc společného a Bush mladší běhal jak vystrašený králík po vojenských základnách, než se s zákulisními kurátory a autory akce domluvil, jakým způsobem se vpíše do nové role, kterou USA předepsali, ale jako nástroj likvidace USA jako velmoci se to hodí výborně. 9/11 byla v kostce akcí, s jejíž pomocí převzali moc v USA trockisté, pro detailnější rozbor viz kniha "Poslední Gambit".

Jedna z verzí demolice mluví o kontrolovaném jaderném podzemním výbuchu, kdy se tlakovou vlnou většina konstrukce proměnila na jemný prach, což umožnilo volný pád - video s cz titulky:
youtube.com/watch?v=WOT2fj3t2sc&feature=youtu.be

 

Diskusní téma: Kolaps věží 9/11 - proces nastartován

Zakladná matematika, ktorá nesedí:

ph | 15.09.2016

2 lietadlami sundali 3 budovy (WTC1, WTC2 a WTC7).

Trochu si to oprav

Dusan | 15.09.2016

Oficiálne (ak to neboli holografy) to boli 4 lietadlá pričom 2 narazili do WTC1 a 2 do WTC2.
Ale žiadne do WTC7 ktoré spadlo po pár minútovom ohni.

Proste nezmysly.

.

Cico Ciciak | 14.09.2016

Čo/koho si mám predstaviť pod pojmom trockisti? Vďaka

Re: .

Hox | 14.09.2016

neokonzervy například... v podstatě po vraždě Stalina probíhal plynulý "export trockistů" ze SSSR do USA, kde postupně převzali moc.

Chystá se posun

treerat | 14.09.2016

Ano. Proces je nastartován. Myslím, že tenhle článek byl i na Novinkách a určitě v tištěné MF Dnes. A ne pár řádková zmínka, ale regulérní článek na půl strany (nebo skoro). Takže mi přijde, že se to pomalu připravuje. Ještě pořád platí oficiální verze. Ale už se bez nějaké ostrakizace objevuje zpochybňující tvrzení. Možná nám za pár dní třeba na ČT budou tvrdit nějací komentátoři a analytici něco ve smyslu: "Soukromě jsem samozřejmě té oficiální verzi úplně nevěřil, ale když to říkali američtí politici, když s tím souhlasili naši politici..."

Re: Chystá se posun

asdf | 14.09.2016

Také v televizi bylo o 11.9 podezřelé ticho. Člověk by čekal při takovém výročí přinejmenším komponovaný večer na téma 11/9 a ne pár minutových štěků v nesouvisejících pořadech.

takže znovu to sem házím...

paa tal czechia | 14.09.2016

https://www.youtube.com/watch?v=DQ-1P305d68

Přidat nový příspěvek