Knihkupectví Mozaika - rozhovor s Hynkem Kmoníčkem. Změna loga YouTube není jen tak

04.09.2017 08:17

eM

 

Moje domněnka kterou se budu snažit vyvrátit/potvrdit zní:
„YouTube nezměnil jen logo ale jde o signál že změnil kurátory z neocons na GP“.

Na YouTube pravidelně hledám několik jmen, a to je Zeman, Fico, Kmoníček, Mečiar, Klaus, Zaorálek. Kmoníčka vyhledávám s železnou pravidelností a nikdy jsem nenarazil na například toto video které je tři roky staré, což mi při počtu pokusů kdy jsem jeho jméno hledal připadá téměř nemožné.

Video je celé zajímavé, jmenuje se:
„Knihkupectví Mozaika – rozhovor s Hynkem Kmoníčkem“
video má zatím 52 shlédnutí, na to že je tam tři roky zajímavé skóre. Kanál i ve videu uvedená produkce je „11:11 production“

https://www.youtube.com/watch?v=effUB4Nq6CU

Mimochodem, video bylo publikováno 9.5.2014 (den vítězství v RF krátce po vypuknutí problému Ukrajina), nahrané 1.5.2014, den před upálením odborářů v Oděse tedy před propuknutím nejhorčejší fáze Ukrajinského „konfliktu“.

 

Redakce: ad symbolika "11:11" a její význam v globálním řízení (2 křídla globálního prediktora), viz například přednášky Dvě křídla globálního prediktora, eurasijské a atlantickéV.Pjakin o struktuře GP.

Změna výsledků výhledávání po změně loga a webu Youtube může být samozřejmě náhoda, ale... (náhody jako takové neexistují, pokud se na věc podíváme racionálně - vše má nějaké příčiny a nějaké důsledky).

 

 

Diskusní téma: Knihkupectví Mozaika - rozhovor s Hynkem Kmoníčkem. Změna loga YouTube není jen tak

je to zajímavý

fleggg | 04.09.2017

na youtube.com jsem po zadaní Hynek Kmoníček našel toto video na 24 pozici, jinak něco podobného se mi stalo taky

????

???? | 04.09.2017

A proč by měl být tak zajímavý tento rozhovor H. Kmoníčka? Co tím sledujete?

Re: ????

eM | 04.09.2017

Samotné rozlišení mozaikového/kaleidoskopického vidění světa není známo moc lidem, proto název knihkupectví je zajímavý sám o sobě, tím spíše když je použit u zdroje informací jakým knihkupectví je.
Symbolika 11:11 je z hlediska KSB jasná, podrozumívá se tím že jde o něco v rámci matrice GP, zajímavostí tedy je pokud GP u nás pěstuje mozaikové vidění světa.
A kmoníček je jeden z mála lidí v ČR kteří chápou globální politiku a řízení velmi dobře, jeho informace o tom že jeho první kniha byla z tohoto knihkupectví je více než zajímavá, a myslím že tím videem chtěl napovědět kde hledat.

Re: Re: ????

???? | 04.09.2017

Děkuji.

Re: Re: ????

Lin | 04.09.2017

Pokusím se doplnit:
- r.1970, kdy si Kmoníček šel koupit svou první knížku, je rokem začátku "normalizace" - a úkolem této fáze bylo udržet klid a mír ve společnosti, vyhnout se otřesům, následkům r. 68 = museli jsme jako země prokázat, zda to umíme a bez krve.

- "...aby se podíval dovnitř ... do té uzoučké uličky... člověk, který prodává to, co si přečtete a pak si budete myslet... a on trpí za to, co si budete myslet..." -
Zdá se mi to jako účelově (se záměrem) řečené = takováto formulace.

Re: Re: Re: ????

eM | 05.09.2017

Souhlas. A třeba "také jsem zaznamenal onen velký ú.. eh zápas aby knihkupectví zůstalo tam kde je, nestalo se 14. picérií a 27. kebabárnou a jsem velmi rád že se to nakonec viditelně podařilo"

knihkupectví zůstalo tam kde je = zůstal nám stejný zdroj informací/kultura
nestalo se picérií nebo kebabárnou = nezměnil to vatikán ani chalífát

Re: Re: Re: Re: ????

Mincer | 05.09.2017

Naprosto přesně

Přidat nový příspěvek