Kinderhladovka Savčenko

18.03.2016 14:18
TauRus|
 

Advokáti Savčenkové pověděli, že dotyčná hladoví za pomocí dětské výživy a “směsi” .
Savčenkvá, která vyhlásila hladovku používá dětské směsi a aminokyselinami a vitaminy, sdělili její advokáti Mark Fejgin a Nikolaj Polozov.

“Ona už dávno nejí potravu, kterou jí dávají ve vyšetřovací vazbě. Savčenková používá dětskou výživu”, prohlásil Fejgin.
Jeho kolega upřesnil, že “to je taková řídká směs, obohacená aminokyselinami a vitaminy, která je nutná v podmínkách hladovky”. Dle jeho odhadu, Savčenková hladoví už třetí měsíc – od prosince. Jídlo ve vyšetřovací vazbě Polozov nazval “odpornosti”. Speciální směsi předávají Savčenkové konzulové, příbuzné a advokáti.

“Jestli chápete, hladovka – to je odmítání pevné stravy”, – uzavřel Polozov.

Podle Fejgina, suchá hladovka spočívá jen v odmítnutí vody. “takhle ona hladoví. Přitom mohla by hladovět i jinak. Kdyby hladověla a nepoužívala vůbec nic, zemřela by během 20 – 25 dnů”,- prohlásil Fejgin. On upřesnil, že “hladovka” Savčenkové – to je především odmítnutí jídla, podávaného ve vyšetřovací vazbě, tj. odmítnutí podřízení pravidlům penitenciárního systému RF.
Hladovku Savčenkové zpochybnili i lékaři – dle názoru terapeuta, žádné vnější příznaky nesvědří o tom, že skutečně hladoví.
https://ruposters.ru/news/18-03-2016/savchenko-est-smesi

Takže, Savčenková “hladoví” asi tak, jak “hladoví” každé batole nebo mimino.
A “suchou hladovku” zřejmě chápe jen jako odmítnutí čisté vody. Pokud při tom užívá džusy nebo vitaminové nápoje, ještě neznamená, že “hladovku” porušuje.Asi se inspirovala v pohádce o "chytré horákyni".

 

Diskusní téma: Kinderhladovka Savčenko

Hladovka .. pokud byla nahlášena...

Rajko Vdoleček | 29.03.2016

To jsou ty chyby. Dnes už by bylo po všem.

Tohle jistě hladovka není

Sio | 21.03.2016

Skutečná hladovka, pokud je dobrovolná a hladovějící zná technologii hladovění díky vlastnímu tréninku se dá držet 40 i více dní, v závislosti na počáteční váze hladovějícího. Jsou známy a zdokumentovány příklady více než 100 dní bez nevratných změn. Suchá hladovka, tedy skutečně bez jakékoli tekutiny mám myslím maximum 5 dní za příznivých podmínek a předchozího tréninku, možná i více, ale to si nejsem jist.
Tekutá výživa obsahující navíc vše potřebné - to hladovka není.

Nehladoví

Linda | 19.03.2016

Ruský právní systém a vězeňská cela ji naopak zachraňují život. Nikdy nebyla sestřelena, našli ji na zemi jak organizuje útoky na obyvatelstvo. V ukrajinském vězení sedí nějaká její kolegyně Vita Zavirochová, která jako svědek jistých událostí zdaleka není tak v bezpečí jako Savčenková v ruském vězení. Měla by být Rusům vděčná, že ji hlídají tak dobře, že se k ní nedostane ani nějaký podplacený doktor apod. Neboť lidskoprávní západ by ji moc rád viděl právě mrtvou coby ukrajinskou mučednici v ruském vězení. Na západě jsou naštvaní, že s hladovkou skončila, takhle z ní mučednice proti Rusku nebude. Proto sprdnuli Zaorálka a Sobotku v Bruselu, že ji chtěli naivkové osovobzenou - jenže západ nechce Savčenkovou osvobozenou, chce ji coby oběť ruské zvůle .....

Hladovka?

Daniela I. | 18.03.2016

He, he...drží jarnú očistnú kúru a Ojrópa aj s našim Kixkom to nesprávne chápu, preto ten povyk :D
Savčenka, len sa drž, možno si vyčistíš nielen telo, ale aj svedomie! Samozrejme, pokiaľ ho máš.

Dan pretože

Macko Uško | 18.03.2016

Otázka proč tedy Evropa a NATO rozvrátilo státy jako Lýbie, Sýrie, Irák. Proč Evropa poučuje všechny státy kolem, co jsou to lidská práva a sama je od Turecka vůbec nevyžaduje ba naopak dává Erdoganovi volnou ruku.
Nenávidia Bielu rasu. Vezmi si DEJINY - nie Históriu vedy a pochopíš, možno. Alebo dejiny umenia, ktorá rasa čo pre ne urobila , atď. Biela rasa je kreatívna. Má fantáziu. Niekto v pozadí sa nás bojí, nechce nás, má z nás strach a keďže nás nevedel zničiť vojnou a genocídou a preškolením na židovské náboženstvo, tak používa iné zbrane. Tak isto si niečo naštuduj o Teogónii, preto tie sexistcké filmy, propagácia kríženia rás a iné prasačiny a všetko, čo s tým ide ruka v ruke. A najnenávidenejší z bielej rasy sú Slovania. Ver tomu. 45miliónov vyvraždených Slovanov Hitlerom za podpory sionistov /prachy, kto ho financoval?/ Ja nechcem anglický trávnik, ale letnú lúku.

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/kinderhladovka-savcenko/

Re: Dan pretože

Daniela I. | 18.03.2016

Macko Uško, nem Teogónia, ale Telegónia. Teda pokiaľ máš na mysli mužské ypsilóniky :)

Re: Dan pretože

fahrudin kurevič | 20.03.2016

Vyprdny vodsud, Amerika todleto dela a nie Europa.

Měla by dostat doživotí !!

Dan | 18.03.2016

S kým uzavírá Evropa v zastoupení Merkelové dohody? Se státem, Tureckem, vedeným Erdoganem, který vraždí své Kurdské občany, který Tureckým vojskem obsazuje území sousedního státu, který krade roupu z území cizího státu, který nezákonně okupuje část území
EU - část Kypru, který porušuje základní lidská práva, které EÚ vyžaduje od všech ostatních států, který vyvraždil už více než několik milionů občanů Turecka a to není všechno ve výčtu zločinů páchaných vládou Tureckého státu. Tak s takovým vedením Turecka se EÚ dohodla a říká že je vše v pořádku. Otázka proč tedy Evropa a NATO rozvrátilo státy jako Lýbie, Sýrie, Irák. Proč Evropa poučuje všechny státy kolem, co jsou to lidská práva a sama je od Turecka vůbec nevyžaduje ba naopak dává Erdoganovi volnou ruku. Není větší pokrytectví v současném světě, než vedení států Evropské Unie. Nebo vůbec o lidská práva nejde a jde jenom o prospěch, zisky imperialistů, kteří hledí jenom na svoje zisky a nějaké Evropské hodnoty, lidská práva jsou jim ukradená a používají se jenom někde a to tam, kde je nutné zdůvodnit vybombardování a pozabíjení občanů států, který nechce vydat imperialistům své občany do otroctví a své nerostné bohatství zadarmo západním státům EÚ. EÚ je totiž největší hnus, který 20 a 21 století vůbec zplodilo!!!!

Re: Měla by dostat doživotí !!

Bimbo | 18.03.2016

Dvojí metr, nic víc, nic míň - dvojí metr je běžný ve vztazích anglosasů. Umožňuje to obelhávat, vytrhávat ze souvislostí, odůvodnit cokoli. Prostě svinstvo, stejné, jako je vedení EU.

Re: Měla by dostat doživotí !!

Koloděj | 18.03.2016

No a co? To všechno jsou JEvropské cnosti ... zmlátit a okrást slabšího, obelhat, zabít hloupějšího ... Dyť Erdoš dělá jen to, co by Jevropa zase tak ráda dělala otevřeně, ale zatím musí jen skrytě ( francouzské sdírání Rhodesie z kůže (kdesi tu bylo video) a podobné další "zájmové oblasti" jevropanů )...

Oč je náš milý přítel Receiyyp horší než naši bozi politikého nebe ? Tím, že si nedělá štráchy s tím, "co tomu řeknou lidi" ?

Klapky z očí, kamaráde

Přidat nový příspěvek