Invaze do Evropy

29.06.2015 20:23

Petr2 |

Dávat na roveň rodiny homosvazky znamená degradovat výlučnost rodiny na něco méněcenného a chorého. Je to jako třeba dávat na stejnou roveň chirurga a vraha z důvodů, že oba pracují s noži. Časem se začne chirurg za své povolání stydět a myslet si, že je stejně úchylný jako vrah.
Pouze rodina, kde je muž a žena, vytvářejí plozením národ. Rozbitím tradiční rodiny se zničí i tradiční (evropské) národy. Další krok k zničení národa: naředit jej importovanými Afroaraby (totálně nekompatabilními vetřelci-kolonisty) množícími se 25x rychleji, než původní domorodé etnikum.

sociolog Hartl z agentury STEM o ČR: "Jsme nepřirozeně etnicky homogenní"
prof. páter Halík: "Potřebujeme se uprchlíkům otevřít, byť to znamená přijmout ekonomická i bezpečnostní rizika"
prof. Švejnar, býv. kandidát na prezidenta: "Přijetí uprchlíků může omladit stárnoucí populaci"

Nadnárodní společnosti, zastupované politiky-loutkami a divadlem pod názvem "demokracie", spatřují v národních státech hlavní překážku, které omezuje jejich zvrhlou a nezřízenou touhu po dalším zisku a nových trzích. Kdyby nebyly v Evropě ty pitomé národy, co se pořád iracionálně brání imigraci,už by zde mohla být dávno nastěhována půlka Afriky, čímž by se velkokapitalistům zvětšil evropský trh pro odbyt zboží hned 2x.
To, že zrůdný plán na zánik původních evropských národů není uhozená konspirace dokazuje i německá historička v TV diskuzi se slovenským europoslancem Sulíkem:
Musíme pochopit, že v průběhu 20 let už nebudeme hovořit více o Slovácích, Italech, Řecích...ale jen o občanech jediné země - eurozóny.
Že je to opravdu velmi vážné, neboť zde jde již o holé přežití národa (za Hitlera byla ohrožena jen 1/2, zbytek by přežil,jen by německy hovořil) lze soudit z velmi nevybíravého slovníku Zemana 28.6.15 pro parlamentnílisty. Překlad do srozumitelného jazyka:

1. USA mají inteligenci brontosaura a jsou proto určeny k zániku
2. USA jsou stejným agresorem jako Hitler (ten taky napadl všechny kolem a jako první)
3. současní čeští politici kolaborují stejně jako za nacistické okupace
4. přijímáním imigrantů umožňujeme bojovníkům IS se usazovat v Evropě
5. díky politice zbabělého ustupování (usmiřování,appeasementu) se Evropa nachází v roce 1937 čili situaci podobné té, jako rok před anšlusem Rakouska
6. už v lednu varoval Zeman o hrozbě superholocaustu původních evropských národů
7. chystá v září šokující projev na Valném shromáždění OSN

Toto jsou názory nikoli politika, nýbrž odborníka na prognostiku,jehož úkolem je předvídat budoucnost. Proto Zemanem vyslovená vize by měla být brána vážně, a ne se ji vysmívat jako tlachání starce churavějícího alkoholem. Pjakin by se měl dovědět aspoň bod 1 a 2. Ať to vyřve do celého Ruska. Získáme tím srdce dalšího spojence v boji - a do budoucna snad i nějakou tu diskrétní skidku coby bonus. Prezident drsnými slovy buší do dvěří a vrat doslova každého domu, aby se občané už ráčili konečně probudit z rajského evropského snu. Procitli a podívali se konečně úděsné realitě do očí - jak mocní tohoto světa - za jejich zády - zcela nezakrytě realizují obludnou ideu likvidace evropské civilizace pod pláštíkem multikultury. Import této rasové zvrhlosti řízený přímo z centrály v Bruselu je nám dávkován postupně a nenápadně tak, aby si toho domácí ani nepovšimli.

Brontosaurus: vyhynulý dinosaurus, žijící v Severní Americe (Wyoming, Utah, Montana). I přes své obrovské rozměry (váha 30t, délka 20m) měl jen malou hlavu s malým 400g mozkem (člověk má mozek 1,3 kg)

 

Diskusní téma: Invaze do Evropy

invaze do evropy

ovce | 07.07.2015

Musíme pochopit, že v průběhu 20 let už nebudeme hovořit více o Slovácích, Italech, Řecích...ale jen o občanech jediné země - eurozóny. takové už tu bylo- vytvoríme jeden československý národ, je to masonská myšlenka, ekumena, a jak to dopadlo, rozchodem!

Pravda

Pavel | 05.07.2015

Udajni imigranti přesně ví, co mají říkat. Pochopitelně, že vykčikují jak tu chtějí studovat a pracovat. Nemají znalosti ani ze základní školy a přitom chtějí studovat střední nebo vysokou. Studium má automaticky zaplatit společnost, která je přijme! Údajně chtějí pracovat, ale nikdy pravidelně nepracovali. Sotva se dostaví na jakýkoli úřad starající se o imigranty, přesně ví na jaké dávky mají nárok! Nedostanou je? Pak křičí rasismus!!! Až dostanou zdarma byty a sociální dávky, budou chtít ženy. Nebo si myslíte, že přijmou celibát? Doufám, že jim pan novinář, pan překladatel a jejich sympatizajni přivedou své dcery a příbuzné! Tím se konečně dočkají kulturního obohacení přímo ve své rodině. Ani nevíte jak jim to všichni přejí! Většina lidí si pčeje aby migranti tohoto typu studovali, pracovali, a nejen kulturně oplodňovali místa, kde se narodili.

invaze do evropy

ovce | 04.07.2015

člověk není tělo, natož mozek

https://mail.google.com/mail/u/0/#sent/14e598b10e1b84ab?projector=1

morálně vyhořelé vládnoucí bahno ve vládě

zdeněk | 30.06.2015

Přestante cenzurovat internet a zdělovací prostředky,a nechte lidi aby se domluvili a uvidíte ten cvrkot.

Přidat nový příspěvek