Hodný a nezkorumpvaný Babiš chtěl informace z otevřených vyšetřovacích svazků

16.06.2016 17:04
Nasredin
 

Hodný a nezkorumpvaný Babiš chtěl informace z otevřených vyšetřovacích svazků:
—————————————————————————–
Prostě Babiš chtěl informace z vyšetřování živých případů!!! Ačkoli přesně tohle vyčítá jiným a musí vědět /nebo mu to měl sdělit Pelikán, že by tím došlo k naprosto hrubému porušení zákona, protože jde o informace ze spisu, ke kterým má přístup jen příslušný policista, státní zástupce, obžalovaný a jeho obhájce. Nikdo další. A že ten, kdo by mu to umožnil, by sám stanul před soudem a naopak ti , kteří jsou šetřeni v těch případech, by před soudem nejspíš založili svou úspěšnou obhajobu na tom, že došlo k poškození jejich práv! Babiš pur! Pro Koblihu – on chtěl vědět, oni mu to neumožnili!!! Oni zlí! Že to, co chtěl bylo protizákonné a drzé? To Koblihové neřeší a řešit nebudou!
Zdroj: vlkovobloguje.wordpress.com/2016/06/16/chovanec-podepsal-reformu-policie/
—————————————————————————–
Osobně považuji Babiše za největší hrozbu naší zemi protože podle mého za ním stojí sílu naší zemi nepřátelské, z jeho výroků je zřejmé, že je tichým podporovatelem imigrace, ale účelově svoje výroky koriguje (je svědectví, že prohlásil (parafrázuji): “Problém imigrace je mi ukradený, pro mě jsou důležité eurodotace …”, jeho blízcí spolupracovníci jsou velkými podporovateli imigrace (Jourová, Pelikán), Babiš se zasloužil o to, že český internet bude hlídat na náklady uživatelů nikým nehlídaný cenzor (pod záminkou nelegálního sázení). Tento nástroj bude mít samozřejmě dvojí účel a bude použit, jakmile bude třeba (třeba zablokokování internetové adresy webserveru Levanetu na routerech v ČR). Babiš se zasloužil o vybudování gigantického datového skladu typu utahského úložiště NSA pro ukládání obsahu dat českých uživatelů Facebooku a veškeré datové a telefonické komunikace v ČR (pod záminkou, že bude sloužit proti daňovým únikům – všimněte si, jakou prohnanou metodu používá na prosazení komponentů orwelovského systému – vždy použije bohulibou záminku (aby to u ostražité veřejnosti prošlo) k vybudování další úrovně fízlovacího systému. Podle mě je většina útoků na Babiše fingovaná, a jsou vedeny proto, aby to u veřejnosti účelově vzbudilo sympatie s hodným bohatým oligarchou s jánošikovskými sklony. Současné politické kauzy jsou pouze střetem dvou hyen o to, kdo bude mít více místa a nejlepší kousky z hodování na mršině kdysi bohaté a silné země.

 

Diskusní téma: Hodný a nezkorumpvaný Babiš chtěl informace z otevřených vyšetřovacích svazků

díky začlánek

Spektátor Čumilovič Puk | 16.06.2016

Dobře napsané. Taky se na toho člověka dívám s podezřením. Je tu "dobrácký ujo Babiš", jako návnada na voliče. Ten se zaslepeným odevzdáním hlasu jemu, aniž by si to uvědomil, zvolí přesně ty lidi, které by jinak nevolil, lidi, jako je Pelikán či Jourová... Dobře vymyšlené.

Re: díky začlánek

Lumír | 17.06.2016

Proboha s jakým podezřením. Je to darebák od začátku do konce. Vy u něho vidíte nějakou benevolenci? L

začlánek

jirkarz | 17.06.2016

Vzpomínám si, že jako první z politiků chtěl poslat Nato do Středozemního moře, aby bránilo přílivu migrantů. Všichni ostatní se tomu smáli. Myslím taky, že je to jeden z mála, ne-li jediný z oligarchů, platící daně do kasy České republiky. Jsem dopravce a vozím zboží do spousty firem. Agrofert je typický tím, že tam vždy panovala a panuje mezi obyčejným dělnictvem uvolněná atmosféra. Bez stresu. Tak nevím.....jsem s tohoto konkrétního článku a reakce na něj trochu rozpačitý....

Přidat nový příspěvek