Herecké výkony posledních hodin

01.05.2016 19:23
Lin
 


- Pravoslavný svět dnes oslavuje Velikonoce (Paschu) a Poroš při této příležitosti srovnal Ukrajinu s Ježíšem Kristem. Poroš řekl, že Ježíš se jevil před ukřižováním slabý, ale zvítězil nad svými nepřáteli duchem – protože on byl Pravda – stejně, jako Ukrajina.
http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201604301925-er9a.htm

- Obama se loučí s Bílým domem ve “svém stylu”. Nejdříve na tradiční “gosdepovskou” tiskovku napochodovala místo Ernesta herečka, která mluvčí hraje v nějakém seriálu. Překvapeným novinářům sdělila, že Ernest je u zubaře a ona ho tedy zaskočí.
https://russian.rt.com/article/300528-sygravshaya-press-sekretarya-prezidenta-ssha-aktrisa-razygrala
Pak Obama pořádal galavečeři, kam byli pozvaní hlavně akreditovaní novináři. Obama si střílel z Trumpa – prý na večeři není, protože by mu stejně nechutnala, asi večeří doma “trumpsteak” a píše na twiteru urážky na Merkel. Republikáni sice říkají, že Trump nemá žádné zkušenosti se zahraniční politikou, ale dle Obamy má – setkával se přeci v posledních letech se všemi misskami světa.
https://life.ru/t/новости/405331/obama_vysmieial_trampa_na_uzhinie_s_zhurnalistami_bielogho_doma

Nakonec vážně prorokoval, že ho v BD vystřídá žena – a pak se raperským gestem rozloučil:
https://life.ru/t/новости/405330/barak_obama_brosil_na_pol_mikrofon_chtoby_effiektno_zaviershit_svoio_vystuplieniie

Diskusní téma: Herecké výkony posledních hodin

není ještě brzy?

M.C. | 02.05.2016

Pokud mě paměť neklame, budou v USA volby prezidenta až cca za půl roku a inaugurace nového prezidenta bývá v lednu.
Proč vede Obama takové řeči už teď?
Co se tím snaží naznačit?

Obama

Vesna | 01.05.2016


„Jsem trochu uražen tím, že není dnes přítomen. Bylo nám spolu naposledy moc veselo. Je to vůbec divné. Je tady plný sál reportérů, celebrit, kamer, ale ten tu není. Snad je to pro Trumpa příliš levná večeře? Co dělá místo toho? Možná je doma, má k večeři trump-steak a píše na Twitteru urážky na adresu Angely Merkelové?, projevil údiv americký prezident.

„Elita republikánů nevěří, že Trump je jejich nejpravděpodobnějším uchazečem…Říkají, že Donald nemá zkušenosti ze světové politiky, aby se mohl stát prezidentem. Kvůli spravedlnosti ale musím říct, že strávil léta schůzkami se světovými lídry: Miss Švédsko, Miss Argentina, Miss Ázerbajdžán," řekl Obama, narážeje na to, že Trump byl vlastníkem práv na provedení soutěží Miss Vesmír.


„V příštím roce bude na tomto místě stát někdo jiný a všichni hádají, která to bude," řekl Obama s ohledem na to, že Clintonová zůstala jedinou ženou v předvolebním zápase.

„Řeknu ještě pouze dvě slova: Obama se poroučí," prohlásil prezident a odhodil mikrofon.

Re: Obama

mdmml | 02.05.2016

Myslim si, ze aby to bolo dokonale, aj Amerika si zasluzi svojho Jelcina .
Staci si uz iba pockat...

Přidat nový příspěvek