Eduard Chodos o Trumpovi

21.11.2016 16:29
TauRus

 

Podíval jsem se konečně na video s Eduardem Chodosem (ukrajinský rabín, co konvertoval k pravoslaví, pozn.), o kterém zde už byla řeč.
http://politikus.ru/video/86648-otkroveniya-hodosa.html

Co nám to Chodos opět přinesl? Dcery Trumpa a Clintonové se provdaly za židy a přijaly judaismus. A nejen to, ony se provdaly za židy ortodoxní, tudíž představitelé sekty Chasidů, dle Chodosa nejmocnější sekty, která má vliv na všechno ve světě, včetně všech politiků a států.
Z Wikipedie, k ortodoxnímu vyznání se hlásí asi 20 až 30% židů. Chasidská sekta – je ultra ortodoxní proud v judaismu, který vznikl na území dnešní Ukrajiny a čítá asi 100 tisíc členů.
Jaký důkaz přivádí Chodos ke svému tvrzení, že Ivanka a Chelsea si vzaly představitelé sekty Chasidů? Jen video, jak jedná z nich vychází ze Synagogy.
Zřejmě počítá s tím, že posluchač je naivní a uvěří mu na slovo.
Jen pro zajímavost. Jak vypadá chasidská žena, co všechno musí a jak se musí oblékat.
http://www.poznejizrael.cz/ultraortodoxni-zide/

Obrázky chasidských vdaných žen:
http://i156.photobucket.com/albums/t21/Naama_05/247-42.jpg
http://i156.photobucket.com/albums/t21/Naama_05/247-10.jpg
http://i156.photobucket.com/albums/t21/Naama_05/T_archive_Evro_3-1.jpg

A teď je porovnejte s Ivankou a Chelsea v mini šatech.

Potom nás Chodos přesvědčuje, že ortodoxní židé si nejvíce přejí válku, nejlépe jadernou, protože to napomůže příchodu Mošiacha (Mesiáše) a Ivanka, která na otce má ohromný vliv, ho může přesvědčit, aby zmáčkl jaderné tlačítko a vyvolal celosvětovou jadernou válku. Přitom k tomuto tvrzení Chodos neposkytuje žádné důkazy, jen navrhuje nám, abychom mu věřili. A dále, už jen na základě toho fantazírování rozvíjí svůj další scénář, ve kterém Trump skáče, jak židé pískají a veškeré svoje úsilí a moc směřuje na to, aby jím zajistil jejích kralování.
 

Jak židé vytváří virtuální realitu?

Nejdříve se snaží nevhodného pro ně politika všemožně oplivat, diskreditovat, vzbudit proti němu lidový odpor (třeba fond Sorose a jeho činnost). Pak, když se jejich úsilí mine účinkem a politik je zvolen, začíná druhá fáze diskreditace – snaží se vyvolat dojem, že politik je „jejich“ a vyvolat u lidí odpor k tomuto politikovi přes odpor k sobě. K tomu se hodí různé formy manipulování s veřejným míněním.
Uvedu příklady, jak diskreditovali Putina.
Nejdříve všude zveřejnili fotografie z jeho setkání s moskevským rabínem Lazarem a řekli, že Lazar je jedním z jeho kamarádů.
http://www.vosizneias.com/wp-content/uploads/2013/09/h_50872478-512×434.jpg

Potom, zveřejnili jeho fotografie z návštěvy Jeruzalémě, třeba u zdí nářků a řekli, že Putin se u té zdi modlil za židovský Jeruzalém (příchod Mošiacha a jejích chrám, který chtějí postavit na místě mešity Al-Aksá). Žádný hlasový záznam, samozřejmě není.
https://cdn1.img.sputniknews.com/images/103258/65/1032586512.jpg

A aby to vypadalo věrohodně, řekli, že Putinova matka je židovka, protože její dívčí jméno je Šelomova (od židovského pozdravu šalom) a Putina v dětství nejvíce ovlivnil židovský soused. Tudíž Putin je jejich, dokonce faktem svého židovského původu. A pak už je možné lhát dál a přesvědčovat obyvatelé, že Putin, ať dělá cokoli, dělá to pro své židy milované.
Jen pro upřesnění. Jméno jeho matky Šelomova vůbec nepochází z židovského „šalom“, ale ze staroslovanského „šelom“, což znamená přilbice a v dnešní ruštině to slovo má podobu „šlem“. Kdo nevěří, může se podívat do staruského originálu Slova o pluku Igorově, ve kterém je fráze, že „vojíni u řeky nabrali do svých šelomů vody“ a další věty, které prokazatelně svědčí o nežidovském původu slova „šelom“.
Co se tyče Putinova židovského souseda, který na něho měl údajně největší vliv, mohu říct jen to, že dle slov samotného Putina, ho nejvíce ovlivnila ulice a parta kluků, ve které se socializoval: „Ulice mě naučila, že jestli rvačka je nevyhnutelná, je třeba bít první“. A ještě „krysa, kterou zahnal do koutu“ a tak dále. Židovský soused ho naučil jen tomu, že v každé národnosti jsou dobří a špatní lidé.
Potom Putina se snažili diskreditovat tím, že je nejbohatším mužem Ruska, kolik má miliard (které nikde nenašli), že jeho dcery žily ve Švýcarsku, provdaly se za oligarchy atd., což se časem ukázalo, jako lež.
Dneska to samé dělají s Trumpem. Nejdříve ho poplivali tak, že na něm nezůstalo suché nitky. Pak proti němu pozvedli „rozhořčené masy“, a teď z něho dělají „svého, ochočeného“, dokonce Chabadem – „nejmocnější sektou“, která údajně může všechno. A o tom nás opět přesvědčuje žid – Chodos, který konvertoval na pravoslaví, což je u židů povoleno ve vyšším zájmu. Kde je Chabad a kde je GP?
Co je koho nástrojem?

 

pozn. Hox: existuje i názor, že Chodos svým přesvědčováním má za cíl vyvolávat dojem, že židé jsou všemocní, vše ovládají atd., čímž své soukmenovce připravuje na "finální holocaust", což je operace s pomocí níž se GP chce židů jako nástroje zbavit, poté co jejich místo zaujme scientologie jako nástroj výroby nové kádrové báze řízení.

 

Diskusní téma: Eduard Chodos o Trumpovi

a čo minulosť?

vilon | 23.11.2016

áále, zase sa tu konštruuje. Skriptá hovoria, že nežidia hnali židov-judaistov po celej Europe od Západu až po Východ. Aj z veľkých miest.Boli to židia-ortodoxní judaisti, makali na poliach rovnako ako nežidia.Boli aj výnimky, ale boli to len drobní obchodníci. Na Ukrajine im dali pokoj, a tam sa usadili a miešali sa s miestným obyvateľstvom iného vyznania.Ich potomkovia už nedodržiavali Toru, a ak tak len symbolicky, na papieri.Avšak stále si hovorili že sú židovského pôvodu.Bol to ale žido-chazarský pôvod, voľne podnikali, a niektorí enormne zbohatli, a práve z nich vyšiel Bauer (Rotschild), ktorý svojich synov zaučil do tajov vládnutia peňazí. Takže Chazar nemôže byť ortodoxný žid! Je to tzv."biely žid", nyvyznáva Tóru, len sa tak tvári. A špekulovať, že Trumpova dcéra má žida za muža, a preto židia ovladajú prezidenta USA, je fakt scestné.Howgh!

Re: a čo minulosť?

Spektátor Čumilovič Puk | 20.12.2016

Ano. Mě ta spekulace dokonce připadne v rozporu s Sad roste sám? Kde se tuším, že někde kolem strany 110, píše, že jedním z důvodů vzniku fašizmu v Německu bylo to, že GP vadilo, že se židé začali běžně mísit s nežidy! A tak potřeboval mimo jiné holokaust na základě kterého by židovstvo nějak do sebe stmelil... Mě se zdá, že se historie opakuje, židé přestávají řešit své židovství a dávají přednost svému lidství. To může být problém...

janičáři

Přemek | 23.11.2016

Indoktrinovaný má úkol toho, kdo jej indoktrinoval. Tento konvertita stejně jako Makow jsou Ústy, která šíří informační pole. To, že židovská ortodoxie stejně jako pravoslavný rit vyžaduje přísné dodržování ústrojové kázně, znamená, že obě Ǔsta pokrývají realitu falzem v situaci, kdy je již o Trumpovi dostatečně známo, že pracuje pro světovou elitu (GP). Svatby Trumpových dětí jsou ukázkou spojení s nikoli ortodoxním klérem a vyznavači, ale s těmi, kdo skutečně patří do Klubu globalistů. Otrodoxie není svou přísností tím, co vyhovuje globálnímu řízení...

Jared Corey Kushner manžel Ivanky T.

Vlasta | 21.11.2016

Jared Corey Kushner je ortodoxní žid. Najdete to we Wikipedii
a v německém tisku.

Re: Jared Corey Kushner manžel Ivanky T.

Přemek | 23.11.2016

Není, neb nedodržuje ortodoxii. Ortodoxie je oběť víře, kdo ji nechce nést, není člověk oné víry.

.

Cico Ciciak | 21.11.2016

> Pozn. Hox: existuje i názor, že Chodos svým přesvědčováním má za cíl vyvolávat dojem, že židé jsou všemocní, vše ovládají atd., čímž své soukmenovce připravuje na "finální holocaust", což je operace s pomocí níž se GP chce židů jako nástroje zbavit, poté co jejich místo zaujme scientologie jako nástroj výroby nové kádrové báze řízení.

Dávnejšie som sa niečo o tom dočítal v týchto článkoch:

Okultním střediskem světového sionismu je Praha
----------------------------------
http://afinabul.blog.cz/1411/okultnim-strediskem-svetoveho-sionismu-je-praha

Čas probuzení!
--------
http://leva-net.webnode.cz/products/cas-probuzeni-/

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (II)
-----------------------
http://www.zvedavec.org/komentare/2012/06/5023-k-cemu-je-evrope-dobry-vlastni-knesset-ii.htm

Re: .

Cico Ciciak | 21.11.2016

Ten link na článok v strede tam nepatrí.

Re: .

Nasredin | 21.11.2016

Teď se koukám, že ten Chodos má úplně stejnou informační agendu (ale specializovanou na Putina) jako ten známý pokřesťanštěný žid v USA Henry Makow, který si pohrává s teoriemi, že Stalin a Hitler měli židovské otce ...

http://www.henrymakow.com/stalin_was_not_a_rothschild.html
http://www.henrymakow.com/did_stalin_help_fund_hitler.html

Stejný záměr s stejné poslání
Tady se toho zřejmě iniciativně chopil nějaký rus ...
http://youtu.be/eV4edRQWapg

Židé jsou na taková tvrzení zatraceně hákliví nicméně nikdy jsem neslyšel, že by měl Makow nějaké potíže s ADL

Re: .

jana 123 | 22.11.2016

co je za vypadkom googlu???

GP a zidia

Kto to vie? | 21.11.2016

Ake su argumenty pre a proti ze GP riadia samotni zidia?

Re: GP a zidia

Cico Ciciak | 21.11.2016

Ak tu už chodíš dlhšie a študuješ tu predkladané materiály, tak by si si na to už mal dokázať odpovedať aj sám a tiež aj vzhľadom na to, že sa to tu už pár-krát rozoberalo aj na diskusii. Ak to nedokážeš, tak chyba bude pravdepodobne niekde medzi stoličkou a PC. :)

Ak si tu nový, tak len toľko, že judaisti sú v skratke iba také lepšie hovoriace nástroje GP (ktorý ich vytvoril) oproti gojímom a nedisponujú najvyššou tzv. konceptuálnou mocou, tou disponujú len tí, čo dostali od kolektívu VP-ZSSR pracovný názov tzv. globálny prediktor/parazit (GP).

Re: Re: GP a zidia

GP a zidia | 21.11.2016

Dakujem za odpoved. A ktori ludia konkretne prezentuju GP? Mimozemstania to nebudu.

Re: Re: Re: GP a zidia

Jura | 21.11.2016

Protože existují lidi, kteří by zareagovali takto : "Řekni mi jejich jména, já půjdu a zastřelím je"
tak nevím o tok, že by kdy byl zveřejněn seznam.

Re: Re: Re: Re: GP a zidia

CastroRuiz | 22.11.2016

Hovorí sa, ze jediným zastreleným od GP bol minister financií Weimarskej republiky Morgenthau.

Re: Re: Re: Re: Re: GP a zidia

Nasredin | 22.11.2016

Ne Morgenthau, ale tím zastřeleným byl ministr zahraničí žid Walther Rathenau, za císařského Německa šét tajné služby, "přítel" císaře Viléma a zakladatel a ředitel elektrotechnického koncernu AEG, po pádu císařství byl členem kabinetu, který podepsal Rapallsku smluvu se sovětským Ruskem. Rathenau se veřejně pochlubil, že je členem rady 300, skupiny která tvrdila, že řídí svět. Pochybuji, že byl členem GP, spíše byl nějakým pohunkem jedné z mnoha světových zednářských mocenských mafii.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Walther_Rathenau

Re: Re: GP a zidia

pyramida | 22.11.2016

Židé mohou přestoupit na jinou víru , když je to v zájmů jim nadřízených, eventuálně v zájmu jeho osoby. Toto se netýká hinduismu. Hinduistou se musíš narodit, alespoň to platilo dosud. Mnoho bohatých židů je již několik desítek let mezi scientology. Co se týče Chodose mám u něho pochyby a to z toho důvodů, že znal dopředu mnoho z toho , co se chystalo nejen na Ukrajině. Po čase začal obrácet a nakonec přijal pravoslaví. To není nic výjimečného, právě proto, že je žid. Já osobně sleduji, pokud je to možné, jak na takového " rebela" reaguje ukrajinská nynější vladnoucí skupina a také židovská a izraelská
společnost. Jelikož protiakce vůči němu jsou nulové je chráněn těmi, kteří mu tento úkol zadali.

Scientológia je peklo

LudskyZdroj | 21.11.2016

Mám skúsenosti so scientológami. Dlhodobé skúsenosti. Vzdel som im do kuchyne,. Bol som v ich Berlínskom centre.
Je to čisté zlo v instantnej podobe.

Re: Scientológia je peklo

bArny | 21.11.2016

to by ma zaujimalo, vies to trochu rozviest?
a mozno aj nejaky nazor na samotnu dianetiku, ak mozem poprosit, vdaka

Re: Re: Scientológia je peklo

Hox | 21.11.2016

znáš knihu "přijď na pomoc mojí nevíře?"

Re: Re: Re: Scientológia je peklo

bArny | 21.11.2016

zatial nie, ale pozriem, vdaka :)

Re: Re: Scientológia je peklo

osobné skusenosti | 22.11.2016

Nechcem tu písať podrobnosti.
Ide totiž o veľmi osobné skúsenosti.
O bývalú manželku.
Prešla ich organiyáciami po celom svete. "Cvičili" ju v Kalifornii, v Dánsku asi rok. Tam to niejak spájali aj s Islámom (čo som presne doteraz nepochopil).
Zamozrejme "lákai" aj mňa. Aj v Barlíne aj v Prahe.
.
.
predtým som k Scientológii nemal žiaden odpor. Len mi to prišlo nezmzselné. Všetky materiáli a filmy, ktorými ma ako chceli nalákať. A mal som si ich študovať boli tak smiešne bombastické. Taký ten Americký smeišný bombastický štýl. Taký pre idiotov. Ako kaď príde na niejakú dedinu kolotoč pomaľovaný snadokanmi Lady Marianou a blikajúci.
.
Zdálo sa mi to len smišne. Myslel som si - neškodný blázni. Šak nech sa s bývalá manželka vyblbne. Až neskor mi začali robiť zo života peklo. A viac už takto verejne písať nebudem.

Re: Re: Re: Scientológia je peklo

PS. Ospravedľujem sa za preklepy | 22.11.2016

Ospravedľujem sa za preklepy. Písal som to rýchlo. Som v práci.

Re: Re: Re: Re: Scientológia je peklo

čo možem potvrdiť | 22.11.2016

Čo možem potvrdiťje to, že z ľudí vyháňajú dušu.
Robia z nich stroje. Stroje, ktoré potom pracujú na scientológiu.
V Tom Berlínskom centre sú niekoľko mesačné kurzy, kde vyrábajú doslova biorobnotov bez vlastného svedomia, bez vlastného myslenia, bez vlastného úsudku.
.
Obecne známa je metóda clearingu.
.
Ano potom ich učia aj dobrým schopnostiam. Ale to už je ako znovuprogramovanie programovanie resetovanéhostroja. To už nie je človek - aj keď tak vyzerá a na prvý pohľad sa správa ako človek.
Ale v reálnom živote je im to stejne na nič. Pretože takýto "ludia" to čo do nich potom nenaprogamovali, to jednoducho nevedia. A všetko sa naprogramovať nedá.

Re: Scientológia je peklo

Jana | 22.11.2016

Keď scientológovia začínali v 90-tych rokoch na Slovensku, dostala som sa na ich prvé stretnutie (podmienkou účasti bolo 900 US dolárov) aj keď som ani len netušila o čo ide...

Osobné pohovory robil obstarožný tlstý Nemec, ktorý kládol otázky nasmerované na osobnosť respondenta... skrátim to - ako jediná som neprešla pohovorom a bez mihnutia oka mi vrátili peniaze. Keď sa môj priateľ pýtal, prečo práve ja, tak dostal odpoveď, že som veľmi osobitá, tvrdo si stojím za svojim a preto nezodpovedám požadovanému profilu....

Re: Re: Scientológia je peklo

o peniazoch by som tiež mohol písať | 23.11.2016

Bývala manželka vysávala peniaze skade mohla.
Mali sme decko. Ale ona nie, rodina nepotrebuje peniaze. Všetko dávala na scientológov.
Mnohonásobne predražené kurzy, knihy, CD atd. Nezmyselné pyramídové hry organizované scientologami.
Všetky peniaze končili u scientológov. Keď som uťal peňazovod odo mňa k scientológom - začali problémi.
Stále častejšie mala anglicky hovoriace telefonáty. Že prečo nekupuje (neplatí). A ona skúšala rozne sposobi ako ma okradnúť.
.
A to vštko musí platit aby mohli stoupat po řebříčku OT 1 až OT 9.
OT - to neie je obrnený transportér. To je Thetan. Niečo ako "duša". Ale to je len technický termín. Pretože oni ich o dušu práveže pripravia. To OT 1 až OT 9 by sa dalo skor opísať ako verzie programového zabezpečenia. Proste verzie software, ktorý do nich vkládajú. A ten software je teda mega drahý. A nakoniec ani nefunguje, lebo z nich robí stroje neschopné samostatne tvoriť. Ano niejakými (ukradnutými) metódami ich naučia dobre prijímať informácie (učiť sa), byť chladnokrvnými (psychopatmi) atd. . Lenže toto sa dá naučiť už dávno známimi metódami aj mimo scientológie. A človek nemusí prísť o majetok a dušu.
.
.
Tu učenie Rona Hubbarda je zmes royných náboženstiev a metód, ktoré boli známe za jeho života. On sám nič nové nevymzslel. Len napríklad obyčajný detektor lžy nazval svojím vynálezom pre proces clearingu.
.
.
Inak to "dielo" je komplexné (aj keď pozliepané z vtedy známích náboženstiev a vedomostí). Vedel som, že to nemohol za niekoľko rokov napísať jeden človek. Teraz, keď viem, že sú nástrojom GP - potvrdzuje sa mi to.

Re: Re: Re: Scientológia je peklo

Jana | 26.11.2016

Všetko, čo uvádzate, je žiaľ pravda.

Keďže ja som "osobnostne neprešla", môj priateľ sa rozhodol, že nemá záujem o spoluprácu. A tak sa začali útoky na moju osobu (cez nášho spoločného kamaráta, ktorý nás tam pozval). Nebudem rozoberať detaily, stručne - bola to čistá psychiatria.

Re: Re: Scientológia je peklo

Ďalší prípad | 23.11.2016

Jej "kamarádka" - teda ďalší robot v stáde, už nemala od koho vysávaťpeniaze.
Zobrala si požičku 200 000 Kč. A všetko to dala za scientologické materiály a kurzy. Pritom sama už ani nemala čo jesť.

Přidat nový příspěvek