Co spojuje Pánka, Pehe, Drtinovou, Taberyho, Niedermayera? Správní rada Sorosova OSF Praha

06.03.2018 21:12

Tomáš Vyoral

 

Kdo všechno byl nebo je očividně spojen se Sorosovým Open Society Fund v ČR? Mrkl jsem na věřejně dostupný historický výpis členů správní rady na justice.cz. Překvapení? Pánek, Pehe, Drtinová, Tabery, Nidermayer, Klusáková...

Níže uvádím ty nejzajímavější osoby, které byly v některou chvíli členy správní rady Nadace Open Society Fund Praha. Na úplný výpis se můžete sami podívat na odkaze zde.


Vůdce páté kolony u nás, politicky angažované neZiskovky Člověka v tísni, ŠIMON PÁNEK asi nikoho nepřekvapí. NeZiskovky, která mimo jistě i záslužné činnosti, "vychovává" děti na českých školách (Jeden svět na školách) údajně ke kritickému myšlení... Pokud se jedná o podobný rozvoj "kritického myšlení a správného pohledu" jako loňský multikulti arabský podzim s bilboardy děkující Čechům v cizím jazyce (hádejte zejména v jakém), tak ano.

Podobně nepřekvapivý je rovněž světově publikující publicista, expert, obdivovatel globalizace a EU, ředitel University of New York in Prague, účastník Bilderbergu a bývalý Havlův poradce JIŘÍ PEHE.

Poněkud překvapením může být kromě již dlouhodobě známé Sorosovky a moderátorky (zcela zjevně útočící, či naopak na ruku jdoucí - dle "správnosti" konkrétního hosta) DANIELA DRTINOVÁ z DVTV byl členem správní rady rovněž současný šéfredaktor Bakalova Respektu ERIK TABERY. Další z objektivních novinářů, který se správně smýšlející svitou objížděl republiku a vzdělával lid v ohledně fake news a dezinformačních webů. "Nečekaně" jen těch proruských. Jiné tady zcela jistě nejsou, že? Bakalův (proamericko/proEUnijní/proglobalistický) Respekt, Aktuálně či DVTV jsou vysoce objektivní nefakenews media a BISkou označený lhář, jinak hvězda Respektu, Ondřej Kundra je právě jeden z hlavních kurátorů pravdy v oblasti dezinformací.

Zajímavou postavou, která dříve byla ve správní radě OSF Praha je LUDĚK NIEDERMAYER, europoslanec (a eurofil kandidující jako nestraník za TOP 09), bývalý člen bankovní rady ČNB a bývalý spolupracovník Taberyho Respektu.

Dokonce předsedkyní správní rady byla jeden čas JANA KLUSÁKOVÁ maminka aktivistického režiséra Víta Klusáka. Režiséra, který na sebe posledně upozornil zejména renesančním dokumentem Svět podle Daliborka, který, jak se nakonec ukázalo, měl s dokumentem společné jen to, že ho tak Klusák označoval. Jinak šlo o hranou agitku zesměšňující lidi s nesprávným názorem, navíc koprodukovanou Českou televizí (za peníze z našich poplatků?) Pokrokovému režisérovi také značně vadila "genderově nevyvážené" (jinak zcela prostá a neškodná / na rozdíl od Klusákovi agitky) básnička Jiřího Žáčka Maminka. Sic je pravda, že rodiče a děti nemusí kráčet ve stejných šlépějích, tady evidentně jablko spadlo správně.

Myslím, že pro představu docela stačí... Můžu ještě dodat novináře JANA URBANA, který svého času rovněž přednášel na University of New York in Prague (jako Jiří Pehe nebo Tomáš Klvaňa) a stejně jako většina výše uvedených se například značně vymezoval proti Miloši Zemanovi, nebo třeba MONIKA LADMANOVÁ, členka kabinetu komisařky Věry Jourové, která stejně jako Pehe studovala na Columbia univerzity a stejně jako Pehe má blog na Bakalově Aktuálně.cz.

Přitahuje Open Society Fund Praha lidi s takovýmto vlivem čistě náhodou? Připadá to jen mně tak trochu jako jistá forma pavučiny nebo chobotnice? Uvažte kritickým myšlením sami...


Tomáš Vyoral
https://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=652238


 

Diskusní téma: Co spojuje Pánka, Pehe, Drtinovou, Taberyho, Niedermayera? Správní rada Sorosova OSF Praha

Když už ten PEHE.

Orgoš | 11.03.2018

PEHE v tom svém zvratku vyčítá Zemanovi to, co z naprosté většiny nadělali republice právě takoví, rypáci s odulejma pyskama, jako je on a ten jeho alkoholickej kámoš, co to zapakoval před pár lety 18.12. a je po něm nazvanej ten pražskej flugháfn…
A pak poté ňákej BPN na aenews seknul tenhle dobrej vtip:
“Strécu, máte na repáku PEHE…” ….”Senku, to nééésóóó PEHE….,to se nám enééém ňákééé kalóóósek vesráááál v hospodě do větřááku…”

Pozn. “kalósek” na Hané běžně používaný výraz pro fracka,kluka darebáka…

Sorošova chobotnica má veľa chápadiel

A.D. | 07.03.2018

v každom štáte EU,no je mylné sa domnievať,že je za tým len osoba Georgeho Schwartza,arizátora,udávača židov počas 2.svetovej vojny a zločinca,ktorý neškrupulózne využiva vplyv pre (nielen svoje) obohatenie.Predovšetkým za Sorosom je veľa skutočných hráčov,ktorý mu dodávajú informácie a tipy,bez nich by sa nedostal ani k prvej miliarde prostredníctvom "čierneho piatku" pre libru,ani k ďalším veciam,ktoré slúžili jedinému účelu,oslabeniu Európy a jej postupnej degradácie.Skutoční akcionári nie sú anonymní,skutoční vlastníci a riadiace centrum aj Soroša sú bývalé aj súčasné kráľovské rodiny,bývalá aj súčasná šľachta,majitelia veľkých bánk a najmladšia a zároveň najdravšia "elita"-veľké korporácie a ich vlastníci.To oni riadia tohoto zločinca,dávajú tipy,manipulujú ho,pričom si to ani on sám neuvedomuje.Nechávajú ho v tom,že je "neriadenou strelou"-v skutočnosti je len pešiakom na šachovnici,poslušne plniaci príkazy,ktoré mu dodávajú pomocou "tipov".Neverte,že Soroš sám riadi centrum,ktoré spôsobilo totálny úpadok a rozvrat morálky,ekonomiky,kutlúrneho a historického dedičstva,ovládnutie "vodcov" Európy,ktorí sa plazia pred "notičkami" z USA z čisto prospechárskych dôvodov.Východiskom z tohoto bludného kruhu,ktoý potichu uťahuje slučku okolo Európy je okamžité zaradenie ľudí,ktorí podliehajú Sorošovi ako režisérovi(zďaleka nie autorovi toho,čo ten sociopat robí) za bezpečnostné riziko a vylúčenie z funkcií z dôvodu neprechádzania bezpečnostnou previerkou-ide o konflikt záujmov a záujmové osoby nesmú vykonávať zodpovedné funkcie,veď je jasné,že uprednostnia želanie "pánička" pred potrebami štátu.Sim sa la bim a Halalíkovci,Śvarzenbergovci,Pehe-ovci a podobná svoloč bude môcť jedine tak vydávať stanoviská,čo je expresívnym výrazom prd v gatiach,ale nebudú mať dosah na kroky štátu a verejných funkcií.Cesta vedie tadiaľto,pokiaľ nechceme,aby takáto verbež hrabala peniaze na mŕtvolách nás,našich blízkych a rozvrátenom štáte preplnenom stredovekými dobyvateľmi s neľudskou ideológiou..

Re: Sorošova chobotnica má veľa chápadiel

Vašek | 07.03.2018

+1

Re: Sorošova chobotnica má veľa chápadiel

zleoš | 08.03.2018

A po odstavení o koryt je pověsit za vlastizradu, jako varování pro další podobné kreatury . . .

Přidat nový příspěvek