Co se stane, jestli se na Ukrajině objeví ruská armáda

23.01.2015 17:06

ТаuRus |

 

Odsud:
http://everstti-rymin.livejournal.com/2484090.html

Ukrajinští blogeří informují, že podle odposlechnutých a dešifrovaných údajů ruské armády, dnes pod Luganskem je zničená ještě jedna část ruské armády.
--------------------------------------------------------

V armádě RF použávají radiové digitalní spojení s místním šifrovaním, kterou není možné dešifrovat. Šifra se mění nepravidelně 50 min, hodina, hodina 22 atd. Ukrajinská armáda a "separatisti" používají staré analogové, které je možné slyšet...Ale v ruské armádě je dnes spojení takové, jaké dříve bylo jen na vládních línkách, slyšet je možné jen třesk a zurčení.

Až se na frontě před VSU se objeví ruská armáda, nepůjde si toho nevšímnout. První příznak - přestanou fungovat veškeré prostředky spojení, akumulatory v tankách, autech a současně baterky v mobilech, hledáčkach a radio stanicích. Potom se naruší elektro řetězce ve veškeré technice. Všichni pohony se zastaví a není možné je znovu nastartovat. Tak funguje systém "Chingan" do vzdalenosti 20 km.
Za druhé. Přestanou fungovat veškeré systémy, které využívají v monitorech tekuté kristaly. Zaměřovací přístroje systémy PVO také - radary jsou mrtvé. Tak funguje systém "Altair".

Za třetí. Nemožnost použití jakýchkoli druhů řízených zbraní. Při pokusu použití, střely se likvidují sámi, ihned...To je systém "Rtut"— na základě MT-LB taková vysoká antena, Rusové jí mají v každém batalionu. Funfuje na vzdálenost 15 km.
«Ртуть-БМ»
http://topwar.ru/55269-mashina-reb-1l262-rtut-bm.html

Za čtvrté, Není možné použit drony - bezpilotníky . Oni buď padají nabo přistávají tam, kam je navedou Rusové. Systém "Kosucha . 4" likviduje palubní aparaturu letadel a jakýchkoli létajících aparatů. Sytém "Avtobaza" uskutečňuje řízení a přeprogramování dronů. Rusové ho darovali Íráncům a oni "odvedli" nejtajnější a nejpokrokovější dron USA "Kandagarské zvíře".
(tam údajně byl použit "Ranec" - moje pozn.
http://topwar.ru/13539-ranec-protiv-raket.html)

Patý příznak uvidí a pochopí jen vyvolení, kteří zústanou naživu. To je fenomenální přesnost dělostřelectva, které útočí z nedosažitelné pro ukr. armádu vzdálenosti. Stanice dělostřelecké rozvědky jsou napojeny na svoje družice a svoje drony. Rusové modernizovali střely, které dnes mají systém samonavádění, mají delší dolet a nesou větší nálož.

Desítky (dle potřeby stovky) bojových vrtulníků zahajují hon na obrněnou techniku, vlaky, auta. železnice je paralizovaná, rozbity vyhýbky, vyhozeny do povětří mosty. V tylu pohasíná světlo. Občanské a vojenské štáby v tylu a vedení je současně likvidováno předem infiltrovanými skupinami.
Opona.

P.S. Zrejmě v textu autora jsou pozměněny názvy systému - neni "Kosucha", ale je "Krasucha", ta ale funguje na vzdálenost 300 km
http://vpk.name/news/102419_kompleks_reb_krasuha4.html

Zřejmě i "Altair" bude "Alabugou"
http://www.rg.ru/2014/10/02/alabuga-site.html

"Chingan" asi "Chibiny"
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B8%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D1%8B-%D0%A3

nebo autor má informace, které v internetu nejsou.d
Ještě doporučují toto video, tam je i o systému Chibiny
Мы садим беспилотники США - Система Автобаза и Средства Радиоэлектронной защиты РФ.
https://www.youtube.com/watch?v=Nk30fifwYPI#t=275