Chybička se vloudila pane profesore, že ano, pane Drahoši?

20.01.2018 16:55

Martin Rulf


Ve vypjaté době před druhým kolem prezidentské volby se objevují údajné ,,dezinformační“ zprávy ohledně pana Profesora Drahoše. Zejména co se týče jeho spolupráce s bývalou STB.

Pan Profesor ji vyvrací svým čistým lustračním osvědčením. O tom, že je ,,čisté“ asi není potřeba pochybovat. Nicméně ti, kteří umetají panu Drahošovi cestičku na hrad se dopustili jedné závažné chybičky.


Vyčistili jeho spisy tak důkladně, že vymazali i záznamy o jeho služebních cestách, respektive stážích. Z veřejně přístupných zdrojů jsou kromě jiných známy hlavně tyto dvě:

,,V období 1985–1986 mu byl povolen studijní pobyt na Univerzitě v Hannoveru (Gottfried Wilhelm Leibniz Universität Hannover) ve Spolkové republice Německo, na který získal od Humboldtovy nadace se sídlem v Bad Godesbergu stipendium. Nadace poskytovala mladým vědcům z různých vědních disciplin ve věku 25 až 38 let stipendium.

V Hannoveru se seznámil s brazilským doktorandem a v lednu roku 1989 mu byl umožněn půlroční pobyt na Universitě v Sao Paulu, kde přednášel jako hostující profesor." (ZDE)

A právě v tom je jádro pudla.: Aby mohl kdokoli v té době vycestovat do té kapitalistické a imperialistické ciziny na západě, musel požádat o povolení Správu pasů a víz. Pokud tak učinil, tak mu byl založen spis. Tyto spisy byly následně monitorovány STB a lidé, kteří vycestovali na západ byli STB vytěžováni.Viz následující:

,,Úkolem 1. odboru (pasového)byla příprava a kontrola plnění předpisů týkajících se pasové agendy,tj. problematika výjezdů čs. Občanů do zahraničí, zajišťování služebních cest do ciziny, rozhodování o odvolání občanů proti výroku krajských útvarů pasů a víz či vyřizování záležitostí týkajících se čs. občanů v cizině.“ (ZDE)

Ve zprávě paní Mgr. Světlany Ptáčníkové z Archívu bezpečtnostních služeb se dozvídáme:

,,V evidencích spravovaných Archivem bezpečnostních složek nebyl k osobě Jiří Drahoš, nar. 20.2.1949, k rozhodnému období do 15.2.1990 dohledán archivní materiál. Jméno pana Drahoše bylo prověřeno ve všech dostupných evidencích včetně kartotéky bývalé správy pasů a víz SNB, ale žádný záznam odkazující na existenci archiválií ve správě Archivu bezpečnostních složek s přímým vztahem k panu profesoru Drahošovi, nebyl nalezen.

V souvislosti s výjezdem čs. občanů na stipendium a stáž byla čs. bezpečnostními orgány (zejména II. správou SNB) prováděna řada úkonů (shromáždění veškerých dostupných materiálů, provedení obranného pohovoru apod.), a to na základě tehdy platných právních norem. Nicméně dle evidencí spravovaných Archivem bezpečnostních složek nebyly žádné písemnosti tohoto typu, vztahující se k prof. Drahošovi dohledány ani v objektových svazcích, vedených ke stážistům a stipendistům, ani v objektových svazcích vedených k ČSAV.....“ (ZDE)

Nuže pane Profesore, to vaši loutkovodiči posrali. Nechat zmizet i záznamy, které by eventuélně prokazovaly legitimnost či nelegitimnost vašeho působení v zahraničí před rokem 1989.......

No, to svědčí o určité liknavosti, ba spíš, ale což, blbosti.

Co z toho pro mě vyplývá pane profesore? Nu, to vaše lustrační osvědčení je asi tak stejně pravé, jako ty vaše falešné brejličky. Jste jen umělý konstrukt bez náplně. Dutá nádoba rezonující pouze hlasy vašich stvořitelů a loutkovodičů. Nádoba na hlasy antizemanovců.

Já jsem pane Profesore jen plebs. Nevzdělaná a tupá (mám IQ jen 144) lůza volící pana Ing.Miloše Zemana , kterou vy pohrdáte. A jsem na to hrdý. Ti vaši eurofašističtí stoupenci, kteří nás, vlastence a národní patrioty označují za extrémisty, rasisty, nácky a kremloboty mi můžou akorát tak...

Pro mě pane Profesore, jste nevolitelný. Budu tak jako v první přímé volbě prezidenta republiky a v prvním kole současné volby volit člověka, který brání zájmy svého národa.

Rodina, Rod, Národ, Vlast. To jsou pane Profesore čtyři základní pilíře ukotvení každého normálního člověka ve společnosti. Kdo to tak nemá, je odrodilec a vlastizrádce a klidně prodá svou maminku, babičku, sestru i dceru nepřátelské mocnosti. Mezi takovou elitu bych pane Profesore, tedy opravdu patřit nechtěl.

Martin Rulf

 

Diskusní téma: Chybička se vloudila pane profesore, že ano, pane Drahoši?

Poslat na hrad

Fanny | 21.01.2018

Nebylo by od věci toto poslat na hrad,aby se pan prezident na to mohl zeptat Drahouška při debatě.
Docela by mě zajímala jeho reakce.

děkuji za rozumný přístup

ing. František Nevařil | 20.01.2018

Děkuji za rozumný přístup. Jste první člověk na tomto webu, který regoval přemýšlivě a analyticky na to co píšu. Souhlasím s vámi a ani já netvrdím, že Zeman tady prosazuje migranty. A ještě doplňuji, že i kdyby je Zeman chtěl, tak by tady přesto nemuseli být. Vláda Sobotky jasně řekla žádné kvóty a přesto nejel vlak. Proto se domnívám, že co se týče migrantů, tak je úplně jedno, kdo bude na Hradě, prezidenti o tom opravdu nebudou rozhodovat.

Já mám opravdu docela obavy z Babiše, globalisti na něho mají hodně kompromitujícího a v podstatě jsou schopni Babiše kdykoliv posadit do basy. A aby nešel do basy, tak po něm budou něco chtít. Jenže má to současně dost obtížné, zbytek Sněmovny je dot kompaktní, není tam prakticky strana, která by migranty prosazovala. Jako nejgumovější se mi zdá právě hnutí ANO a jejich lídr.

Takže také říkám, uvidíme a přeji hezký večer.

pochybuji o pravosti Vašeho nicku

okolojdouci | 21.01.2018

Podle názorů a rétoriky hádám na odporné (ale tipické) chucpe a vydávání se za Ing. FRANTIŠEKA NEVAŘILA, CSc. autora ekonomické kritiky skupin, které rozvrátily a rozkradly ČSSR a ČR, a které zastupujete. Knihy skutečného Ing. Františka Nevařila, CSc.: Žaloba aneb Bílá kniha k pátému výročí 17. listopadu 1989 / Včera, dnes a možná zítra / Velká loupež aneb bourání státu / atd. Mimochodem: Pokud má tento troll obavy z oligarchy Babiše, pak by se Drahoše měl bát mnohem více.

Ing.a psychopati

Martin | 20.01.2018

Podla jednej nemenovanej prestiznej USA agentury je najviac psychopatov a ludi s rozdvojenou osobou s vysokoskolskym vzdelanim.

dezinformace

ing. František Nevařil | 20.01.2018

Během 24 hodin 8 dezinformačních článků pomlouvající prezidentského kandidáta Drahoše.
Je vidět, že ovčanům v ČR není pomoci.

Re: dezinformace

Milan | 20.01.2018

Podľa môjho názoru nejde o ohováranie, ale o realitu súčasnej doby, kedy ľudia ako tento kandidát sú schopný urobiť všetko preto, aby získali to po čom túžia, moc, peniaze (politici, podnikatelia,...) aj klamstvom, podvodmi a pod. a sú schopní aj rozvrátiť krajinu, niekedy aj horšie veci, ale nepočítajú s tým, že pravda stále vypláve na povrch. Dúfam pán inžinier, že sa vám otvoria oči, ak nie teraz, tak si na to spomeniete, keď migranti budú ohrozovať vás alebo vašich najbližších.

Re: Re: dezinformace

ing. František Nevařil | 20.01.2018

A jak jste přišel na ten blábol, že Drahoš chce sem tahat migranty? Drahoš jasně řekl, že je proti kvótám. Je vidět, jak jedete na těch pomluvách, co spustil hybridní server Aeronet.
A navíc, vy si myslíte, že Zeman vás ochrání před migranty? Neochrání. O kvótách rozhoduje Parlament ČR, nikoliv prezident. Pokud poslucháte Pjakina, tak ten jasně zařadil Zemana mezi globalisty a že se Zeman vepisuje v globální politiku globalistů. Tam záchranu nehledejte, to je slepá cesta.
Je otázka, jestli vůbec ještě je nějaká cesta, protože silnou zábranou proti migraci byl Bohuslav Sobotka. Člověk, který se vypracoval od píky jako kariérní politik, nebyl svázám s bysnisem a nic na něho neměli. Jasně deklaroval, že je proti kvótám a na kvóty nepřijme žádného migranta. Tak se ho globalisti zbavili tím, že jste všichni naletěli na pomluvy, které o něm šířili v médiích.
Jestli se někomu mají otevřít oči, tak jste to právě vy, naprosto ničemu nerozumíte!

Re: Re: Re: dezinformace

Milan | 20.01.2018

Čas ukáže, kto mal pravdu, ale aby nebolo neskoro. Keby Zeman chcel migrantov, už by tu dávno boli. Je pravda, že o nich rozhoduje parlament, ale predsedu vlády poveruje prezident a v tomto prípade chce Zeman Babiša, ktorý musí mať podporu 101 poslancov. Ak bude Drahoš, Babiš skončil a ďalší kandidát na predsedu vlády už nebude mať problém s kvótami. Je mi jasné, že Zeman je globalista, ale pokiaľ nie je kandidát z radu národniarov, tak Zeman je menšie zlo.

Re: Re: Re: Re: dezinformace

Martin | 23.01.2018

Zeman podle nových informaci v případě svého nezvolení stejně jmenuje babiše premiérem. Takže lež o tom, že bude požadovat 101 už padla. Když ho nezvolíme, tak ja jasné co se stane a nějaká 101 je tomu lháři ukradená.

Re: Re: Re: dezinformace

Tiamat | 20.01.2018

....on ten Drahos je asi schizofrenik, ze? Tu jasne deklaroval, ze prijme https://vimeo.com/251319473. V nazoroch je tak pevny asi ako toaletny papier v mise...

Re: Re: Re: dezinformace

Jura | 21.01.2018

Možná nechce (to my nevíme, v době kdy neusiloval o post prezidenta se vyjadřoval jinak), ale jako nadšenec pro Macrona a Merkelovou a se svým v tomto ohledu slabým týmem tomu nezabrání.

Re: Re: Re: dezinformace

BPN | 21.01.2018

Nevařile, ty ses blbej, nebo navedenej??!! Ten tvůj přiblblej Drahoš přede dvěma roky tou proklamací ještě s dalšími šmejdy z kruhů okolo sebe jasně a nahlas volal po přijímání imigrantů a je to jen pár dní, kdy otočil, neboť si on a jeho poraděnkové uvědomili, že je imigrace stěžejní téma voleb a že s dosavadním názorem neuspěje a dokonce se přestal hlásit i k tomu svému kamarádovi, tomu zmrdovi Sorosovi, vydatně se na imigraci podílejícímu, jehož podjebávací univerzitu by si přál mít v Praze...Ač tě zdobí titul inženýra, hovno si pamatuješ a seš blbej, jak tři dny starej pes...a jestli se ti nelíbí číst tyhle věci, tak sem nelez a lešti si krtka s Jandou a jeho výborem pro veřejné blaho za Sorosovy peníze...

Re: Re: Re: dezinformace

Marie | 26.01.2018

Pan Drahoš v Lucerně zcela veřejně řekl, že umístění 2600 imigrantů není problém.Dokonce použil slova Merkelové - to není problém, to zvládneme.Jak situaci v Německu " zvládají" všichni víme .Podobné je to i ve Francii,Anglii,Švédsku a jinde,kde se tito lidé usadili.Nepracují a lidmi,kteří jim poskytují štědré sociální dávky, pohrdají .Jejich ženy, pochodující zahalená černá monstra u nás mít nechceme.Za naši zem opravdoví vlastenci prolili potoky krve tak na to prosím nezapomínejte.Mladí černoši aj.,kteří se sem hrnou ,by se měli zapojit do obnovy své země a ne zbaběleč prchat od svých problémů.

Re: dezinformace

Jura | 21.01.2018

Vy víte co je dezinformace a pomluva? ve svém přísvěvku jste tu znalost nepředvedl.

Lejno v belíku neutopíš,

Josef Švejk | 20.01.2018

vždy potvora vyplave na hladinu. Soudruzi pana profesora neznají základní přírodní zákony?

Přidat nový příspěvek