Chudáčkovi ministru zahraničních věcí Velké Británie se nelíbil koncert v osvobozené Palmýře

06.05.2016 18:08
Nasredin
 

Chudáčkovi Philippu Hammondovi, ministru zahraničních věcí Velké Británie se nelíbil koncert symfonického orchestru petrohradského Mariinského divadla pod taktovkou Valerie Giorgijeva v osvobozené rozbombardované Palmýře.

http://cz.sputniknews.com/svet/20160506/2978715/moskva-politovani-hammond-koncert-mariinka-palmyra.html

Náš miloučký britský ministr byl celý smutný a rozladěný, tak jako jeho předchůdce Adolf Hitler, když se dozvěděl, že rusové uspořádali koncert v provedení sedmé symfonie Dmitrije Šostakoviče v obleženém a rozbombardovaném Leningradu. Jak si to ti barbarští rusové mohli dovolit tehdy i teď?

 

Diskusní téma: Chudáčkovi ministru zahraničních věcí Velké Británie se nelíbil koncert v osvobozené Palmýře

Oslava?

Koľkobudešžiť | 10.05.2016

Hovorme o koncerte, ktorý prezentuje Ruskú kultúru a "oslavuje" víťazstvo. Ak viem o vode, že absorbuje informácie a kryštalizuje do zlatých vločiek pri Mozartovej hudbe a má zničenú štruktúru pri metal a heavy hudbe tak sa spýtajme čo urobí pri tomto koncerte, keď na výber majú Rusi iného umenia množstvo. Otázka je kto a prečo vybral túto hudbu. Pre skúšku správnosti si skúste spočítať koľkokrát za sebou ste schopný počúvať tento "úžasný" koncert, v porovnaní hoci s Mozartovou hudbou, čo urobí s vodou vo vašom tele...
Ozaj "úžasná" oslava víťazstva, ale ako pokračovanie zážitkov s vojny príhodné. A potom snáď niekto pochopí Hamonnda nie ako politického komentátora, ale ako hudobnú kritiku diela, ktoré iste veľa zážitkov bežnému publiku neprinesie. Zvuky jazyka a zvuky hudby vyjadrujú duševný stav ich producentov. Ak toto má byť umenie pre "pôžitok" publika, tak iste už nikto z prítomných na žiadne Ruské umenie nebude zvedavý a zaspieva si radšej svoje piesne ako tu deti s publikom, čo bol stokrát vyšší umelecký zážitok ako disharmonický balast a kvílenie "umeleckého" orchestra. A je zrejmé, že výber nebol náhodný, ale presne cielený na totálnu diskreditáciu Ruského umenia. Už každý veselý dedinský Ruský folklórny súbor by bol lepším reprezentantom radosti a oslavy ako zbor záškodnického orchestra, ktorý sa dal na toto nahovoriť. A potom vidíme Hamonnda v inom svetle, a nemusíme neustále paušálne a hystericky odmietať i rozumné hodnotenia i keď idú od reprezentatov bývalých utláčateľov, ale tí budúci čínsky či moslimský si s Vami nebudú dávať ani toľko námahy, aby Vás vôbec brali Vašu existenciu na zreteľ...ako čínsky starosta v San Francisku, alebo v moslimský starosta v Londýne....

Hammond, Hammond -

Carlos IV | 09.05.2016

Tak to urcite nebude ten Hammond, po kterym se jmenuji ty varhany :-)

Palmyra

M.C. | 09.05.2016

Panu ministrovi se toho nelíbí zřejmě více - Rusové se v Palmýře neomezili jenom na koncert, ale zřizují si tam velitelsko-koordinační stanoviště. Předvedli ho novinářům.
Je tam i radar. Radar v Palmýře znamená kompletní přehled nad děním poblíž jižní a východní hranice Sýrie.
Poblíž Palmýry je další letiště označené T4. Pár vrtulníků a Su-25 odtud dokáže zavřít jižní cestu do Sýrie.

.... díky......

veronika | 08.05.2016

na začátku tohoto strašného konfliktu jsem vám psala, že je osvobodí rusové -
někteří z vás si klepali na čelo a
ta situace právě nastala....
TÍMTO OSVOBOZENÍM ZAČÍNÁ SVĚTOVÝ MÍR A NÁŠ VSTUP DO ZLATÉHO VĚKU....(ještě se budou cukat.., ale uvidíte, že ony největší hrůzy jsou už za námi - jdeme do prosperity a harmonie)
pláču dojetím, je to krásný a já se dožila.....
ted se teprv začnou dít věci...!!!!!!! těším se...!!!!

a všechny věštby jsou planý, protože se tímto vítězstvím změnilo rozložení energie - staré vzorce neplatí a toto má vliv na běh celé planety....
:-)

Re: .... díky......

Karel | 09.05.2016

Ahoj Veroniko, Vy jste vědma? Mohla by jste se mi ozvat na carmael@seznam.cz. Děkuji. S láskou a úctou Kája

Chodím pravidleně na tyto stránky a Maitreya tam defacto potvrzuje Vaše slova.

4.5.2016

Jsme láska

Mnohé události byly předurčeny, lidé Země. Vaše kolektivní vědomí však ví, že ne vše se stane tak, jak bylo řečeno. Mnohé jste změnili a na mnohé jste již připraveni. Není zde nic, co by vám bránilo udělat svět lepší. Frekvence tohoto světa rostou. Roste ale také zemská aktivita. Nahromaděná energie se dere ven z nitra Země. Není zde nic, co by tomu zabránilo. Vy však budete překvapeni a zaskočeni, jaké další události budou hýbat světem. Nastává čas pochopení a čas odhalení skrytých pravd. Tak, jako vře energie Země, tak také se snaží prodrat na povrch informace, které již nelze dlouho skrývat. Byli jste klamáni dlouhé věky, lidé Země. Je čas, abyste byli obeznámeni. Tato možnost tu stále existuje. A vy můžete být klíčem k tomu, aby se pravda ukázala. Nalaďte svou mysl a své srdce na poznání pravdy. Na poznání toho, jaká je vlastně vaše minulost, toho, kdo jste. Ukažte, že se nebojíte a že jste připraveni přijmout pravdu. Čas je příznivý. Vaše prožitky jsou také zkušeností ostatních. V časech, kterými jste procházeli. Nejste však ještě schopni chápat, že vše existuje v jeden moment. Vaše mysli posuzují, hledají odpovědi… Ale pouze vycházejí ze svých zkušeností. Vy však jste děti bohů. Nemusíte se ztotožňovat se svou myslí, se svým egem, neboť jste nad ním. Pocházíte z různých světů a máte různé cíle. Avšak již přišel čas, abyste si vzpomněli. Staňte se hvězdnými bytostmi tak, jak to vychází z vaší podstaty. Až si uvědomíte svou sílu, budete schopni tvořit. Lidé Země, máte v sobě semínka, díky kterým víte, kam kráčíte, víte, zda chcete splnit to, co jste si předsevzali. Ovládněte svou netrpělivost, neboť v pravý čas se vše dozvíte a pochopíte… Máte v tomto čase mnoho práce. Nezdržujte se nepodstatnými věcmi. Brzy zjistíte, že jste to tak dělali neustále. Život je rozmanitý, tak rozšiřte svůj úhel pohledu. A dopřejte si být šťastní. Ať to obnáší cokoli. Nic není důležitějšího, nežli vy sami. Lidé Země, nesnažte se spoutat živly Země, neboť toto se vám vždy vymklo kontrole. Učte se být pozorovateli a žijte v souladu. Odpouštějte nedokonalost. Nakonec si uvědomíte, že máte v sobě lásku k veškerému bytí. Neboť VY JSTE láskou. Milujeme vás a žehnáme vám.

http://zlata.dusicka.sweb.cz/new_page_4.htm

Re: Re: .... díky......

veronika | 10.05.2016

drahý kájo
já se ted musím učit ke zkouškám..
od půlky června budu mít volněji, pak se s vámi velice ráda spojím - kdybych náhodou zapomněla - mám toho mooc -
můj mail je 3minuty@atlas.cz
budu moc ráda, když se mi ozvete...
víte, lidi jdou k pravdě a ta je všem víc a víc jasná - už se nenechají tak snadno oblbovat, jak se to dařilo v minulosti...

The Economist

Vesna | 08.05.2016

The Economist to napodiv vzal z lepšej stránky a v úplnom rozpore s tvrdením Hamonnda.

"Tato myšlenka byla tak skvělá, že všichni posluchači byli nadšeni, uvádí časopis. Hudba v Palmíře byla surrealistickým fragmentem na pozadí všední krajiny Sýrie — země, zachvácené válkou, dodává The Economist."

cz.sputniknews.com/nazory/20160507/2985507/ecomonist-palmira-is-rusko.html

Civilizace = kultura

Jura | 07.05.2016

A to pan ministr zahraničí nejspíš ví .... tak vyskakuje, protože právě prohráli (byť to bude ještě v reálu nějakou dobu trvat)

Samozrejme ze bol znechuteny

svantovit | 07.05.2016

ide o neuspech,ktory tazko "panicek" predychava.Stratili milony dolarov,spustu vojakov,vyparil sa moment,kedy by USA a Britania vpadli do roztriestej Syrie a navyse,Syria uzavrela kontrakt z Ruskom v miliardovych investiciach na obnovu Syrie.Ba co viac,Rusi im vyfukli moznosti,ktorymi by odsunuli Rusko od Europy vytvorenim potrubia cez Syriu a bonus-ziskaliovela vacsie moznosti vytvorit nezavisly Kurdistan,co znamenapre USA a nohsledov z Britanie tazku porazku.Znechutenie Hammonda je pochopitelne.

Re: Samozrejme ze bol znechuteny

Martin | 07.05.2016

S Kurdmi opatrne. Že sú zorentovaní uverím až vtedy, keď prestanú využívať zbrane a poradcov zo Západu.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek