Chudáček reportérka BBC a "záchranáři"

03.10.2016 17:47
Nasredin + Lin
 

Chudáček reportérka BBC se rozplakala, když tzv. bílé přilby (údajní záchranáři, spolupracující s Al-Nusrou) vytáhli před kamerami z naranžovaných trosek malou holčičku:

http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/170210-plac-v-prime-prenosu-moderatorky-se-velmi-dotkla-situace-v-syrii-video/

Trefný komentář z diskuze:
02.10.2016 20:41 beho – Zdatná komediantka, kariéra ji nemine…

Chudáci hoši už neví, jak by zapůsobili na lidi, kteří dobře ví o co jde …

 

A tady máme i info z druhé strany – pěkně pohromadě. Od reportáže německého novináře, kterému „bílá přilba“ tak hezky vysvětlila, že humanitární konvoj rozbombardovala letadla – a přitom se ukázalo, že je to člen „Al-Nusry“. Al-Jazeera zas s reportáží o vybombardované nemocnici, kde se „nedopatřením“ dostal do záběrů „herec“, kterému je to celé k smíchu. Něco na sebe řeknou sami teroristi, něco „zazdí“ mluvčí Státního oddělení USA – prostě naprostá fraška.
http://www.1tv.ru/news/2016/10/02/311132-vashington_priznal_chto_ne_bombit_an_nusru_terroristy_chto_u_nih_amerikanskoe_oruzhie

A jak je vidět, oni to s tím „zostuzením“ Ruska myslí úplně vážně. Britský Johnson se dneska vyjádřil, že mírové rozhovory se Sýrií už nejsou možné, protože „Asad v Aleppo krutě vraždí civilisty za účasti Rusů, páchají tam společně válečné zločiny“.
https://russian.rt.com/article/324008-v-britanii-schitayut-vozobnovlenie-mirnyh-peregovorov-po

Nějak se nám to běsnění kvůli postupu Syřanů a vytlačování teroristů stupňuje…

 

Diskusní téma: Chudáček reportérka BBC a "záchranáři"

vid diskusia

Pedro | 06.10.2016

v diskusii na tom prvom odkliku je pekne strucne o tzv bielych prilbach ich pozadia napojene na zapadnu PR agenturu. tu nam je jasne, ze to je cista propaganda, ako chlapcek v sanitke pred par tyzdnami, ci utopeny chlapcek utecenec v Turecku na plazi pred snad uz rokom... hnus

Přidat nový příspěvek