Bloomberg – Turecko odmítlo vyhostit své diplomaty kvůli věci Skripalových. 160 zemí žádá Británii, aby předložila důkazy o vině Ruska

28.03.2018 11:56
 

Bloomberg – Turecko odmítlo vyhostit své diplomaty kvůli věci Skripalových. Zdůvodnilo to dobrými vztahy s Ruskem.

https://russian.rt.com/inotv/2018-03-28/Bloomberg-Turciya-otkazalas-visilat-rossijskih

 

160 zemí ve světě žádá Británii, aby předložila důkazy o vině Ruska ve věci Skripalových.

Velvyslanectví RF: Téměř 160 zemí čeká na důkazy viny RF v kauze Skripal
https://cz.sputniknews.com/svet/201803287045231-Velvyslanectvi-dukazy-vina-kauza-Skripal/

 

Komentář Lin:

To je velmi dobrá zpráva.
Na druhou stranu – třeba takové Bulharsko, které nikoho vyhošťovat nechtělo, nakonec přece jen udělá „solidární krok“ a aspoň odvolá svého velvyslance z Ruska. O těch dalších státech, které se ještě připojují, ani mluvit nebudu. Třeba Austrálie… taková věčná anglická kolonie.
Celá ta „vyhošťovací věc“ je nám všem prospěšná alespoň v tom, že jasně ukazuje, jak který stát má alespoň částečnou svobodu (suverenitu) – a jak který má náhubek a vodítko, nejlépe s elektrickým obojkem.
Náš Zeman je v podobném postavení, jako moldavský Dodon. Oba mají plné ruce práce s nezodpovědnou „hurásolidaritou“ svých poslanců, která zemi jen poškodí. A oba nemají dostatečnou moc k tomu, aby takovému hloupému jednání zabránili.
Jsem zvědavá, co zítra vyplave na MZ v Rusku a jaká konkrétní odpověď bude pro naši zemi. A přála bych si, aby ta odpověď byla citelná. Proč? Aby celá země viděla, jak hloupí jsou poslanci, jak nezodpovědní a servilní vůči USA – a jak se poperou s těmi následky. No a v neposlední řadě – jak nám z té bryndy pomůžou naši „století bratři“ za oceánem…
Vím, že to může znít všelijak, ale někdy je z výchovného hlediska nutné, aby si někdo pěkně sedřel hubu…

 

Diskusní téma: Bloomberg – Turecko odmítlo vysílat své diplomaty kvůli věci Skripalových. 160 zemí žádá Británii, aby předložila důkazy o vině Ruska

Poděkování

Alaori | 30.03.2018

Děkuji autorům leva netu a všem,kdo kriticky přemýšlejí,že vědomě šíří a posilují morfogenetické pole probuzení lidstva,směřujícímu k dalšímu kvantovému skoku.

Bloomerg, Turecko odmítlo...

Rony | 30.03.2018

Ono jde o čas, časem se ukáže kde je pravda a kdo lže. Každý to sice už ví, ale proto také jedna strana nemá zájem spolupracovat, ale jenom vyřvávat nepodložená obvinění. Čeká je smutný osud lhářů, nikdo jim pak neuvěří ani když budou mluvit pravdu. A o tom to je.

Bloomerg, Turecko odmítlo...

Rony | 30.03.2018

Ono jde o čas, časem se ukáže kde je pravda a kdo lže. Každý to sice už ví, ale proto také jedna strana nemá zájem spolupracovat, ale jenom vyřvávat nepodložená obvinění. Čeká je smutný osud lhářů, nikdo jim pak neuvěří ani když budou mluvit pravdu. A o tom to je.

Turecko odmítlo --

Ikema Monika | 29.03.2018

Terezka se vyčurala do Temže a mysli jsi že každý stát ji bude nasledovat ! To se holka přepočítála USA všivákům ujel vlak a ostatni země na to doplatí také ! Putin vám ukáže jak se hrajou šachy !

Na písknutí

Přemek | 28.03.2018

Naš elity na písknutí učiní cokoli, co jim dává aktuálně výhodu odměny z "věrné služby". Jenže na odměny parazitům již nezbývá a záhy nebude ani na základní živobytí. Babiš předvádí, jak se zbavit svého silného elektorátu tím, že učiní to, co je proti zájmu naší země. O lokajských povahách dalších podpindosníků raději ani nemluvě, ti jsou uhranuti Zlatým teletem a ani si nevšímají, že to tele již dávno není zlaté... Čeká je hořký konec, všechny národní zrádce ve jménu euroatlantických parazitů a Zlatého telete...

Efekt obojsečnej zbrane

A.D. | 28.03.2018

je celkom mimo chápaniu elít USA,které zaspali na vavrínoch a stále dúfajú,že sa svet z ich prehlásení po..,zrazí opätky a zakričí jawohl!USA si chceli overiť,koľko majú vo svete a najmä v Európe "solidárnych(rozumej otrokov a bzdôch) partnerov" a kto už z tábora atlantistov vystupuje.To,že tým vystavili svoje chápadlá na svetlo ich trápi najmenej,teraz majú najmä starosťmako si znovu zabezpečiť otrockú poslušnosť a znovunastoliť všeobecnú úctu a rešpekt pred "vojensko-politickou lobby"(rozumej obyčajnou zločineckou mafiou) USA.Podpindosníci si poobliekali dres,bojovo sa pomaľovali,zakrikiríkali,zaštekali a výsledkom bude...ich vlastný pád.Vlastne sa už začal,iba o tom nevedia.A v USA si až teraz uvedomili,že to zo Skripaľovcami zas nebol až tak dobrý nápad..

a

svarog | 28.03.2018

https://www.euportal.cz/Articles/18827-novicok-se-u-nas-skutecne-vyrabi-priznal-reditel-vojenskeho-vyzkumneho-ustavu-v-brne.aspx

Přidat nový příspěvek