Anglie, věrný pes Ameriky, doporučuje na prezidenta FIFA Jordánce

29.05.2015 10:37

Petr2 |

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna,brytyjski-minister-sportu-blatter-musi-odejsc,artykul,572813,1,279.html
britský ministr sportu vyzval Seppa Blattera (Švýcara), aby zrezignoval z kandidatury na prezidenta FIFA. Podobné stanovisko (jak potvrdil ministr sportu), má i premiér Cameron, který se přimlouvá za to, aby byl zvolen jeho rival, jordánský kníže Ali bin Al-Hussein.

V dosavadní 110 leté historii byli prezidenti buď z Evropy nebo Brazílie. A právem, vždyť tyto kontinenty mají největší fotbalovou tradici a úspěchy. Mít Araba prezidentem fotbalu, je jako by prezidentem mezinárodní kokejové federace byl třeba Filipínec.
Zbylým funkcionářům FIFA (co zůstali na svobodě) byl dát více než jasný signál, jak mají "správně" volit. Pokud se vzepřou, něco se může přeci časem i na ně najít - a bude je čekat tristní osud 7 zabáslých kolegů, co čekají na vydání do USA. Nikdo přeci neví, co všechno Velké ucho Velkého bratra (NSA) slyšelo. Vždyť i frau Merkelovou měli napíchnutou.
Pod novým, proamerickým prezidentem, FIFA shledá udělené pořadatelství MS 2018 pro Rusko jako jasně korupční, narušující zákony. Do té doby ale musí Rusko nalívat stamilióny do stadiónů a infrastruktury - pořadatelství mundialu k tomu zavazuje. Pokud FIFA nakonec Rusku pořadatelství odebere, všechny jeho investice do fotbalu propadnou. Jen mundial může Rusku investované peníze vrátit nazpět.

Diskusní téma: Anglie, věrný pes Ameriky, doporučuje na prezidenta FIFA Jordánce

Anglie není věrným psem Ameriky

PB | 31.05.2015

Dobrý den, podle mně máte v titulku zásadní chybu. Anglie není věrným psem Ameriky. I když se to nezdá, tak podstata je úplně obráceně. Kdo ekonomicky ovládá USA a zároveň je poradcem královny? Bez čího souhlasu se ve FEDu nevytiskne jediný dolar? Jaké hnutí stojí za královniným trůnem? Odpovězte si na tyto otázky a vše bude hned zřejmé.

fifa

sobul | 29.05.2015

ukazalo sa ze V. Pjakin mal pravdu ked v suvislosti s incidentom, ktory sa stal pocas medzinarodneho zapasu Cierna Hora - Rusko obvinil Platitniho, ze je riadeny bud USA alebo GP.
Jordansky princ (kolko toho asi vie o fotbale) bol jasnym kandidatom USA (kvoli tomu aj cela ta senzacia ohladne korupcie vo FIFA). ked sa nepodarilo USA/GP presadit na celo FIFA svojho kandidata tak sa hned ozval Platini a UEFA, ze odmietnu ucast na MS v Rusku.
paradoxne (alebo zamerne) je v jednom clanku Luxa spominany fotbal ako riadenie mas.
znamena to ze sa podarilo USA ovladnut europsky fotbal? v kontexte toho ako sa zacina angazovat arabsky kapital v europskom (klubovom) fotbale by to dvalo celevyznam.
PS. nezastavam sa FIFA ci jej vysokych cinitelov. nepochybne tadial preteka neuveritelne mnozstvo (aj spinavych) penazi.

za celým zátahem na šéfy FIFA není nic jiného, než snaha USA zbavit se Blattera a sebrat Rusku šampionát

Petr2 | 29.05.2015

http://sport.aktualne.cz/putina-rozcilil-zatah-americane-pry-chteji-znicit-blattera/r~5a2c80c4051b11e59d310025900fea04/

DEMOkrati

hahaha | 29.05.2015

[size=18][color=red]Jestli vyhraje Blatter, Evropa zváží bojkot MS v Rusku[/color][/size]

http://www.tyden.cz/rubriky/sport/fotbal/jestli-vyhraje-blatter-evropa-zvazi-bojkot-ms-v-rusku_344435.html#.VWg5M1J8rt4

... masky padaji, uz bez vytacek vo co gou (rofl)

Přidat nový příspěvek