Anglická královna může, český prezident ne?

24.01.2018 07:12

 

Když před časem se všemi poctami přijímala anglická královna čínského prezidenta Si a vozila ho po Londýně ve zlatém kočáru, pražská kavárna a kulturní úderka mlčela jako hrob, nezaznělo slovo kritiky, nezaznělo skoro žádné slovo obecně, událost byla ignorována.

 

Čínského prezidenta vítaly v Londýně davy, s královnou jel zlatým kočárem

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/navsteva-cinskeho-prezidenta-v-britanii-fd9-/zahranicni.aspx?c=A151020_145134_zahranicni_aba

 

Když se však s čínským prezidentem setkal v Praze prezident Zeman, kavárníci a kulturníci spustili rykot, začali troubit na poplach, vyvěšovat tibetské vlajky a mluvit o vlastizradě, odevzdávání ČR pod správu Číny a podobně.

 

Z pohledu těchto kavárníků, Anglie prohlubovat ekonomickou spolupráci s Čínou může, Česká republika ne? Anglická královna se setkávat s prezidentem Si může, český prezident ne?

 

Čí zájmy pražská plivárna hájí, pokud protestují proti čínským investicím a hlubší ekonomické spolupráci ČR a Číny (největší ekonomiky světa), ale zároveň jim nevadí, když totéž dělá Anglie?

 

Podivně schizofrenní postoj, pokud tedy je výsledkem rozumové činnosti a není výsledkem nějakých jiných vlivů: kavárníci neustále mluví o tom, jak musíme směřovat „na Západ“ a přibližovat se Západu, ale když někdo dělá praktické kroky, které zvyšují životní úroveň tím že podporují český průmysl, tak je to podle nich vlastizrada.

 

Diskusní téma: Anglická královna může, český prezident ne?

Nevařil a královna

Přemek | 26.01.2018

První je zcela bezvýznamný nic nechápající člověk, který má nutkání se hájit, ale jeho obhajoba je jeho obžalobou.

Druhá je britská královna, což znamená vládkyně donedávna globálního finančního centra v Londýně. jelikož se globální finanční centrum nestěhuje z Londýna do Číny, nemůže český prezident vozit toho čínského v Superbu po Praze tak jako to činila královna Alžběta v Londýně za pomoci kočáru. Jsme v područí a spousta správců v cizím žoldu spravuje nikoli ku prospěchu předmětu správy, ale ku prospěchy těch, kdo vyplácejí žold. Aneb prostá lidová moudrost: Čí chléb jíš, toho píseň zpívej! Zkušenosti slovanských předků jsou výtečným stopařovým průvodcem po galaxii současnosti...

Oprava

Přemek | 26.01.2018

"...nestěhuje z Prahy do Číny, ..."

To: Miro, Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

ing. František Nevařil | 25.01.2018

Nevím, proč mi opět podsouváte lživou premisu. Máte na leva-net skutečně hromadně narušené logické myšlení. Já jsem nikomu nikdy nepodsouval, že má volit Drahoše!
Ale vždy jsem psal přdevším o tom, že NEMÁTE LHÁT!
16 -náct prolhaných článku dehonestujícíh Drahoše. Vytváříte iluzi informačního pole, což se v konečném důsledku obrátí proti těm, kdo tu vylhanou iluzi vytváří a důsledky budou objektivně katastrofické.
Vy jste v jiné poloze než Já.
Horlivě propagujete volbu Zemana a já dávám na stůl mnoho relevantních argumentů, co je ve vašich článcích vylháno a také, proč Zemana nevolit.
Vy jste nedali na stůl ani jeden pravdivý argument, proč Drahoše nevolit, vše jen vylhané a zmanipulované články.
Bondarenko řekla jasně, "kdo chce zvítězit v informační válce, musí říkat pravdu"!

To: Miro, Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

ing. František Nevařil | 24.01.2018

Dobře, a proč se potom věnujete studiu koncepce společné bezpečnosti? Abyste se vepisoval do plánů globalistů na zotročení světa pod Zemanem?
Nebo chcete pochopit jak fungují sociální supersystémy a raději chcete tvůrčím způsobem pracovat na vytvoření spravedlivé společnosti bez válek, společnosti suverenních, nezávislých avšak splupracujících států, tak jako o to usiluje Vladimír Putin?
Tak co vlastně chcete?
Se Zemanem do světa válek a elitářsko otrocké a davové společnosti? Vždyť Zeman to všem řekl otevřeně, že má voliče za debilní, alkoholem zdegenerované idioty, kteří nemají o ničem rozhodovat. A co myslíte, že budou ta korporátní referenda? Je to jen další klam na voliče, že si to otrokářství ještě sami odhlasují.
Mne opravdu zaráží, že na Leva-net adorujete Globalistu Zemana.
Buď jste všichni úplně hloupí, nebo jste pod nadvládou nějakých tajných služeb a úmyslně vedete lidi do záhuby.
Umím pochopit jestli se vám něco nelíbí na Drahošovi, pokud máte skutečný argument, sem s ním. Ale doposud jsem viděl jen zmanipulované hybridní útoky, slova vytrhávána z kontextu, sestříhaná videa, nebo rovnou lži.
Proč to děláte? Když je ten Drahoš tak špatný, tak se přeci nemusíte uhýbat ku lžím!
Jestli jste přesvědčení a já jsem o tom přesvědčen, že KSB je cesta, tak po té cestě kráčejte a nešpiňte se s nějakým Zemanem.
Myslíte, že Ježíš Kristus v prvním století se špinil tím jestli toho Caesara nebo jiného Caesara? Nikoliv! On byl přesvědčen o jeho cestě a šel po ní! A svým následovníkům říkal to samé, "nebuďte částí světa".
Tak proč vy se chcete vepisovat se Zemanem po křídla Globalistů? Nerozumím, je to nesmyslné.
Jdětě cestou, která je správná s nenechte se poskvrnit Zemanem.
Jinak vám nemohu věřit, že vy té cestě KSB skutečně věříte!

PS: A mimochodom Pjakin nikdy nepovedal že Zeman je kádrom GP ako tu neustále tvrdíte.

Trvám na tom, že to Pjakin řekl, že Zeman je Globalista 3. stupně. Velmi dobře si to pamatuji.
A v předposledním díle řekl Pjakin jasně, že Zeman není proruský! Spolupracuje s Putinem jen proto, protože Globalisti teď Putina potřebují, alby pořešili problémy vnější globální politiky.
Dodávám já, z toho je jasné, že Zeman je poslušná loutka Globalistů.

Re: To: Miro, Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

J.K. | 24.01.2018

Vážení diskutující, ti praví i ti falešní, je čas si nalít čistého vína, aby nejen diskuze, ale i váš život nesklouzl zbytečně do bahna, skrze okno Overtona:

Jak se vede hybridní válka:

Principy „hybridní války“ byly popsány již v 6. století čínským mistrem Sun-c‘.
Hybridní válka zahrnuje kombinaci konvenčních a nekonvenčních metod vedení války, které použité společně umožňují synergický efekt a vyčerpání nepřítele bez vstoupení do konvenční války. Tato válka obsahuje hybridní logiku – při této válce ani nevíme, že v ní jsme, což platí při uplatnění nekonvenčních metod, ale při uplatnění těch konvenčních, to skrýt nelze. Smysl je však jasný – definiční zmatek poskytuje výhodnou mlhu, takže ve válce jsme i nejsme, jak se to momentálně hodí (tzv. dvojí metr).

Základem je subverze složená z těchto etap:

- demoralizace cílového státu (verbálně: propagandou)
- destabilizace cílového státu (ekonomicky: sankce, kyberútoky)
- vyvolání krize v cílovém státě (podporou místních nepokojů a militantních uskupení)
- rozvrat cílového státu (prostřednictvím místních militantů a paramilitárních sil)
- převzetí kontroly v cílovém státě (řadovou armádou útočníka)

Jako základ nekonvenčního způsobu vedení hybridní války, se za politicky korektní pojem – skrytě maskuje podvod.

Je to jako v tom vtipu o vojenském cvičení, kdy velitelé nemohli vyhodit běžně užívaný most do povětří, a tak na něj dali cedulku „most je jako zničen“ – a za chvíli spatřili rotu vojáků, přesto pochodujících přes ten most: vojáci nesli cedulky „my jako plaveme“...

Z výše uvedeného je patrné, že hlavním výsledkem hybridní války je otevření obrovského prostoru pro manipulaci se strachem, což jest hlavním bezpečnostním rizikem současnosti. K tomu patří i taktika minimalizovat strach tam, kde to není namístě, či je to absolutně nežádoucí, kvůli zanesení infekce.

Nenechávejte se zbytečně infikovat, dodržujte informační hygienu, buďte zdrávi a tím i imunní :-) .

PS:"Nebudeme li se dnes zabývat tzv. konspirační teorií, budeme se zítra zabývat konspirační praxí".

Re: To: Miro, Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

Karel | 24.01.2018

Dle mého soudu jsou tyto vstupy jen trochu sofistikovanější trolling. Opravdu to vypadá, že přispěvatel má zadání to tu postupně rozložit. Ale třeba se pletu ....

Re: Re: To: Miro, Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

ing. František Nevařil | 24.01.2018

[osobní rovina, smazáno.]

Re: Re: Re: To: Miro, Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

ing. František Nevařil | 24.01.2018

Tak ještě snad zablokovat IP adresu. :))
Už jste se tedy odhalili.
Jasná fiat alternativa, řízená tajnými službami a zadáním je podporovat hybridní hrozbu spuštěnou řídícím serverem Aeronet.

Re: Re: Re: Re: To: Miro, Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

Hox | 25.01.2018

Tak se podívejme, co tam bylo: https://pastebin.com/08DGRgDi

Bylo to v osobní rovině? A proto to bylo smazáno.

Re: Re: Re: Re: Re: To: Miro, Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

ing. František Nevařil | 25.01.2018

Nic urážlivého tam nebylo.

Re: To: Miro, Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

Hox | 24.01.2018

Na tohohle vykuka prosím nereagovat, nemá to smysl, trolly je třeba ignorovat.

Re: Re: To: Miro, Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

DIA či CIA? | 24.01.2018

Keď je to taká zábava, čítať, ako sú jeho riadiaci dôstojníci nepoučiteľný, rigídny a čitateľný. No holt, väčšina už prešla tým jediným správnym školením v najdemokratickejšom agresorovi sveta, ktorý potláča akýkoľvek vlastný úsudok, intuíciu či invenciu a vedie iba k memorovaniu rúuulz a politiiiks. Nedostatok kádrov ako tvrdí aj Pjakin je zrejmý najmä v spravodajskej komunite, preto aj s ich trolmi to vyzerá tak úboho.

Re: To: Miro, Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

M.C. | 25.01.2018

Že není Zeman proruský, to vysvětlujte kavárníkům, kteří to neustále tvrdí.
My víme, že Zeman je primárně proizraelský -už dlouho.

Nechcete se tak na půl roku, na rok odmlčet, sbírat informace o dění ve světě, přemýšlet o nich, třeba i poslouchat toho Pjakina a až do toho začnete trochu vidět, tak začít svoje pohledy prezentovat navenek?
Zatím jste na tom podobně jako Jiří Drahoš, vůbec do toho nevidíte, jedete akorát po povrchu a plácáte nesouvislé a smysl příliš nedávající ptákoviny.
Prozatím si pojem KSB raději vůbec neberte do huby.

Postavení Ježíše Krista se se od pozice Miloše Zemana dost podstatně lišilo, Zeman je pouze syn člověka, není Syn Boží a klade si mnohem skromnější cíle.

Co všechno je špatně na Jiřím Drahošovi už zaznělo mnohokrát, vypíchnu to nejdůležitější - je to Kalouskův maskot.
Kalousek sám je nevolitelný, to bylo vidět při volbách do sněmovny, kdy tak tak prošli a Schwarzenberg už neuspěl minule.
Tak se pokusili najít nového Antizemana, který nemá ani Zemanovy ani hajného zjevné nedostatky. To se sice povedlo, ale myslí si, že ksicht stačí a dál na něm nepracovali, což se projevilo předevčírem při té debatě.

Proto takováto klika nemůže řídit náš stát, oni neumí nic udělat pořádně, o Drahošově kandidatuře se mluví už rok a on si za ten rok nebyl schopen udělat jasno v domácí ani v zahraniční politice a ani na tu debatu, ačkoliv znal okruhy otázek, se nepřipravil.

A to celkem o nic nešlo. Nedovedu si představit, že by nás takový blekota měl reprezentovat na nějakém opravdu tvrdém jednání v Bruselu, až nám budou chtít zase něco nanutit, jako třeba migranty. Ti by ho tam roztrhali.
Zeman s nimi mluvit umí a dovede jim vpálit do očí jak se věci mají a oponovat jim.

Jak se Drahoš ptal, co udělal proti imigraci konkrétně Zeman:
Na úrovni prezidentů se to řešilo v rámci Lisabonské dohody, kterou Klaus nechtěl podepsat, protože viděl k čemu to povede, ale důchodce z Vysočiny mu tehdy nijak přispět nemohl, když mu Topolánek a havlisté vyhrožovali, že ho nechají lékařsky prohlásit za nesvéprávného a zbavit funkce, když to nepodepíše.
Úroveň jeho osobní ochrany jsme viděli.

Dnes už je to staženo do nižších úrovní, teď se musí bránit hlavně vláda a prezident ji musí podporovat, a ne na ni ještě tlačit aby ustoupila. Stačí ústupky nadělané Sobotkou a Zaorálkem.
Proto přes veškeré nedostatky, které Zeman má je stále o několik stupňů vhodnější kandidát na pozici hlavy státu, než Drahoš.

Zeman je sám o sobě politický hráč světové(globální) úrovně a síly odpovídající nevelké, ale důležité České republice.
A snaží se na té světové šachovnici v rámci možností hrát.

Kdežto Drahoš je maskot špatného politika místní úrovně Miroslava Kalouska a spolupracující havlérky, která si do zahraničí už akorát jezdí pro noty a která je galerií politických mrtvol a přicmrndávačů.
Jejich řídící struktura světové úrovně, neokonzervativci, jsou v USA armádou odstavováni z pozic a nahrazováni schopnějšími lidmi (aspoň doufám).
Napojení havlérky na neokonzervativce bylo dobře vidět při prezidentských volbách v USA, kdy celou dobu vychvalovali kandidátku neokonzerv a plivali na Trumpa, hlavně ČT se vyznamenala.
Přitom to, že Trump je kůň armády a že ho armáda nenechá padnout bylo zřejmé už tak tři měsíce předem, rýsovalo se to tam od samého začátku Trumpovy kandidatury.
Co jsou to za politici a političtí analytici když to neviděli a nepochopili?
Přiklánět se k nim je příslovečným nasednutím na mrtvého koně.

To automaticky neznamená, že Zeman je člověkem GP, jeho chování neodpovídá přímému zástupci GP i když minimálně kontakt tam bude.
GP se věci trochu vymkly z rukou, kvůli nízké kvalitě podřízených kádrů ve strukturním řízení. Sám na světlo Boží vylézt nechce. Musí proto žádat o pomoc a zprostředkování i další lidi schopné něco domluvit, zařídit, zorganizovat.
A vo tom to je.

Re: Re: To: Miro, Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

ing. František Nevařil | 25.01.2018

Ve vaši reakci je několik urážlivých útoků v osobní rovině a zbytek jsou pouhé domněnky nebo rovnou demagogie.
Nechápu, že redakce takové komentáře, jako je ten váš, rovnou nemaže!!!
Máte na leva-net evidentně dvojí standardy, což je průkazný jev všech dezinformačních webů.

Re: To: Miro, Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

Miro | 25.01.2018

Vážený ing. František Nevařil ste typickou ukážkou starých prísloví podľa seba súdim teba čo tu dokazujete neustálym pľuvaním na opozičného kandidáta (Zemana) zatiaľ čo všetko z čoho ho obviňujete je v skutočnosti robené vašim favoritom (Drahošom) a jeho zaslepenými nasledovníkmi medzi ktorých očividne patríte aj vy. Tým sa na vás jasne hodí aj druhé príslovie že pre triesku v cudzom oku nevidíte brvno vo vašom.
S vašim argumentom že Zeman je jasnou figúrkou GP lebo s ním momentálne spolupracuje budete zajtra rovnako jasne argumentovať že aj Putin je ich bábkou. Len tým dokazujete že absolútne nerozumiete politike. V rámci politiky totiž treba robiť neustále kompromisy (aby ste to znovu neprekrucoval kompromisy značia dohody minimálne dvoch strán kde všetky zúčastnené strany nakoniec prosperujú viac ako predtým v protiklade s ústupkami alebo kapituláciou ktorá prináša výhody iba jednej strane). V zmysle toho pokiaľ je Zeman dočasne nútený spolupracovať na určitých úlohách s GP ešte ho to nerobí ich bábkou. Ustupovať požiadavkom západných mocností bez akéhokoľvek jednania ešte pred zvolením robí z Drahoša bábku neokonov (mimochodom ešte stále nižšia úroveň ako GP).
Toto vysvetlenie konkrétne pre vás absolútne neznamená že podporujem Zemana, ale momentálne je bohužiaľ to najlepšie čo je pretože skutočne kádre nerastú ako huby v lese ale ich výchova trvá dlhé roky.
Normálne radšej počúvam a premýšľam skôr ako si urobím vlastný názor a robím to dvakrát tak dlho pokiaľ svoj názor prezentujem. V rámci zdravej debaty rovnako počúvam argumenty druhej strany a pokiaľ ich uznám za logické akceptujem to a upravím si vlastný názor. To čo tu prezentujete vy je v priamom protiklade s týmito zásadami a je to rovnako jediný dôvod prečo na vás reagujem.
Tento príspevok je rovnako dúfam posledný ktorý na váš účet som nútený urobiť a odpovedám vám len kvôli tomu že vidím určité pochybnosti vo vašich posledných príspevkoch.
Môžem vám poradiť len jedno: Kým budete v budúcnosti zamorovať všetky diskusie najprv sa z hlboka nadýchnite, vysyčte, potm minimálne dva dni rozmýšľajte, napíšte si príspevok a keď si ho po dvoch dňoch znovu prečítate a uvedomíte si akú blbosť ste predtým napísali radšej ju nezverejňujte aby ste sa sami nezhovadili. Tak to robia rozumní ľudia.
A keďže ste očividne tiež členom pražskej kavárny aj keď ste to nikdy oficiálne nepriznal uvedomte si že školy vám dávajú znalosti ale nie rozum. Ten si formujete celý život neustálym porovnávaním nových faktov vo všetkých oblastiach života a upravovaním svojich názorov úmerne vedomostiam. Preto sa hovorí zdravý sedliacky rozum ktorý je nezdeformovaný neustálym bifľovaním a opakovaním "nemenných právd".

Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

ing. František Nevařil | 24.01.2018

Kdybych tak hloupý článek četl někde na Novinkách, tak se jen usměji a pomyslím si něco o konceptuální negramotnosti a považoval bych to za vyřízené.
Na leva-net mne však zaráží právě ta konceptuálníí schizofrenie. Na jedné straně borci z leva-net mistrují o globálních vektorech, aby potom pustili článek, který vůbec nic netuší o přenosu centra koncentrace řízení euroatalantockého světa z USA a Británie do Číny. Vůbec nic netuší, že smysl kontaktu Britské královny s Čínou a smysl kontaktu Zemana s Čínou je zcela něco jiného na zcela jiném levelu a obsahu a začne tady někdo úplně hloupě stavet rovnítko, aby dokazoval jak má zadrátovanou mysl a není schopen přijmout fakta, že Zeman nehraje s občany ČR fér hru a že Zeman je globalista plnící úkoly globálního řízení.

Přitom Pjakin vám to pořád opakuje: "ten kdo rozumí, pracuje na své zájmy a své rodiny a ten kdo nerozumí, tak pracuje na zájmy toho, kdo rozumí více".

Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

Azmeg | 24.01.2018

Pre hlupáka všetko hlúpe. Anglická kráľovná odovzdáva moc do rúk Číňanov, znak totálnej porážky tzv. západných hodnôt i keď v lesku pozlátených cinkrlátiek, zatiaľ čo p.Zeman s víťazom chce pre svoj národ výhodnú spoluprácu.

Re: Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

ing. František Nevařil | 24.01.2018

Nic pro ČR výhodného tam Zeman nevyjednal. Vždy jen velký humbuk a nakonec se nic neralizuje, maximálně tady Čínani skupují strategické akvizice. Takže doposud jsme byli kolonií Západu a za nějaký čas potečou naše těžce vydřené peníze také do Číny.
Takže hlupáku to ses tedy předvedl.

Re: Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

jill | 24.01.2018

zadáváte rovnítko mezi pojmy "chce pre svoj národ výhodnú spoluprácu" a "občany ČR" ? jsou to dva pojmy "jeho/svůj národ" a "občany ČR". je to jasné když se na to podíváte nepředpojatě, nejsou to synonyma.ano, prezident Zeman chce výhodnou spolupráci pro svůj národ v ČR, ale ne pro občany ČR. jasněji se to nedá poukázat...

Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

Hox | 24.01.2018

Klídek, bošátko. Ekonomické kontakty mezi Anglií a Čínou nejsou, Anglie nemá ekonomické zájmy a projekty v Číně, neexportuje svou průmyslovou produkci?
To, že zrovna tato návštěva byla o symbolice přenosu centra řízení, což jsi našprtal ze zdejších materiálů, nic nemění na faktu, že pražská plivárna spustila rykot, když Si přijel do Prahy, ale držela hrobové ticho, když Si přijel do Londýna. A o tom byl článek.
Chceš někomu namluvit, že pražští plivárníci jsou natolik konceptuální zdatní a gramotní, že nespustili rykot, protože jim bylo jasné, že se jedná o součást globálního scénáře přesunu centra řízení z Anglie do Číny. Ty jsi vtipný. A že se ta jejich údajná konceptuální gramotnost zatím nikdy a nijak neprojevila, kromě tohoto údajného případu. Gulášek bude někde jinde, než v hlavách místního týmu.
Dalo by se to ilustrovat i na spoustě jiných setkání, které také pražská plivárna přešla mlčením, třeba Macron-Si, Merkel-Si a spousta dalších, nemluvě o Trumpovi.

Re: Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

ing. František Nevařil | 24.01.2018

To je od tebe dobrý postřeh. To je přesně ono, že ta pražská kavárna, jak je tituluješ, také absolutně neví, jaké pohyby se odehrávají. A proto jsou jednou zticha jednou ryčí.
Celé řešení je v tom, že tyto dvě události spolu nesouvisí. Obě tyto události mají zcela jiné jak historické, tak politické i globální zázemí a navíc se ještě vše komplikuje neporozuměním většiny přihlížejících, včetně toho negramota co, sesmolil ten nesmyslný článek. Celý článek je tak jen jasná manipulace s cílem adorovat Zemana a podpořit jeho volební preference ať to stojí co to stojí. já si tipnu, že za dva dny tady ještě tak 8 nesmyslných, negramotných a manipulativních článků sesmolíte. Aeronet se také činí a snaží se zazombírovat co nejvíce nesvéprávných pomatenců.

Re: Re: Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

Hox | 24.01.2018

Někam se ti z větných konstrukcí vytratila logika.
Jestliže kavárna neví, proč jednou protestuje a jednou ne?
Proč protestuje když se s čínským prezidentem setkává Zeman, ale neprotestuje, když se setkává Macron, Merklová nebo Trump?

Jsi schopný vysvětlit, z jakého důvodu argumentuješ důvodem setkání, když hlavní pointa je v kvikotu nebo jeho absenci ze strany pražské plivárny? Notabene, když jsi právě řekl, že pražská plivárna nemá páru, co se ve skutečnosti děje. Musíš se víc snažit, Odvařile, takhle si na prémie nevyděláš...

Re: Re: Re: Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

ing. František Nevařil | 25.01.2018

Máš narušeníé logické myšlení. Já jsem nikde ve svých komentářích nehodnotil, proč kavárna reaguje jednou tak a jednou jinak, ani jsem nehodnotil, čemu rozumí a čemu ne.
Já jsem ohodnotil objektivně stav věci, v čem je rozdíl mezi setkáním Zemana a Čínou a setkáním GB Královnou a Čínou.
Ten trouba, co napsal článek si vytvořil lživou premisu a pak dokazoval nesmysly. To je podstata mého komentáře. Ukázat na nesmyslnost článku.

Re: Re: Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

M.C. | 25.01.2018

Mohl by jste blíže popsat, jaké je tedy ,,historické, politické a globální zázemí" Zemanovy návštěvy v Číně?

A co třeba pozadí jeho návštěvy v USA, kde na zasedání VS OSN mluvil o hrozbě terorismu a způsobech jak jí čelit.

Krátce se tam setkal i Trumpem, i když spíše zdvořilostně, Trump má zatím jiné starosti než dění v ČR. Nejprve si musí udělat pořádek doma a pořešit pacifickou oblast.
https://postimg.org/image/g3tw1807p/

Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

Miro | 24.01.2018

Zamyslel by som sa nad vlastnými tvrdeniami.
Skutočne "ten kdo nerozumí, tak pracuje na zájmy toho, kdo rozumí vice".
Podľa vás je zlé ak prezident Zeman jedná s tým kto preberá moc a preto ničomu nerozumie a treba ho odvolať, ale Drahoš ktorý sa chce vopchať niekam západu ktorý stráca svoju pozíciu je podľa vás skvelý stratég a treba ho zvoliť za budúceho prezidenta. Presne v zmysle socialistického hesla "vzhuru do prdele".
Pán inžinier skončite už s tými blbosťami na tomto fóre a priznajte si konečne že vy pracujete pre neokonov.
A mimochodom Pjakin nikdy nepovedal že Zeman je kádrom GP ako tu neustále tvrdíte. Povedal že pracuje v rámci globálnej politiky a to je obrovský rozdiel.

Re: Konceptuálně negramotný a schizofrenní článek

Slovenka | 24.01.2018

....vazeny pane Vy ste nielen Nevaril, ale zda sa ze aj Necital a Nemyslel :-)...

Zdá se,

paja | 24.01.2018

že kavárníci jsou tak hluboce oddáni Západu, že nejsou schopni objektivího náhledu (radši se budu mýlit s Amerikou, než abych měl pravdu s Ruskem). A i kdyby toho schopni byli, tak budou podělaní strachy se o tom zmínit, jen aby je Velký bratr zpoza oceánu nepokáral. U mnohých z nich má strýček Sam loajalitu předplacenou, mnozí jsou vydíratelní - nemají na vybranou. Takže když dojde odhodlání, nastoupí strach. A strach je mocný kulisák, to víme všichni.

Pražská plivárna❤️

JanJohan | 24.01.2018

Na tomto příkladu Anglie a Čína,Francie a Čína je vidět jak jsou slepí

Všetci čakáme

Miro | 24.01.2018

Podľa ing. Františka Nevařila V pořadí patnáctý prolhaný článek
(aby ho z toho kecania neboleli prsty)

Přidat nový příspěvek