Anatolij Děrevjanko obdržel státní cenu RF 5 mln.rub

07.08.2013 19:29

"Práce Anatolije Děrevjanko v oblastí výzkumu období historie Evroasie a formování moderního člověka přiznány světovou naukou jako fundamentální (základní) a mají velký humanitní význam." Putin

Přípomeneme, že kolem roku 2005 v Altajském krají v Děnisovské jeskyni byly nalezeny pozůstatky pravěkého člověka, o kterých se předpokládalo, že patří neandertalcům. Ale radiouhlíková analýza určila stáří pozůstatků - 40tis.let. V roce 2012 bylo zveřejněno o určení nového druhu člověka - tzvn. děnisovského nebo altajského člověka. Zjistilo se, že tento druh člověka měl tmavou plěť, hnědé oči a tmavé vlasy. Děnisovci se nejvíce podobají lidém z Malajsie a Australie. Tento objev ve mnohém změnil názory vědců o tom jak probíhala evoluce člověka.

http://politsib.ru/news/64630

Dnes, prozatím, můžeme vyčlenit čtyří hlavní druhy člověka - africký, středozemský, rusko- rovinný (kromaňonský) a aziatský - potomkové děnisovkého člověka. Při tom africký druh se skládá také ze třech-čtyř druhů , mezi kterými je víc rozdílů, než mezi všemi ostatními.
Ve škole se dnes učí, že veškeré lídstvo pochází z Afriky. Tenro "klam" všem vnutila určitá skupina vědců, která sledovala svoje politické cíle. Právě tyto "vědci" rozpoutali pronásledování skutečných výzkumníků a zavedli novodobou inkvizicí. ( prezident Akademie základních věd A.A.Tjuňajev)

Na Zemi existuje čtyři druhy člověka - africký, středozemský, rusko-rovinný (kromaňonský) a asijský - děnisovský. Mezi níma časová vzdálenost představuje od 350 tis do milionu let. Tato fakta jsou velice důležitá nejen pro znalostí historie vývoje lídstva, ale i v oblastí medicíny, protože křížení různých druhů živých tvorů vede k patalogií a vymírání.

http://blagin-anton.livejournal.com/256536.html

P.S. Podobně mluvil i Sidorov, zřejmě se o tom objevu dozvěděl dříve.
Takže 4 základní rasy, žádná příbuznost mezi lidma není, žádný společný předek


-Taurus