Akce-reakce. Ruské prohlášení a německé stíhačky v Turecku

09.10.2016 10:25


Akce

Rusko oznámilo ústy mluvčího ministerstva obrany I. Konašenkova, že bude sestřelovat všechny "neidentifikované objekty" pohybující se na syrském nebi, že nedopustí opakování "chyby" ze 17. září kdy letectvo USA hodinu bombardovalo pozice syrské armády, že "dosah systémů S-300 a S-400 bude nepříjemným překvapením pro všechny nezvané hosty" a že "iluze diletantů o existenci neviditelných letadel se mohou setkat s tvrdou realitou". Konašenkov také pronesl kouzelnou frázi, že "ruské rakety nebudou mít čas vyjasňovat si záměry neidentifikovaných letadel a jejich pilotů".

 

Reakce

6 německých stíhaček Tornádo, dislokovaných na turecké základně Incirlik, postihly "neopravitelné poruchy" a bylo oznámeno přerušení jejich provozu.

https://russian.rt.com/article/324784-vvs-germanii-soobschili-o-neispravnosti-shesti-nemeckih

 

Diskusní téma: Akce-reakce. Německé stíhačky v Turecku :)

No to je ale překvapení.

Jarek* | 10.10.2016

No to se tedy koukejme, kdo nám to tu najednou kňučí. Frickové se rozpomněli na dávný výprask od Ruska. To by byla ostuda, když by se frickové opět ve vzduchu vypařovali. To by si polská židovka zase ožírala nehty víc než normálně.

No tak USSA

Pepan | 09.10.2016

Zde máte zářný příklad, jak to dopadne když začnete válku s Ruskem, vaši lokajové budou okamžitě mít obrovské vojenské a technické nepřekonatelné problémy, to se bude opět po letech opakovat Vietnam atd, to bude opět oteklá držka od výprasku.

Porucha

Mentol | 09.10.2016

Tie poruchy nie sú neopraviteľné, trochu pracieho prášku, horúca voda a o hodinu majú piloti spoďáre ako nové.

Re: Porucha

BPN1 | 10.10.2016

Asi nejspíš té židovské Valkýře nezbyde,než samotné létat nad bitevním polem Sýrie a bomby vytřepávat ze svých růžových flanelových "bombarďáků"....

Přidat nový příspěvek