Polemika

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány - v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste.

elita

slav | 11.10.2015

Zdravím. Už to tu bolo, ale bez odozvy akú by si to patrične zaslúžilo. www.matrix-2001.cz/clanek-detail/7864-poprava-carske-rodiny-se-nekonala/
Čo to má v konečnom dôsledku znamenať? Stalin, Putin - čo sú vlastne zač? Nechcú len silné impérium?

Re: elita

stano | 12.10.2015

Stranka sa neda najst, o co ide ?

Re: Re: elita

slav | 12.10.2015

neskopíroval si to zle? ked nefunguje tak zadaj do guglu: poprava carske rodiny se nekonala

Biblický egregor a Veronika

ТаuRus | 06.10.2015

veronika | 05.10.2015
my jsme moc malí lidé, abychom ty spory řešili jinak, než v hospodě..
my do toho můžeme jen vložit svoji energii víry ve spravedlnost a tak kladně posílit infopole, které je k vítězství pana putina zapotřebí..
taure - to vítězství je naprosto jasný..
k putinovi se přidá nejen evropa, ale skutečně celý svět..
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: AHOJ HOXI

ТаuRus | 05.10.2015
Ano, Veroniko, nejlépe se problémy přečkávají v hospodě:)

veronika | 05.10.2015
a jak to "pepa z horní dolní" bude řešit??
v parlamentu??
asi, taure, v hospodě, kde jinde?? jako většina jiných , podobných, obyčejných lidí...

ТаuRus | 05.10.2015
Nu, a jsme u toho.
Kde potom bereš tu jistotu, že to tu za Pepu z Horní Dolní někdo k jeho spokojenosti vyřeší?

Oracle 911 | 06.10.2015
Postoj Veroniky je asi toto:
Netreba veci riešiť, ale veriť vo vodcu, ktorý veci vyrieši za nás.

Takýto postoj Nemeckých voličov, ktorí predtým popíjali pivo v krčme dostal k moci Hitlera.
A to isté sa dá povedať o jej postoji k Merkelovej, "ona je dobrá a keď Američanov vykopnú zo Sýrie tak veci vyrieši". Len zabúda na to, že Merkelová je hlavou Nemecka a nie Sýrie a že aj teraz by mohla kľučkovať viac a nielen v celej imigračnej otázke ale aj inde, ale nerobí to.

A keď sa to v Nemecku a v podstate v celej EU zomelie, bude nariekať, že: "ako to mohli Nemci urobiť, veď Merkelová je/bola dobrá a myslela s Nemcami dobre?!"
A vtedy príde naša odpoveď: možno je/bola dobrá a s Nemcami myslela dobre, ale prinajmenšom neschopná a v najhoršom zrádzala kvôli vidine veľkosti alebo zo strachu."

Souhlas.
Mohu pociťovat sympatie k nějakému člověku a ospravedlňovat jeho konání, pokud, se jedná o soukromou osobu. V okamžiku, kdy je tato osoba zvolená do funkci hlavy státu, má jednat jen v zájmu svého státu a nikdy jinak.
Veronika nikdy smysluplně nevysvětlila, v čem je pro Německo, potažmo EU přínos migrační vlny. Jen "chápala" osobní důvody Merkelové, která dopustila, aby ta vlna sem přišla.
Její argumenty typu - oni jí donutili, Merkelová plakala, nemohla konat jinak....,které se změnily na - dělá to schválně, aby probudila duch národa, mají logiku jen ve smyslu - obílit to, co je černé.
Příklad s Pepou z Horní Dolní, navíc ukazuje, v rámci které koncepce Veronika uvažuje. My jsme malé lidé, jen v hospodě můžeme řešit problémy, na nic nemáme vliv, vyřeší to za nás Putin nebo někdo jiný..., třeba chtít snít a vše se nějak vyřeší (viz její příspěvek dole)...Poslouchejte mně, já to vidím ve spánku, řídím se pocity těžkých nebo lehkých rukou, které mě nikdy nezklamaly...neustále opakování a přesvědčování čtenářů o svých výjimečných schopnostech, vyžadování víry na slovo bez jakékoli smysluplné argumentace nevedou k ničemu jinému, než stavení sebe do pozice "kozla", který povede "stádo" věřících na slovo nějakého "mužského hlasu" v jejích snech.
Na základě zkušenosti z četných diskuzí s Veronikou, jsem dospěl k závěru, že Veronika se nachází pod silným vlivem "biblického, tlupo-elitárního" egregoru, který nejenže z ní čerpá energii, ale zároveň jí, jako odměnu za službu, poskytuje pocit výjimečnosti, který jí nutí se chovat tak, jak se chová. Tj. neslyšet na zdravé argumenty jiných diskutujících, bagatelizovat je a prosazovat "svoje vidění" situace, které není ani jejím, ale hlasem "biblického, tlupo-elitárního" egregoru.
Z toho pramení i její značná aktivita, obzvlášť v dobách, kdy po každém jedinci se vyžaduje, aby zapnul vlastní rozum a vlastní úsudek, vycházející z analýzy informace, jdoucí ze světa.

P.S. Tímto svým příspěvkem nechci odsuzovat Veroniku, která se dostala pod vliv silného a mocného egregoru. Chtěl bych jen poukázat na to, že do takového vlivu se může dostat jen člověk s kaleidoskopickým viděním světa , který zanedbává otázku sebevzdělávání, vedoucí k vytvoření vlastní mozaiky vidění světa.
Ne slepá víra v autority, ale pouze znalosti nás mohou osvobodit!

Re: Biblický egregor a Veronika

veronika | 06.10.2015

NE - TAURE
NAPROSTO ŠPATNĚĚĚĚ ...!!!!!

myslím, že chápu, jak to mysdlíš..

v německu je to naprosto průšvih, že jsou tam imigranti vůbec vpouštěni..
obyčejní němci stojí tvrdě proti své vládě..
ale německá vláda nemůže s tím nic moc dělat, protože ji drží pod krkem us.. a to zcela evidentně pod různými hrozbami...
a rozhodně angeliny prachy - jako platu kancléřky - za tím nehledej.. takže kdyby odstoupila, je tam náhradou někdo jiný, a ještě více pod us vlivem...
myslím, že spadlý airbus v alpách stačí...

Re: Re: Biblický egregor a Veronika

ТаuRus | 06.10.2015

Dobře, Veroniko. Necháme Merkelovou být. Já na ní stejně názor nezměním, je to zbytečné pořád rozebírat.
Raději popřemýšlej o tom egregoru, co jsem ti napsal. Jsou to vážné věci. Už jsem měl zkušenost s člověkem, kterému to přerostlo přes hlavu a hlas potom slyšel všude, dokonce mu diktoval. co má dělat.
Málem to skončilo sebevraždou. Hox ti to může potvrdit.
Nenech to přerůst přes hlavu. Raději si něco o tom přečti, Já, bohužel, mám jen odkazy na ruské zdroje. Pokud rozumíš ruštině, dám ti je.

Re: Re: Re: Biblický egregor a Veronika

ТаuRus | 06.10.2015

Zde je o tom v hlavních rysech. Všimni si odstavce
"Человек эгрегориальный – « марионетка"
http://www.deir.org/publikacii/215-2010-12-15-13-27-15.html

Re: Re: Biblický egregor a Veronika

Oracle 911 | 06.10.2015

Veronika, koho zo vzniknutej situácie obyčajný Nemci obvinia skôr Američanov alebo skôr Merkelovú?

Skôr Merkelovú, a ona "chudera" chcela len, aby jej meno spomínali v dobrom a aj to, aby ju Američania nechali na pokoji.
Žiaľ tieto veci sa vylučujú, obzvlášť pri súčasnom Americkom vedení.

Re: Re: Re: Biblický egregor a Veronika

veronika | 07.10.2015

ori, když..., tak je jasný, že merkel,. ..
když je člověk naštvaný, vždycky dá do čelisti 1. viníkovi, kterého má po ruce - amíci jsou daleko...

na čt24 dnes v nějakých nočních zprávách ukázali připlouvající člun, na kterým byli nasáčkovaní lidi = migranti.. až po okraj..
dost dobře si neumím představit, že by tak mohutně naložený nafukovací člun měl přeplout třeba slapskou přehradu..- lidé seděli i na těch zvýšených okrajích člunu, prostě každý cm využit k přepravě - to si umím představit tam, kde je naprosto klidná hladina - ale ne na moři... - prostě blbost...

Re: Re: Re: Re: Biblický egregor a Veronika

Oracle 911 | 08.10.2015

No a teraz chápeš o čom tu píšem, Merkelová je po ruke a prinajmenšom je neschopná kľučkovať (v horšom ani nechce kľučkovať). V lepšom prípade ju vykopnú v najbližších voľbách a začnú ju súdiť za vlastizradu a v horšom lynč.

A tá akcia čo ukazovali na ČT24 môže byť tak isto narafičená udalosť ako fotenie toho mŕtveho chlapčeka, len kvôli tomu aby vyvolala emócie.

julo, promin, ale celý svět je postavený na touze..

veronika | 06.10.2015

TY - A ja sa nebojím, píšem a reagujem na teba preto, aby tí čo to tu čítajú púochopili , že tvoje prognózy sú postavené len na tvojich túžbach a pocitoch a nie na skutočnej realite.

JÁ - kdyby tví rodiče netoužili tě mít, ty bys nebyl...
jinak - celý svět je o touze
celý svět touží po dobru, lásce, harmonii, ale jsou tady tací, kteří mu to kazí...
a těch, naštěstí, furt ubývá...

Re: julo, promin, ale celý svět je postavený na touze..

Július | 06.10.2015

Veronika, aj túžby, pocity blázna sú skutočné v jeho mozgu, ale neznamená to, že keď si namýšla, že je boh, tak je to aj pravda...)
U teba je problém, že tvoje prognózy nie sú založené na faktoch a realite, z ktorých by si to mohla odvodiť. Ty neodvodzuješ z faktov, pravdepodobnosti, znalostí, ale ty si prispôsobuješ informácie tak, aby vyhovovali tvojim predstavám. A potom z nich odvodzuješ nezmysly.Pretože tvoja predstava, želanie je u teba prioritné pred ráciom. A preto tvoje prognózy nie sú založené na rozume a nie sú relevantné, ani na základe dostupného poznania faktov, udalostí a súvislostí.
Pochop, že tvoja "výnimočnosť", za ktorou si pri prognózovaní stojíš sa opiera len o tvoj vnútorný klam. Pričom niektoré tvoje názory sú vysoko iracionálne a aj človek s obmedzenými znalosťami diskutovanej problematiky by ich musel ohodnotiť ako hlúpe a neraz aj choré. Je mi ľúto, že ti to píšem takto tvrdo, nechcem ťa uraziť, ale takto to na základe toho, čo píšeš, to vidím.

Re: julo, promin, ale celý svět je postavený na touze..

ТаuRus | 06.10.2015

Kdyby jeho rodiče jenom toužili a nic pro to nedělali, tak by nebyl na světě také.
Celý svět, podle tebe, nikdy netoužil po dobru. lásce a harmonii, až teď.:)
Co zde chceš všem namluvit, stačí jen touha a bude vymalováno?

Re: Re: julo, promin, ale celý svět je postavený na touze..

veronika | 06.10.2015

ale taure
nikdy dřív nebyl tak hmatatelný rozdíl mezi lží a pravdou..
to, co vyplouvá poslední dobou na povrch, =>nepamatuju nikdy v minulosti takovou názorovou vyotřenost
pochop, to , o čem se veřejně a mezinárodně diskutuje a na plnou pusu to řekne zeman, putin,.... - je jich stále více - o tom se ještě před velmi krátkou dobou mohlo jen šeptat a třeba před 5 lety to měli lidi jen v myšlení..

tady můžete v naturálu vidět, jak je zásadně důležité na něco myslet - > protože tady je vidět, že myšlenka je motorem k nastartování reality... a protože ono "mírové" infopole se neustále zvětšuje a tím posiluje, skutky reality začínají být stále více zřetelné... - viz syrie..
vždyt jsem ti napsala, že svět bude zásadně jiný po projevu putina v osn...
stejný zlom zažiju zítra... :-)))

oracle

veronika | 06.10.2015

máš špatný náhled na us..
kdyby tam byla občanská válka, krveprolití, nepustí nás karma planety země dál..
a my všichni chcem do lepšího světa, do harmonie...
takže až skončí is v sýrii, pak se začne řešit afghanistan,, to je víc, než jisté.., pak irák, lybie
všichni ti chudí z těch států, které ovládají ekonomičtí teroristé, si zaslouží lepší životní podmínky, které jim zajistí prosperitu a životní naplnění, tedy štěstí..
a který "štastný člověk" chce zabíjet ty druhé??

v lidech je agresivita, která je vyvolána jejich nespokojeností...
a když tento záporný vjem odstraníš, pak.......
**********************************
v syrii je to na pár dnů
rf uzavře prostor ze vzduchu i z moře a tak zamezí zásobování a přesunu teroristů a tím jim dají jasně na výběr -> jak mají naložit se svým dalším válečnickým rozhodnutím -> zda pokračovat proti assadovi, nebo se vzdát..

Re: oracle

Oracle 911 | 06.10.2015

Prianie matkou myšlienok resp. prognóz.
2 veci:
1) Karma nie je nič abstraktné a vôbec nepatrí do ríše ezoteriky, ale je to previazanie udalostí cez zákonitosti akcie a reakcie, čo je perfektne zachytené napr. čo zaseješ to aj zožneš.
2) Všetko sa deje najlepším možným spôsobom vzhľadom na REÁLNU etiku a morálku zúčastnených.

Keďže USA mnohé národy a krajiny zotročili a utopili vo vlastnej krvi (vrátane genocídy Indiánov alebo Afganistan) a väčšina jeho obyvateľov ak sa týchto vecí priamo nezúčastnilo tak im bolo v podstate jedno čo sa deje v ich mene (a tých pár hlasov čo proti tomu vystupovali bolo ignorovaných).
A vzhľadom na to a na ten fakt, že na každého Američana pripadá oficiálne cca 5 zbraní (neoficiálne aj viac) sa dá usúdiť, že:

Ak padne riadenie Washingtonu, tak je veľká pravdepodobnosť, že tam potečú rieky krvi.

A ďalšia vec, ak sa veci vyriešia v Sýrií, tak Rusi začnú riešiť v Iraku a Iránci zas Afganistan (možno spolu s Rusmi a Číňanmi).
To ale zďaleka neznamená, že Američania automaticky povolia zovretie v ktorej sú Nemecko, Británia alebo Francúzsko, lebo tam poriadok musí urobiť GP a miestna elita.

Re: Re: oracle

veronika | 06.10.2015

http://svobodnenoviny.eu/mccain-vyzbrojte-syrske-rebely-aby-sestrelovaly-ruska-letadla-nad-syrii/

POKUD BUDOU VÉST US OBDOBNÍ ŠÍLENCI, tak fakt věřím, že současná vláda us nebude mít dlouhého trvání..

a čím hlasitěji se budou tito blázni ozývat, tím rychleji budou ukončeni...

Re: Re: Re: oracle

Oracle 911 | 06.10.2015

Súhlas.
Čím hlasnejšie a častejšie sa budú títo blázni ozývať, tým rýchlejšie potopia USA, lebo väčšina Američanov buď s ním súhlasí alebo mu je jedno, čo v jeho mene hovoria. A preto tým väčšia je šanca, že budú veľké problémy, pretože elity ostatných národov skonštatujú: "tam každému šibe, radšej sa držať ich čo najďalej od tela aj keby to znamenalo prísť o dobrý obchod".

máme konečné riešenie problému sveta - pohľad Veroniky

Július | 05.10.2015


http://cdn2.img.cz.sputniknews.com/images/126/72/1267219.jpg

Re: máme konečné riešenie problému sveta - pohľad Veroniky

tu Merkelka pomáha Nemecku... | 05.10.2015

http://a.disquscdn.com/get?url=http%3A%2F%2Fprotiproud.parlamentnilisty.cz%2Fimages%2Ftheme%2F20151004174646_merkel-obama-phone.jpg&key=KczKsJK27Lns4vrJ9WEUlg&w=600&h=300

Re: Re: máme konečné riešenie problému sveta - pohľad Veroniky

Oracle 911 | 05.10.2015

Július vystihol si to perfektne, hoci bola to "podpásovka".

Re: Re: Re: máme konečné riešenie problému sveta - pohľad Veroniky

Július | 05.10.2015

Ori, sme v polemike, rátam, že to Hox pochopí...)

Re: Re: Re: Re: máme konečné riešenie problému sveta - pohľad Veroniky

veronika | 05.10.2015

už jsem to viděla několikrát
a přesně o tom to je..
němcům, ani angele, vůbec nezávidím..

Re: Re: Re: Re: Re: máme konečné riešenie problému sveta - pohľad Veroniky

veronika | 05.10.2015

myslím, že už vyzbrojení jsou, jinak by němci nebyli tak pokorní...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: máme konečné riešenie problému sveta - pohľad Veroniky

veronika | 06.10.2015

chlapci, já vám tady o tom píšu dost dlouho, a vy jste to furt nechtěli vzít na vědomí...........

Re: máme konečné riešenie problému sveta - pohľad Veroniky

ТаuRus | 05.10.2015

Přesné!:))

Sobul / RKC najbohatsia , krestania agresivni

stano | 19.09.2015

1, Njavacsi chram na svete smutnu pychu vtedajsieho papeza postavili aj z predaja odpustkov . Ak by terajsi papez predal celý Vatikan mohli by sme hovorit o bohatom cloveku resp. RKC .
Ved tie prekrasne katedraly po celom svete RKC udrziava aj pre Tvoje oci . Alebo sa v nich robia party a kupu sa tam bohaci ? Ani vstupne nevyberaju .

2, ze vraj 40 % sveta ziskali krestania agresiou a vojnami
Opak je pravdou .
Krestanstvo sa rozsirilo vdaka utrpeniu prvotnej cirkvi v Rimmskej risi , co bola vtedy skoro polka sveta , pocas 300 rocneho prenasledovania . A to z jednoducheho dovodu ,. Ani strach pred smrtou nebranil rimskym obcanom prijat Pravdu .
Ked to zobrali do ruk krali a robili to co pises , uz to RKC nemohla zastavit , taku moc nikdy nemala , aby rozkazovala kralom . To ze sa niektorý dal vysvetit papezom dokonca aj na rimskeho cisara neznamenalo , ze ho aj na slovo pocuval .
Ty tiez dostanes obcianku od statu a potom mozes byt anarchista , uz Ti ju nezoberu .

Re: Sobul / RKC najbohatsia , krestania agresivni

sobul | 19.09.2015

stano,

1, uz len predavanie odpustkov bol podvod a pokrytectvo.
vsetky farnosti, vsetky kostoly, vsetky chramy, cely Vatikan aj s pozemkami je v majetku RKC. RKC vlastni hektare pody po celom svete, najviac asi v Spanielsku, USA a v Latinskej Amerike.
Vatikanska banka sa podielala na prani penazi, financnych podvodoch.
co myslis, kde skoncili peniaze a majetky ludi odsudenych pocas inkvizicie?
vsetky kateraly boli postavene aj z prispevkov ludi ale su majetkom RKC. ci potesia moje oci? ano su nadherne, ale vzdy ma napadne kolkym rodinam sa dalo za tie peniaze pomoct. komu je treba taka pompeznost? bohu? alebo na preukazanie obrovskej moci RKC?
2, to utrpenie o ktorom hovoris ty platilo pre ranne krestanstvo,povedal by som pre Hlasanie Jezisovo.
nevyhovaraj sa na kralov, bol to vzdy papez teda RKC, kto vyhlasoval kriziacke vypravy, ci udeloval pozehnania na dobyvacne vojny. vplyv v latinskej Amerike sa delil pod dozorm papeza.boli to knazi RKC, ktori nasilu prevracali obyvatelov na krestansku vieru (prestup alebo zomri). v mene krestanstva (RKC) zanikali cele civilizacie a z ludi sa stavali otroci.

stano, nikoho sa nechcem dotknut, ja neodsudzujem nabozenstva ako take (samotne nabozenstvo nie je vinne, ze bolo menene a prekrutene). ja odsudzujem cirky za falsovanie nabozenstiev, za manipulovanie ludmi, za zneuzivanie svojho postavenia.

Re: Re: Sobul / RKC najbohatsia , krestania agresivni

stano | 20.09.2015

Sobul / RKC

Zo zbierok veriacich su financovane katedraly a kostoly , potom odpustky nevidis az v takom krutom svetle , hoci v tom spominanom pripade to bola blbost, to uznavam . A sposobila vela nestastia. Papez nemal stavat chram , na ktory nemal prostriedky .

Vies co povedal Jezis , ked videl ako pysne a okato davaju bohati milodary do chramovej pokladne a vdova , co dala par halierov . . .
" Vravim Vam , ta vdova dala viac , ako ti bohati , lebo dala z mala a v skrytosti"

Papez len vyzval na kriziacku vypravu emotivnym prejavom ( nic ine ani nemal k dispozicii) , on ju neorganizoval , ani nemohol, nemal vojsko . Vsak , tak to aj vyzeralo, krali europskych mocnosti nespolupracovali .

Dobra otazka , ci nebolo lepsie dat chudobnym ako stavat kostoly . Ale tazko sa vhlbit do tej doby . Po neznej jednoznacne aj chudobnejsi veriaci podporili vystavbu 300 kostolov na Slovensku , stat nedal ani korunu .
Ale vies , ze to nie je systemova zalezitost , penazi je vzdy dost , len nespravne rozdelenych . Keby sa nestavali chramy , chudobnych by to nezachranilo . To dufam uznas . Dokonca im to mnohym dalo pracu na cely zivot, tej bolo zufalo malo .

Sobul , toto nie je o dotknuti , tato debata, Ty predsa neutocis na moju vieru a RKC je rovnako kritizovatelna , ako cokolvek na svete . Len ten pohlad je prilis jednostranny .
A znovu opakujem , cez krv mucenikov aj na misijach sa sirila viera . Aj teraz ich stovky zomieraju vo svete .
Jezis povedal , chodte do celeho sveta a hlasajte evangelium . To je uz ale o viere , zbytocne sa budeme sporit . Ak je niekto ochotny vo viere vo vecny zivot a z lasky k Bohu , obetovat sa v prospech druhych , myslis , ze je to bilicke zotrocenie ?

Len ten pohlad celkovo na Cirkvi , ved aj protestantske vykonali mnoho dobreho, rovnako ako porobili aj chyby, , je historicky pokrivený .

V latinskej amerike v stredoveku na desiatky rokov Jeziuti vybudovali nieco ako komunizmus presnejsie drustva , potom ich zrusil spanielsky kral , lebo neprudili zisky z kolonii , jemu .
Bolo to zobrazene aj vo Filme Misia s de Nirom a Ironsom .

Re: Re: Re: Sobul / RKC najbohatsia , krestania agresivni

Oracle 911 | 27.09.2015

O čom boli odpustky?
Cirkev tvrdil, že kto ich kúpy:
1) vyhne sa peklu;
2) strávi menej času v očistci.

A všetko sa to odôvodňovalo tým, že pápež a celá RKC je zástupcom Boha na Zemi. Čo v podstate znamená, že pápež a celá RKC nárokovala na patent nielen na rozum ale aj na pravdu vo VŠETKÝCH veciach.
Ja hovorím, že je to morálka podvodníkov v praxi, a tým pádom všetky dobré skutky RKC slúžia práve na krytie no ak nie zločinov proti ľudskosti, tak aspoň na krytie nekalých praktík.

Ježiš povedal, že nech hlásajú jeho učenie, a ja sa pýtam:
Kde je dôkaz, že učenie RKC a hocijakej kresťanskej cirkvi je práve Ježišovo učenie či Božie vyjavenie?
Tvrdenie zmienených cirkví alebo viera ovečiek?!
Zabudni na takéto "dôkazy".

A k družstvám z J. Ameriky, tie zisky neprúdili k Španielskemu kráľovi to je pravda, ale ani nezostali u miestnych ale šli k RKC. A teraz cirkev namiesto toho aby pomohol hladujúcim na celom svete stavia kostoly na Slovensku. Tomu sa hovorí dobročinnosť. :/

A čo sa týka biblického zotročenia. Čo si myslíš kto určuje podľa cirkevných doktrín za čo sa dá obetovať (cudzí či vlastný) život, RKC alebo (neexistujúce) svedomie človeka?
Ak viem tak je to prvé čo znamená, že cirkev stále nárokuje patent na pravdu poslednej inštancie.

2017

sobul | 19.09.2015

trocha som listoval medzi temami a clankami.
v rozbore Terminatora 5 sa objavoval rok 2017 ako zlyhanie ovladnutia sveta. v dalsom clanku som narazil na predpoved Tamari Globa o tom, ze sa ma v roku 2017 Slovansky svet spajat. Pjakin v jednom zo svojich videi tiez hovoril o spajani sa Slovanskych statov (urcite Ceska a Slovenska).

Re: 2017

Hox | 19.09.2015

Podle odhadů VP SSSR v roce 2017 dojde k aktivaci matrice "spící kráska" (šípková růženka), podle slov Zaznobina jedna ze starších a nízkofrekvenčních matric, kterou delší dobu sledují.

Re: Re: 2017

sobul | 19.09.2015

vedel, by si ma trocha naviest kde o tom nieco najdem? viem, ze v materialoch VP SSSR :), ale konkretnejsie?

pre sobul

Ivan | 17.09.2015

"nabozenstva boli zneuzivane na vyboje uz od staroveku, takze islam v 7. storci neprisiel s nicim novym.
ak koran pripusta pachanie nasilia v mene viery, znamena to, ze islam (aspon v tomto ohlade) nie je pokrytecky. na rozdiel od krestanstva, kde biblia nasilie nepripusta ale v mene sirenia krestanstva boli zotrocene a vyhladene cele narody. islamske rise boli v podste tolerantnejsie k mensinam ako krestanske.
taktiez treba mat na pamati, ze vdaka krestanstvu sme "stratili" umenie, vedu, filozofiu antiky na niekolko storoci a nebyt islamu mozno by sa stratili navzdy.
co sa tyka vybojov Osmanov na balkan, vyboje kriziakov o par storoci skor na blyzkom vychode alebo pobalti boli ine v com?

boh naozaj cirkev nepotrebuje. kazdy veriaci rozjima s bohom sam, nie prostrednictvom knaza (imama). cirkvy sluzia iba na ovladanie ludi a ich kontrolu. a samozrejme na hromadenie majetku."


sobul,

Korán pripúšťa šírenie islamu mečom neznamená, že nie je pokrytecký, ale že je to náboženská norma, ktorú musí za určitých podmienok moslim akceptovať.Teda má zakomponované v doktríne priamo násilie a agresivitu proti bezvercom. Islam to chápe tak, že ide o džihád a ten nie je vojna a agresia ,ale náboženská povinnosť moslima.Proste povinnosť.Až máš niečo také priamo zakomponované v doktríne, tak sa automaticky islam stáva nebezpečný pre tých, čo ho nechcú prijať a sú s ním v kontakte. Ďalej učí, že kresťan musí platiť daň, džizja, až ho nechajú na žive len preto, že je kresťan.To vychádza z koránu.K ateistom majú tiež zvláštny prístup.
Čo sa týka biblie, tak musíš rozlišovať, pretože jej súčasťou je SZ i NZ. Pričom Starý zákon násilie pripúšťa, príklad, keď izraelské kmene obsadzovali územie Kanáánu, kde žili iné národy.A to len na základe príkazu svojho boha.Ale NZ, ktorý uznávajú hlavne kresťania niečo také nepripúšťa.
Čo sa týka vyhladených a zotročených národov, zo strany kresťanstva, ak tvrdíš, že boli zotročené, pretože prijali kresťanstvo, tak o tom s tebou nemožem diskutovať, pretože, či je niekto zotročený preto, že je kresťan je čiste subjektívny názor.Keby napríklad kresťania vyhladzovali tie národy, ako píšeš, tak v Južnej Amerike, kde sa viac angažovali Španieli a Portugalci, nemáš viac ako polovicu obyvateľov s indiánskym povodom. V Severnej Amerike sa genocídy Indiánovc zmocnili určité elity, ktoré už v 18-19 storočí mali obrovskú moc a to kresťania nie sú.Ale neomlúvam tiež určitú formu šírenia kresťanstva mečom, ktorú uskutočńovali "kresťanskí králi", ktorí skor rabovali svojím vojskom, ako uznávali skutočné kresťanstvo.Rovnako aj križiacke výpravy na územie Slovanov, kde šlo o agresiu.
Že boli islamské ríše tolerantnejšie k menšinám ako kresťanské je fakt blbosť a ani sa mi to nechce obhajovať. Nájdi si skutočné historické fakty, kto organizoval trhy otrokov v Stredomorí, kto kradol kresťanské deti a robil z nich janičiarov, otrokov, kto vyvraždil kresťanov , ktorý sa usadili v roznych enklávach v Afrike a Ázií a už tam po nich nie je ani stopy, koĺko mal kresťanských otrokov islamský svet.Kto bol v háremoch,atď...
Čo sa týka islamského prínosu k vedám, tak na to som už dal príspevok Petr2 o ich kultúre a knihách, ktoré prekladajú.Na antike nemá islam zásluhu, ani na vede, výsledkom je aj reálny fakt, že islamské krajiny doteraz zaostávajú vo vede za bývalými európskymi kresťanskými krajinami.Ich prínos pre vedu, kultúru, filozofiu je hodne marginálny.
Či Boh cirkev potrebuje alebo nie, či nejakú založil alebo nie, tak to je zas subjektívne.Možeme sa o tom baviť dosť dlho a nedojdeme k zhode.Tiež nie je pravda, že cirkev slúži len na ovládanie ĺudí a na hromadenie majetku. Taká RKC plnila v stredoveku aj množstvo iných funkcií.

Re: pre sobul

sobul | 17.09.2015

Ivan, moc tych "polopravd a lzi" si mi neukazal, v podstate iba trvas na svojom.
co sa tyka dzihadu (a jeho pravidiel) musel byt vyhlaseny niekym kto na to mal opravnenie. a to nebolo tak casto, podobne ako krizove vypravy.
co sa tyka platenia dani, bolo vzdy lepsie zaplatit dan a ostat zivy a doma ako pogromy na zidov v Europe, napr.
o otroctve je asi zbytocne sa bavit, otrokov mali aj krestania, aj oni brali deti cernochom, indianom...
ked som hovoril o zachraneni antickej vedy a jej dalsom rozsirovani, hovoril som o stredoveku, ked napr. arabsky lekari boli daleko popredu oproti krestanskym (aj vdaka tomu, ze cerpali z antiky).
nechapem co sa snazis povedat tym, ze v juznej amerike je viac ako polovica ludi s indianskym povodom. za prve to nie je uplna pravda, krajiny ako brazilia, argentina, uruguaj urcite nie.
a potom, bavime sa o celych civilizaciach totalne rozvratenych krestanmi. pozri sa ako sa krestanstvo sirilo napr. v Skandinavii - mecom, nasilu. a o kriziakoch v Pobalti sa netreba bavit vobec...
zamysli sa kde vsade okrem "prirodzeneho" vyvoja je islam a kde krestanstvo. ved jezuiti sa tlacili este aj do Japonska a Ciny kde robili zle.
nikde som nespominal SZ. hovoril som o pokrytectve krestanstva ako takeho. ako mohlo krestanstvo ovladnut 40% sveta, ked mas byt skromny, pokorny, nastavit druhe lice, nepachat nasilie atd., atd...? iba silou, vybojmi, absolutnou netoleranciou ku vsetkemu inemu.
neobhajujem islam, neobhajujem ziadne nabozenstvo. podla mna je iba jeden boh (nie Jezis, nie Allah, nie Budha), proste jeden stvoritel vsetkeho.
a toto je chore v ludstve - delenie sa na niecom co je ina jedno. preto neuznavam cirkvi, lebo rozdeluju ludi.
mimochodom RKC sa podielala na najvacsich spinavostiach historie. a je to mozno najbohatsia organizacia na svete. toto je ta skromnost a pokora ktore hlasaju?

Re: Re: pre sobul

Ivan | 19.09.2015

sobul,

čo sa týka džihádu,tak jej cieľom je dobytie politickej moci. V stredoveku sa to dialo mečom, vojnou, v súčasnosti sa to deje inými metódami...

Stratégia islamistov už dlhšie nie je upriamená na teroristické akcie, ale na zdanlivo mierovú, podvratnú činnosť, ktorá má vyústiť v ovládnutí západných kultúr a indoktrinovať ich normami islamu! Islam vytvoril v Nemecku velmi silnú vlastnú, tzv. paralelnú spoločnosť a tá je skvelým zázemím pre jeho ciele.

V súčasnosti – napríklad v Nemecku – žije džihád najmä zo svojho demografického aspektu. Kombinácia vysokého počtu muslimských imigrantov a veľkého počtu detí v ich rodinách oproti nízkemu počtu detí domáceho obyvateľstva prepožičiava džihádú čoraz väčšiu možnosti.

Takže k tomu, stredoveké krížové výpravy dávno skončila, ale džihád tu máš voči neveriacim stále, aj v súčasnosti, lebo vychádza priamo z koránu.
Takže nemáš pravdu v tom, že džihád máš menej často, ako krížové výpravy.

Čo sa týka platenia daní, tak rozhodne to nie je v poriadku, aby bol kresťan v moslimskej krajine len niečo málo vyššie ako otrok. Okrem toho bola a je realita taká, že islam prakticky neumožnil prežitie kresťanských menšín v krajine. Pozri sa napríklad na politiku Saudskej Arábie voči _kresťanom a aká je tam tolerancia...
Až spomínaš pogromy na židov, tak tie neboli vedené z náboženských dovodov, teda nešlo tam o judaizmus židov, ale dovodoy boli rozhodne iné, hlavne politicko -ekonomické, pogromy ako následok ekonomickej, politickej činnosti židov na danom území..
Čo sa týka otrokov, tak kresťanstvo nepodporovalo otroctvo, už v stredoveku ho eliminovali a rozhodne, až nejakí otroci boli, tak rozhodne nie v takej miere ako islamských krajinách, kde na nich stála aj celá ekonomika, napríklad stredoveké islamské Alžírsko., Maroko.
V Južnej Amerike máš obyvateľstvo, kde sa kolonisti zmiešali hlavne s indiánskymi kmeňmi - mestici tvoria vysokú a početnú skupinu v Južnej amerike. Napísal so to preto, aby bolo jasné, že sa mnohé indiánske národy asimilovali a neboli jej všetci obyvatelia zamsakrovaní. Okrem toho, za to, čo sa tam dialo nemože len RKC, to bola práca conquistadorov...
Čo sa týka križiackej výpravy v Pobaltí, to odsudzujem. Čo sa týka tlačenia, tak kreťania majúi v popise práce apoštolovať svet, tak im kázal Kristus, tak preto boli aj v Japonsku a v Číne.Že robili zle je len tvoj názor, dejiny jezuitov sú prekrútené, a to hodne...Víťaz totiž píše históriu a jezuiti prehrali boj s globálnymi elitármi, iluminátmi a preto je teraz jezuitská organizácia tak infiltrovaná, že pracuje pre iluminátov...
Je blbosť, že sa kresťanstvo šírilo iba silou a výbojmi, ako naznačuješ...
Na najvačších špinavostiach histórie sa podielali hlavne iné organizácie ako RKC...A aj v súčasnosti.

Re: Re: Re: pre sobul

sobul | 19.09.2015

Ivan,

"čo sa týka džihádu,tak jej cieľom je dobytie politickej moci. V stredoveku sa to dialo mečom, vojnou, v súčasnosti sa to deje inými metódami..."

nie je nakoniec cielom kazdej vojny dobitie uzemia a moci? a toto plati aj o kriziackych vypravach.

"V súčasnosti – napríklad v Nemecku – žije džihád najmä zo svojho demografického aspektu. Kombinácia vysokého počtu muslimských imigrantov a veľkého počtu detí v ich rodinách oproti nízkemu počtu detí domáceho obyvateľstva prepožičiava džihádú čoraz väčšiu možnosti."

dzihad vpodstate ani nie je to co si myslis (myslime). a jedna forma dzihadu je dzihad mecom. posledny dzihad mecom bol vyhlaseny uz naozaj davno.
ako staly navstevnik leva-netu si mohol davno pochopit, ze moslimi su zneuzivany prostrednictvom koranu a viery pre ucely niekoho ineho.
to, ze su moslimi v Europe je za prve chyba europanov, ktori ich sem vozili ako otrokov alebo neskor preto, ze europske krajiny okupovali moslimske krajiny (Francuzsko - Alzirsko).
poslednych par desatroci je to GP (a europsky politici), ktori podnecuju islamizaciu Europy formou o akej hovoris - demograficky.

"Takže k tomu, stredoveké krížové výpravy dávno skončila, ale džihád tu máš voči neveriacim stále, aj v súčasnosti, lebo vychádza priamo z koránu.
Takže nemáš pravdu v tom, že džihád máš menej často, ako krížové výpravy."

krizove vypravy skoncili? bol to Bush, ktory sa o boji proti terorizmu vyjadril ako o krizovej vyprave. mimochodom pojem 10. krizova vyprava je spajany s Bushovym vyrokom.

"Čo sa týka platenia daní, tak rozhodne to nie je v poriadku, aby bol kresťan v moslimskej krajine len niečo málo vyššie ako otrok. Okrem toho bola a je realita taká, že islam prakticky neumožnil prežitie kresťanských menšín v krajine. Pozri sa napríklad na politiku Saudskej Arábie voči _kresťanom a aká je tam tolerancia..."

stredovek bol aky bol. dnes krestan nemusi platit dan aby mohol zit v islamskej krajine.
vies mi povedat jeden priklad kedy neprezila krestanska mensina v islamskom state?
o Saudskej Arabii je zbytocne diskutovat - tam je fasizmus.

"Až spomínaš pogromy na židov, tak tie neboli vedené z náboženských dovodov, teda nešlo tam o judaizmus židov, ale dovodoy boli rozhodne iné, hlavne politicko -ekonomické, pogromy ako následok ekonomickej, politickej činnosti židov na danom území.."

pogromy na zidov sa robili pod zamienkou nabozenstva. cim nevylucujem, ze to bolo kvoli ich cinnosti. ale mnohi sa zachranili ked konvertovali, takze tam nabozenstvo hralo rolu.

"Čo sa týka otrokov, tak kresťanstvo nepodporovalo otroctvo, už v stredoveku ho eliminovali a rozhodne, až nejakí otroci boli, tak rozhodne nie v takej miere ako islamských krajinách, kde na nich stála aj celá ekonomika, napríklad stredoveké islamské Alžírsko., Maroko."

nie som expert na bibliu ale myslim, ze nikde konkretne otroctvo nezakazuje (asi aj vzhladom na dobu kedy vznikala, otroctvo bolo standard a na inom ako rasovom principe).
ano RKC zakazala otroctvo uz v stredoveku ale krestania ho praktizovali nadalej.

"V Južnej Amerike máš obyvateľstvo, kde sa kolonisti zmiešali hlavne s indiánskymi kmeňmi - mestici tvoria vysokú a početnú skupinu v Južnej amerike. Napísal so to preto, aby bolo jasné, že sa mnohé indiánske národy asimilovali a neboli jej všetci obyvatelia zamsakrovaní."

aky je rozdiel z pohladu civilizacneho, kulturneho, historickeho, statneho medzi vyvrazdenim a asimilovanim? pisal som o celych civilizaciach rozvratenych krestanstvom. takze to, ze neboli vsetci vyvrazdeni sa ospravedlnuje tym, ze im zabili elity, tym, ze im vzali podu, zlato, zeny, deti do otroctva?
cela Amerika dopadla takto, tiez Australia, velka cast Afriky.

"Okrem toho, za to, čo sa tam dialo nemože len RKC, to bola práca conquistadorov..."

nie. ale zucastnila sa vsetkeho a vela z toho bolo v jej mene (a s pozehnanim).

"Čo sa týka križiackej výpravy v Pobaltí, to odsudzujem."

preco odsudzujes vypravy v Pobalti ale v Levante nie? ci v Juznej Amerike (pretoze tazenie v Juznej Amerike v mnohom krizove vypravy pripominali).

"Je blbosť, že sa kresťanstvo šírilo iba silou a výbojmi, ako naznačuješ..."

mas pravdu. ...aj silou a vybojmi.

"Na najvačších špinavostiach histórie sa podielali hlavne iné organizácie ako RKC...A aj v súčasnosti."

spinavost je uz len to, ze si uzurpuje pravo riadit ludom zivoty. keby aspon bola vzorom toho co hlasa. vrazdy, intrigy, smilstvo, incest, defraudacie, loz sa tiahnu celou historiou RKC.
a v poslednych rokoch? ksefty s mafiou, neodsudenie Hitlera, napomahanie nacistom k uteku po vojne, pedofilia...

chapem, ze ako veriaci citis povinnost sa RKC zastat. ale treba si najprv zamiest pred vlastnym prahom.
ked niekto potrebuje aby si sa ho zastal, je to Boh, a zivot podla bozich prikazov.

komentáre z archívu: o predpovediach

jardob | 25.08.2015

ТаuRus | 12.12.2014

Dávám k pozornosti rozhovor s astroložkou Světlanou Dragan.
https://www.youtube.com/watch?v=9WxfgbzoeF8

Sám jsem ji začal poslouchat s velkou skepsí, ale na mě, osobně, zapůsobila. Překvapila jeji moudrost, ale i to že prognóza mezi 6.-12. prosíncem, kterou tam ozřejmila, už se splnila - úder od Ameruky pod pás (kongres přijal rezolucí k RF, rozhodnutí zbrojít Ukrajinu)
Jen v krátkosti. Bude hůř, i pro Rusko, jak ekonomicky, tak politicky. Putin bude jezdit po světě, hledat spojence (najde) Američané přípravují provokací, srovnatelnou s 11. září. Na Ukrajině bude chaos. Možná někoho z vlády obětují a svedou na Rusko. V březnu bude situace kritická . Budou tlaky na Putina, aby se zachoval radikalně. Jestli ustoupí nátlaku, Rusko se z toho bude vyhrabávat velmi dlouho. Jestli neustoupí padne Amerika, ta také hraje o čas. Tam je situace velmi "áchová" hrozí velká deprese. Proto tlak na Rusko bude stupňovat a zesílovat. Ten březen by měl být rozhodující. Pokud Putin zachová chladnou hlavu, v listopadu příjde naprostý obtrat, něco, jako změna systému. EU si také prožíje krušné chvíle kvůli Ukrajině. Hrozí rozpad. V zímě, na Ukrajině je možný výbuch plynovodu nebo jaderná havárka atd.
Světlana opravdu třída, doporučují. moderuje pořad doktor vojenských věd, vojenský analytik Konstantin Sivkov.

P.S.Pokud Putin vydrží (tam je velký důraz na jeho osobnost). změny k lepšímu už začnou být vidět i dříve, než v listopadu - zlepšení ekonomiky, zklidnění situace, nějaké objevy v Rusku.

ТаuRus | 14.01.2015

Zde je ještě jedna.
http://astlena.livejournal.com/1184509.html

Ještě nikdo nerozebral postavu spidermana a transparent s nádpisem Singapur. Postava Krysaře (asi GP) nám může vzkazovat, že se zamíří na naše děti - budoucnost.
V souvislosti s atomovým hřibem a datem 11.3. jsem si vzpomněl na předpověď astroložky Svetlany Dragan
Светлана Драган: «Март 2015 — поворотный момент для страны».
"Задача — не включиться в агрессию, которая будет навязываться, иначе, если в районе 20 марта включиться в провокацию, то из этой мышеловки выбраться будет невозможно.
Всё идет к марту...В США на экономический кризис наложатся природные катаклизмы. США в отношении России готовят в марте чудовищную провокацию аналогичную 11 сентября, чтобы с её стороны вызвать атомный ответ."
http://okknews.ru/prognoz-svetlanyi-dragan-2015-god/

Jestli GP o těchto plánéch ví, předpokládám, že použije kontrútok. Rozhodně se pokusí, těmto plánům čelit. A ani ruská rozvědka nespí.
Obama opravdu vypadá, jako kdyby se loučil a vystoupil o krok z řady politické elity. Ten duch se může vztahovat k němu a prázdniny s palmou u moře mohou být narážkou na jeho rodokmen, který zpochybňuje jeho právo být americkým prezidentem.

ТаuRus | 12.03.2015

Zrovna včera jsme s Jardobem prohodili pár slov o tom, že bylo 11.3.- jeden s datumu na obálce The Economistu a konstatovali, že se nic hrozného neděje. Pak jsem se šel podívat na pár blogérů a...do 3 do rána už jsem nespal.
Ono se děje...útok na Putina, a to ze všech stran koordinovaně - zevnítř a zvenčí...a vypadá to na pokus o palácový převrat. Dnes už je o tom víc materiálů,
V krátce nejzajímavější
1.Anonce filmu o návratu Krymu. Putin bere na sebe zodpovědnost za rozhodnutí o Krymu.
2. Ramzan prohlašuje o přípravenosti položit za Prezidenta život.
3. Rusko vychází ze smlouvy o omezení nejaderných zbraní.
4. Rusko prohlašujě o možnosti rozmístění jaderných zbraní v Krymu.
5. Ruší se setkání hláv států v Kazachstánu, agentura Reuters to vysvětluje "nemoci Putina". Peskov dementuje.
6. Prochorovské média zvedají vlnu s názvem "Kde je Putin?"
http://top.rbc.ru/politics/11/03/2015/550069bb9a7947fd834cec7e
7. Porada tajemníka Rady bezpečnosti Patruševa v Pjatigorsku s Kadyrovym - projednávalo se, jak čelit terorismu a extremismu .
8. Další prohlášení Medvěděva o amnestii kapitálů, které se vrátí do Ruska.
9. Sluchy o vytvoření plnohodnotného velitelského štábu pod Soči. 10. Vbros o odvolání Sečina z místa hlavy Rosněfti.
11. Delegaci Jížní Osetie, která příjela na podepsání svazové dohody, fakticky otočili od "prahu" bez vysvetlení důvodů a podpis dohody odložili na neurčito.

Z toho, co se událo, se dá vyvodit, že

1. Konflikt mezi silovými strukturami a liberaly přechází do otevřené fáze.

2. Situace je natolik ostrá, že Putin nemůže opustit Rusko dokonce, aby se setkal se svými nejblížšími spojenci.

3. Prezident není v Moskvě. Podle sluchů je v Soči. (Od sočinských byla zpráva, že včera v Soči lítali průvody aut se sirénami, hodně)

4. Silové struktury očekávají od "liberálů" provedení teroristických útoků.
http://cont.ws/post/77933/

Vražda Němcova je ze stejné série a obvínění Čečenců z okolí Kadyrova je pokus o jeho diskreditací v Čečensku. Mimochodem jeden z obvíněných odvolal svoje příznání, které bylo vynuceno násilím.
Včera v twitteru vzkaz od Muchina (Generální ředitel centra politické informace)
Chlapci, prezident vás teď potřebuje, přípravte se.
https://twitter.com/Mukhin_Alexey/status/575761887620644864
Dále, v CIA nový šéf finančního centra Cohen prohlašuje, že se mu povedlo najít Putinovy účty s miliardy nebo putinových kamarádů. Což znamená, že tlačí na patriotický olygarchat a vyhrožují odebráním peněz.
Současně v Americe to začíná vřít. Ve Fergussonu opět policajti zabili negra.
150 tis. za den podepsalo petici s požadavkem obvinit skupinu republikanu ve vlastizradě, ve které je i senátor MCcain
http://news.yahoo.com/150-000-sign-treason-petition-us-republican-letter-195011270.html?soc_src=mediacontentstory&soc_trk=fb&fb_ref=Default

Bill Clinton si myslí, že za útokem na Hillary stojí Obama
http://insider.foxnews.com/2015/03/11/blood-feud-author-ed-klein-bill-clinton-believes-white-house-behind-email-controversy
Zdá se, že v Americe se také vyostřil boj mezi elitami.

Zítra je pátek 13. - oblíbený den okultních magů a čeká nás ještě zatmění slunce. Do té doby klid nebude a tam se uvidí...
Každopádně Putin vyhraje, ale bude to mazec. Jdeme do finále.

P.S.Doporučují analýzu Chazina - rozklad síl v Rusku
"ПРОГНОЗ ДЛЯ РОССИИ НА 2015 ГОД"
http://worldcrisis.ru/crisis/1844366

Война в Кремле
http://cont.ws/post/77952/

Lin | 12.03.2015

Situace je opravdu vážná - soudě i podle dnešní krátké informace Kadyrova o zasedání bezpečnostní rady:
http://russian.rt.com/article/78994

Idea, že Němcov byl zabitý kvůli urážkám islámu (ve stylu "Charlie") Čečenci, je dost nebezpečná. Podívala jsem se k našim hlásným troubám - a viní ze všeho Kadyrova a přirovnávají Němcova k Politkovské.
http://www.lidovky.cz/priznal-vrazdu-nemcova-a-motiv-dmd-/zpravy-svet.aspx?c=A150309_115134_ln_zahranici_msl

Přijde mi to, že když nemůžou na Putina přímo, učiní to jinak - přes diskreditaci Kadyrova, který fakticky drží Čečnu a chrání ji před neustálými pokusy o "barevný chaos". V této souvislosti lze i chápat Nůlandku, která je přesvědčena, že Švihlý se brzy vrátí ke vládě v Gruzii (a také odpověď na otázku, proč si toho šaška ještě drží = osvědčil se jako krvavý pes). Nedávný článek na Z - zajímavý pro svůj "jiný pohled":
http://www.zvedavec.org/komentare/2015/03/6373-tajny-puc-victorie-nuland-v-gruzii.htm

Kavkaz je bránou do Ruska (viz staré plány na zničení Ruska přes Kavkaz), jakousi "zadní brankou", kterou je možné proniknout do vnitrozemí - do týla Ruska - když to nejde přes UA nebo Pobaltí. A "oni" se stále ještě této verze nevzdali.
Navíc - soustředění vojenské techniky u Novoruska, přítomnost US vojáků a poradců - to nenapovídá o nějakém "míru", ale naopak o vedení úderu = jak z UA, tak z Kavkazu.
K předpokladu silného úderu na Novorusko je dneska i článek na "politikus":
http://politikus.ru/articles/45332-gleb-bobrov-zavtra-poslezavtra-u-nas-nachnetsya-takoy-zames-chto-nebo-s-ovchinku-pokazhetsya.html

A mírně odbočím odkazem na materiál Pjakina:
http://worka.ru/vpyakin

Má tam jednak seminář k úloze Putina a pak také o Stalinovi (spíše tedy srovnání Stalina a Putina, srovnání obou přelomových období, co Stalin nemohl a co Putin může a nemůže).


veronika :-))) | 12.03.2015

na podzim jsem psala, že březen je zlomovým měsícem.... :-)
Re: Re: Re: Re: 11.3.

ТаuRus | 12.03.2015

Poté, co byla zveřejněna prognóza od Světlany Dragan?:)
Re: Re: Re: Re: Re: 11.3.

veronika :-))) | 12.03.2015

světlanu dragan jsem nikdy nestudovala..
když si poslechneš záznam http://www.obrodanaroda.cz/zaznam
- je to několik výživných hodin, pochopíš, kde sis vybral druhý domov, taure... :-) rozhodně ne mezi zbabělci...
osobně s těmi vystupujícími naprosto souzním..a mnoho věcí cítím stejně

a když mírně odbočím - i zeman je výborným prezidentem čr, je zástupcem lidu a náš stát vede velmi dobře..

v putinově blízkosti jsou zrádci, ale on je dokáže detekovat a odstraní je.. je to těžká situace, ale on půjde dál....., nablízku jsou i jeho přátelé, skuteční přátelé, kteří mu pomohou...navíc je v ochraně vyšší moci..., která nemá na zemi protiváhu...Jeho úspěch spočívá v trpělivosti
Bůh jej ochraňuj!!!

ТаuRus | 25.08.2015

Mnozí z vás už znáte tuto skvělou astroložku. Nové video, natočené někdy v březnu. Neuvěřitelně přesná předpověď, i s burzou, trhy atd.
На шаг впереди #1
https://www.youtube.com/watch?v=wEEB8edFOwk

A ještě jedna astroložka, která stojí za pozornost - Tamara Globa, také s předpovědí na rok 2015
Тамара Глоба. Что ожидает Россию в 2015-2016 году
https://www.youtube.com/watch?v=3WdIpxh-yf0
Odpovědět
Re: Světlana Dragan - astroložka rj

ТаuRus | 25.08.2015

P.S, Tamara Globa předpověděla, že slovanský svět se začne od r.2017 spojovat.

Peniaze ako dlh

duj68 | 04.08.2015

Stano
posielam Ti výborne spracovaný dokument vhodný aj pre laikov na pochopenie podstaty banksterského zbojstva. Ako a z čoho vznikajú peniaze a oveľa viac.
https://www.youtube.com/watch?v=pZvLyU0cqy4

Re: Peniaze ako dlh

Brano | 04.08.2015

http://pasted.co/11786917

[admin: příště budu vulgarity rovnou mazat, ne obtěžovat se s kopírováním jinam]

Re: Re: Peniaze ako dlh

Brano | 04.08.2015

Pre ludí ktorí chcú naozaj porozumiet ekonomike odporúčam knihu Rudolfa Vaského ktorá otvorí oči aj tým čo sa im dvíha žalúdok pri čítaní DVTR, Mrtvej vody a KOBu...

http://www.scribd.com/doc/22221323/Rudolf-Vasky-Tretia-cesta#scribd

Re: Re: Re: Peniaze ako dlh

duj68 | 05.08.2015

Ja to mám prečítané už dávno a je to naozaj výborná vec ktorú taktiež môžem len doporučiť. Len škoda že Vasky sa chová ako magor. Nikto v spoločnosti ho nebude brať vážne keď si nedá pozor na slovník. Inak pozeram občas aj jeho videá. Je fakt dobrý vo vychytení podstaty ale to okolo je len ťažko stráviteľné. Veľká škoda.

merline , kam chodíte diskutovat ... ? ...

xerox | 31.07.2015

ptám se proto , že vaše komenty jsou zajímavé ... případně z jakých českých nebo slovenských stránek čerpáte ...

Re: merline , kam chodíte diskutovat ... ? ...

merlin | 01.08.2015

Nemám nejaký "domovský" portál xerox a navyše diskutujem len sporadicky na niekoľkých weboch, keď ma nejaká téma zaujme. Skôr pozorujem, keď mám popri práci a rodine nejaký voľný čas, ako nejaké objektívnejšie informácie prenikajú do vedomí ľudí, no nie je to zatiaľ nič moc. Stále je veľká väčšina ľudstva naprogramovaná množstvom defektných ideológii s rozmanitými blokmi a dogmami, ako je to ostatne vidieť aj tu, hoci sa im na tomto portáli ponúka asi tá najlepšia alternatíva voči tomuto otrokárskemu mnohotváremu systému. Majú zavírenú a zablokovanú psychiku..
Z drvivej väčšiny čerpám z ruských webov - väčšina ich adries je tu tiež uvedená.
České a slovenské weby majú tu nevýhodu, že sú na nich zrnká pravdy rozptýlené a zabalené do množstva balastu. Tak treba mať dostatočnú mieru rozlíšenia a adekvátnu metodológiu na oddelenie zrna od pliev..-))

Re: Re: merline , kam chodíte diskutovat ... ? ...

xerox | 01.08.2015

hm , tušil jsem to ... rusky neumim , ale aby člověk měl otevřenou mysl a nebyl jak loďka na moři , musí mít alespoň malý duchovní zážitek , jinak je v dnešní chaotické době naprosto ztracenej ...

Merlin / moj nazor na GP

Stano | 30.07.2015

Nechcem tu teraz aj vzhladom na rozburenu hladinu adrenalinu mnohych teoretikov , rozoberat , co si myslim o Vasom vyklade GP .
Ale skusim ho porovnat s nasim vykladom resp presnejsie mojim vykladom GP.

Podla mna je GP nieco velmi podobne , co my krestania nazyvame pokusanie Zlym duchom - ziskat majetok a moc na ukor druhych , nestitit sa ziadnej metody , klamat , vrazdit, nicit - skratka destrukcia vsetkeho dobreho ( Hoxovi tymto poklona , lebo mi to ako slusny znalec Biblie napisal uz pred mesiacmi )

Zly duch je padly Anjel - je ich viac , sefom je Satan - Lucifer - Svetlonos - diabol , ktorý ma obmedzenu moc pokusat - navadzat ludi na zle . Nevie citat nase myslienky , len nas moze pozorovat . Je prefikany .
Ma na zemi aj priamych vyznavacov - Satanistov , ktori su v USA aj oficialne zaregistrovani ako Satanska Cirkev a prepojeni s elitou najma cez Bob Hope - zomrel 2006 ako storocny miliardar, byvaly komediant , ktory manipuloval myslenie filmovych hviezd aj s Henrym Kissingerom byvalým ministrom USA.

Stredoveka predstava bola , ze sa diabol cloveka moze tak zmocnit , ze mu niet pomoci - upalenie. A co hovori Vasa teoria , VELMI PODOBNE VECI , ALEBO SA MYLIM ?

V RKC modernejsi sposob, ako sa zbavit velmi silneho pokusania , ked uz cloveka fakt ovladne , plazi sa po zemi , slinta , zuri , hovori hlbokym zahrobnym hlasom atd , je exorcizmus . V mene Jezisa knaz vyzve Zleho aby odisiel a modli sa nad postihnutym .
V kazdej dieceze je jeden knaz poverený tymto ukonom . Robi sa to ale zriedka . Vacsinou sa ukaze , ze postihnuty trpi skor dusevnou poruchou , to inkvizicia asi nevedela a palila ich .

A teraz to najdolezitejsie . Preco nie je RKC a ani ine krestanske Cirkvi nastrojom GP . Lebo vsetkymi moznymi sposobmi proti nemu bojuju . Exkomunikacia slobodomuraskych knazov osmimi papezmi !!!! V stredoveku boj proti zidovskej uzere , hoci prehraty , ved aj ti sporni a zahadni Templari ( zasluzili by si nasu spolocnu debatu tu na Polemike ) nepouzivali urok , aspon nie v takomponimani ako zidovski bankari.
Potom kritika RKC voci osvietenstvu a francuzskej revolucie , ktora kantrila knazov ako muchy . Nespolupraca s fasizmom a komunizmom , rovnako velke prenasledovanie aj v Rusku , kde z chramov robili sypky na obilie . Uznajte , ze to nema logiku .
Ved Cirkev , vzdy bola prva prenasledona pri illuminatskych experimentoch : Francuzska revolucia , Romanovovci v Rusku , VOSR , nacizmus, komunizmus .

A v sucastnosti , ano vyzera to tak ze Vatikan je uz infiltrovany a paralyzovaný .
Ale kto s postavil proti Gender a Homo ideologii ? Krestanske krajiny Chorvatsko , Slovensko , ciastocne aj Polsko hoci tomu sibe so spoliehanim sa na amikov a najma pravoslavne znovurodiace sa RUSKO !!!!!
Je gender a homo ideologia satanska, zla - prostriedok GP ?
Krestanstvo je v zasadnom rozpore s GP !!! Myslim prave krestanstvo tam kde este ma aku taku silu a hlavne velka nadej v RUSKU . Lebo je to velmoc a zachovava si zdravý rozum , mne je jedno ci Putin a spol. su veriaci , ale drzia sa zdravych krestanskych zasad a moralky a respektuju Pravoslavie . Ked prehovori v Rusku patriarcha , je to udalost ! U nas nasleduje utok medii a prekrucanie a zosmiesnovanie . a to uzasne uctievanie svatych obrazov na dreve - ikon , aj neverimi v celom Rusku , cez to GP len tak neprejde. Tak aka spolupraca s GP , mam na mysli konkretne Konferenciu biskupov Slovenska . Eliminovali aj Bezaka vernej to kopii Halika , obaja obdivovani, odmenovani a chraneni masmediami !!! A dokaz , ze aj Vatikan obcas zafunguje , ved Benedikt odvolal Bezaka .
My sme na jednej lodi , neviem prečo Zaznobin a spol podsunuli do GP aj RKC . Prosim vysvetlite mi to .

Re: Merlin / moj nazor na GP

merlin | 30.07.2015

Rozmýšľam Stanko, ako by som ťa naviedol na bližšie chápanie Pravdy. Tu absolútnu pozná samozrejme len Boh, nazvime ho radšej Vis Maior (VM) - Vyššia čiastočne známa Moc, aby sme to neplietli s nejakým náboženským bohom, lebo ak by sme sa dostali myslením na jeho úroveň (hierarchickú), tak by sme mohli zistiť, že nad ním ešte niečo môže byť...
Vo viacerých veciach máš samozrejme pravdu, ale ako vždy ide o to, či to chápeš adekvátne Objektívnej realite.
V prvom rade treba povedať, že to čo sa tu uvádza nie je nejaká "naša" alebo "moja teória", ale ide o novú komplexnú Koncepciu usporiadania spravodlivého života na Zemi, ktorej autormi je neznámy kolektív z rôznych oblastí profesionálneho života dnešného Ruska. S najväčšou pravdepodobnosťou do pôvodného kolektívu patril len Zaznobin, Veličko (asi začlenený neskôr) a Pjakin sú jedni z hovorcov.
Celá tvorba tohto kolektívu obsahuje desiatky hrubých kníh a stovky analytických prác, z ktorých som niečo prečítal v ruštine. Tu je zatiaľ preložená len malá časť, ako som to narýchlo prebehol.
Ak vieš po rusky, mohol by som ti nejaké práce doporučiť, lebo ináč na vysvetlenie adekvátnejších postojov by som ti tu musel napísať desiatky strán..-))

Len veľmi heslovite:
Ad GP - Hej, GP môžeme charakterizovať ako zlého ducha, keď "ducha" budeš chápať ako príslušné agregátne energo-informačné biopole s extrémne egoistickou algoritmikou a cieľmi. Cieľom štruktúry GP nie je však bohatstvo, ale MOC (peniaze sú len prostriedkom). Tie bohaté klany na Zemi, ktoré sú viditeľné, ako napr. Rothschildovci, Morganovci, či Rockefellerovci sú len ich periféria, ktorú môžu kedykoľvek nechať obetovať... čo sa aj neraz už stalo. Tí sa navyše navzájom nenávidia, hryzú sa a konkurujú si.

Ad. RKC, RPC a iné relígie by sa mali skôr nazývať egregoriálne kulty, lebo pravého VM tam je hľadať márne. Historicky boli všetky pravdivé religiózne učenia zvrhnuté, deformované a často zvrátené do pravého opaku - kvalitná práca sociálnych mágov. Takto SZ nemá s pravým učením Mojžiša a NZ s Ježišovým učením prakticky nič spoločného v zásadných otázkach.
Za pomoci biblie boli naprogramované desiatky nič netušiacich generácií našich predkov a vytvorili sa veľmi silné egregory judaizmu a pseudokresťanstva.
Porozmýšľaj - ak by RKC bola skutočne s VM-Bohom (ním riadená), mohla by vyzabíjať a zničiť biblická západná civilizácia množstvo kultúr po celej Zemi, páliť knihy a ničiť ich artefakty, násilne pokresťančovať, brániť vedeckému rozvoju a trvať na svojich dogmách, rozoštvávať štáty a podporovať vojny, zabíjať ľudí v inkvizičných procesoch atď. ?
Biblický program je totiž postavený na dvoch bohoch a celou bibliou sa prelínajú dvojaké morálne štandardy..
Historicky reálne kresťanstvo je jednou zo štruktúr GP, pre štruktúrne riadenie pomimo kontroly vedomia pasených ovečiek, ale aj nižšej hierarchie. Veľmi efektívne GP paralyzoval najnebezpečnejší potenciál - mladých vzdelaných ľudí "premenil" na kňazov, misionárov a mníchov a tí potom nevedomky pracovali na jeho ciele a pomáhali nabíjať defektný biblický egregor.
"Mierou svojho chápania pracuješ na seba, mierou svojho nechápania na toho, kto chápe viac."
"Cesta do pekla býva dláždená tými najlepšími úmyslami." -))

Ad templári , RKC - templári boli ešte väčší židia (úžerníci) ako vtedajší judaisti. Neskôr aj RKC hierarchia zožidovela a schválila aj úrok i iné oprátky na krku ľudstva. A vysoká hierarchia Vatikánu vždy(!) spolupracovala so "silnými tohto sveta" aj s nacistami, aj s komunistami, aj so slobodomurármi i inými - tam je konglomerát prúdov a názorových línií (viď Bezák, Halík, Srholec, Opus Dei, jezuiti, františkáni, dominikáni, maltézaci a množstvo iných podštruktúr).

V zásade platí pravidlo: všetko, čo RKC cirkev, alebo ktorákoľvek iná štruktúra (spoločenská, politická, aj slobodomurárska...) robí dobre, treba podporiť a zlé veci aktívne ignorovať.
Stačí aj myšlienková podpora z obývačky - ak si pozeral film Matrix, tak tuším Pythia (veštkyňa - použitá symbolika veštkyne Delfského orákula) ovplyvňuje myšlienkovo matrix z kuchyne.
Rovnako bezštruktúrne riadi aj GP - ak sa objaví pre neho prospešná tendencia tak ju podporí a to čo by ohrozovalo jeho ciele často necháva čiastočne zasvätenými štruktúrami zvrátiť až do pravého opaku (existuje asi 10 spôsobov tzv. uchvátenia riadenia) , ako sa to stalo historicky aj s ranným kresťanstvom, či inými "modernejšími" relígiami.
Základ je vytvoriť: 1) hierarchiu, vyššie ešalóny obsadiť vhodnými ľuďmi, pracujúcimi na jeho ciele .
2) Celé učenie zdogmatizovať, aby dogmy vyhovovali jeho cieľom - a potom používať tzv. citátno-dogmatickú "filozófiu" pre pasených zver-encov.

Ad Zaznobin a spol. a RKC - RKC v žiadnom prípade nie je súčasť GP, jedná sa len o jeden z množstva jeho nástrojov...pravdepodobne ide o zlý výklad alebo pochopenie. Celý projekt globalizácie, ktorý vzišiel zo starovekého Egypta od najvyššej hierarchie Amona (v inej transkripcii Amena - preto aj na konci modlitby asi hovoríš amen a nabíjaš jeho egregor) má pracovný názov Biblický projekt, lebo programovým základom je biblia, na základe ktorej vyrašil "bohom vyvolený národ" ako dozorca a výpalník otrokov 2. rangu = pseudokresťanov v západnej biblickej civilizácii, ktorá teraz hlavne cez inštitút úroku dominuje vo svete.

Re: Re: Merlin / moj nazor na GP

Stano | 31.07.2015

Vies Merlin , problem je v tom , ze ak raz prijmes dogmu ukladania myslienok v biopoliach atd. , debata je s Vami je prakticky nemozna.
Vsetko si zdovodnis cez ovplyvnovanie alebo ukladanie do tych elelktro bio poli .
Ak so mnou nesuhlasis , povies ze som pod vplyvom biopoli .. nieco podobne ako v stredoveku tesne pred upalenim heretika

Kde vo fyzike je toto trvale ukladanie sa myslienok v priestore dokazane ??? !!!!!!

pre Stana a Ivana

Brano | 31.07.2015

Vás dvoch pokladám za rozumných ludí, ktorí nemožu najst spoločnú reč s týmito DVTRáckymi fanatikmi. Ja by som s touto čvargou KOBisticko-DVTRáckou nikdy nechcel mat nič spoločné..jediné čo ma s nimi spája je schvalovanie a obdivovanie Putinovej politiky a sympatie k Rusku, nič viac.Inak ich pokladaám za hnusných ,protivných ludí v reálnom živote.Argumentovat nebudem, ked Ti je niekto odporný tak tam nie je treba žiadny argument...to je jednoducho cit, intuícia.
To čomu oni hovoria GP je úzka skupina konkrétnych ludí s menom a číslom občianskeho preukazu:-) na svete ktorí ovládajú tlačenie peňazí de facto majú moc na základe legálneho falšovania peňazí. A organizujú vojny a intrigy po celom svete.
A oni ich nechcú pomenovat. Podla mna pracujú pre nich, preto ich aj v Rusku zakázali.Už tu o tom bola diskusia v minulosti.
Ja by som s nimi nestrácal čas s diskusiou a argumentáciou, nakolko poznám konečný výsledok. Sú to ludia s ktorými sa nedá žiadne dobro na svete vybudovat pokial sa budú ohánat takými nezmylsami ako je KOB a DVTR .A nemám pre nich nič iné len nadávky...:-)))

Re: pre Stana a Ivana

Stano | 31.07.2015

Brano / kob

Ale su to tiez len ludia ako my.
Inak zacinam mat obavu, ze Tvoje hodnotenie teorie a hlavne ucel, moze byt velmi blizko realite
A to je fakt iny level oblbovania . . .
Zasadne nepripustaju temu HAARD, Chemtrails, Cip a podobne.
Nakoniec aj ten cesky filozof meno som zabudol, co tu bol na neho link, ich tak ako Ty hodnotil.
Cas ukaze, len klud, mozno bude aj tazsie

Re: Re: Re: Merlin / moj nazor na GP

merlin | 31.07.2015

Stanko, dialektické hľadanie objektívnej Pravdy je základom poznania - priblíženia sa k Nej, nie jej samotné absolútne poznanie.
Ide aj o to, čo si predstavuješ pod pojmom dogma a čo podľa teba je vedecký dôkaz, lebo ak poznáš Gödelovu teorému, tak v uzavretom systéme môžeš logicky dokázať alebo vyvrátiť čokoľvek (ide o tzv. diabolskú logiku). Musíš vystúpiť zo systému a pozrieť sa na neho zvonku, čo žiaľ množstvo ľudí so stereotypmi, ktoré do nich "vrazila" biblická kultúra a na jej osnove výchova detí a systém vzdelávania, nie je schopná. Neber to však osobne, ale ako štatistické konštatovanie.

V príspevku, ktorý som tu už minule vložil a zmizol, som tu už niečo na čo sa pýtaš napísal aj s odkazmi.
Neviem aké máš vzdelanie, aby som vedel do akej hĺbky môžem ísť, aby sme sa pochopili, lebo podstata fenoménu energo-informačných riadiacích biopolí vychádza zo subatomárnych častíc a aspoň elementárneho poznania kvantovej mechaniky. Komunikujú (vymieňajú si informácie), ako aj majú pamäť i taký elektrón, protón apod. a človek svojou psychickou aktivitou, čoby pozorovateľ tieto častice ovplyvňuje.
Dnešná fyzika je v mnohých oblastiach paveda a viacero informácií, ktoré by viedli k hlbšiemu pochopeniu Vesmíru sa jednoducho do učebných osnôv nedostane, alebo sú defektne interpretované s odvolávkami na autority v danej oblasti tak, aby sa to celé zahmlilo a vyhovovalo to antiľudskému globalistickému Konceptu.
Skús si na úvod pozrieť cez Google tzv. Kirlianov jav (efekt) a množstvo Kirlianových fotografii:
napr. :http://www.analyzaaury.sk/11-Biopole-a-vedecky-vyskum.html
Ale pozor na védické výklady aury a východné psychopraktiky a make money na nich...-))

Alebo niečo o biopoli, ako torznom poli, hoci so všetkým sa nedá plne súhlasiť:
http://www.biosferaklub.info/dobre-slovo-lieci-zle-pomaly-zabija/#more-386

Re: Re: Re: Re: Merlin / moj nazor na GP

des | 01.08.2015

Merlin alias udo, nešaľ nás..

"Neviem aké máš vzdelanie, aby som vedel do akej hĺbky môžem ísť, aby sme sa pochopili"

Skús niečo o podstate:
"lebo podstata fenoménu energo-informačných riadiacích biopolí vychádza zo subatomárnych častíc a aspoň elementárneho poznania kvantovej mechaniky. Komunikujú (vymieňajú si informácie), ako aj majú pamäť i taký elektrón, protón apod. a človek svojou psychickou aktivitou, čoby pozorovateľ tieto častice ovplyvňuje."
Re: Re: Re: Re: Re: Merlin / moj nazor na GP

merlin | 01.08.2015

Ja nie som udo des, či bes..-))

Nejak definuj, čo konkrétne ťa zaujíma a akú úroveň zvoliť? Lebo keď sa budem vyjadrovať v silných a slabých interakciách, gluónoch, gravitónoch, miónových neutrínach, torzných žiareniach, singularite priestoru, či v pojmoch "najmodernejšej" defektnej teórie superstrún, tak mnohí z toho veľa mať nebudú..-))

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Merlin / moj nazor na GP

vidlak | 01.08.2015

kludne sa vyjadruj v najmodernejsich a njkrkolomnejsich teoriach. Tento web zacinal na Levasovovi.

Brano / uzera

Stano | 29.07.2015

Ano statne banky by mali byt a urok nulovy - to je teoria napr. p. Vaskyho .
Nie som ekonom a uz vobec nie makroekonom , neviem to posudit

Re: Brano / uzera

Brano | 29.07.2015

Ked nevieš posúdit túto skutočnosť, nie teóriu, tak neviem čo chceš posudzovat. Rozumiet systému bankovníctva a tlačenia penazí je základom pre každého kto chce menit dnešný svet k lepšiemu. Fráza že začat treba od seba je naprostá ničnehovoriaca debilita. Aký systém , takí ludia...tak to funguje.
Zmenit finančný systém, znamená zmeniť ludstvo a celý svet.
Úrok a zisk je problém číslo1. Ak tieto dva vredy zmiznú, zmiznú aj vojny, chudoba, bohatstvo,nezamestnanost, zadĺženosť a vobec všetky dnešné neduhy a veruže aj choroby.

Re: Re: Brano / uzera

Stano | 29.07.2015

Suhlasim a tolko rozumiem aj ja, ved 25 rokov podnikstam a vuem co s nami banky robia.
Ale vsetka .nespravodlivost by nezmizla. Ak je v niecom nedostatok, vznika uplacanie a to by bolo aj v pripade statneho rozdelovania uverov.
Samozrejme neporovnatelne mensie zlo ako dnesny marazmus.
A este dividendy . . . A nezdanene , cize svinstvo na druhu

Merlin / elektromagnetizmus

Stano | 29.07.2015

Dobre tomu rozumiem , ze elektromagneticke vlny velmi jemneho charakteru , ktore sprevadzaju myslienky sa ako ukladaju kdesi v priestore ?

Re: Merlin / elektromagnetizmus

merlin | 29.07.2015

No vidím, že na tomto webe nejak miznú príspevky - už sa mi to nechce nanovo písať a ani tu tratiť veľa času..
Informácia je objektívna, teda je večná a ukladá sa v príslušných energo-informačných myšlienkových poliach. Ak by si mal Ľudskú psychiku ako mal napr. Ježiš, tak by si dokázal z mnohých takýchto torzných polí "stiahnuť" hocijakú informáciu. Napr. taký Tesla mal prístup k nejakému bioinformačnému poľu bývalej civilizácie.
Myšlienka ktoréhokoľvek človeka teda neprichádza z nejakého prázdneho miesta - také ani vo Vesmíre neexistuje.
Prišla mi na um myšlienka. Odkiaľ?
-))

Re: Re: Merlin / elektromagnetizmus

Stano | 29.07.2015

Ok , tak som Ta porozumel dobre, hoci prispevok nasledne zmizol.
Samozrejme mam iny nazor, ale to teraz nie je podstatne.
Vasa teoriu je teraz bez nelogickej diery, lebo tvrdenia typu : nie je podstatne kto to je, maju paky na R+ R hoci nic nevlastnia, su to potomkovia egyptanov, nie je to duch, je to skupina ludi atd. Teda dost rozpoluplne tvrdenia.
Musim si to premysliet a zajtra napisem svoj nazor, ak mas zaujem precitas, skritizujes, ak nie nevadi.
Zatial dakujem

Šíření materiálů KOB

Sugar | 21.07.2015

Dnes mě napadla myšlenka - co nechat vytisknout nějakou úvodní část Posledního gambitu v rozumném nákladu a rozdávat ho lidem zdarma tam, kde je velký provoz (např. stanice metra, nádraží atd...)? Když jsem viděl, jak 90% lidí si berou plátek "Metro", tak materiály by se dostali rychleji mezi společnost. Chtěl bych proces vzrůstající informovanosti lidí nějak urychlit...

Re: Šíření materiálů KOB

vanda paioliova | 26.07.2015

Zkuste to,je to jedna z moznosti .Drzim Vam palce a dekuji Vam

aračárja

jill | 21.06.2015

Šankara Šaranam ve své knize Jóga proroků píše:
"Kdyby se celý jeden národ věnoval posvátným praktikám pránájámy, měla by vytvořená duchovní síla takový ůčinek, že by na celé planetě vymizeli nemoci, malomyslnost a všechny společenské rozepře."

Re: aračárja

Stano | 01.07.2015

B L B O S T

Re: Re: aračárja

Brano | 29.07.2015

ja sa k tomu nemožem vyjadrit lebo nepoznám "posvátné praktiky pránajámy":-))) ale tiež tomu neverím...svet k lepšiemu može zmenit jedine uvedomelá a rozumná činnosť a myslenie ludí.

Re: aračárja

Petr H. | 06.07.2015

Výsledek meditací mnichů v klášterech je asi takovej, že po x-hodinové meditaci jdou na žebrotu a žijí jen jako paraziti na těch, kteří pracují rukama.
Dokud budeme mít fyzická těla, budeme zapojeni do cyklu požírání jiných živých tvorů. To je přírodní zákon, který nejde okecat. Neznám nikoho, kdo by se dostal na nulový příjem fyzické potravy, vždy to bylo jen o omezení příjmu.

Re: Re: aračárja

ovce | 08.07.2015

na jaké výši byli lidé, kteří chápali "modli se a pracuj"si asi neuvědomíte. modli se v duchu=medituj v duchu=bedlenie v duchu,
co tak: "jedna bude ponechána/žena pracující na poli/ a jedna bude vzata",
vzata do stavu nebe bude žena, jež se celý život modlí v duchu,
stav nebe = očištena její mysl, vyčištěna Světlem Boha, omilostena

Re: Re: Re: aračárja

Jew | 13.07.2015

Parada,tak budem meditovat a trava se poseka sama.Bydlet budem nekde u reky v jeskyni a nahaty.Jenom v zime to bude zajimavy.Budem si muset vymeditovat kozichy a ohen.Deti taky vymeditujeme a meditaci jim predame zkusenosti aby mohli meditovat uz v deloze.Nebo je bude nosit cap?Fyzickej pohyb je prece pro zaslepence...OVCE.

Re: aračárja

stretnutie | 29.07.2015

Veľmi skepticky sa na to pozerám. Chodila som tam,5 rokov,nejaký efekt som nevidela,ani na iných,ani na sebe.Čo je však dobré,je kontrola dýchania,na to by som chcela upozorniť. Parádne sa tým dajú ovládať emócie,ako strach,hnev a pod.

Inak čo sa však týka podstaty človeka,či je chamtivý,egoistický,a pod.žiadne asány nepomôžu. Hajzlík ostane hajzlíkom,ale opakujem,ovládať dýchanie je super,užitočné,a je to nedocenené.

HOX / Ježis a bible

Stano | 19.06.2015

Páči sa mi naša polemika , lebo sa točí okolo základnej veci a som rad , ked sa vyjasnia najprv zakladné pojmy a stanoviska . Az potom je mozne vytvarat nove teorie .

Myslis teda ,že Boh stvoril Ježiša len ako praveho človeka , čiže dokonaleho ?
Nedava mi to zmysle, lebo nas stvoril tiež ako ludi . Dokonalé bytosti - anjelov už ma . To tvorenie je že v okamihu spojenia spermie a vajička a teda zrodu noveho tela , vklada nesmrtelný prvok - ozivujuceho ducha , kedysi sa to volalo duša .
Povolava nas k bytiu s Nim .

V tom otčenaši nie je rozpor s Teoriou , to by mi na nej vadilo najmenej . ..
Hladat Jeho volu na Zemi , je zaujimava zaležitosť.
Nebo na Zemi nemože byť , sme nedokonalí a to je aj dovod , že za nas urobil ten nesmierny cin .
Až taký masochizmus to nebol, ved vtedy to bol bezny trest , akurat u neho sa spojili dva smrtelne tresty - bicovanie a ukrizovanie .
Hoxi ,ani mne nie je do smiechu, ked to píšem podla mojej viery , tieto strasne veci o Stvoritelovi a majitelovi vsetkeho .
Na druhej strane , ked vidis to utrpenie ludi , nevinných casto , odzbroji Ten Jeho pristup.Sme velmi nachylni na chyby . Ale neurobil si nas ako hracky . Plna zodpovednost z neho vyžaruje .
Už tu na zemi by sme mohli byt ovela štastnejsi ako sme , keby nie tych klamlivych tuzob .
Ale su lakave , priznajme si aj my , mat volnost , cestovat , nerobit vela , len kolko sa mi chce a potom nastupuje tužba vlastnit a to aj osudy ludi, mnohym som presiel . Zacalo to Kainom , a je jedno či je to len pribeh. Tolko mudrosti je aj v SZ najma Knihy Prislovi a Zalmov su uzasne .
Ano prichodom Jezisa sa vsetko zmenilo, hoci On povedal ze SZ neprisiel zmenit ale naplnit .Dost som si za Teba dnes odtrpel ... to pochopis neskor.

Pri tejto velkej teme som trochu pozabudol , ako Teda riadi klan - elita - GP , svojich bezprostredných poddaných ? Ak nemaju moc , peniaze , silove zlozky a cary vzdy nefunguju resp. nefunguju.
Ved inak by urputne nepracovali na ovladnuti cez MK Ultra .
Sorry , nedam Ti pokoj

Re: HOX / Ježis a bible

Hоx | 19.06.2015

Tím "pravým člověkem" jsem měl na mysli to, pro co je v ruštině slovo "pravednik" a u nás ekvivalent chybí: svatý, světec, spravedlivý (jako podstatné jméno)... pokud nechat stranou tezi o vykoupení hříchů a podívat se na jeho smrt z pohledu zdravého smyslu a obecného chodu věcí, spáchal snad Ježíš nějaký zločin, provinil se někde, aby nesl následky ve formě ukřižování? Bůh nemůže dělat výjimky v otázkách morálky a etiky, spravedlivosti, v této otázce nemá na rozdíl od člověka svobodu volby: je všedržitel, pokud Ježíš byl ukřižován, muselo být za co. Bylo za co? Pokud by Bůh obětoval spravedlivého, dopustil by se na něm křivdy, porušil by svá vlastní pravidla, což nemůže.

Ad otčenáš jsem měl na mysli
"..přijď království tvé,
buď vůle tvá
jako v nebi, tak i na zemi."
- nejen vůle jeho, ale i království jeho na zemi stejně jako na nebi, což je v rozporu s kánonem RKC označujícím hnutí o králoství božím už na zemi za kacířství. Souhlas s tím, že v SZ jsou i dobré a platné myšlenky (I Přemoudrost Šalamounova je součástí SZ v ruské verzi), mám na mysli SZ jako celek a jaké má důsledky jako program-autopilot "bohovyvoleného" "národa" - agenda skoupení Země skrz monopol na lichvu a z toho vyplývající neospravedlnitelné utrpení většiny lidstva v průběhu staletí.

Co se týká toho jak řídí GP, docela dobře to vystihl Lux:

"...Pozriem dokolečka po svete a žiadni "synovia svetla" sa nehrnú zobrať globalizáciu do svojich praciek.Kuknem do blízkeho košiara a podumám. Čo s tými ovečkami rôzných plemien - bielych,čiernych,žltých,karakalských,berberských...a vyberiem neveľké plemeno oviec bradatých.
Vybraných baranov premiestním do svojho chrámu kultu Ra a čiastočne ich preprogramujem na iný program správania.Potom ich povodím 42 rokov po púšti, aby zabudli ako bľačali a tancovali pri ohníku ich predkovia a neustále zlepšujem neurolingvistické programovanie.
Do Starého testamentu im zahrniem klauzulu, že zmluva s JHWH je platná len keď na 8. deň obrežú svojho mužského potomka, čím im zabránim, aby dostatočne chápali, čo je to morálka a svedomie.
Pripravené zombifikované ovce, ktorým napíšem "sv. písmo" (program správania s príslušnými doktrínami) dovediem do "zasľúbenej zeme" a dozor nad novým košiarom zverím zvláštnemu kmeňu Levi, z ktorého vyberám vhodných dozorcov a programátorov úzkeho stáda - "synov sĺnka" = ra-bínov.
Kým sa nový systém zastabilizuje dodatočne premýšľam, kde rozprášim pripravené stádo zombíkov. Vyberám stádo živočíšnych bielych oviec, lebo žlté ovce kvôli vyššiemu stupňu zombifikácie svojimi pastiermi nie sú najvhodnejšie pre globalizačné zámery a čierne nestoja za veľa..
Teraz však musím vhodne pripraviť stádo bielych oviec. Neustále sledujem všetky nové trendy v relígiach a vo "filozofii" a vyberám a podporujem tie "múdrosti", ktoré sú pre moje plány vhodné. Po výstrahách z úst prorokov nacvičím príchod "spasiteľa" v Kumráne.
Po skutočnom príchode "spasiteľa" Issu (ako ho ty nazývaš) na svet sa trošku zapotím, kým zvrátim pomocou svojich nápomocných mágov a veľkňazov jeho spravodlivé učenie a naimitujem
"spravodlivosť" na tomto i onom svete.
Pritom stále nezabúdam, že riadenie v plnej funkcii je v prvom rade predvídanie, a tak vytvorím ešte množstvo mýtov, legiend a orákulov, aby sa mi ovce správali predvídateľne.
Keď sa celý systém časom stabilizuje a rozosiate bradaté ovce medzi bielymi plnia dostatočne autosynchronizačnú funkciu, ktorú som im preddefinoval, tak pošepkám Rimanom, že povestný Delfský orákul nielen budúcnosť veštil, ale ju aj vytváral.
To už mám však dostatočne pod kontrolou kultúru bielych ovcí, do ktorej som implementoval biblické mýty, so zavedeným riadiacim pápežským stolcom a systém mi s prijateľnými odchýlkami pracuje v určenom smere.
Atď.

BioSystém s mnou vytvorenou hierarchiou bioinformačných polí, riadiacich modulov a matríc kotí potom štatisticky predurčene vhodných démonov , zombíkov , pracujúcich ovcí a zopár Ľudí, ktorí sa ostatným javia ako "nenormálni".
BioSystém mi tak po čase pracuje ako samoriaditeľný automat. Sem tam obrežem elitu, občas zholokaustujem zombíkov, viac pristrihnem ovce, lebo veľa žerú apod.

Pyramída moci, ktorú som vytvoril, sa mi tiež pekne "samočinne" obsadzuje vhodnými psychotypmi jedincov, podľa zadaných morálnych kritérii v riadiacich bioinformačných moduloch a matrixoch.

A samozrejme nikdy nezabúdam na vytváranie vhodného revolúčneho potenciálu, aby som koliesko dejín pootočil tam, kde chcem ja. Ten dnes predstavujú prevážne zombíci z krajín historického islámu,ktorí nepochopili druhý (správny) kontext Koránu.

A s touto hrou sa zabávam posledné roky.."

Re: Re: HOX / Ježis a bible

Stano | 19.06.2015

Obetoval Seba , viem je to nepochopitelne , ale ženičky čo maju mužov ožranov tyranov a pred nim chrania svoje deti ak sa nemozu vyslobodit a celý život je to tazke pretazke , alebo postihnuti telesne strasne od narodenia , ti to chapu lepsie ako my . . . .

ale to opisuješ v podstate biblickeho satana , ten može sice pokusat , ale jeho moc je obmedzena , nie je vsemohuci a az tak kontinualne ho ludia nepocuvaju uz tisice rokov . Boli aj svetle obdobia v dejinach .

Pozor na tie bioinformacne polia , matrice atd . U mna je to od Zleho , nič viac .
To mas ako ked vyvolavaju duchov mrtvych , vselico sa tam deje , aj automaticky ruka pise ako odkazy , je to od Boha ? asi tazko , s tymto by som sa nezahraval ani s noosferou a pod.

Pre mna su veci nad ludskymi zmyslami bud od Dobreho, alebo ako som spominal vyssie , je to knieza klamu , chaosu aj v mysli cloveka , presnejsie snazi sa zmiast logicke myslenie a hladanie Pravdy .

Lux je svetlo . . . . moze byt aj take aj onake
Dokonalu spolocnost ani najdokonalejsia Teoria nezariadi , zial nemozne . Prečo ? Zly zaklad , ak tam nie je Pravy Boh a aj o tom sa sporime ...
Okrem toho aj tak raz zomrieme a mna velmi zaujima , co potom
Teoria o tom nic nehovori, aspon som nenasiel .

Re: Re: Re: HOX / Ježis a bible

Hоx | 19.06.2015

Máš pravdu, je to nepochopitelné. Co mi není jasné, za jakým účelem se obětoval a co tím chtěl dosáhnout, pokud předpokládat že se obětoval. Každý zodpovídá za sebe a své činy, přenášet v tomto smyslu odpovědnost nelze, je to i nebezpečný precedens něco podobného zavádět do kultury, jak ukázala praxe s odpustky, k níž to mj. vedlo.. pochopil bych třeba, kdyby se obětoval za to, aby hříchům lidstva zabránil... ale vykoupit? Jak vlastně to vykoupení chápat?

Co se týká noosféry, matric a egregorů, ty prostě jsou, obecně nejsou dobré ani zlé, teprve konkrétně. Každý člověk ať chce nebo ne, nějak přispívá do noosféry a noosféra ovlivňuje jeho, jeden z příkladů je například davová psychóza - to bez biopolí nevysvětlíš.

> ale to opisuješ v podstate biblickeho satana
týká se textu Luxe? Jinak nerozumím. Lux popisoval co by dělal na místě GP, pokud by chtěl dosáhnout cílů o které usiluje GP.

Teorie sama sobě nikoliv, ale může dát prostředky a nástroje k realizaci. Co se týká bohoslovských otázek, je přímo založena na předpokladu HNVR (nadvesmírná realita, Bůh který je) ... a říká jednoduchou věc v této oblasti, Bůh je ale každý s ním může komunikovat jen osobně, vykládat Jeho vůli ve vztahu ke konkrétnímu jedinci nemá nárok nikdo kromě něj samotného. Přesněji řečeno, pasovat se do role mluvčího Boha a vykladače boží vůle pro jiné nemá nárok nikdo.. Relígie z lat. "religio" znamená Spojení, komunikace, svazek..

Re: Re: Re: Re: HOX / Ježis a bible

Stano | 19.06.2015

možem poskytnut svoj pohlad na vykupenie .
Boh nas stvoril takmer ako buducich seberovnych - priklad Adam a Eva . Jedine Jeho ako Stvoritela vzdy budeme musiet respektovat a ani ho uplne nepochopime . Ani potom , to by sme sa stali Nim a to uznas nie je mozne . ON nas obrovsky ppresahuje.
Ale aby sme mohli byt s Nim , musime prejst aj tazkostami , skuskami , smrtou ( vobec to neznamena , ze tu mame byt davom na zemi /
Tajomstvo nasho stvorenia je obrovske aj pre mna , už roky . Je k nemu potrebne Jeho vykupenie , aby mohlo byt zavrsene . Neviem to lepsie vyjadrit . ON nas tak presahuje a zaroven miluje .

Davova psychoza je v dave , ludia natlaceni na sebe , na dialku to nefunguje , toto prehanate , že to stale to vedomie co sa vytvori , akoby vyselo vo vzduchu. Je to skor z oblasti psychologie , hypnozy atd , ziadne ellektro polia podla mna z myslienok nie su tu nad nami .
samozrejme myslienka je aj elektricky impulz ale ten zanikne ako vlnenie sa stratí.

Ano Lux opisuje pokusanie Zlym . Ku GP som sa nedostal ani o kusok viac , ako pokusa Zly viem od mala . napr. z klasickych rozpravok.

Boha len osobne - dobrý napad ako eliminovat synergicky efekt veriacich.
Lux , musi byt aj objektivna realita Boha , nie len nasa . Aj ta je , ale pozor na nu . Nikdy nevies ake tuzby su na dne ludskeho srdca . . . Ani za svoje nerucim

Re: Re: Re: Re: Re: HOX / Ježis a bible

Hоx | 19.06.2015

> musi byt aj objektivna realita Boha , nie len nasa

jistě, to je celou dobu řeč, to se ale nevylučuje s tím, že mezi člověkem a Ním nemůžou být prostředníci, On s každým mluví jazykem jeho konkrétních životních okolností.

ten text Luxe je zkopírován z diskuse odtud, kdybys měl zájem se mrknout na kontext:

http://leva-net.webnode.cz/products/dlouhodoba-antikoranicka-strategie-zakulisi-biblickeho-projektu/discussioncbm_741876/60/

Re: Re: Re: Re: Re: Re: HOX / Ježis a bible

Stano | 20.06.2015

Pozriem zajtra.
Este som zabudol v otcenasi prosime prid kralovstvo Tvoje, bud vola Tvoja na zemi a v nebi.
To neznamena aby bozie kralovstvo bolo tu ale len jeho vola aby sme ju uz tu hladali. Nie ako diktat ale ako Pravdu .
Pravda je len jedna a ma ju Stvoritel

Re: Re: Re: Re: Re: Re: HOX / Ježis a bible

Stano | 20.06.2015

Dobre rano Hox
pozrel som to, nuz zmatenec slov do zmatenych teorii so zrnkami pravdy. A to je tazko rozmotat.
Ak raz teoretici nevedia jasne povedat zakladne veci , kto je konkretne GP ako konretne posobi, sme v oblasti ducharstva, len to nazveme biopoliami a do nich si nastrelim co len chcem a ako chcem - JHVH ako egregora . ....neokonov, anjelov , matrice
Uz chapem preco nedostavali Babylonsku vezu , vsetci zacali hovorit inymi jazykmi.
Aj UDO je uz v tom az po usi. Ten si uz odvodi podobne ako Velicko a Zaznobin cokolvek. Pjakin sa drzi este reality.
Sorry tot moj nazor.
Pravda je pritom jednoducha, nemusi sa skryvat za novymi pojmami, ktore pletu mysel.
A tie biblicke vyhrady , len perlicka : preco Cirkev neodhali co je v Korane zle . . . Zase chce niekto stredovek a konfrontaciu .
Aj Cirkev sa uci a mas pravdu s odpustkami, aj v Cirkvi podla Gausovej krivky su rozne intelekty a zneuzitie je na snade.

Bud teoria nevie vysvetlit veci ako napr. GP alebo zahmlieva. Ak nieco neviem tak to poviem. Ved ludia casto nevedia, to nie je hanba.

Hoxi, uz skoncime tuto diskusiu to mamenie slov

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HOX / Ježis a bible

Hоx | 20.06.2015

ok, jen jedna poznámka: V DVTR/KSB je vysvětleno kdo je to GP, jak funguje atd.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HOX / Ježis a bible

zdeněk | 22.06.2015

Já bych si dovolil vás opravit. Přičemž nepochybuji o vaší upřímnosti, ale to nestačí.

Nedokonalé poznání:
předkládají různí mudrci starověku.Mají také své učednické posloupnosti,ale ty nejsou autorizované,protože jejich poznání nepochází od nezávislé Nejvyšší Osobnosti Božství, od Náráyana.
Nikdo jiný než Náráyana nemůže být nezávislý,a proto ničí poznání nemůže být dokonalé,jelikož poznání každého závisí na nedokonalé mysli.
Mysl je hmotná,a proto poznání,které předkládají,sentimentalisté a materialisté,není v žádném případě transcendentální a nikdy nemůže být dokonalé. Světští filozofové,kteří jsou sami o sobě nedokonalí,nesouhlasí s jinými filozofy,protože světský filozof není filozofem,dokud nepřijde se svojí vlastní teorií. Podobně nemůžeme získat Absolutní poznání od sektářů z jejich tak zvané "duchovní" nauky.

Co učí katolická církev:
Doposud nebyly provedeny žádné významné studie, které zahrnují nevyvratitelná fakta poslední doby,které poskytla archeologie a také materialistická věda.

V Malé biblické konkordanci (1953) II.vydání-Josef Štifter, je uvedeno:
-Abrahamův příchod do Kanán r.2137 př.Kr.
-První kniha Mojžíšova 1850 př.Kr. Spisy Nového zákona pak vznikly v první polovině 1.století našeho letopočtu.
-První kniha Mojžíšova kteráž slove Genesis (počátek). Obsahuje stvoření světa,prvotní dějiny člověka a národa izraelského. Nejstarší kniha,dokument dějin. Ovšem byla vysazena velmi ostré kritice, ale vlny opadávají a i vykopávky v Asýrii,Pelestíně i Egyptě potvrdily mnohé,jinak nedoložené zprávy biblické. Máme zde prvotní dějiny. Mojžíš mohl čerpat zprávy z podání zachovaného.Nejsou vyloučeny ani písemné dokumenty,neboť písmo bylo známo již dlouho před Mojžíšem.

Nazákladě posledních významných archeologických objevů v Indii a Egyptě,můžeme s naprostou jistotou prohlásit,že tvrzení Štiftera je holý nesmysl.
Za prvé:Abrahamův příchod do Kanán rok 2137 př.Kr. Před tímto datem existovala již téměř tisíc let védská literatura: čtyři Védy a jejich šest doplňků,Vedánta sútra,knihy o logice,knihy o náboženství a Purány tvořící čtrnáct druhů učebnic určených pro vyšší vzdělání.Kalpa-sútry a Mimánsá sútry jsou určeny ke studiu obětních metod.Mimo těchto autoritativních knih existuje velké množství navazující duchovní nauky,kterou sepsali mocní rišiové.

Na základě satelitního snímkování byla potvrzena existence řeky Sarasvatí,která je důkladně popsána ve védské literatuře. Do této doby byla její existence materialistickou vědou považována za mysticismus. Kolem bývalého řečiště se do současné doby nacházejí stovky prastarých měst a sídlišť. Mimoto,řeka Sarasvatí ústí do Arabského moře, zde se mělo dle Véd na pěti ostrovech nacházet velké město Dváráka. Toto město se po zemětřesení potopilo do vod Arabského moře. To opět,a to zcela nezvratně, potvrzuje podmořská archeologie.

Dále po druhé sv.válve byly v egyptském Nag Hammádí,objeveny tak zvané ranně křesťanské- Gnostické spisy. Tyto spisy na mnohých místech vyvracejí učení křesťanské bible. (O tom později)

Gnose jest zření,bezprostřední poznání.Gnos texty jsou ranně křesťanské spisy,ve kterých je vize Otce jako autora prostoru,toho,ze kterého vznikly všechny prostory. Tyto ranně křesťanské spisy se shodují s védskou literaturou a tak potvrzují, že učení bible bylo upravované a falšované.

Historie západní filozofie spadá do doby 600 let př.Kr. Tato filozofie se dělí na pět tradičních oborů,počínaje gnoseologií. Gnoseologie je tedy věda o poznání a gnostikové jsou její znalci a hlasatelé.

Jan Kozák autor knihy "Evangelium neznámého boha" píše.
Hlavní poznatek,který z četby objevených gnostických textů vyplývá,tj.provázanost a jednota celé duchovní školy-školy pěstování člověka-od Véd a buddhismu až po ranné křesťanství, a zároveň tím i vyjevení "židokřesťanství" jako její záměrné a zlomyslné zrcadlové nápodoby,toto základní poznání vznikající při kontaktu s gnostickými texty z Nag Hammádí Lúdeman smetává se stolu a vymítá ho tak z očí čtenáře a jeho mysli.

O jakého "Pána a Boha " se přitom v židokřesťanství jedná, pochopí právě pouze čtenář,který se seznámí s nag hammádskými texty,neboť celý sestupný vývoj od gnoze po židovskou Genezi je v tomto souboru nádherně doložen. Bude moci sledovat,jak se postupně v celé škále přejímky proměňuje na židovské stříbrné měsíční fotodesce původní gnostická úcta k člověku coby nositeli a udržovateli světla mění ve svůj opak- v úctu k hříšníkovi a jeho žádosti-a jak místo gnostického uctívání "živoucího Ježíše", večného Syna,životodárného "Ducha" nastupuje pozvolna stále silněji uctívání Ježíšova martýria,uctívání smrti Adama-člověka a toho údajného "našeho Pána" a "Boha", který v Tóře tolik lační po krvi.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HOX / Ježis a bible

jardob | 28.07.2015

Zdeněk, zaujímavé info, vedel by ste poradiť zdroj, nejaké linky kde si to možno nájsť? Vďaka.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: HOX / Ježis a bible

proud | 29.07.2015

Zda se ze se dostavame k tomu co prave GP zna a zbytku sveta zatajil,respektive jen ke zlomku toho,pocitam ze toho bude jeste mnohem vic,vcetne technologickejch veci jakozto dedictvi po ztracenejch civilizacich,coz potvrzuje jen mou domnenku,ze nase civilizace je od pocatku rizena k obrazu kohosi,kdo z nas existuje,komu otrocime......
Neskromne podotknu,ze posledni dobou me tesi ze se potvrzuje vice ci mene co si celou dobu myslim a prichazim na to vlastne sam,nezavisle,skladanim podle deni kolem a vlastni intuice bez ruznejch "berlicek" . :-)

Re: Re: Re: Re: Re: HOX / Ježis a bible

proud | 29.07.2015

S davovou psychozou souhlas,ale o tom ze je "Akasa" bych nepochyboval,jinak bys musel mit veskery vzorce zakodovany v mozku a napsanej v nem celej svuj osud,vedl by te zivotem podle presne napsanyho scenare,a to urcite sam chapes,je pitomost,mozek je podle me opravdu jen jakejsi prostrednik zpracovavajici informace zvenci a pomahajici nam se v nich vyznat,jsme individualisti a svuj osud si urcujeme do velky miry sami.
"Nikdy nevies ake tuzby su na dne ludskeho srdca . . . Ani za svoje nerucim " nebezpecny presvedceni,pokud tomu tak u tebe je,mel bys zatracene rucit za svy touhy zrovna tak jako za svy ciny!
Co se Boha tejka,znas nejspis moje stanovisko o tom co je zac a jakym zpusobem funguje.Tvuj popis Jeho mi prijde prave presne chybnej jak je vlastne zadouci,protoze je polidstujici,ale On neni clovekem! Jsme pro nej jenom materialem stvorenym k jeho zdokonalovani se a tim lepsimu a lepsimu behu sveta,celyho Universa,skrz nas ma sebekontrolu,informace,namety,zpetnej odraz,skrz nas stejne jako skrz uplne vsechno.Nejaky vztahovani se k nemu jako blizsi nez treba kus skaly je jen neopodstatnena pycha,povysovani se nad onu skalu,napriklad, jen a jenom z nasi strany.

Rusko, Putin

slav | 23.05.2015

Zdravím. Čo je vlastne Putin zač? Hoci robí pre Rusko veľa pozitívneho vzhľadom na okolitý svet, niektoré jeho kroky a názory mi pripadajú zvláštne. Napríklad v dokumente "Ja Putin" sa priaznivo vyjadruje na osobu masového vraha džordža buša. V snímku o Kryme zasa prizvukuje, že nikdy neuvažovali o pripojení Krymu k Rusku, o čom ja osobne silno pochybujem. Taktiež sa priam lživo vyjadril o islamských militantoch, keď ich v kontexte označil za "nespoľahlivých" pretože sa napokon obrátili proti svojmu podporovateľovi - SŠA. Pritom určite dobre vie, že všetky ich kroky sú riadené zo západných tajných služieb. No a napokon ten zaujímavý článok o pokrvnom prepojení ruských vládcov od cáristov cez komunistov...
Zároveň pozorujem, že i na tomto portáli sa začínajú komunisti vykresľovať stále pozitívnejšie...
Za prínosné a podnetné odpovede vopred ďakujem.

Re: Rusko, Putin

ovce | 25.05.2015

...ještě JEDNOU:
půjde to lstí- silné vůdcovství a to je silné jenom tehdy, když vůdce zcela splyne s národem: když se důsledně věnuje jeho blahobytu, když v pevné víře v jeho hodnotu předem vyloučí veškerý cizí vliv, když není pouze národní, nýbrž také až do morku kosti sociální.

Re: Re: Rusko, Putin /

Stano | 25.05.2015

ovce / , když vůdce zcela splyne s národem

A to sa ako dá ? Ak zcela splynie s davem - narodem , nebude už vodca . . . . .

Re: Re: Re: Rusko, Putin /

ovce | 26.05.2015

...přečtěte si to ještě 100x a na101. to snad pochopíte...

Re: Re: Rusko, Putin

proud | 29.07.2015

Jestli to spis neni tak ze kdyz naopak narod zcela splyne s vudcem a ne obracene? ;-),kdyz uz tedy vubec nejakej "vudce".

Dôkaz :

Stano | 17.05.2015

menší dôkaz nižšie uvedeného :
/ gr. kňaza chceli slobodní murari udať prokuratúre . . . . /

http://tivi.cas.sk/video/2270016/audio-zaznam-s-titulkami-kazne-rastislava-baka.html

Mila, Lin,Taurus a dalsi / aplikacia svedomia a DVTR

Stano | 17.05.2015

S prijemnym prekvapenim som si precital Vasu diskusiu.
Dovolim si dve poznamky :
1, hladate a teoria uz nestaci, citite potrebu vytvorit nieco . . . aby sa teoria aplikovala do zivota. Cize konkretny navod / katechizmus/ a spolocenstvo / cirkev/
2, historia hovori o nepoddajnosti ozajstnych krestanov voci akemu kolvek bezpraviu : rimska risa,osmanska okupacia, fasizmus, slobodomurarstvo, komunizus resp. zpotvoreny socializmus. Krestanstvo vyzyva, nie len nepachat zlo ale sa mu aj postavit. Preto to neustale prenasledovanie krestanov v priebehu dejin. Opak toho co tvrdi DVTR, odskusal som si to na vlastnej kozi za socika. Preco tvrdite opak ?

Pro Mílu

Lin | 02.04.2015

Jsem překvapená, že nevíte, co je to svědomí, jak se to pozná atd. Vy - jako duchovní člověk? :)
Svědomí je osobní vztah člověka s Bohem. Vrozené dispozice k dialogu člověka s Bohem na vědomé i nevědomé úrovni. Svědomí a stud jsou dva nástroje, které člověku umožňují stát se Člověkem.
Svědomí je jakousi mírou našeho jednání, citů i pocitů. Bez svědomí ani té lásky není, protože bez svědomí a studu si nejste schopný uvědomit, jaké důsledky bude mít to, co vy osobně chcete a zda to, co chcete vy, neuškodí "objektu vaší lásky". Snad jste už slyšel, že láskou se dá i "udusit" - odpudit, znechutit, ovládat, zotročit.
Svědomí také diktuje míru naší odpovědnosti za činy, ke kterým jsme se rozhodli. Čisté svědomí = čistý osobní kontakt člověka s Bohem. Těžko mluvit o rozhovoru, pokud lidé "věří v Boha" a nevěří Bohu a své špatné činy za svou "víru" schovávají.
Dál se ptáte na pokřivené svědomí a co jako s těmi lidmi? Tak prvně - KSB není žádná ideologie, kvůli které by šli lidé do plynu či do vyhnanství. Záleží na každém jedinci, jak moc chce žít svůj život, vyznat se v něm a chápat, co je Bůh a jakou řečí k člověku promlouvá.
Napsala jsem, že lidé s pokřiveným svědomím nebo bez něj si s KSB zrovna moc nerozumějí. Je to tím, že skutečného lidství je v nich bez svědomí pomálu (a nezáleží na tom, co si o sobě myslí oni sami). Takže pokud si porozumět chtějí, je dobré se "podívat" na své svědomí a stud = probudit je k životu.
O svědomí a studu (který ze svědomí pramení) těžko diskutovat, protože to buď je nebo není - nebo je pokřivené výchovou, společností.

Re: Pro Mílu

Míla | 02.04.2015

Díky za tohle podání, já vždycky rád vyslechnu cokoliv z jiné strany, tohle není nic osobního, snad to tak Lin neberete. Stejně to vnímám i já. Lidská bytost se rodí dokonalá, nic zvenčího v podstatě nepotřebuje, vším je vybavena. Vidíte mne jako "duchovního člověka", já se za něj například nepovažuju, vidíte, jak je vnímání jiné u každého?,ve skutečnosti ani nevím, co to přesně znamená být "duchovní člověk" s ohledem na to všechno, co v sobě všechno odkrývám a kým ve skutečnosti vlastně jsem. Nevím, zda vůbec jde prohlásit o někom, že je "už tzv. duchovní", když je ve skutečnosti pravda v procesu poznávání, trvalém a neustále běžícím procesu. Ano, o těch pojmech jsem už slyšel, co všechno jde s láskou dělat, ve skutečnosti je to věc velmi jednoduchá, ale "neznámá", protože pokud by byla známá a pochopená, nebylo by na Zemi to, co je na ní teď. To je ale vedlejší. S vírou to vnímám stejně, je tam velmi tenký led "kultu boha".. Dalo by se široce debatovat. Jako jeden z možných kamínků mozaiky je myslím KSB dobrý materiál, více než dobrý. Osobně mi chybí praktický návod, jak celou teorii začlenit do života. Dílo je to velmi obsáhlé a skutečně stačí, když v něm najde někdo "kult" a tím se definitivně obrní a už nic k sobě nepustí. Dílo je tak i zpracované, jde o skutečně velmi technicky konstruovanou mluvu, ke které je potřebné studovat i jiné věci, než je samotná KSB. V nejhutnější podstatě ano, souhlasím, chce být metodologií, kdy za pomocí sedláckého rozumu (každý ho chápe jinak) a za pomocí jakýchsi "matric" vede k vytvoření "bohocentrické společnosti". To chápu. Nechápu to, jak jednoduše si vysvětlit některé věci, postupy a principy, pomocí kterých by v sobě lidská bytost mohla tyto principy objevit. Vycházím z toho, že již je člověk dokonalý a jen má přijít na to, kým a nebo čím ve skutečnosti je. Jakým praktickým způsobem například využíváte Vy sama tuhle koncepci ? Můžete mi uvést nějaký praktický příklad z poslední doby ?

Re: Re: Pro Mílu

Daniela | 07.04.2015

Omlouvám se, že vstupuji do dialogu, ale téma Svědomí mi zaujalo. Nicméně ráda bych zareagovala na otázku: Jakým praktickým způsobem například využíváte Vy sama tuhle koncepci ? Můžete mi uvést nějaký praktický příklad z poslední doby ? Nepovažuji se za žádného znalce KSB, ale v praktickém životě mi z této metodologie pomáhá např. návod jak vést dialog, slušně a bez emocí. Velmi tomu pomůže, když k názoru partnera s kterým diskutujeme vyjádříme v první fázi souhlas s něčím, co přednesl a až poté přednesu svůj pohled. Vypíchneme něco, od čeho je možné se společně odrazit. Souhlas alespoň s částí partnerovi řeči vyjadřuje z naší strany úctu a respekt k druhému a to otevírá volné pole k dalšímu hladšímu rozvinutí diskuze. Navodí to naprosto odlišnou atmosféru, než když se pouze vymezujeme. Neříkám, že je to zcela něco nového pod sluncem, ale až tady mi polopatický popis diskuze ohromil svoji jednoduchostí.
Možná je to banalita naivního začátečníka, ale takových drobností jsem v pouhých základech KSB našla dost. Podržet tuto disciplínu v reálném každodenní praxi, považuji za svoji zkoušku pozornosti a schopnosti být plně v přítomném okamžiku.

Re: Re: Re: Pro Mílu

Lin | 08.04.2015

Omlouvat se není za co, tady se "vstupování do diskuse" vítá. Budu tykat, nejedná se o neúctu, ale o sounáležitost - tj. cestu ke stejnému cíli. A na tu jsi vstoupila i ty. :)
Na otázku jsem odpověděla už níž Mílovi. KSB vlastně používám dnes a denně, je to návod, jak se orientovat v životě. Sama píšeš, že již využíváš v dialogu - třeba s partnerem. Dobrý příklad. Stejně tak můžeš mluvit s kolegy, nadřízenými, známými i neznámými - vlastně všude, kde je nutné se domluvit, čehosi se dobrat. Pottíž ale je ve slovu "domluvit se". Některým lidem totiž o domluvu (nebo dialog, kde dochází k objasňování pozic, jeden na druhém roste v úsudku a "řeší" - byl tu k tomu takový pěkný obrázek dvou soch, které se vzájemně vytesávají do dokonalejší podoby) nejde.
Znáš možná sama ze života, že mnozí řečníci mají za dialog svůj monolog, od pokládaných otázek, které je třeba i usvědčují ze lži nebo manipulace, utíkají a zavádějí hovor jinam. I tady ti KSB pomůže, abys nebyla pasivní manipulovaný posluchač, ale abys vedla (= usměrňovala dialog k otázkám, které mají být řešené).
Ono vůbec platí, že osvojit si KSB znamená také najít bič na manipulace. Nejen, že odhalíš, že se tebou kdosi pokouší manipulovat, ale budeš se umět i bránit (= nepodléhat).
Několikrát tu bylo řečené, že mírou svého chápání pracujeme na sebe a mírou svého nechápání na toho, kdo chápe víc. Stoprocentně pravdivé. Kdo se nechá manipulovat a dokonce ani netuší, že je manipulovaný, dělá vlastně to, co je výhodné ne pro něj, ale pro manipulátora.
Všechny manažerské školy učí tzv. asertivitě. No jo, co platné, když neučí, v jakých případech a proč ji (vědomě) použít - a kdy naopak na ni rychle zapomenout, abychom se nedostali do role užitečného (asertivního) idiota. Ne každý rozhovor (s oponentem), nám nepříjemný, je k naší škodě. Asertivita totiž prosazuje jen vlastní názor nebo vlastní cíle, tj. neumožňuje nám na názorech druhého pochopit (a popř. odstranit) své vlastní úsudkové chyby.
KSB oceníš, když vytrváš a nezalekneš se složitých formulací či termínů (jak jsem dole psala i Mílovi). Ve své podstatě - když skutečně dospěješ k pochopení (po částech, najednou to snad ani nejde, neznám takového člověka), uvědomíš si, že to vlastně znáš a možná i často používáš.
Ono vlastně těch šest stupňů (priorit) se používá k řízení společnosti už nyní. Není to nic, co by "vymyslelo" KSB. Těmito metodami po tisíciletí ovlivňují naše myšlení i chápání a "odklánějí" společnost tam, kde ji chtějí mít = k cílům, které "naprojektovali" (tyto priority řízení dle mého platí i v osobních vztazích). A protože mravnost a etika "projektantů" se neslučuje s mravností a etikou Lidství, pak výsledky jsou takové, jaké jsou (=věčné války, věčné utrpení...atd.) Takový je cíl = aby lidé nikdy neměli podmínky zamýšlet se nad duchovními otázkami (třeba kdo jsou a proč tu jsou, jaký význam a úkol má jejich život), aby byli věčně manipulovatelným a využitelným stádem, které pracuje na "blaha" svých pastýřů (proto máme i biblickou koncepci, která hlásá, že životním úkolem tady je trpět, robotovat a poslouchat, neprotivit se - a teprve po smrti se čehosi dočkáme).
Úkolem KSB je toto změnit. Jenže - jakákoliv změna ve společnosti není možná, pokud v ní nenastanou odpovídající podmínky = lidé neobjeví své Lidství. Prostředky k řízení společnosti se totiž dají uplatnit jak ke špatným, nízkým, podlým, ničivým cílům (to už známe) - tak k těm opačným (dobrým, laskavým, krásným, vysokým). Záleží vždy na svědomí a morálně - etických vlastnostech "projektantů".
A dokud se lidé nenaučí zvyšováním svého svědomí (a tím i morálně-etických vlastností) "projektovat" své životy (tj. nenalétávat na cizí projekty), ke změně k lepšímu dojít nemůže.
Tak... snad vše. :)
Jen zdůrazním, že jsem se ti svými slovy pokusila popsat, jak to chápu já. Můžu se mýlit.

zpětná vazba

Daniela | 10.04.2015

Díky Lin, Tvou odpověď jsem četla, byla široká a je z ní cítit práce na sobě samé a Tvůj rozhled.
Snažím se trénovat v každém dialogu, nejen s partnerem. Především tam kde oponent poté co mu dojdou argumenty stává se agresivním, anebo jak říkáš uhýbá od tématu.
Můj názor je, že KSB má jakousi duchovní nadstavbu, tím zvyšuje Svědomí čtenáře a vede ho k větší čistotě myšlení, jak Ty píšeš k Lidství. To mi na něm zaujalo. A rovněž že polopaticky, věcně, často s technickým podkladem opisuje metody, či části metodiky způsobem, který mám pocit, ťuká ve Vědomí na správné místo.
Našla jsem v něm věty, které jsou mocné: ...hodnota, nabývá až s obrazem....To je prakticky kouzlo, ale v KSB je to věcně podáno. Líbí se mi propojenost se zdravým selským rozumem, rodem, lidovostí, hudbou, uměním.
Také odkaz na plnou pravdivost, kterou lze najít pouze skrze Boha. Jinak je nutné rozpoznávat, třídit a být pozorným k synchronicitám.
Doporučení k střízlivému, etickému životu, nebo pobídka jak přistupovat k přípravě na důležitá rozhodnutí. Lehká strava, samota, utřídění mysli. Všechno mi to do sebe zapadá. Oceňuji když někdo říká: Utvoř si svůj názor, nech ho prověřit událostmi v čase, případně ho pooprav.
Možná je mé vyjádření příliš spontánní. Možná časem přehodnotím. Ale v tuto chvíli mi to přijde řešení pro každého z nás. Vidím v materiálu mnoho vrstev a vše dobře použitelné v běžném životě. Nevím, zda vydržím ve čtení. Nepřekvapuje mi, že nelze číst na jeden zátah, to nelze nikdy podobný materiál, ani třeba tu vzpomínanou Bibli, nebo Freuda. Má to svůj záměr, vyzývající k trpělivosti a správnému vstřebání. Alespoń myslím.

Re: zpětná vazba

Daniela | 10.04.2015

A ještě k tomu Svědomí, to je tak výstižné, jak jsi definovala: Svědomí je osobní vztah člověka s Bohem.
Takový způsob vnímání svědomí vyžaduje již určitou pokročilost, krom Svědomí, existuje také svědomí na mnoho způsobů a takové svědomí žene lidi do válek, podněcuje nenávist, určuje těm zatemněným často zvrácený směr chování, jen aby měli pocit sounáležitosti se skupinou, která má moc, nebo poskytuje zdánlivost vyvolených.

Re: Pro Mílu

Torge Tareg | 02.04.2015

tak v naší společnosti se za svědomí vydávají hlasy našich rodičů a vychovatelů, pro někoho může být i krevní msta otázkou svědomí....
nicmeně s vědomí m ...je uvědomování si celistvosti a souvislostí našeho jednání na projevy celku

Re: Re: Pro Mílu

ТаuRus | 02.04.2015

Samozřejmě, že svědomí přímo souvisí s morálkou společnosti.
Pojetí morálky nám předávají rodiče, učitelé, média, knihy.
Bůh nám přes svoje proroky dává nápovědu, ale je pouze na člověku (svobodná vůle), společnosti, jestli tu nápovědu využije nebo ne. Proto je morálka v různých společnostéch odlíšná.
My žijeme ve světě pokřívených zrcadel. Ve kterém nám zlo prezentují jako dobro, vlastní prospěch je dáván nad potřeby společnosti atd.
Je na každém jedinci, jestli bude zvyšovat míru svého chápání nebo vše, co mu společnost servíruje příjme, jako danost. Ale potom se nemůžeme divit, že v naší společnosti tolik lidí trpí depresemi - nesoulad mezi duši a tělem, nebo "civilizačními" chorobami. A jestli člověk je schopen položit si otázku "proč právě já?" a hledat odpověď, tak je na nejlepší cestě k uzdravení.
To samé se společnosti, která je s morálkou na štíru. Války, kríze přírodní kataklismy - to je vše odraz stavu naší mysli.

Re: Re: Re: Pro Mílu

Lin | 03.04.2015

Odpověď pro Mílu dám sem - pod vaše příspěvky, pánové Torge a Taurusi. Výborně jste doplnili mou snahu. :)
A teď pro Mílu:
Od konce - kdy jsem použila KSB v životě naposledy? Právě včera, když jsem vám psala tu svou prosbu. Tím, že takovýmto způsobem oslavujete Putina (chápu, že je to myšlené v dobrém), na něj kladete obrovskou tíhu zodpovědnosti a spřádáte vlákno scénáře "Putin-zachránce světa" (a vy všichni se radujte, vzešel nám nový spasitel, takže se v klidu usaďte a čekejte na nové časy = podpořil jste biblickou matrici).
Nadlidskou zodpovědnost a nadlidský úkol pro jednoho jediného člověka jste tím článkem do síťky zapředl. Putin, aby mohl uspět, naopak potřebuje hlavně odlehčit a pomoci "nést břímě". Toho se docílí, když čím dál víc lidí po světě bude chápat, co dělá, proč to dělá, k čemu to směřuje. A pokud pochopí, budou moci přiložit své ruce ke společnému dílu = tím ulehčí Putinovi jeho pozici, jeho práci.
Putin je jen příkladem jiné cesty lidstva, ale nemůže po té cestě jít sám. Každý z nás musí přiložit svůj podíl práce. Jak bylo nedávno řečeno - v Rusku bude od příštího roku potřeba "svého Putina" v každém okrese = na řídící místa se budou muset najít kádry Putinových kvalit, přinejmenším tací, kteří vědí, chápou a táhnou za stejný provaz.
Když my tady - v naší zemi - budeme více chápat, když budeme měnit svůj světonázor, více si všímat, co se kolem nás děje, více reagovat, starat se o "věci veřejné", pak i naši politici budou muset být jiní. MUSET - to není omylem napsané slovo, to je zákonitý proces. Jak psal Taurus o "odrazu stavu naší mysli" - patří sem i politika. Čím více takových chápajících zemí, tím lepší politici a Rusko pak nebude stát jak "sám voják v poli".
K matricím atd. nechci nic vysvětlovat. Ne že bych byla skoupá, ale obávám se, že neumím vyvsvětlit dostatečně (a tím by vaše případné pomýlení padalo na mou hlavu, což - v rámci svědomí - by mi docela zavařilo). Ono je nejlepší, když se každý snaží sám pochopit, co se pod tímto názvem skrývá = vytvoří si svůj obraz k dějům, které probíhají. Jen "nakopnu" - matrice = mřížka = matrix = životní scénář.
A chápu, že vás "suché čtení" KSB příliš neláká.To většinu tady, taky jsem "nechtěla, nerozuměla, nechápala". Osobně mi zpočátku více vyhovovaly analytiky, kdy už jde o přímé vysvětlení "jak to pochoduje". Pak mám hodně ráda vysvětlující videjka, protože více chápu na konkrétním příkladu, obrázku. Analytik a videí s českými titulky je tu dost a dost - stačí si vybrat. Pokud nechápete, nerozumíte - odložte, vyberte cosi jiného a k tomu odloženému se zkuste po nějakém čase vrátit. Neznamená, že když teď nechápete, nebudete chápat nikdy.
Jinak - neberu si naší debatu osobně, ani jsem nepsala svou prosbu s nějakým "osobním nevyřešením". Jen zkuste podumat, co by asi čekalo Rusko, pokud by se tam už řadu let lidé nevzdělávali v "taktice a strategii řízení" a jen by oslavovali Putina. Putin není nesmrtelný. Proto jsem vám psala tu prosbu.
Srdečně vás zdravím a díky za diskusi.

Re: Re: Re: Re: Pro Mílu

ТаuRus | 03.04.2015

Лин, ты умничка. Я это знаю уже давно. Молодец, все написала правильно.:)

Re: Re: Re: Re: Re: Pro Mílu

Lin | 03.04.2015

:) Díky.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Mílu

popolvár | 05.04.2015

Lin, vystihla si podstatu toho najpotrebnejšieho pre každú komunitu a jedinca- byť sám sebe "Putinom" - človekom konceptuálne gramotným, s rozvinutou intuíciou a svedomím. Jedine takto sa možno vyhnúť postalinskej dobe - so smrťou Stalina na dlhé obdobie bolo prerušené jeho dielo, vízie - nemal jemu rovných súdruhov - pokračovateľov

Pokračování diskuze s Lin

Míla | 02.04.2015

Přenáším diskuzi:


Re: Re: Re: Re: K článku o Putinovi - z orgonetu

Lin | 02.04.2015

Ta "esence, nadhodnota" - to je to, čemu se říká svědomí. Materiály KSB se tím zabývají poměrně dost a dokonce i tím "vnitřním životem" a "nepopsatelným". Problém ale je, že lidé s narušeným svědomím (nebo bez něj) s KSB moc pracovat nesvedou.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: K článku o Putinovi - z orgonetu

Míla | 02.04.2015

A kdo má z lidí podle Vás narušené svědomí, či je dokonce bez svědomí ? Jak se takový člověk pozná ? Platí podle Vás vždycky systém zrcadla, že "podle sebe - soudím tebe" ? Jak to tedy přesně je podle Vás ? Existují výjimky a kdo tyto výjimky případně povoluje ? A jak víte, že lidé bez svědomí nesvedou pracovat s KSB ? Co s těmito lidmi tedy společnost udělá ?
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: K článku o Putinovi - z orgonetu

Lin | 02.04.2015

Aha... tak už asi chápu, proč si nerozumíme. :)
- víc v sekci "polemika"
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: K článku o Putinovi - z orgonetu

Míla | 02.04.2015

Jasně, pojďme tam.. :-)
Odpovědět

ještě k diskuzi s Mílou

Aien | 06.03.2015

Myslím si, že se mýlí v podstatných věcech. Např. láska a nenávist jsou dvě strany téhož atd. Podle mne je to tak, že ty dvě strany jsou lhostejnost (nečinnost) a angažovanost (tvorba). V 3d světě (hmotném světě) jsme se narodili, abychom měli tělo jako nástroj tvorby. Pokud je něčím cílem sedět na zadku a meditovat a nic nedělat jen šířit lásku , měl se narodit v jiné dimenzi, kde tělo v hmotném smyslu nepotřebuje. Prostě nevyužívá toho privilegia mít tělo. To je taky mimochodem důvod, proč se nás různí paraziti snaží obsadit a realizovat se prostřednictvím našeho těla.
Pokud je člověk angažovaný (tzn.používá tělo, mozek atd.), tak záleží na způsobu buď tvoří pro dobro lidstva nebo proti. A jsme u té lásky a nenávisti, dobra a zla. Ezoterika lidi odvádí od tvorby, dělá z nich pasivní "generátory lásky", myslím, že to ale moc nefunguje. Myslím, že člověk vyzáří mnohem víc lásky, když např. otrhá svou úrodu třešní a přebytky (kterých je vždycky moc) rozdá sousedům. Nenávist bych charakterizoval jako extrémní sobectví. O tom je mimochodem ruské bojové umění Ljubky. Podívejte se na UA: Xoxli nenávidí separatisty (Rusy), a novorisijci milují svou zemi a rodiny a brání je, zajatcům neubližují, jen jim namáčejí čumáky do té kaluže krve, kterou udělali. Blbé je, že lásce se nedá naučit, kdežto nenávisti ano.

Re: ještě k diskuzi s Mílou

Smradupan | 06.03.2015

Já si myslím, že vše je to o momentálním energetickém naladění člověka. Když se člověk dobře vyspí, nají, má zdravé rodinné zázemí a práci, která mu přináší uspokojení tak je těžké přimět jej k nenávisti. Láska se dá vložit do veškerého lidského konání a i když bude přísná a spravedlivá tak je akceptovatelná a k něčemu to povede. Bez lásky se přísnost a spravedlnost stává terorem. Novorosijci bojují o život, o zem a o svůj rod. Rod je to co má u Rusů váhu a tradici. Na západ od Dněpru je to takové všelijaké jen ne dobré.

Re: ještě k diskuzi s Mílou

Torge Tareg | 06.03.2015

dobře lásku a nenávist popisuje
OSHO v knize O čakrách -tajemství jogy a tantry.

taky jsem to chápal jinak, ale je to tak , pokud je např. láska blokována,je to proudění energie, obrací se v nenávist, tedy ten kdo dokáže nenávidět dokáže i milovat, je to projev tuším třetího těla

Re: ještě k diskuzi s Mílou

Torge Tareg | 06.03.2015

láska o které se mluví nevychází z ega,tedy nemůže být sobecká.
často se pletou pojmy s dojmy co to láska je, čeština má jen jeden výraz pro pojmenování lásky,řečtina čtyři.
Jinak v okamžiku kdy se aktivují centra v mozku začne docházet k tvorbě endorfinu hormonu atp, stejně tak začnou -li čakry metabolizovat hodně energie .. projevem je pak něco co se tváří jako láska,euforie, je to vnitřní stav a naladění joko po tripu čosto ovšem odtrežené od reality.Projevem může být to co jsme zde včera mohli číst.

Re: Re: ještě k diskuzi s Mílou

Aien | 06.03.2015

Nepletla bych sem jogu, čakry atd. To jsou projevy , např barva aury atd. Chtěla jsem spíš diskutovat o té činnosti X nečinnosti, sluníčkování atd. (příklad je Iva Adamcová nebo Kiesha) Myslím si, že člověk se narodil na Zemi, aby se naučil rozeznat zlo a bojovat se zlem. Máme se tu vycvičit jako takový vesmírný Specnaz. Je to na dlouhé řeči a dlouhé studování a přemýšlení. Celé to sluníčkování je jen paralyzování potenciálních bojovníků.

Re: Re: Re: ještě k diskuzi s Mílou

Torge Tareg | 06.03.2015

zcela jistě je třeba konat,ale bez pochopení vzniku projevů ,žadnej specnaz nebude ;)
Omezením se na fyzické tělo se rovnou vzdáváš 90 % potenciálu.
Nejtežší je v jemnosti zustat tvrdý a rozlišovat. A ano sluníčkaření je k ničemu..

Re: Re: Re: Re: ještě k diskuzi s Mílou

Daniela | 11.03.2015

Jsem tu nová, ale v diskuzi mi lecos zaujalo, hlavně věta: Nejtežší je v jemnosti zůstat tvrdý a rozlišovat.
Když rodič potrestá dítě, trestá s láskou uvnitř, i když trest může být přísný, je v zájmu dítěte. Rodič ve chvíli kdy trestá, má stále přítomnou lásku k dítěti. Mluvím o přiměřeném trestu, který dítěti vymezuje hranice.
Totéž níže se zmiňuje nějaký křesťanský text např. Kdo po Tobě kamenem, Ty po něm chlebem. Mojí optikou text nevyzývá k pasivitě. Vnímám to, že je možná i tvrdší reakce, ale se správným vnitřním nastavením, bez hrubých nánosů vzteku, nenávisti atd.. Také mi přijde vhodné, když odveta je o něco mírnější, aby se zlo eliminovalo, namísto růstu.
Dobrým příkladem jsou zde zmíněni separatisté. Příměřená odveta je schopnost jít do boje, bránit se, hájit svoji zem a rodiny, ale zachování vnitřní čistoty vidím v způsobu jakým se chovají k zajatcům atd., rovněž je níže něco podobného zmíněno.Re: Re: Re: Re: Re: ještě k diskuzi s Mílou

Stano | 01.04.2015

Súhlasím, dnes som vysvetľoval chlapcovi, že nastavenie druhého líca nemusí znamenať zbabelost. Ak nám niekto ublížil jednorazovo prípadné náhodne, načo odplácať. Je to niekedy kontraproduktívne. Potom sa zabíjajú kladný po celé generácie . Siti-suniti možno nie je celkom presný príklad. Ale vieme ze odplácanie nemá konca.

Odplata

Daniela | 07.04.2015

Ano, tak to rovněž vnímám. Je třeba vyhodnotit situaci a použít intuci i rozum k adekvátní odpovědi. Tou nemusí být okamžitá odplata, nebo odplata vůbec. Signalizovat svoji pevnost je možné mnoha způsoby.
Jistě existují chvíle, kdy je třeba demonstrovat i sílu, obzvlášť u muže, ale i ta síla by měla být ideálně demonstrována s rozvahou a přesně.

Re: Re: ještě k diskuzi s Mílou

proud | 06.03.2015

Asi by to chtelo ujasnit si jednu zakladni vec,a to tu,ze bez lasky je fakticky hodne malo jedincu,laska je velice samozrejma cloveku jako takovymu,proto me vadi,kdyz z ni nekdo dela neco co musime bezpodminecne davat,je to silne zavadejici.Navic si kdekdo pod pojmem laska predstavi sex,nebo vztah aniz by vedel,ze v lasce zije at ho ma,nebo nema.A ano,souhlas,laska a nenavist jsou rodny sestry jdouci ruku v ruce! Ale ani kdyz nenavidim,neznamena to ze ve me neni laska.Dokonce ani kdyz budu zabijet,nebude to stav bez lasky,schvalne jsem pouzil ten extrem,je platnej!!! Proto me tyhle slunickarsky ZRADY tolik michaji.Prijde mi to jako diskreditace lasky,chtelo by to zamyslet se jaky skody vlastne muze slunickareni napachat ve skutecnosti,pro nic za nic nam ho elity jakoze konspiracni teorii a jakysi novy nabozenstvi nepredhodili!!!!

Re: Re: Re: ještě k diskuzi s Mílou

proud | 06.03.2015

A jelikoz odveku pusobej zradne a odzadu,pod plastikama vseho moznyho,i tvariciho se uslechtile,chtelo by to zpozornet a najit co tim slunickarenim sledujou a jak to funguje.Prooze mnozi z nas se opet nachytali a verej tomu,verej ze pachaj neskutecny dobro,ale je to skutecne tak???!!!! Po zkusenostech je mi jasny ze je to presne obracene,jen zjistit jak to funguje.

přeneseno z diskuse

admin | 25.02.2015


důsledky

veronika | 06.03.2015

ahojte - je po půlnoci a ted jsem dočetla vaše dnešní příspěvky..
mrzí mě, že jste se zachovali k mílovi jako zmije vyhřívající se na lesní mýtině..
no jo, přišel sem NARUŠITEL, kdos, kdo žije život a je schopen plakat radostí z krásy obyčejné kapky rosy, z její zářivé krásy v ranním slunci..
nechci tady rozepisovat poetické ságy, ale JE TŘEBA SI UVĚDOMIT, ŽE ŽIVOT JE AŽ NEPŘEDSTAVITELNĚ ŠIROKÉ SPEKTRUM ROZMANITOSTÍ..A JESTLIŽE HLEDÁME HARMONII, NEMŮŽEME TVOŘIT KONFLIKT, ZÁPOR.., PROTOŽE TOHLE VEDE K DESTRUKCI => ZRCADLENÍ...Míla určitě není zlý člověk, ba ani dokonce trolll..ne , on vám jen chtěl jednoduše přiblížit zákonitosti života..

ano, v této divoké situaci chceme vědět info.. info o tom, kolik tanků je tam či tam..

dala jsem řeč s pekařem, který má kámošku ukrajinskou učitelku..ona má vš, je učitelkou..a maminkou synka..z ua odešla do čr proto, že se to tam nedalo..3-letý dítko nachala na ua s babi, dědou, synek jim říká mami, tati a ona tady maká kdesi u pásu, proto, aby konečně byla dobře oblečená a synek chodil ve značkových hadrech a měl laptop, či nejnovější tel.. - dnes má synek kolem 8let a tahle máma je mu něco jako starší sestra.,.která domů, do kieva, přijede jednou za půl roku na pár dní...
JAK BYCHOM SE ZACHOVALI MY??
Já... bych odjela z kieva na vesnici, zapadákov, učila bych v malé, místní škole, na úroven hadrů bych se vyprdla, začala bych na zahrádce pěstovat všechno, co by se dalo - ale hlavně bych byla se svým synem a tak se zásadně podílela na jeho formování..- vždyt toto je největší bohatství v životě ženy...

DNES RÁNO JSEM MUSELA PLAKAT, KDYŽ JSEM SI UVĚDOMILA, JAK TI SKÁKAJÍCÍ BLBCI, ČI HÁZEČI MOLOTOVŮ V KONEČNÉM DŮSLEDKU PŘIPRAVILI HLAD SVÝM NEJMENŠÍM OBYVATELŮM...UCÍTILA JSEM, JAK MALÉ DĚTI PLÁČOU HLADEM, JAK JIM JEJICH RODIČE NEMAJÍ CO DÁT K JÍDLU - TOHLE TAM OPRAVDU NASTANE...

NEJVÍC NA TO DOJEDOU PRÁVĚ JEJICH MALÉ DĚTI...
JE MI TO MOOOOC LÍTO...., ale nevím, co s tím dělat...
je to moc smutnýý.
Odpovědět
Re: důsledky

veronika | 06.03.2015

ps: hledí sem mnoho očí - a já doufám, že aspon jedny jsou kompetentní natolik, že v této věci udělají aspon něco - či možná i mnoho...
Odpovědět
Re: důsledky

ТаuRus | 06.03.2015

Hmm...
A nechtěla bys se sama zamyslet nad tím, jak zde ty příspíváš k narušení harmonie a hrocení konfliktu?
Nebo podle tebe je to tak, že vy s Milou jste čisté býtosti, nesoucí světlo a my zde jen zemitě prskáme a něčeho, z vašího pohledu nepochopitelného, se dožadujeme? Kolik krát tvoje chování, nechuť naslouchat a mít ohledy na ostatní rozdělilo společnost? Svoji zodpovědnost necítíš? Mila, kterého lituješ, dostal, co pro to, možná zbytečně tvrdě, právě kvůli tomu, že už máme zkušenosti s tebou. Dvě "Veroniky" na jednom webu by už byl málokdo schopen akceptovat.
A promíň mi mou tvrdou upřímnost. Dostalo.
Odpovědět
Re: Re: důsledky

veronika | 06.03.2015

nikdo není natolik čistý, aby mohl předstoupit před stvořitele bez škraloupu hříchu..a ten, který se bude hlásit, že je čistý, asi bude mít poruchu ega, či sebereflexe..
ps: kdo je bez hříchu, at hodí kamenem...
v podstatě harmonie je soulad, klad a když do toho zasuneš zápornou myšlenku, vytváříš disharmonii, tedy narušení harmonie..

nemusím o tom mluvit, psát, protože tys velmi inteligentní člověk, a víš..
když jsem byla malá, rusové k nám chodili na návštěvu, znám vaši mentalitu..
ty znáš nás - nežiješ tady rok...náš národ údajně obsahuje nejvyšší % obyvatel s paranormálními schopnostmi na světě.. proto jsme ted sraženi na kolena.., naprosto jsme závislí na libovůli mocných - tedy na exportu..
ale český národ povstává..

a co se týká mého rušení diskuze..
to je kapitola..
pro někoho je to přínosem..
pro jiného ne..

vím, že lidi potřebují fakta, která pak analyzují svým rozumem - díky tomu se orientujem v prostoru
ale ony kladné emoce slouží k tomu, aby ty nejvíc zátěžový situace člověk zvládl živý... :-)
viz - masaru emoto a jeho VODA...- a my jsme přeci převážně z vody, ne??!!a vzduch kolem nás?? hmm??
taure, vše v dobrém, přijdu sem v pondělí.... ?
musím malovat... :-)))

Re: přeneseno z diskuse

proud | 06.03.2015

Je zajimavy,jakejma ocima jsi to cely videla veroniko,az na jedince co urazeli,se s Milou diskutovalo,mela sis to poradne precist a promyslet.Vzdyt v jadru nenabizel nic jinyho nez channelingy.Kdyz to prelozim a oprostim od vsi omacky vyslo mi z toho svejma slovama asi tak tohle: Miluj blizniho svyho i kdyz ti ublizuje a nech se od nej zariznout,hlavne mu jeste nezapomen odpustit.On za to vlastne nemuze,to nejaky "entity"! My tu jsme na hrani entitam a ve 3D stejne nic nedokazeme!.........No promin,ale tohle myslis vazne,ze se ho zastavas? :-))))))))))))))))))))))

Re: Re: přeneseno z diskuse

proud | 06.03.2015

Porad nechapes ze se pred zadnyho "stvoritele" nepredstupuje,ze principy stvoreni a fungovani vesmiru jsou naprosto jiny a jinak postaveny,neni v nich nastesti nic lidskyho,na takovou dokonalost jeste nejakej cas nedosahneme :-)

Re: Re: Re: přeneseno z diskuse

veronika :-))) | 06.03.2015

proude, to je tak obsažný, tak hluboký.., prostě nádherný..
nedá se to vůbec popsat - napíšu sem cca příští týden, co jsem včera na vlastní kůži prožila - ted maluju.. :-)

Re: Re: Re: Re: přeneseno z diskuse

Pe-tri | 06.03.2015

Zkus si prosím sebekriticky a ve vlastním zájmu uvědomit, že prakticky vůbec nejsi schopna pracovat v intelektuálně harmonickém režimu otázka-odpověď. Na místo toho trvale jedeš (už jako zombii) v režimu otázka-poučování. Tím naprosto degraduješ partnera, když svévolně měníš situaci z rovnoprávného stavu: já pán - ty pán do disharmonického: já šafář - ty ovečka. Uvědomuješ si to ? Jsi schopna mi věcně a lidsky odpovědět nebo si mě zase pozveš k tabuli ?
P.
ps. Na téma infopole a egregor jsem ti položil několik málo naprosto srozumitelných otázek, proč mi na ně neodpovíš ?

Re: Re: Re: Re: Re: přeneseno z diskuse

Pe-tri | 06.03.2015

Jen doplním pro případ, že by jsi se přece jen pokusila mi odpověď. Předpokládej prosím, že vím a znám co to jsou vhledy a vnitřní kontakt s vf, tzv. "transcendentálními" energiemi a jejich vlivem na genetiku jedince. Tak školení prosím skutečně ne.
P.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: přeneseno z diskuse

ТаuRus | 06.03.2015

Neodpoví. Kde se necítí silná v kraflecích, tam ani nebude se pouštět do debat. Sebereflexe žádná, empatie též....
Bohužel (pro leva-net), je jaro. Proto očekávám vsplesk misionářské aktivity. Navíc, ji ještě ten Mila nakopnul a ona řadu toho, co o ní řekl vzala vázně. A jsou zde i lidé, kteří ji to baští, čímž ji nesmírně motivují.
Ještě si užíjeme...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: přeneseno z diskuse

Pe-tri | 06.03.2015

Je to i můj tip, ale řekněme tak za týden mrknu, jestli se přece jen nad sebou nezamyslila.
P.

Re: přeneseno z diskuse

růža | 06.03.2015

Splácat všechno dohromady, však do něčeho se přece jen trefíš,
a vytvářet dojem jak ty máš navrch, v tom ses vypracovala.

Re: Re: přeneseno z diskuse

veronika :-))) | 06.03.2015

růža
tak se, prosím, na mě nemrač....
nesluší ti to

Re: Re: Re: přeneseno z diskuse

růža | 06.03.2015

Veroniko, barvy ti zprostředkovávají lety do mimoreality a pak střílíš od pasu - rozdáváš své pocity a rozházené myšlenky, kamuflující záběr schopností :-(

Re: přeneseno z diskuse

Smradupan | 06.03.2015

Takže:
"mrzí mě, že jste se zachovali k mílovi jako zmije vyhřívající se na lesní mýtině" --- tolik lásky, odpuštění a pochopení vtěsnat do jedné věty chce fakt mistra.
"nikdo není natolik čistý, aby mohl předstoupit před stvořitele bez škraloupu hříchu" --- těsně před vstupem domů lidský duchu musí ještě jednou prožít všechny své poklesky a špatné skutky ze všech svých životů. Tento prožitek ním natolik otřese, že se sám v sobě v podstatě zhroutí a teprve tehdy je dostatečně očištěn aby mohl vejít do říše ducha. A ta je ještě nesmírně daleko od Boha samotného.

Re: Re: přeneseno z diskuse

veronika :-))) | 06.03.2015

:)
včera jsem měla neuvěřitelnou boží souhru..ted nemám čas to spisovat, ale dám to sem, až to domaluju...
i já jsem vydatně zírala... :-))))))))))))

Re: Re: Re: přeneseno z diskuse

Pe-tri | 06.03.2015

Jak by jsi popsala rozdíl mezi objektivním a subjektivním ? Kdy je a kdy není namístě činit ze subjektivních prožitků objektivní závěry? Lze subjektivní prožitky podvrhnout ?
P.

Re: Re: Re: Re: přeneseno z diskuse

veronika :-))) | 06.03.2015

jak je vidět, ze subjektivních prožitků dělat objektivní závěry je dobré jen pro někoho.., což celé spektrum není schopno - tedy ani ochotno akceptovat..
tys, stejně jako taurus, dosti inteligentní člověk..
osobně jsem nikdy netoužila znát a citovat všechny poučky, protože mi to vždy přišlo zbytečné..- žiju přítomným okamžikem - kdy není třeba se trápit tím, co bude za xy dobu..využívám boží přítomnosti, kladných energií, což mi pro obyčejný život naprosto dostačuje.
lze samozřejmě podvrhnout vše..
když se člověk opije, jak mohou být jeho subjektivní prožitky zítra objektivními??
nic podobnýho nekonzumuju - a ty mě chceš nachytat..

pe-tri - je mi fuk, co si o mě myslíš..pro mě hraje zásadní roli to, co mi přináší běžný život, zda cítím radost, naplnění, jestli jsou šťastný moje děti,.. a vůbec - z mých příspěvků jsou věci, který mě zajímají - jasný, ne??

já se nerada bavím s lidmi, když jim říkám hasičská červeń a oni jsou do běla z toho, že neřeknu RAL 3000, ale nevím, jestli mi v tomto porozumíš...

Re: Re: Re: Re: Re: přeneseno z diskuse

Pe-tri | 07.03.2015

Soudím správně, že podobně jako je ti fuk co si o tobě myslím já, je ti fuk co si myslí ostatní o tvých zdejších příspěvcích ohledně toho co tě zajímá ? Bereš si nějakou zpětnou vazbu z okolí nebo ti je fuk co si ostatní myslí ? Rozumíš své (nebo mé nebo Taurusově nebo ostatních) motivaci (v podmínkách že je všem všechno fuk) ? Jen tvoji nejbližší mají vliv na to, co je pro tebe v životě zásadní a co zbytečné ? Fakt si myslíš že podvrhy jsou možné jen pod vlivem alkoholu ? A co vůbec si představuješ pod takovým pojmem život ? Co by jsi označila za oblast o které bys mohla říct - tomu rozumím ? Nedá se o tvém přístupu k životu říct, že nahrazuješ inteligentní chápání vegetativním, egocentrickým přežíváním ? K čemu tě tvá boží přítomnost vede - rozšiřování, stagnaci nebo specializaci vědomí ?
P.
ps. Chápu asi moc otázek najednou. Ale možná lepší dřív než bude úplně pozdě. Případné odpovědi jsou na tobě.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: přeneseno z diskuse

veronika :-))) | 07.03.2015

tím jsem chtěla napsat, že podvrhy jsou možné naprosto ve a při všem - člověk musí být nesmírně opatrný..
a taky jsem napsala, že mě nezajímá, kdy začala, či skončila třeba 1. ww a jakou měl krevní skupinu hitler..to jsem se učila na základní, či střední škole.. - a pak to - a hodně podobného - vypustila z hlavy..., protože - i velmi blízká historie je zmanipulována a já vnímám energetickou stopu její skutečnosti..
mnoho lidí vzdělání baví a vyžívaj se ve svých historických znalostech..
můžeš mi namítnout, že bez znalostí historie - příčin a důsledků , následků můžeme tak lépe čelit tomu, aby se ono zlo opět neopakovalo..
jenže - příteli, vždy se k tomu přidají určité niance, které zastřou mysl či ostražitost obětí a HISTORIE SE ZNOVU OPAKUJE...K TOMU VŠEMU SE PŘIDÁ I AKT POMSTY A mela je opětovná..
pořád se to točí dokola jenom proto, aby se ti, kteří jsou tady navíc, se měli furt dobře a nad poměry ostatních - proto je furt hlad, bída, války,..aby se jich to nedotklo a žili si svůj život..MIMO dění obyčejných, ale v tichosti a kráse naší Země..., na náš úkor..

to, že se člověk stará o své blízké, je samozřejmostí..
žijeme v úžasné době, kdy přichází bod zvratu..
mocní jej neustále odsouvají, protože si chtějí zachovat nejen svoji životní úroven, ale hlavně ROZHODOVACÍ PRAVOMOCE A TÍM I SVOJI NEDOTKNUTELNOST, TEDY NADŘAZENOST = VYJÍMEČNOST...nyní se jedná ve vyšších kruzích o tom, jak tyhle borce této přednosti zbavit co nejefektivněji...a nejrychleji
PROCES JIŽ ZAČAL....

my máme naprosto báječného prezidenta
jakožto premier podepsal , krom jiného, taky exekutorský zákon..

a nyní bojuje za zničení všech nepravostí, které utlačují podhradí...

jenže koná tak, aby ostatní neprokoukli...

je jako putin, má těch gambitů víc... :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: přeneseno z diskuse

veronika | 07.03.2015

A JEŠTĚ PE-TRI - ŽIJEME V SYMBIOZE s duchovním světem, kdy on už svůj vítězný boj začal - a potřebuje, abychom se my, zmaterializovaní, přidali....

TOHLE JE ABSOLUTNĚ ZÁSADNÍ A VÝZNAMNÉ...
jinak se budeme pořád točit ve víru příčin a následků...xy následných generací - i když v případě jejich důslednějšího úderu nám hrozí zkáza rovnající se zániku či životní přestávce na pár tisíc let

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: přeneseno z diskuse

Pe-tri | 07.03.2015

Stále si myslím, že ne zcela rozumíš tomu, co se ti snažím sdělit. Já nemám nic proti tvému způsobu života a tomu co ti přináší. Jenže když se jeden rozhodne nést kůži na trh, tak by měl být schopen zpětnovazebně posoudit, jestli to bylo správné rozhodnutí, či bylo správně načasováno. Ty jsi se rozhodla přinášet na trh své vhledy. Ok, jenže proč potom ignoruješ zpětnou vazbu trhu, které ti říká totéž co i ty vyznáváš - buď (z těchto a těchto důvodů) opatrná (zamysli se) a přitom toto upozornění evidentně ignoruješ.
Ať víš či nevíš, zatím nevidím, že se řídíš myšlenkou, kterou bych prozatím skončil: vhledy bez rozumu jsou stejně nebezpečné jako rozum bez vhledů.
P.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: přeneseno z diskuse

veronika | 07.03.2015

..buď (z těchto a těchto důvodů) opatrná ..

nemůžu pe-tri..
čas se krátí a bod zlomu přibližuje....
bud to bude tak či jinak..
rozdíl mezi + a - je fatální...
tady nejde o život jeden, či 1000,.., ale jde o celou naši civilizaci...o to, zda být, či nebýt...
lidí, jako jsem já, je mraky.., ale zatím mlčí...a budou mlčet do určitého bodu zlomu, který se zákonitě blíží mílovými kroky..
pak bude záležet, jak se každý jednotlivec zachová k cizímu a také k viníkům.., protože svou krutostí zlomu bychom mohli zaset krutost do budoucna..
proto přechod mezi jednotlivými epochami musí projít co nejvíc -nejměkčeji - kvůli energetické zátěži v budoucnosti...= zrcadlení , protože vše je velmi provázané...
+a my tady máme velkou příležitost podílnictví...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: přeneseno z diskuse

veronika :-))) | 07.03.2015

když dav vyznává zelenou a když kdos začne vyznávat modrozelenou, je divný a když se ohákne do růžový, tak je vyloučen??

pochop, já nemám tvý faktologický znalosti a přitom se horším člověkem rozhodně necítím....
nicméně si myslím, že na chuti toho, či tamtoho čaje bychom se shodli:-)

Re: přeneseno z diskuse

popolvár | 07.03.2015

mozno budete na mna mnohí divne pozerat, ale ohladne celej tejto diskusie k tomuto adminom presunutému vláknu to vidím takto (netvrdím, ze som trafil klinec po hlavicke):
clánky a diskusie na levanete sa nesú v duchu dominancie lavej mozgovej hemisféry - abstraktno-logickej, pretoze prevazná cast ludstva funguje v tomto móde, a tomuto módu bolo aj prispôsobené koncipovanie materiálov KSB (aj ked ich zvládnutím neskôr dôjde k postupnej obnove dominancie pravej mozgovej hemisféry, pricom lavá uz bude maximálne rozvinutá a vyuzívaná). Je pár jedincov, ktorí nejak prirodzene fungujú v predmetno-obraznom móde pravej mozgovej hemisféry... Kedze im je z daného "holografického" vnemu jasná podstata daného predmetu-obrazu v celej jeho komplexnosti, co v nich vyvoláva nálezité pocity ako indikátory "to je dobré - to je zlé", tak zanedbávajú rozvoj analyticko-logického (plochého opisného) fungovania. Pre seba to nepotrebujú... To vsak stazuje komunikáciu a vyvoláva nepochopenie u jedincov, fungujúcich prevazne v lavohemisférickom móde (a tých je zatial väcsina), t.j. Veronika nám nevie svoje predmetno-obrazné vnímanie pretlmocit v nasom analyticko-logickom kóde.
Preto by som Veroniku nehádzal do vreca k zjavným "uleteným slnieckárom"... Mozno by som jej fakt vytvoril jej vlákno, kde sa môze "odviazat", ale tu musí aj ona akceptovat, ze na hlavnom diskusnom vlákne musí byt strohejsia a menej "uletená" a komunikovat v duchu lavej hemisféry a s odkazom na jej vlákno ak cíti potrebu "uletiet" ...

Re: Re: přeneseno z diskuse

Pe-tri | 08.03.2015

A co egregoriální působení na podvědomí ? Co myslíš, může nebo ne - přemapovat (podmanit si) činnost neokortexu ?
P.

Re: Re: Re: přeneseno z diskuse

popolvár | 08.03.2015

na kazdé podvedomie pôsobí egregor. Ci mu myslenie a konanie cloveka úplne nekriticky podlahne, alebo len z neho cerpá a následne kriticky prehodnocuje, zálezí na jeho filtroch a súdnosti jedinca.
Ja som len nahodil trocha iný uhol pohladu na "problém" s Veronikou... Otázkou je, kto z nás dokáze relevantne posúdit mieru podmanenia Veronikinej cinnosti neokortexu egregorom, a za dalsie posúdit blahodárnost daného egregoru vo vztahu k smerovaniu rozvoja jedinca a spolocnosti...

Re: Re: Re: Re: přeneseno z diskuse

Pe-tri | 09.03.2015

Souhlas, a pokud se týká otázky - kdo z nás dokáže být vůči Veronice objektivní, tak je jasné že objektivní odpověď je - asi nikdo. Nicméně mou subjektivní odpovědi na tuto otázku bylo motivováno mé upozornění adresované Veronice. Nic víc nic míň. Co s tím udělá je samozřejmě plně na ní. Osobně, bych byl za podobná upozornění (zpětnou vazbu) z okolí rád.
P.

Re: Re: Re: Re: Re: přeneseno z diskuse

veronika :-))) | 10.03.2015

pe-tri, i když jsem vytasila drápky, já si tě velmi považuju..
opravdu - velmi..
obklopuju se chytrými, inteligentními lidmi, kteří studují historii a taky těmi, kteří jsou manuálně zruční
řídím se tím, že každý má nějaký úkol, poslání, každý něco umí více, než okolí, které jej obklopuje, a tak je zajištěna rovnováha.... :-)

Brano / spravodliva mzda a uzera

Stano | 29.07.2015

Uzeru ani velmi nemusime rozvadzat.
Uz po neznej p.Vasky vysvetloval , prečo je urok nezmysel , banky by mali byt statne a na zaklade konkurzov poziciavat peniaze s nulovym urokom . Vraj vdaka tomuto systemu staroveke Ateny dosiahli svoj rozmach a dokazali porazit Xerxesovu milionovu armadu napr.
Nie som makroekonom , skor tento nazor davam do diskusie .

Spravodliva mzda . Tu sa teraz deje nesmierne svinstvo a necudujem sa Ti Brano , ze Ta to tak irituje .
Bankar zaraba tisice krat viac ako chiriurg, ucitel , vedec atd .
Riaditel banky ( nie pobocky ) a to je len vykonavatel mocnych, nie vlastnik banky , zaraba tiez tisice krat viac ako bezny zamestnanec . To je taky genialny ? Je tisic alebo niekedy dokonca milion krat mudrejsi , rychlejsi, vykonnejsi ako ostani ? Vieme , ze to nie je mozne . Taki robia v NASA a pod.
Od kedy je to tak . Nuz asi poslednzych 40 rokov . Predtym boli platy sefov tak 10 nasobne vyssie oproti zamestnaneckym . A potom to elita roztocila .
Do Neba volajuce svinstvo !!!! Brano tiez by som nadaval ako pohan !
Preco je to tak ?
Nuz su zaplateni doslova kupeni aby vykonavali veci zle . Preco inak by ich mocni tak dobre platili . Oni potom ako ti egyptski drabi - ti urcite tiez dostavali viac psenice ako otroci - zmykaju podriadenych do spiku kosti .
Pozri sa u nas na tie zeny matky ako sedia aj v nedelu v bankach v shoping centrach, predavacky v obchodoch, kde skoro nik nie je, miesto toho aby boli so svojou rodinou .
S riaditelmi korporacii je to podobne . Vlastne skoro vsade je to tak . Je mi z toho smutno , az na zufanie .
Uz dostali svoju odmenu , povedal Jezis na tych prehnane nespravodlivo odmenovanych
Ale nepovedal , ze je to spravne a ze to nemame zmenit !!!!

Re: Brano / spravodliva mzda a uzera

Brano | 29.07.2015

Presne tak....
svet musíme menit k lepšiemu my, čo už máme skoro produktívny vek za sebou...a nie mladí čo ničomu nechápu a uchylujú sa vždy k nejakým pofidérnym teóriám, ktorým nerozumejú.
merlin to vo svojom poslednom príspevku na diskusii pekne napísal, mali by sme si to sem prekopírovat a kecat o tom

Merlin / GP

Stano | 29.07.2015

Este si to teda ujasnim , dobre ?

Myslienky ludi ostavaju kdesi vo vzduchu ako jemne elektromagneticke vlnenie. Na to sa da napojit a to bud Ta ovplyvni alebo Ty ovplyvnis , teda rozsiris to pole . Polia su zrejme nejako kategorizovane, nebude len jedna velka kopa , asi ?
Dobre tomu rozumiem ?

Re: Merlin / GP

Brano | 29.07.2015

no super...toto je dobrá téma..aspon pre mna:-)))
Stano, neviem či si niečo čítal o tzv. morfo-genetických poliach...títo tu to niektorí nazývajú tzv.egregory:-) donedávna som nevedel ,čo to je, merlin to správne vystihol že je to okultný názov morfogenetického pola:-))))
a to riadi podla mna konanie ludstva..to tvorí tú kritickú masu čo rozhoduje o konaní a činnosti ludstva, nie nejaký GP, ktorého títo mudrlanti ani nevedia definovat...
už som kludnejší...skoro som infarkt z nich dnes dostal:-))))

Re: Re: Merlin / GP

Ivan | 29.07.2015

Konanie vačšiny ľudstva riadi ten, kto má kontrolu a dokáže čo najviac plošne ovplyvniť ľudí. Tí sa ovplyvňujú masovokumunikačnými prostriedkami, a to rok za rokom. A kto má kontrolu nad médiami, nad spoločnosťou, nad takmer každým aspektom života spoločnosti ? Nejaké morfogentické pole je už len sekundárny prejav tejto kontroly.

Re: Re: Re: Merlin / GP

Brano | 29.07.2015

Ok , Ivan,
pokladám Ta za najrozumnejšieho človeka na tomto serveri...aspon zatial:-))) potešili ma Tvoje názory, lebo počúvať či čítat tu neustaále tie hmloviny od Hoxa,TauRusa,jardoba a spol. ma nekonečne vytáčali.
Z toho musí byť každému jasné že tzv. GP je jasne identifikovaný a treba proti nemu zakrocit. Kedže on na svoju obranu používa silu, nie je možné ho poraziť inak ako silou.
Pod pojmom"sila" treba rozumiet aj silu získanú oblbnutím vojakov ktorí za neho bojujú. A oblbuje ich nielen teoriou a klamstvom ale aj peniazmi .
Preto treba tvorbu penazí a ovladanie masovokomunikačných prostriedkov vziat pod verejnú kontrolu, t.j. znárodnit.
A toto treba prezentovat a vtlkat ludom do hlavy, nie nezrozumitelné žvasty podfarbené odbornými matematickými výrazmi ,pomenované anonymne DVTR či KOB.
Je vidiet jak je vsetko jednoduché. Len problém je že takúto jednoduchú vec nevidí vačšina ludstva a stále za zúčastnuje frašky nazývanej volby.

Re: Merlin / GP

merlin | 29.07.2015

V princípe sa jedná o torzné (vírivé,rotačné) biopolia a nielen vo vzduchu. Celý Vesmír je prešpikovaný silovými poliami, ktoré sa vzájomne prelínajú, pôsobia na seba, interagujú, rezonujú a pod.
Niečo o nich tu (hoci so všetkým sa nedá úplne súhlasiť):
http://www.biosferaklub.info/dobre-slovo-lieci-zle-pomaly-zabija/#more-386
Každý orgán v tele človeka kmitá s rôznou frekvenciou a emituje príslušné biopole, na čo prvý prišiel Kirlian s manželkou (samozrejme to v učebniciach fyziky zo známych dôvodov dezinfa ľudí nenájdeš) a vytvára sa tzv. aura človeka, podľa východných védických pojmov. Na nete nájdeš množstvo Kirlianových fotografií, napr.:
http://www.kpufo.cz/oblasti/fot/index.php?option=com_content&view=article&id=28:fotografovani-aury&catid=13:jak-na-zahadne-fotografie&Itemid=30
Len pozor na rôzny okultizmus a východné psychopraktiky. -))

Myšlienky človeka sú teda hmotné, predstavujú nejakú formu energie vo forme kmitov (okultisticky - vibrácie) a podľa podobných vlnových charakteristík (frekvencia, amplitúda, koherencia ai.) vytvárajú agregátne informačno-energetické riadiace biopolia. Podľa toho ako človek myslí je teda účastníkom viacerých agregátov = egregorov, v ktorých môže mať rôzny status, podľa toho ako vie svoju myšlienkovú energiu vedome ovládať (môže byť tzv. dojná krava , t.j. odovzdáva svoju životnú energiu egregoru - drvivá väčšina veriacich v nejakú egregoriálnu relígiu, líder egregoru - egregor mu dáva energiu na konanie v súlade s jeho algoritmikou a cieľmi, môže však byť aj manažérom egregoru, ak pozná tzv. kľúče prístupu do neho a vie ho tak do istej miery ovládať- riadiť jeho činnosť).
Egregory majú intelekt a sú hierarchicky usporiadané podľa morálnych kritérií myšlienkových energií v nich obsiahnutých riadiacich modulov.
Človek je na ne napojený svojim podvedomím, ktoré na rozdiel od vedomia (dokáže spracovať 15-16 bitov/s a pracovať max. s 7-9 objektmi súčasne) spracováva mld informácii za sekundu. Takto povedzme ty osobne máš na podvedomej úrovni prístup k obrovskému kvantu informácii v egregore, len to nedokážeš dostať na úroveň vedomia (ako povedzme šamani, jasnovidci, extrasenzorickí ľudia, proroci apod.).
Viac v predvečer, keď budem mať viac času..-))

Probehl jsem kolem tv u mamky

proud | 03.11.2014

a zaslechl kritiku prezidenta,ohledne jeho vyjadrovani............jak je videt,nikdo nepochopil proc se tak vyjadroval a co tim minil........pekny jsme stado,veru pekny..........cim dal tim lip,kdyz nepochopime proc uzil vulgarity a kam tim miril,zcela vedome a umyslne.....

Re: Probehl jsem kolem tv u mamky

J. | 03.11.2014

Toľko sa sústreďujú na formu, až im unikol obsah...

Najlepší sú tajtrlíci, čo argumentujú že pussy neznamená kunda ale kočička. No jasné, nech povie obamovej že by si chcel pohladkať jej pussy a z guantanáma do smrti nevylezie.

Nice Pussy - ked sa moderatorka sekne (Pussy vs Pussy cat)

jardob | 09.11.2014

https://www.youtube.com/watch?v=LuMQBUuU2tg

Vsetko o Pussy Riot

jardob | 09.11.2014

http://www.k213.cz/Pussy-Riot-v-plne-nahote

Mimochodom, objektivne definovat tychto "politickych Pussy väznov" bez pouzitia ich vlastnej terminologie (vulgarizmov) ani nie je mozne. Ak by sa clovek vyjadroval jemne, diplomaticky, len by zjemnoval vulgarnu povahu samotnej skupiny. Prezident Zeman ak chcel podat objektivnu informaciu, nemal na vyber, co sa tyka slov.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>