Níže se nachází archiv pro čtení, diskuse přesunuta na www.vodaksb.eu/diskuse

Diskuse

Re: Re: Re: Nikto ma nepresvedčí,že toto nie je cielený útok na Nemecko

Oracle 911 | 22.09.2015

Asi by to nebol zlý obchod ani pre jednu zúčastnenú stranu.

Re: Nikto ma nepresvedčí,že toto nie je cielený útok na Nemecko

sam | 22.09.2015

utok na VW bol odkaz pre Merkel a ona to pochopila...
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/368316-merkelova-sa-ponahla-uzavriet-dohodu-ttip-s-americanmi/

Re: Re: Nikto ma nepresvedčí,že toto nie je cielený útok na Nemecko

Oracle 911 | 22.09.2015

No Veronika sa nepoteší, lebo keby Merkelová bola schopná, dokázala by kľučkovať. A teraz čokoľvek urobí to poškodí nemeckú ekonomiku lebo ak podpíše tak Nemecko bude vytláčaní (nielen) z trhov EU Američanmi, ak nepodpíše celosvetovo to poškodí nejednu nemeckú firmu.

nový Pjakin

Aien | 22.09.2015

Pjakin 22.9.2015
http://fct-altai.ru/?cat=29

Islámský stát se prý postupně vzdáva a rozpadá

Nasredin | 22.09.2015

a Eurozprávy se ptají, co se děje ? Nebude to tím, že někdo začal opravdu válčit a ti, kteří IS podporovali se teď stáhli a IS je bez munice a zásob ?
http://zahranicni.eurozpravy.cz/blizky-vychod/132142-islamsky-stat-se-pry-postupne-vzdava-co-se-deje/

Článek na Aeronetu

ТаuRus | 22.09.2015

Sobul zde dal odkaz na článek v Aerinetu přímo od Šéfredaktora AE News. Měli byste se na to podívat, protože , mám dojem, že redakce AE News na základě povrchního seznámení s KSB, hlavně asi sledování Pjakina, se pouští do matoucích analýz.

"porazka US elit
sobul | 22.09.2015
http://aeronet.cz/news/neomarxisticky-papez-frantisek-prijede-do-usa-prevzit-moc-globalni-prediktor-zvitezil-americka-elita-kapitulovala/

celkom dobry clanok.
ale analyzu necham ne niekoho ineho :)"

"Vzhledem k tomu, že AE News mají široký záběr v informačním prostředí, byla by škoda, kdyby nepochopením procesů řízení, napáchali více škod, než užitků . Osobně si nemyslím, že to dělají záměrně a proto je důležité, je včas nasměrovat a opravit.
Napsal jsem tam jednu reakcí, pouze na jeden odstavec:

Existují dvě koncepce globalizace – biblická (GP) a KSB (VP SSSR – zjednodušeně ruská koncepce spravedlivého uspořádání světa).
Otázka na autora článku – podle čeho usuzujete, že koncepce GP, jejímž cílem je NWO, vyhrává, když ten boj probíhá hlavně ve světonázorové (ideologické) rovině?
Citují vás: „Útoky z 11. září 2001, válka v Afghánistánu, v Iráku, zbraně hromadného ničení, Arabské jaro, ukrajinský Majdan, anexe Krymu, Islámský stát, Uprchlická krize v EU… to všechno jsou nástroje NWO, jak vyvolat v občanech strach a ve druhé fázi, aby občané sami volali po navýšení stavů policie…“

V tom jednom odstavci jste zahrnul protichůdné kroky
-americké elity neocons, která jednala proti zájmům GP,
-kroky Putina, který jednal v zájmu ruského státu (absolutně nesouhlasím s termínem „anexe Krymu“)
– a opět kroky neocons, kteří využili dlouhodobý scénář GP na vytvoření Islámského chalifátu, ale GP ten projekt dočasně odložil, z důvodu prvořadosti likvidace hegemonie USA ve světě.

GP nemůže jednou rukou USA likvidovat a druhou je podporovat. A dále, podle toho odstavce vypadá, že i Putin funguje v rámci projektu NWO. Přitom tak to vůbec není, Jak už jsem se zmínil výše, Rusko má vlastní projekt globalizace, který se vůbec neslučuje ani s NWO, ani s GP. A ten fakt, že dnes GP podporuje Rusko a Putina, svědčí jen o tom, že mu nic jiného nezbývá, protože americké elity se vymkly jeho kontrole a hrozí globální válka s použitím jaderných zbraní a zničení nejen všech civilizací, ale i samotného GP. GP je donucen okolnostmi předat část svých pravomoci v globálním řízení Putinovi, s tím, že možná v budoucnu se jím povede opět převzít řízení nad Ruskem. GP se také dopouští chyb a není třeba mu přikládat takovou moc.
Dnes Putin řeší svoje úkoly – ruský scénář globalizace světa. A jestli se dočasně vektory cílů GP a Putina shodují – likvidace USA, tak to ještě neznamená, že konečný cíl je u GP a Putina stejný. Právě, že naopak.

P.S. Rozebral jsem jen jeden odstavec. Takhle by se mohl vyjádřit ke každému odstavci, ale není na to prostor, ani čas. Možná, bych doporučil autorovi zatím se nepouštět do tak složitých analýz a lépe se seznámit s KSB (Koncepce sociální bezpečnosti) a DVTR (Dostatečně všeobecná teorie řízení)."

Ale, myslím si, že byste k tomu také mohli něco říct. Už jen vzhledem k tomu, že na AE News mám špatnou pověst.:)

Re: Článek na Aeronetu

Jekaterina Jeva | 22.09.2015

„Čo sa pre nejakú skupinu populácie môže javiť ako chyba riadenia, môže byť pre inú skupinu cieľom.“

Re: Článek na Aeronetu

Ran | 22.09.2015

Ty clanky na Aeronetu jsou katastrofa. Budto je to absolutni nepochopeni, nebo diskreditace KSB. Jako kdyz pejsek s kocickou varili dort. Gulas nepochopenych informaci okorenene astrologii. Je to dost neduveryhodny web.

Re: Re: Článek na Aeronetu

ТаuRus | 22.09.2015

No jo, ale potom, co s tím? Oni mají dost velký segment probouzejících se čtenářů. A když ti čtenáři budou mít od začátku servírované KSB tímto způsobem, tak to je špatné. Potom, když my přijdeme s nějakou informací nebo výkladem, tak nám nebudou věřit, protože ta informace bude v protikladu s tím, co už mají vstřebané.
Kdyby aspoň nepoužívali terminologii KSB...

Re: Re: Re: Článek na Aeronetu

Ran | 22.09.2015

Snad asi jenom davat pod takove zavadejici clanky odkazy do diskuse na konkretni prelozene materialy tady na Levanetu. Nastesti to ta astrologicka pozorovatelka trochu dela, takze ti zvidavi prijdou sem. Nekteri budou trollit a par jich zacne studovat. Je to jenom vec casu.
Jinak zakazat pouzivat terminologii KSB jim nelze, spise upozornit v diskuzi. Rychle se pak ukaze, jestli jde z jejich strany o hloupost nebo umysl.

Re: Re: Re: Článek na Aeronetu

Lin | 22.09.2015

Však právě. Narážím na terminologii na různých místech, ale s pochopením tam mají už ohromný problém. Podobně, jako na těch stránkách, o který jde řeč. Tuším, že mají naposloucháno z Pjakina (který je u nás popularizovaný jen díky překladům paní Ireny), ale vůbec netuší podstatu = jak to funguje, jak Pjakin ke svým rozborům ("předpovědím") došel. Přijde mi, že ho berou podobně, jako nějakého "ezáka" - snad věštce, který věští z koule. Nakládají s jeho prognózami úplně stejně, jako se "Soršou" nebo "Fulfordem" - a protože Pjakin se "strefuje" skoro pořád, tak vede v hitparádě.
V podstatě o tomhle jsem psala, když jsem se tu nedávno rozzlobila. Pjakin vůbec nestačí - ani k probuzení, ani k pochopení běhu událostí. Navíc - ani Pjakin neříká všechno, neuvádí všechny souvislosti, následky, možné scénáře.
Jak píšeš, že nám nebudou věřit - to je jejich problém. Nějak nestojím o to, aby mi někdo věřil. Už mě nebaví předžvýkávat informace do pochopitelné formy + dodávat veškeré souvislosti a to jen proto, aby se pak někdo mohl dělat jinde zajímavým a "probuzeným analytikem". A víš sám, jaká že to odpovědnost leží na tom, kdo chce šířit informace - a jaké následky.
Nevím... prostě si myslím, že kostky už byly vrženy a kdo tvrdě nezapracuje sám na sobě - při svém vynaloženém úsilí a obětování času - pak zůstane odkázaný jen na cizí "rozumy", manipulovatelný.

Re: Re: Re: Re: Článek na Aeronetu

jardob | 22.09.2015

Súhlas Lin,
tiež v tom nevidím až taký problém, ľudia síce mainstreamu nedôverujú ale pri alternatívnych stránkach sú tiež mierne opatrní. A tak by to malo byť, dôverovať ale preverovať zdroje...
Dobrá vec je že na aeronete som si nevšimol odkazy na KSB, dokonca ani termín "KSB" som moc tam nezaregistroval, iba v Pjakinovom videu sa spomína... Takže koho aj neosloví článok, ale osloví ho Pjakin, možno bude hladať zdroj a to čo Pjakin vždy odporúča na konci videa. Každopádne, treba pri chybách tam dávať korekčné poznámky v diskusií.. Občas to robím, ak mám čas.
Škoda že aeronews sa tiež zaoberajú iba výstražnou analytikou, a nie aj riešeniami a typmi ktoré by ľudí upokojili, inšpirovali čo by bolo dobré robiť. To je ale problém mnohých alternatívnych webov (strašenie informáciami, no bez riešenia čo robiť)

Pjakin (vďaka pani Irene) je kľúčový pútač, reklama, a ak máte možnosť ho zdieľať na sociálnych sieťach tak vrelo odporúčam... A ak sa KSB dostane na akademickú pôdu (ako v RF) medzi otvorených pedagogov, bude to veľký úspech.

- Inak ešte k TauRusovej vete že "projekt Islamskeho Kalifátu" je dočasne zamrazený.. Nemusí to byť celkom pravda. Vôbec sa nevylučuje priebežné poislamčovanie Európy, a demontáž Ameriky, podmienkou je ale že nesmie byť žiadna vojna v EU ani Azií, a tiež nesmie byť schválená žiadna investičná dohoda ktorá by usa predĺžila život. A verím že o to sa globalisti postarajú..

Re: Re: Re: Re: Re: Článek na Aeronetu

ТаuRus | 22.09.2015

Islamizace Evropy - souhlas. Ale tempo, jakým se to dělá, spíše "prospěje" fašizací Evropy, která může být na ruku Americe. Vždyť tam jde o to samé.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Článek na Aeronetu

jardob | 23.09.2015

To je jasne. Chcel som len povedať že súčasný proces GP nijako neuškodí, a z dlhodobého hľadiska mu sedí do plánu.

Re: Re: Re: Re: Článek na Aeronetu

ТаuRus | 22.09.2015

No, asi máš pravdu. Autor na můj příspěvek vůbec nezareagoval, přestože už reagoval na příspěvky pode mnou. Celá diskuze se schyluje na zkoumání, jestli jsou gesta papeže satanské nebo ne. Nuž, chápu, že je to jednodušší.
Na mě zareagoval nějaký čtenář, ale napsal mi cosi, na co zas já nejsem schopen adekvátně reagovat:)), všechno mimo...
Asi to necháme na přirozeném vývoji. Kdo bude chtít, přijde sem.

Re: Re: Re: Re: Re: Článek na Aeronetu

jardob | 22.09.2015

TauRus,
ono nevadí že autor nezareagoval, podstatné je že tvoju upresňujúcu poznámku si tam nájdu čitatelia a možno im pomôže.

Re: Re: Re: Re: Re: Článek na Aeronetu

Jekaterina Jeva | 23.09.2015

Tak, ako spomenul Jardob, je velmi dolezite, aby citatelia Aeronetu(a nielen jeho) porozumeli, ake dolezite je skusit zistit zdroj informacii predtym, ako ho zacnu brat vazne.

Výbuch

Don Juan | 22.09.2015

„Výbuch v areálu lihovaru v Dobrovici byl nahlášen před osmou hodinou ranní. Na místo okamžitě vyjely všechny složky Integrovaného záchranného systému,“ řekla mluvčí mladoboleslavské policie Markéta Johnová.
Policie zajistila místo a zjišťuje, jak k výbuchu došlo. Nikdo ze zaměstnanců firmy nemusel být evakuován.

Zdroj: http://praha.idnes.cz/v-cukrovaru-v-dobrovicich-doslo-k-vybuchu-na-miste-jsou-zraneni-pwz-/praha-zpravy.aspx?c=A150922_084041_praha-zpravy_bur

Re: Výbuch

Don Juan | 22.09.2015

Americká klika tu pěkně řádí.

Re: Re: Výbuch

Don Juan | 22.09.2015

Firma Tereos TTD, její zakladatel byl Karl von Thurn und Anselm Taxis - Svobodný zednář. V roce 1765 založil v Řezně je zednářský domek Charles de la Constance.

Re: Re: Výbuch

Petr2 | 22.09.2015

dnes 22.9. jednají min. vnitra zemí EU ohledně kvót. ČR se však stále odmítá podrobit diktátu Bruselu. Proto hned zrána realizace proxy (zástupného) teroru k zvýšení nátlaku. Vše souvisí se vším.

Re: Re: Re: Výbuch

růža | 22.09.2015

Na stole je i plán b)
předem stanovená kvóta zůstává, fyzicky přijmeme menší počet a za ten počet, který fyzicky nepřevezmeme - pokuta do fondu EU, bratru 17600 Kč /osobu.

Re: Re: Re: Re: Výbuch

Hox | 22.09.2015

17600 na osobu je tak výška nákladů na jednoho utečence na 14 dní. Tudíž nesmysl.

Re: Re: Re: Re: Re: Výbuch

růža | 22.09.2015

Máš pravdu, to by bylo za pusu. Celkově v našem případě byly zmíněny případné náklady ke 4 miliardám.
Uvidíme jak to budou nakonec prezentovat.

Úsměvné, angličani mají odvahu mluvit o tom,

Nasredin | 22.09.2015

že Putin je lidojed po té, co se zveřejnila informace, že jejich současný premiér v mládí souložil z mrtvým prasetem ...

http://zahranicni.eurozpravy.cz/blizky-vychod/132130-putin-je-lidojed-ale-lepsi-reseni-proti-dzihadistum-nemame-zni-z-britanie/

porazka US elit

sobul | 22.09.2015

http://aeronet.cz/news/neomarxisticky-papez-frantisek-prijede-do-usa-prevzit-moc-globalni-prediktor-zvitezil-americka-elita-kapitulovala/

celkom dobry clanok.
ale analyzu necham ne niekoho ineho :)

Re: porazka US elit

sobul | 22.09.2015

este jeden zaujimavy postreh
http://aeronet.cz/news/pred-zasedanim-osn-navstevou-papeze-a-putina-v-usa-prestal-fungovat-skype-vypadek-uz-ma-i-nejvetsi-telefonni-a-isp-operator-verizon-co-se-deje-je-to-valka-vzkazu-mezi-prediktory-nwo/

PS: skoda, ze sa nedaju prispevky editovat

Re: Re: porazka US elit

shipka45 | 22.09.2015

Nedalo by sa niečo robiť s článkami z aeronetu??? Trebars ich zálohovať napr. na serveri uloz.cz ...keď už nám blokujú prístup na tento server. Už som to tu čítala, že aj iní zo Slovenska majú problém s prístupom naň...

Re: Re: Re: porazka US elit

MierSlávi | 22.09.2015

nemám taký pocit, že by to niekto blokoval, mne to ide

Re: porazka US elit

ТаuRus | 22.09.2015

Divný článek. Velice divný. Zdá se mi, že autor příliš zjednodušeně vnímá globální procesy řízení. Nesouhlasím.
Nástroje řízení GP popsal více méně dobře, ale závěry, které z toho udělal, mi nesedí. Takhle to nefunguje.

Ruské černé barety (námořní pěchota) prošly křtem ohněm

Nasredin | 22.09.2015

prošla křtem v ohni v bojích s jednotkami ISIL o letiště v Latakii.
http://www.segodnia.ru/news/166561
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6639-rusti-marinaci-se-v-syrii-stretli-s-isis-zautocili-na-ruske-letiste

ďalší "tečenec" sa nám vyfarbil

marvo | 22.09.2015

Zábery ako maďarská reportérka podráža nohy sýrskemu utečencovi s dieťatom v náruči obleteli svet. Obletí svet s rovnakým mediálnym pokrytím aj správa o tom, že dotyčný "utečenec" bol aktívnym členom teroristickej skupiny Frontu al-Nusra? Navyše Osama Abdul Mohsen - v tom čase tréner futbalového klubu al-Fatwa - bol jedným z podnecovateľov nepokojov v meste Qamishlo, pri ktoých podľa kurdských zdrojov zahynulo až 50 Kurdov.
http://rudaw.net/english/middleeast/syria/20092015

Re: ďalší "tečenec" sa nám vyfarbil

marvo | 22.09.2015

ps
spomeňte si na celú tú scénku s podrazeným "utečencom", ktorá podľa mňa dáva jedine zmysel až vtedy, ak ju niekto "náhodou" natočil. Navyše bolo to maďarónske dievča vraj natoľko zblbnuté, že inklinovalo k pravicovým radikálom...

Re: Re: ďalší "tečenec" sa nám vyfarbil

ushiro | 22.09.2015

Samozrejme, náhody neexistujú:

http://medzicas.sk/terorista-hra-futbal-to-aby-sme-zacali-kontrolovat-lopty/

Od novinárky Petry László k chudákovi Usámovi chýbal cca 1 meter. Ani sa ho nedotkla!

Petra Laszlo & the Illegal intruder (Slow motion)

https://www.youtube.com/watch?v=_4TTBYP7lFk

Zdá se mi to nebo je to jeden výbuch za druhým ?

Nasredin | 22.09.2015

http://tn.nova.cz/clanek/pozar-a-vybuchy-hori-chemicka-v-litvinove.html
http://www.novinky.cz/krimi/380058-silny-vybuch-otrasl-polickou-explodovalo-320-tun-strelneho-prachu.html
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/vybuch-ve-zbrojovce-nasli-mrtveho-zamestnance-dva-se-pohresuji_356530.html
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/1588908-exploze-v-cukrovaru-na-mladoboleslavsku-zasahuji-zachranari
Někdo dává vzkaz vládě a Zemanovi ?

Trenky

Brano | 22.09.2015

http://pastebin.com/DJ0FPVgv

Re: Trenky

jardob | 22.09.2015

Braňo, ja to chápem tak, že si KSB, DVTR a celkovo týmto webom tak očarený, že si na ňom až závislý a si tu skoro každý deň. To že sa tváriš ako tvrďas je druhoradé, je to iba kulisa...
A svoju vlastnú stranu si nezaložil ani nekandiduješ preto, lebo ti vyhovuje že budúca generácia tvojich potomkov (vnukovia vnukov) budú moslimovia, a budú žiť v krajine kde neexistuje úžera, úroky, iba bakšiš...:-) Takže vlastne nie je čo riešiť:-)

Genocida ceskeho naroda pokracuje v nastupenej ceste.

mat4 | 22.09.2015

Příští rok zaniknou zvláštní školy. Tisíce dětí půjdou do běžných tříd

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/pristi-rok-zaniknou-zvlastni-skoly-tisice-deti-pujdou-do-beznych-trid-1m1-/domaci.aspx?c=A150921_211159_domaci_fer


PS: Vytopte Prahu.

Re: Genocida ceskeho naroda pokracuje v nastupenej ceste.

sobul | 22.09.2015

to znamena znizenie urovne vyucby na uroven aby to pochopili aj deti zo specialnych skol.
v Rusku zavadzaju odelene triedy pre chlapcov a dievcata, pretoze zistili, ze potrebuju rozdielny pristup vo vyucbe a tiez dievcata su mentalne vo vyvoji dalej.

Re: Genocida ceskeho naroda pokracuje v nastupenej ceste.

marvo | 22.09.2015

Výsledkom bude dezintegrácia a segregácia - ktosi "chytrý" to u nás testol na východe republiky - výsledok je totálna katastrófa pre všetky deti, učiteľov, a úroveň vzdelania, sekundárny efekt je zvýšená nútená sociálna mobilita..

PS: vypáľte do tla Brusel! som ochotný čakať len do doby, dokiaľ tam bude mať táto nekompetentná zberba konferenciu...

Re: Re: Genocida ceskeho naroda pokracuje v nastupenej ceste.

eva | 22.09.2015

Já si myslím, že to už bude poslední kapka, doufám....

Snímky ruských dvoumístných SU-30

Nasredin | 22.09.2015

na stojánce v Latakii:
https://pbs.twimg.com/media/CPeqX3nVEAALDoY.jpg
http://otvaga2004.mybb.ru/viewtopic.php?id=1240&p=3

Re: Snímky ruských dvoumístných SU-30

marvo | 22.09.2015

infografika od Polit Russia
https://www.youtube.com/watch?v=TPrNzAWU0Dw

Snímky ruských dvoumístných SU-30

Nasredin | 22.09.2015

Na výe přiloženém snímku je vidět vedle stojících SU-30 další letadla, myslel jsem, že jsou syrská, ale jsou všechna ruská, jsou to bitevní SU-25. Rusové mají v Latakii prý už 28 bojových letadel a to je už velmi velká bojová síla.
http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/381280-sedet-tam-nebudou-rusove-maji-v-syrii-desitky-bojovych-letadel-a-presouvaji-protiletadlovy-system.html

Re: Snímky ruských dvoumístných SU-30

Oracle 911 | 22.09.2015

V Sýrií to vrie, na územie ruskej ambasády v Damašku dopadol delostrelecký náboj, nikomu sa nič nestalo a urobil minimálne škody:
http://www.zerohedge.com/news/2015-09-21/russia-calls-action-after-embassy-syria-hit-mortar-fire

Čo je pre Američanov nepríjemnejšie (kto iný dal príkaz pre ISIS na ostreľovanie ambasády), že Rusi nachytali bojovníkov ISIS na ruskej základni s detailnými plánmi a SATELITNÝMI fotkami základne na ktorých boli vyznačené *dôležité* body základne:
http://fortruss.blogspot.sk/2015/09/russian-marines-clash-with-isis-in-syria.html

A teraz sa vynára otázka, odkiaľ má údajne nikým zo Západu nepodporovaná teroristická organizácia prístup k detailným plánom a satelitným fotkám ruskej základne?

Keď niečo podobné sa opýta Putin na pôde OSN, tak USA a Izrael bude mať nepríjemné chvíle.

Re: Re: Snímky ruských dvoumístných SU-30

eva | 22.09.2015

Zvláštní a satelitní snímky z loňského roku nad Ukrajinou nemají.

Re: Re: Re: Snímky ruských dvoumístných SU-30

Oracle 911 | 22.09.2015

No veď a aj preto budú mať nepríjemné chvíle, keď sa na to Putin v OSN opýta.

Re: Re: Snímky ruských dvoumístných SU-30

Martin | 22.09.2015

Žeby ich mali od toho ich allaha? :D

HRAD TRENIRKY PANDA + titulka ECONOMIST 2015

Gumlirer | 21.09.2015

Tak!
A máme to všetko v jednom! Súvislosti zapadajú

http://goo.gl/9EXx5k

Re: HRAD TRENIRKY PANDA + titulka ECONOMIST 2015

ТаuRus | 21.09.2015

Taak...a teď si vás všicky kúpim... ( Kurvahošigutntak).

Zajímavé, dík.:)

Re: HRAD TRENIRKY PANDA + titulka ECONOMIST 2015

Azamat Bagatov | 22.09.2015

wau... naozaj to zapada....

Re: HRAD TRENIRKY PANDA + titulka ECONOMIST 2015

Nasredin | 22.09.2015

STOHOVEN - grupa za kterou stojí darebák "umělec" David Černý, který se porvé krátce po revoluci proslavil zhanobením pomníku Tanku 23 padlých sovětským vojáků z osvobození Prahy na Smíchově:
http://zpravy.idnes.cz/prahu-pred-dvaceti-lety-osvobodil-ruzovy-tank-vytvarnika-cerneho-1c8-/domaci.aspx?c=A110425_113243_praha-zpravy_jan
"vlastenecky tématickým" sousoším chlapečků čůrajících na Českou republiku:
http://caputregni.blogspot.cz/2009/08/proudy-aneb-jak-je-to-s-curajici_25.html
Rozumí někdo tomu, proč většina židů má takovou nenávist ke všemu posvátnému a vlasteneckému v národech ve kterých žijí ? A nejhorší je, že jim sekundují někteří Češi s vylízaným mozkem ...

Re: HRAD TRENIRKY PANDA + titulka ECONOMIST 2015

nevedko | 22.09.2015

Ta panda pripomína bodyguarda .
http://www.pandasecurity.com/slovakia/

Papež a vítr všemohoucího:-)))

ТаuRus | 21.09.2015

Hlavně fotky:
http://lada-molvinets.livejournal.com/1100307.html

Re: Papež a vítr všemohoucího:-)))

paprsek | 22.09.2015

Asi tahle směska má neutralizovat tuto fotku:

https://petrabostlova.wordpress.com/2015/09/21/cerny-papez-sesazen-a-demonske-laboratore-rumunska-a-spanelska-satanisti-rozsiruji-i-do-recka/

A zprávy z jižní Ameriky - zajímavé, jestli to je pravda...

Každá minca má dve strany...

Gumlirer | 21.09.2015

Niečo na odľahčenie.
Vyvesenie červených trenírok na Pražskom hrade je hanebný čin. Je to facka Zemanovi, facka českým kráľom, dokonca aj Jageloncom a Habsburgovcom (kopec príslušníkov Jagelonskej dynastie, dokonca Ferdinand I., Maxililián II. , Rudol II. - kompletne sa vykaslali na Vieden a sú pochovaní TAM!)
pozrite viac:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Hrobka_%C4%8Desk%C3%BDch_kr%C3%A1l%C5%AF

Teda facka nie len Čechom a Moravanom, ale aj Slovákom a celej strednej Európe. Barabrizmus a vugarizmus najhrubsieho zrna. Pozadie je nám všetkým jasné. Viď. "červené kartičky".

ALE!!! Niekedy aj blbec urobí vec, ktorou sa nielen prezradí, ale v podstate vyjadrí to, čo ani vyjadriť nechcel.
Ak sú tie trenky určené p.p. Zemanovi, pozrite si prosím
PANDU na titulke The Economist 2015.

Re: Každá minca má dve strany...

proud | 21.09.2015

A nebo naopak chtel.Pocital s tim uz dopredu.

Re: Každá minca má dve strany...

jardob | 21.09.2015

No neviem, tá panda má skôr červené nohavičky s hviezdami čínskej vlajky:-)
http://i0.wp.com/vigilantcitizen.com/wp-content/uploads/2015/01/china-e1420664430567.jpg

Re: Re: Každá minca má dve strany...

Gumlirer | 21.09.2015

Dá sa povedať, že chceli, aby Zeman "vyznel tradične česky", pioniersky, komunisticky.

Pozrite sem:
http://www.meteleskublesku.cz/media/18/img/01.jpeg

http://image.voyo.cz.prg.cmestatic.com/media/images/290x390/Nov2011/899591.jpg?0312

Lenže napokon vyjadrili to, že Zeman je človek "Číny".
Bol v Pekingu ako jediný z EU? Bol!
Uzatváral dohody? Uzatvaral!Re: Re: Re: Každá minca má dve strany...

Gumlirer | 21.09.2015

prípadne:

http://i.ytimg.com/vi/gMqf25rLay0/hqdefault.jpg

Re: Re: Každá minca má dve strany...

veronika | 21.09.2015

a nebyl zeman v číně, aby navázal ekonomickou spolupráci??
namakaný tělo pandy - asi se máme na co těšít

Re: Každá minca má dve strany...

Aksal | 21.09.2015

Perfektní postřeh 100 bodů

Re: Každá minca má dve strany...

Rajka | 21.09.2015

Na tej titulke som si všimla nápis na Putinových okuliaroch (vpravo) a na ľavom skle odraz niečoho, neviem, čo to je, akoby ET. A muž za Obamom má tiež nejaký nápis na tom kukátku, čo mu zakrýva tvár. Nápisy sa dajú vidieť po zväčšení obrázku + lupa.

Re: Re: Každá minca má dve strany...

haf | 22.09.2015

ja som zase dnes pozeral na tu biciu supravu v americkych farbach s hodenou britskou gitarou cez jeden bubon-na bubni je napis 50 th avsak s odrazom ktory vyzera ako 20 to dava dokopy 70 a to je to vyrocie OSN co sa tu spominalo

walzman a Nato

Gumlirer | 21.09.2015

Walzman vyhlásil, že Ukrajina nie je pripravená vstúpiť do Nato.

uz aj Island

sobul | 21.09.2015

predtavitelie Islandu nielen, ze popreli bludy hlasane US predstavitelmi o zvysenej aktivite ruskeho letectva v oblasti Islandu ale este ich aj poslali dokelu s navrhovanou spolupracou.

http://cz.sputniknews.com/svet/20150921/1187440.html

v jednom davnejsom videu Pjakin hovoril (s usmevom) o odsudeni bankarov a "uprave" ustavy Islandu narodom. cele to malo mat suvis s moznym stahovanim sa GP na Island.

Re: uz aj Island

proud | 21.09.2015

K tomu usmevnymu "stehovani se",predpokladam,ze se nemysli fyzicky stehovani se clena,nebo clenu GP? :-).Paklize jich je vic,rozhodne se nebudou zdrzovat ani pohromade(bezpecnostni hledisko),ani v "civilizaci",kdyz je v divocine tak krasne a zdrave a maji navic technologie,ze v ni budou jako v raji a navic bezpecnejsi! ;-)

Re: Re: uz aj Island

stano | 22.09.2015

Proud/ GP majú technologie

ze aj v prírode si žijú ako v raji.

Myslíš nano 3D tlačiarne na veci a potraviny ?

Mŕtvy princ

Gumlirer | 21.09.2015

Jemene zahynul starší syn dubajského emira princ Rašíd ibn Mohamed al-Maktúm. Zahynul pri raketovom útoku chusídskych bojovníkov. Pôvodne bolo zverejnené, že tento následník trónu zomrel "pri infarkte".

Světové zprávy

ТаuRus | 21.09.2015

Čas se natolik zrychluje, že jeden nestačí sledovat zprávy. Kupodivu hodně zprav přebírají i české deníky.
Jen krátce, co pokládám za nejdůležitější, pak si sami můžete je vyhledat.
Sputnik:
-Maďarský parlament povolil armádě působit za hranicemi země
-Klaus: kvůli takovým lidem, jako je Merkelová, mám obavy o budoucnost Evropy
-Německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident François Hollande přednesou 7. října společné prohlášení na plenárním zasedání Evropského parlamentu (EP) ve Štrasburku

Novinky:
-Německá kancléřka Angela Merkelová v pondělí vyzvala USA, aby víc pomohly Evropě s přijetím uprchlíků utíkajících z Blízkého východu, Asie a Afriky před válečnými konflikty a chudobou.

-K jednání s ruským prezidentem Vladimirem Putinem přicestoval v pondělí do Moskvy izraelský premiér Benjamin Netanjahu. Doprovázely ho špičky bezpečnostního aparátu. Hlavním tématem
jednání byl konflikt v Sýrii.(zde doplním, že podle prohlášení Ria, Netanjahu se zajímal hlavně o to, aby ruské zbraně nedostala Hezbolla)
- Ruské bezpilotní letouny v Sýrii podnikají průzkum

-Prohlášení MZ RF:"Dnes, byl z rajonu Džabar, kde se okopali protivládní skupiny (nepatří k ISIL), proveden útok na ruské velvyslanectví, Tyto skupiny mají vnější sponzory, na kterých leží zodpovědnost za poskytování jím podpory".
http://russian.rt.com/article/117989#ixzz3mOZqa4Nv

Re: Světové zprávy

ТаuRus | 21.09.2015

Doplněk
Sucho v Kalifornii
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3241065/A-pontoon-twist-s-got-no-water-Pictures-dried-boatyard-fallen-victim-California-s-record-breaking-drought.html

Pohyby vlaků s military technikou po USA
https://www.youtube.com/watch?v=PqUV25gKWGM
https://www.youtube.com/watch?v=nMQo8nLW4qA
https://www.youtube.com/watch?v=0e5Xa1ZPEoY

Je toho víc, dal jsem jen ukázku

Re: Re: Světové zprávy

proud | 21.09.2015

Uz se staraji,aby se jim to nevymklo z ruky i doma............marne!

Re: Re: Re: Světové zprávy

bantustan | 21.09.2015

Multikulturní obohacování https://www.youtube.com/watch?v=S9B_DN3Ye4g

Re: Re: Re: Re: Světové zprávy

Gumlirer | 21.09.2015

Toto je staré video z roku 2011, Dortmund. Lavicovi radikali.

NOČNÍ VLCI V BARTISLAVE - VČERA

Gumlirer | 21.09.2015

http://rusvesna.su/news/1442847114

Re: NOČNÍ VLCI V BARTISLAVE - VČERA

Gumlirer | 21.09.2015

:))) BRAtislave

Re: NOČNÍ VLCI V BARTISLAVE - VČERA

bantustan | 21.09.2015

https://www.youtube.com/watch?v=1wY43mS1Apc

Re: Re: NOČNÍ VLCI V BARTISLAVE - VČERA

Rajka | 21.09.2015

,,Video obsahuje materiál partnera Disney, ktorý ho zablokoval na základe autorských práv."
Asi tým myslia obrázok prezidenta s americkou čiapočkou :-)

Saudská arábie a Katar

Nasredin | 21.09.2015

poslali protiasadovským silám přenosné protiletadlové raketové komplety na boj s ruskými SU-27/30.
http://military-informant.com/analytic/siriyskie-boeviki-poluchili-novyie-kompleksyi-pvo-dlya-borbyi-s-rossiyskimi-itsrebitelyami.html

Re: Saudská arábie a Katar

veronika | 21.09.2015

je jim totiž jasný, že až se osvobodí sýrie, bude se osvobozovat ..... i jemen...

Allahu Akbar, Rusia!

ТаuRus | 21.09.2015

Dobré zprávy přichází ze Sýrie.
Stačilo Rusku ozřejmit svůj záměr podpořit Sýrii v boji s ISIL, možná také velmi hluboký dojem zanechaly pohledy na ruské stíhačky a bombardéry, liticí přes území, kontrolované ISIL, jak v jejích táboře nastal zmatek.
Včera, 500 bojovníků ISIL složili zbraně a přešli na stranu Asada. Jsou dokonce ochotní krví vykoupit svoji vinu před vlasti. Většinou se jedná o Syřany.
Zřejmě i v Sýrii použili zkušenost a taktiku Kadyrova v Čečensku - poskytnout všem, kdo byl pomýlený a nepáchal zločiny proti lidskosti, širokou amnestií. Video:
https://www.youtube.com/watch?t=34&v=AJvdtlcLRZ0

Jestli to tak dál půjde, tak v řadách ISIL zůstanou jen žoldnéři, vycvičení USA, Saúdskou Arábii a Izraelem...Bezpečnostní složky Evropy by měly pohlídat, aby je nezachraňovali někde u nás, v Evropě.

A abych zachoval objektivitu, Asadovské vojsko se také činilo - jejích VVS rozbombardovaly velitelské stanoviště Al-Nusry v blízkosti Latakie.
http://russian.rt.com/article/117893#ixzz3mMta5jSr

Re: Allahu Akbar, Rusia!

ТаuRus | 21.09.2015

P.S. Moje podezření o tom, že nějaké bojovníky ISIL se budou snažit zachránit v Evropě a USA svědčí ten fakt, že USA a EU odmítají převzít jmenovitý seznám teroristů ISIL, který se jím snažilo předat FSB.
http://cont.ws/post/124175

Re: Allahu Akbar, Rusia!

ushiro | 21.09.2015

Bojovníci IS sa vzdávajú po stovkách v Sýrii

http://politikus.ru/events/58402-boeviki-ig-sotnyami-sdayutsya-v-sirii.html

Re: Re: Allahu Akbar, Rusia!

ushiro | 21.09.2015

Strata 500 bojovníkov (so zbraňami a technikou) pre IS je určite citeľná - nejde v konečnom dôsledku o počet, ale hlavne ide o ideologický úder (3. priorita riadenia) na reputáciu IS.

Re: Re: Re: Allahu Akbar, Rusia!

proud | 21.09.2015

Kdybys napsal neco o treti priorite,pak dobra,ale co ma spolecnyho strach z dobre vyzbrojeny posily s "rizenim" pri vzdavani se vojaku.....to nevim :-)

Re: Re: Re: Re: Allahu Akbar, Rusia!

Gumlirer | 21.09.2015

Spoločné má všetko.

Strach riadi vojakov, ked sa vzdavaju.

Re: Re: Re: Re: Allahu Akbar, Rusia!

Petr2 | 21.09.2015

těch 500 jsou dezertéři. Vážně to narušuje morálku zbylých bojovníků v IS. Není nic horšího pro armádu, než její demoralizace. Dezertéři jsou jako kapka jedu, co otráví tisíc litrů vody. Je to horší než rakovina. Ta je pomalá. Jed působí rychle

Re: Re: Re: Re: Re: Allahu Akbar, Rusia!

proud | 21.09.2015

To je pravda.Otazka je jak je to s tema "dezerterama",kdyz se jedna primo o Syrany,je klidne mozny,ze byli v isilu ne zrovna moc ze svy vule,ale to je jen takova technicka.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Allahu Akbar, Rusia!

Martin | 21.09.2015

Ešte je taká možnosť, že k Asadovi prebehli len naoko a budú slúžiť ako špióni a záškodníci pre ISIL.
Ale nie je žiadne tajomstvo, že ISILáci dávajú svojim hrdlorezom drogy, aby ochotnejšie páchali brutálne sadistické vraždy bez výčitiek svedomia.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Allahu Akbar, Rusia!

ТаuRus | 21.09.2015

Nic ve zlém, ale zkus hned vycvičit 500 špionů z pologramot, kteří místo podpisu nechávají otisky prstů.
Navíc, u Asada jím hrozí jen absťák.:)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Allahu Akbar, Rusia!

Oracle 911 | 21.09.2015

Možné to je, ale ak vedenie Sýrskej armády má čo i len štipku rozumu, tak pre istotu z týchto dezertérov urobí "potravu pre delá".

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Allahu Akbar, Rusia!

Robo | 21.09.2015

Práve naopak! Z bývalého nepriateľa sa môže stať mocná zbraň proti ich bývalým druhom...po všetkých stránkach!
....a vo vašej reči..."vo viacerých prioritách riadenia"..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Allahu Akbar, Rusia!

proud | 21.09.2015

To dela kazda armada! Jedina ktera to nepotrebuje je ta ktera si brani vlastni domovy,nebo motivovanej vojak kterej si dokaze oduvodnit co a proc dela,ten je sice nafasuje,ale rozda.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Allahu Akbar, Rusia!

proud | 21.09.2015

Bestie je v kazdym z nas! Ale ne kazdej se s ni umi vyrovnat,ovladnout a vyuzit ji,vetsinou je potlacovana,ale je.At se to komu libi,nebo nelibi.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Allahu Akbar, Rusia!

Traxi | 21.09.2015

Až začne ISIL opět vítězit, přeběhnou zase zpátky. Tam je to takový národní sport.

Američané Porošenkovi:

Nasredin | 21.09.2015

Pokud něco neuděláte s korupcí, skončíme s vámi. A protože chtějí po Porošenkovi nemožné, tak je otázkou: kdy ? Tedy přesně, jak o tom předminule mluvil Pjakin.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Z-Ukrajiny-Zasadni-a-varovne-zpravy-A-zvesti-o-nastvanych-Americanech-400161

Re: Američané Porošenkovi:

Gumlirer | 21.09.2015

"Biden měl údajně"
znie to pekne, ale bolo o cca 2 Pindosmi dementované.
Link bohužial neviem dohladat.

Re: Re: Američané Porošenkovi:

Gumlirer | 21.09.2015

cca 2 dni

Výbuch

Don Juan | 21.09.2015

Výbuch muničního skladu v ČR. Mainstream zatím mlčí.

Re: Výbuch

proud | 21.09.2015

Kde je ten municak?

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>