Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Číňania naozaj Sibír rabujú

jop | 26.11.2018

V jedné větě tvrdíš že mažu názory diskutérů, v další větě tvrdíš že to netvrdíš.

oprava a upresnenie, tie dve moje vety boli myslené takto: Čítal som o tebe, už niekolkokrát v diskusiách na rôznych weboch, že ty nemažeš len zasieračov diskusie, ale aj mnohé názory diskutérov.

Spokojný? Ja to netvrdím, takto som o tebe čítal, takýto som mal o tebe vytvorený názor, preto som čakal, že ma zmažeš.

K tvojej obrane musím priznať, že na AEronete by mi takáto beseda neprešla.
Tam som si "dovolil" pod článkom napísaným ich idolom VK podobné slová ako tu o tebe, zopakujem moje slová: Takže aj máš hlúpe argumenty, aj vôbec nepoznáš situáciu. Lebo som napísal, že autor má v článku hlúposti a nezaujímalo ma, že autor je VK.

Zmazali ma, odvtedy každý môj príspevok je cenzurovaný, väčšinou ho vôbec nepustia do diskusie, lebo príspevok musí čakať na osobné schválenie adminom a admin ho väčšinou už nepublikuje.

Takže ty nerobíš takú tvrdú cenzúru ako má AE, a budem meniť môj názor o tebe.

Čo sa týka tvojej argumentácie o kozlovi, nemáš pravdu, použil si špatný príklad.
Ak by si o mne a dojení kozla naozaj niekde čítal, možno máš pravdu, lebo už niečo o mne vieš, lebo si čítal o mne a dojení. Ale ja som o tebe čítal, ty o mne nie.

Tí, ktorých si nazval "zhrzené milenky", pričom ja neviem aká bola reálna situácia, o tebe vyššie napísanú mienku rozširujú. Určite nemajú 100%nú pravdu, ale ani ty určite nemáš 100%nú pravdu. Lebo aj ty určite robíš chyby, lebo na diskusiu sa vždy pozeráš cez okno vlastného názoru a vlastnej tolerancie resp. mazania diskutérov. Ak mažeš, tak mažeš to, čo TY pokladáš za potrebné zmazať "lebo" ...
To tvoje "lebo" sa určite líši od názoru diskutérov, lebo je to tvoje "lebo".
To je základný problém každej diskusie, kde sa raz začne mazať a potom sa v mazaní pokračuje, lebo admin má svoje hranice "lebo".
Pričom tie hranice sú vždy osobne adminom nastavené a určite časť diskutérov, ak nie väčšina, by tie hranice mazania nastavila inak, znovu podľa svojho osobného "lebo" a nie podla adminovho "lebo".

Vždy ak o niečom rozhoduješ, sa môžeš mýliť. To je úplne základný princíp každého rozhodnutie v každej existujúcej situácii.
Čím viac inteligentný človek, tým viac tento princíp chápe, tým viac pochybuje o svojich rozhodnutiach. Ja netvrdím, že sa treba báť rozhodovania a neprijímať rozhodovanie. Ja len tvrdím, že sa kedykoľvek môžeš mýliť.

Čím viac ľudí bude tvrdiť o tebe, že mažeš názory diskutérov, ktorí ti nejdú do tvojho konceptu, tým viac to hovorí o tom, že máš svoje IBA osobné "lebo" a rozhoduješ iba tak, ako to tebe vyhovuje, teda mažeš diskusiu podľa svojho názoru a želania.
Čím viac ľudí proti tebe je v tejto otázke o nespravodlivom mazaní diskusie, tým viac je "tvoja pravda a tvoje lebo" zle nastavené z pohľadu ostatných.

Táto moje veta o "čím viac ľudí" sa netýka fyziky, matematiky, ale týka sa IBA filozofickej a morálnej stránky mazania diskusií kvôli rozdielnemu pohľadu názorov admina stránky verzus pohľadu diskutérov.

Ak chceš byť "viacmenej spravodlivým adminom", musíš veľmi rozšíriť hranice svojho "lebo" a mazať omnoho menej. Napr. nemazať sám od seba, ale iba to a vtedy, ak sa ti na niečo alebo niekoho ostatní diskutéri v diskusii už sťažujú.
Iba vtedy budeš "úplne nestranný admin", ak svoje "lebo" úplne odstrániš a budeš mazať iba na konkrétne podnety na naozaj hrubé trolovanie, urážky a podobne.
Mne už v diskusiách často vulgárne nadávali, ja sa nikdy nesťažujem. Aj ja používam na názory diskutérov slovo "hlupák" a myslím to osobne, vtedy keď pokladám názor za hlúpy.
Moje "lebo" je mnou samým zmazané.
Aj tebe to radím, ale admin si ty, takže sám rozhoduješ. Vždy sa však pri rozhodovaní môžeš mýliť!

Howgh

Přidat nový příspěvek