Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Číňania naozaj Sibír rabujú

Hox | 24.11.2018

Vidím že reakce se od tebe asi nedočkáme. Cos očekával nebo neočekával je tvůj problém, fakt je že jsi na mě začal útočit bez znalosti skutečné situace, jen na základě toho, co někde někdo napsal. Vím že o mě šíří různí jedinci na internetu lži. Jejich problém, ponesou následky. Většinou se jedná o "zhrzené milenky", jedince co neunesli argumentační prohru zde, nebo byli zablokování pro osobní útoky, trolling a podobně, popřípadě nemůžou vystát KSB, ale zároveň nejsou schopni nijak argumentovat a vysvětlit, proč. Pokud se řídíš tím co o mě někdo šíří a nemáš jakoukoliv znalost o tom, jak je to ve skutečnosti, pak je to pro změnu problém zase tvůj.

Poznámkou o dojení kozla jsem jen poukazoval na fakt, že se řídíš něčím cos někde četl bez toho, aniž bys měl jakékoliv věrohodné znalosti o tom, jak to skutečně je.

Pokud někdo píše, že se zde mažou příspěvky, které jdou proti mým názorům, tak nemůže být dále od pravdy, o čemž se může přesvědčit každý, kdo si přečte nějaké starší diskuse.

Tohle má být co?

> Ty nemažeš iba zasieračov diskusie, ale aj mnohé názory diskutérov.
To som o tebe čítal, ja to netvrdím, ale je to rozšírená infa o tebe

V jedné větě tvrdíš že mažu názory diskutérů, v další větě tvrdíš že to netvrdíš. Co je to za argument, "je to rozšířené info"? Info dnes rozšíří jeden manipulátor, dalších 10 na to skočí a je na světě "rozšířený názor". Máš věrohodnou znalost založenou na vlastní zkušenosti, o tom o čem mluvíš, nebo nikoliv? Pokud ne, o co ti vlastně jde?
Smazal jsem ti snad tvoje příspěvky zde? Jaktože ne, když "jdeš proti mě", jak sám tvrdíš?

Přidat nový příspěvek