Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Putinova chyba

инг. франтисек Неварил | 07.10.2018

MOŽNÁ, ŽE STRÁNKA, KTEROU HLEDÁŠ, NEEXISTUJE, ALE MÁME PRO TEBE PLNO DALŠÍCH ČLÁNKŮ.

Tak tohle mi oznámil váš odkaz, no, ne moc dobrý pokus!

Ně nádo sporiť mježdu soboj. :))

Ale k věci. Víte problém je v tom, že v RF je takový bordel, že nejsou schopni si ohlídat nelegálně vyráběný alkohol. Neuběhne týden, aby někde neřešili nějaké bajarošniki či jiné případy otravy metylalkoholem a jiná svinstva. Nemluvě o naprosto nekontrolované spotřebě, v RF odhadují, že jednou tolik převyšuje výrobu legálního alkoholu. Proto nějaké statistiky jsou zcela bezpředmětné.
V RF se právě snažili zregulavat vysokou spotřebu aslkoholu zdražováním alkoholu a skončilo to tím, že se začaly množit ještě více případy otrav z nelegálního alkoholu. Tak to odpískali a raději se snaží stlačit cenu za legální vodku, která se nyní pohybuje okoo 200RUB za půllitr. Hodně za to plédoval Žirinovskij.
Určitě i v ČR se vyrábí nelegální alkohol, ale jsem přesvědčen, že ty obejmy na hlavu budou řádově nižší.
Nemalujte si RF narůžovo. Já jim také moc fandím, ať se z toho marasmu 90. let dostanou. Nicméně nyní je to tam fakt katastrofa. Rusové jsou národ houževnatý a leccos vydrží, ale ta důchodová reforma je nutná a Putin neměl žádné změkčení dělat. Já jsem přesvědčen, že to nebyl žádný zagavor protiv Putina, jak to vidí Pjakin, že za každým kamenem čeká na Putina zagavor. Pjakin má v mnohém pravdu, ale tentokráte si myslím, je na slepé cestě.

Přidat nový příspěvek