Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: biblicky projekt

Stela | 29.07.2018

Já nic nepředkládám jako objektivní pravdu, to jenom ty mě za to napadáš. Píšu jen své názory a to je podle mě v pořádku. Ty asi nechápeš že k názoru nelze uvést argumenty je to prostě názor. V knihách KSB ale píšou stylem, že oni tu objektivní pravdu mají a ten dojem mám proto, že neustále argumentují mravností. Jako by měli patent na to co je mravné a co není, jako by jenom oni znali pravý Boží záměr. A proto také předkládají lidem svoje vzory mravnosti a dělají to za účelem že lidé je budou přejímat. Jako například i v tomto článku, proto ty knihy napsali a proto svoje myšlenky šíří. Staví se do pozice autority. A já mám právo se k tomu vyjádřit.
Přitom uvádějí jen ta fakta, která se jim hodí. Z Bible vytahují jen negativa a z Koránu zase pozitiva. Nesouhlasím s jejich výklady Bible, to co je v Bibli o Pavlovi se dá vysvětlit úplně jinak, tak aby to bylo v souladu se zákony univerza a karmou. Útok na Bibli je roven útoku na Křesťanství. A útok na Křesťanství je útok na naše kořeny. Korán je v KSB vyzdvihován, to vidí i slepý a Korán je základem Islámu.

Přidat nový příspěvek