Re: Re: Re: 1968

Margon | 15.07.2018

Někde to na mě vykouklo asi před dvěma roky. Dohledat už to neumím. Nicméně mi to zapadá do souvislostí. Pražské jaro, citát z wikipedie:,,Tím byly jakékoli pokusy o změnu politického systému v republice na dlouhých 21 let potlačeny." Citát z Moskevského protokolu:,,Bude posouzena otázka bezpečnosti československé hranice s NSR. " a ,,Je plná shoda v tom, že vývoj mezinárodní situace a zákeřná činnost imperialismu, směřující proti míru a bezpečnosti národů, ..." Jednání se zúčastnil ministr obrany SSSR Grečko, proč, když se mělo jednat jen o ryze politický nátlak ? Také je s podivem, jak se američani přesně trefili do načasování natáčením filmu ,,Most u Remagenu." Perfektní krytí pohybu cizí vojenské techniky po našem území a další nápadná věc, jak byla celá akce ,,okupace" našeho území bleskově provedena. Je jasné, že tak bleskový zásah si vyžádaly závažné okolnosti,atd.atd. Už chybí jen úplné odtajnění tajných svazků kontrarozvědky SSSR z té doby a Puzzle bude kompletní. Zažil jsem tu dobu. Moc dobře se jí pamatuju. Ale až dnes mi mnoho věcí začíná dávat smysl. Ale je to pouze můj osobní pohled na věc.

Přidat nový příspěvek