len tak ... pre Ľuda

Sergio. | 28.06.2018

Je clovek vrcholom zivota na zemi ?
moznost su 2 :
ano - potom je vsetko tak ako doteraz
nie - potom teoreticky pripustme takuto moznost a hladajme TO co je tzv. "nad nami "......a pozrime sa na svet z nadhladu ,ako nezaujaty pozorovatel, nebigotny zastanca jedneho nazoru , bez predsudkov z nasho sucastneho chapania sveta a s tym suvisiacimi vedomostami a poznatkami , ale s touto INOU "optikou"a alternativou ..... jedna z moznosti AKO nieco najst , je , hladat prejavy JEHO existencie , ak by TO existovalo ....ja som ich velmi v skratke a narychlo opisal .... urcite najdete aj ine ....
Pokuste sa o to , ako hovorim cisto akademicky , pripustte danu moznost ......
Ked sme nemali mikroskop a nevideli sme mikroorganizmy , to neznamenalo ze NEEXISTOVALI , len to ze smeICH nevidideli , co sme ale aj vtedy "videli " boli ich PREJAVY existencie , podla ktorych , sme mohli vediet , ze existuje NIECO co "nevidime"....Taka ista moznost existuje aj v tomto pripade ..... ved materia ma rozne formy, nielen tie , ktore "vidime" svojimi 5 zmyslami ....Jedna z moznosti AKO hladat a najst tieto prejavy je aplikovat na ludsku spolocnost aforizmus ( ktory ste vymazali :-) ) Ako hore tak aj dole , ako v nebi tak aj na zemi .... A porovnanim zivota a jeho "vysledkov " , ktory MY ludia sposobujeme svojmu okoliu najst PODOBNE nasledky na ludskej spolocnost , ako jeden z nepramych dokazov ze "TU NIE SME SAMI A NAJVYSSI "
Prijemny den Vam prajem :-)

Přidat nový příspěvek