Re: Re: Re: Re: poselství Echnatona

janko | 18.02.2019

..ano, vstupy do jinývh frekvencí vědomí dávají možnost prožít úsek dějin, nějakou událost apod.
Jakmile si tuto možnost uvědomíme poprvé, tak ji automaticky považujeme za pravdivou, ověřenou sebou samým.
...a čeká nás její ověřování v dostupných pracích, což je piplačka. A funguje to často tak, že při čtení už známé práce/knihy/ najednou "blikne" zcela jiná souvislost, která při prvním čtení měla kontext s běžným vzděláním - ale po zážitku zapadla i do jiných souvislostí - a to jsou uzly a křižovatky, odkud se dá pokračovat.
...mě se během cca 30 let uspořádal docela jiný příběh o dějinách téhle sluneční soustavy, který, aby byl funkční, tak musel mít oporu v dějinách galaxie - ....až k samotnému vznikání hmoty ze stupňování hustot, vytváření vnějšího povrchu (vodu tvaruje kýbl) a vnitřní struktury, (vnější a vnitřní kostra - od hmyzu k obratlovcům. A to vše souběžně, ale v dané (vývojové) hladině a odpovídající míře SEBEŘÍZENÍ.
...zákon akceREakce jako základna pro symetrický vývoj hmotné a nehmotné skutečnosti - tak nějak to lze ve dvou větách popsat.
...postupně ověřím další mezírky, ...a můžeme se těšit na zcela jiné paradigma o tom, jak vznikala hmota a inteligence (schopnost zvolit lepší variantu) v prostoru....

Přidat nový příspěvek