Re: Re: Re: poselství Echnatona

Johan | 07.02.2019

Existujú postupy, ktorými sa dá priamo overiť vaše tvrdenia, každá epocha mala svoje tzv extaktické polohy používané pri obradoch, tak ti vaši uctivaci kotúča atd, zdá sa ze jedine kresťania zamlčali túto reáliu doby z pred kresťanskej doby, tak ako môžete nahliadnuť do reálií doby každej ľudskej epochy môžete vstrebať info z prvej ruky práve cez tieto extaticke polohy, cez rôzne Venuše a rôzne polohy juhoamerickej a severoamerickej kultúry cez kultúry pána kotúča z Egyptu ktoré sú zachované v podobe sôch z tých konkrétnych chrámou. Tiež môžete priamo zažiť tie výzie na ktorých stojí krestanstvo ala melgibson alebo tých jasliciek, kde sa narodil jezisko, a zažiť to z prvej ruky a odzit si to na vlastnej kozí tu premenu ktorú tu sľubujú kresťania modlikajucim sa ku symbolom v kostole, ktoré môžu zažiť, ale nezasili. Asi je vám zbytočne hovoriť ze som to zažil to co ty kresťania sľubujú to znovuzrodenie ? Alebo ze som nahliadol medzi zberacou a pocítil ich struggle a vydel spôsob života ktorý viedli pretože tie polohy ma tomu učili. Toto za mlčanie je nepochopenie tých kultúr. Všetky dávnoveku kultúru až do kresťanstva používali extaticke polohy z ktorých čerpali svoj spôsob života, len preto ze ich naplno zažívali priamo cez tieto extacke polohy. Rebirthirding breathing holo tropic breathing a extaticke polohy vám môžu pomôcť k pochopeniu cez priamy zážitok tieto symboly uctievacou kríza a kotuca. Niekde som čítal ze ten krstitel ponaral ľudí az do bodu odpadnutie a oni tam zažívali na vlastnej koží kresťanstvo a tak ho stretol ježiš a ho tam krstil a Ježiš to zažil to u učenie Ježiša... Hahahá a ale pokiaľ to neskuzite a neveríte ani vlastnej skúsenosti budete sa točiť v kruhu a hľadať pravdu v knižkách a v slovách kde sa pravda nenachádza bez skusenosti. Paci sa mi vaša úvaha jedine co mi vadí že volaťe niekoho julko a dokola to sa vola po anglicky patronizing, mi asi v slovenčine nemáme slovo a verte že to je neprípustné v plnohodnotnej debate. Lsd bez Lsd je poznanie.

Přidat nový příspěvek