Re: Re: Re: Re: Re: Re: poselství Echnatona

Lux | 30.06.2018

S tebou mě baví svět, Julko...☺

Ad) Sektár Lux si myslí, že Katolícka Cirkev je zodpovedná za súčasný stav sveta a zlo...

Nie že si myslí, ale vie a chápe, a to je podstatný rozdiel! Že to ty akože nechápeš, nie je môj problém, tak či tak sa za to budeš nejakou formou zodpovedať..
Civilizácia založená na lživej Biblii (teda biblická) je skutočne zodpovedná za drvivú väčšinu zla vo svete. Dokázala za takmer 1 700 rokov vytvoriť nejaký spravodlivý štát/spoločenstvo rovných? Nejaké Kráľovstvo Boha na Zemi? Nie? A prečo, keď má akože v pařátech "pravú" vieru??

Vyformovala len celú škálu rôznych pánov a rôznych otrokov, ovce udržiavala v nevedomosti, brzdila pokrok, ako sa len dalo, vždy inklinovala k "mocným tohto sveta", neštítila sa všelijakých špinavostí, v obrovskom meradle porušujúc všetky "svoje" prikázania, vraždila pochybovačov a ináč mysliacich.
Pritom šírení "pravej viery" dokázala vyvraždiť a zotročiť desiatky národov, zničiť takmer do tla množstvo kultúr, cez skúpenia sveta a zotročenia jeho obyvateľov doteraz vytvára množstvo antagonizmov, produkuje rôzne krízy, nešťastia a vojny atď., keď nie je schopná takmer žiadnej výraznejšej sebareflexie..

Ad) Je to presne ukážka obrovskej bigotnosti sektára a nenávisti k RKC a napriek tomu, že som tu dal x názorov a dokazov, že za súčasný stav sveta nezodpovedá RKC, ale iné sily, sektár, bludár Lux si stále razí svoj nenávistný názor a blud..

Veď toľko neštekajú vlčko - agentko zamaskovaný za "kresťana"...
Vo mne žiadna nenávisť voči RKC nie je a ani voči tebe, ako pomýlenej a zvrátenej perSóne..
Ta šice šme ľudze, no ni všitci sú ČeloVeci..
Niektorí sa žiaľ stále ešte nedostali nad úroveň zvieracích inštinktov, opičích stereotypov a naučených dogmatických papagájizmov..

RKC je ideologický prostriedok na 3. priorite zbraní (riadenia) hromadného ničenia - klamania, zavádzania a zotročovania oviec, vrátane množstva zombie v radoch hierarchie RKC, ktorých civilizácia na báze BlbLie produkuje..
Ja prajem RKC, aby sa obrodila, t.j. vrátila sa k pôvodnému, nesfalšovanému učeniu Issu z NasArény, lebo ináč s hukotom zahynie, vrátane mnohých oviec, ktoré v mnohé lží, manipulácie a zvrátenosti veria!
Podľa Zákona času sú všetky takéto hierarchické, zasväcujúce systémy určené na postupný zánik. Otázkou je: koľko zbytočných ľudských obetí si to ešte vyžiada. Ale ako sa hovorí, každý je sTroj-com svojho šťastia..

Ale lživý a pomerne tupý manipulátor, agent imitátor a provokatér tvojej nízkej úrovne búši do všetkého, čo akože odporuje dnešnému zvrátenému pohľadu RKC, hlava nehlava, pracujúc na tých, ktorí vedia a chápu ďaleko viac..
Robíš tak tým skutočným kresťanom, aj tým, ktorí sa nimi chcú stať (a v podstate všetkým ľuďom) skutočne medvediu službu, Julko..

Ad) RKC je to, čo vám prekáža, čo bráni islamizácií, čo bráni NWO...
Pekne si sa vyfarbil.

Čo nejaký odsek, to manipulatívna tupá lož a demagógia...Pekne si sa vyfarbil, agentko Julko, len čo je pravda...☺

Relígia, postavená na množstve lží, podvodoch a dogmách, akou je sekta RKC, ktorá sa vekmi zlegalizovala, je v dnešnej informačnej dobe skôr na poľutovanie a skutočne prekáža k duchovnému pokroku ľudí a ľudstva (ale také sú dnes všetky tzv. náboženstvá, takže RKC nie je výnimkou).
Nebudem ti to širšie vysvetľovať, lebo by si to aj tak asi nepochopil a ešte to nejako svojim "mimoriadnym" agentúrnym intelektom zvrátil..

Ako tá RKC dnes bráni islamizácií? To som samé ucho...☺
Ak by chcela niečo skutočne pre ľudstvo urobiť, tak by musela s pravdou von, a to sa zdá zďaleka nehrozí. Musela by urobiť "duchovný striptíz" a opatrne povedať ovciam mnohé pravdy a odhaliť mnohé mýty a lží okolo seba a všetkých tzv. náboženstiev..
Bráni NWO?
Áno, máš pravdu, ochraňuje ho...☺
Keď sa jej ho už pomerne dávnejšie podarilo spoluzaložiť, Julko. Len ty to ešte nevidíš a nechápeš..

Globalizácia na báze zvrátených algoritmov 2 bohov obsiahnutých v BlbLii je v podstate už ukončená..

A svet je dovedený na hranu globálnej katastrofy. Zem je živý organizmus a dochádza k interakciám s myšlienkovými procesmi ľudí a tak sa bude Ma(tka) Zem zbavovať postupne všetkých neľudských psychík cestou sociálnej hygieny - obrovský nárast psychických chorôb v biblických krajinách, vrátane ťažkých psychických deviácii typu LGBTI, vymieranie rodov, neustály nárast ťažkých fyzických postihnutí typu rakovín po celom svete, globálne klimatické zmeny, obrovské ekologické znečistenie Zeme, drancovanie ekosystémov, obrovský nárast rôznych prírodných kataklyziem atď.

Len či to agentko Julko zase správne pochopíš, ale ja ti stále verím, že nakoniec áno, len aby to nebolo až na onom svet..

Přidat nový příspěvek