Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Luxovi

Hox | 29.06.2018

Július. Argumentovat názory jednoho vyšinutého pošuka a dělat z toho závěry o koránu celkově a o tom, "kam vede studium koránu", může jen naprostý idiot. Korán neznáš, nečetl jsi, nemáš ponětí o jeho základních myšlenkách, to je jasné každému kdo není podobný ignorant jako ty a nesoudí něco, co nezná. Tvoje teze jsou úsměvné, jsou to zároveň často sprosté lži, ale tobě nemá smysl něco vysvětlovat. Na zbytek tvojich nesmyslů nemá smysl reagovat, bylo by to donekonečna.

Update 13.7. (nejde vkládat nové příspěvky):

> Vzhľadom na závažnosť informácie, až toto budeš Hox presúvať, prípadne mazať, budem to sem dávať stále., aby si hlavne ženy uvedomili, čo im s islamom hrozí, aká genocídna vražedná kultúra vrahov sem može prísť...

To může tvrdit jen manipulátor, protože KSB před islámem varuje a nikdo netvrdí, že ze strany islámu nehrozí Evropě nebezpečí, naopak, viz například http://leva-net.webnode.cz/products/dlouhodoba-antikoranicka-strategie-zakulisi-biblickeho-projektu/

co se týká druhého tvrzení:

"KSB pritom navrhuje,aby ľudia prijali svetonázor od Boha, ktorý majú údajne nájsť v koráne, v knihe, ktorá učí islamské náboženstvo..."

to je jednoduše další lež, protože ta jedna věta v příloze 9 DVTR na straně 255, kterou neustále vytrháváš z kontextu což je samo o sobě klam a manipulace, říká jen tolik, že typ světonázoru, který je obsažen v koránu, je bohocentrický nikoliv egocentrický, to je vše, to je celý smysl danho výroku. Světonázor křesťanství je také bohocentrický. Kdo v tom najde to co podsouváš, nemá to v hlavě v pořádku nebo nechce pochopit smysl textu.

Přidat nový příspěvek